رفتن به مطلب

ارباب اورک ها-نگاهی بر سایه موردور-آپدیت یک Codex برای دانلود لینک مستقیم

Recommended Posts

• کاربر ویژه

سایه سیاه موردور

jtc38lalt4cxobqrvjp.png

از برجی بلند بالا رفتم و سرزمین روبرو را که درزیر نور آفتاب میدرخشید نظاره گر شدم،کارهایی برای انجام دادن در دوردست ها  و ماجراجویی خطیر برای کامل کردن.به پایین برج بلند پریدم   و فرودی ایمن داشتم .دربوته های کنار جاده مخفی شدم و منتظر نگهبانی شمشیر بدست بودم که داشت به سمتم میامد،همین که نزدیک شد او را شکار کردم بعد به سمت مخفی گاهی در نزدیکی دویدم واز دیواری بلند بالا رفتم و درست جایی ایستادم که کمانداری در بالای سرم در حال نگهبانی بود ،از زیر شمشیر را در درشکمش فرو بردم و خونش بر روی دستان و سرم جاری شد  و جنازه بی جانش از لبه بلند به پایین غلتید و محکم با سنگ های زیرین برخورد کرد.

احتمالا فکر میکنید دارم Assassin creed بازی میکنم ؟نه خیر ماجراجویی در "زمین میانه"رخ میدهد و سایه موردور بر سرم سنگینی میکند ،دشمنان هم سربازان  یوبی سافتی نیستند بلکه اورک های خونخوار ومزدوران شیطان هستند.شباهت های این دو بازی خیلی زیادند،هر دو قهرمان یا قهرمانان  پارکور باز هستند ،کمبات ریتمی بوده و برای بررسی سرزمین باید از بلندی ها بالا رفت،از دید مخصوصی برای بررسی محیط استفاده میکنید  تا اهداف را ببنید و هرکسی  ماجرا های Etzio auditore ,Edward kenway را دیده باشد  سریع تشخیص میدهد منبع الهام استودیو کهنه کار مونولیث از چه بوده است .

va5ck0ni4xljt3xkuvu.jpg

قهرمان یا قهرمانان بازی سایه موردور البته شباهت های رفتاری و گفتاری خیلی کمی با تیم آدمکشان دارند،شما رنجری هستید به نام تالیون اما درهمین حال جسمتان در تسخیر یک wraith میباشد وهردو جسم و شبح شکارچی توسط نیرو هایی ناشناخته نفرین شده اند و هردو به دنبال گشودن راز نفرین خود هستند تا شاید به آرامش برسند.تالیون باید در حادثه ایی میمرد اما سفر روحش به جهان دیگر به خاطر این مهمان نامقدس که در جسم تالیون فرو رفته  تاخیر داشته است. سفر مکاشفه این دو از موردور و سرزمین های اطرافش آغاز میشود وجاهایی را می بینند که در آنها رنج و محنت و برده داری به اوج خود رسیده است  و مرگ در اینجا  بیشتر عمومیت دارد تا آن گیاهان دارویی که گهگاهی  از روح های در حال زوال و کشته شده  میرویند.

این شخصیت ها  اجازه میدهند متخصصان  ادبی-علمی جهان میانه و اثر تالکین بتوانند صلاحیت این رنجر-وارث هیبردی را  در جهان میدل ارث مورد بحث و گفتگو قرار دهند.تالیون قطعا یک نمونه خوب برای جهان میدل ارث تالکین است با موهای ژولیده و بلند تا روی شانه هایش ,ورفتاری رواقی گونه و فیلسوف مابانه و اسم سه سیلابیش که یاد آور اسم های مثل آراگون و یا فارامیر است.هویت آن وارث مخوف هم قبلا فاش شده است ،فلاش بک های تیره و تار که تصویری از اعمال گذشته اورا نشان میدهند برای ما راهگشا هستند.در هر حال دوگانگی شخصیتی تالیون/وارث جز بهترین لحظات سایه موردور هستند , و وارث شبح گونه گهگاهی از بدن تالیون خارج شده با او گفتگویی میکند و بعد در مه ای د رکالبد تالیون فرو میرد.

وقتی خشم وارث فزونی میگیرد چهره تالیون محو شده و آتش درونش نمایان میشود و وقتی وارث هدایت جسم  را در دست میگیرد نجواهایی گنگ و پچ پچ های شیطانی که سوزی وهم آور بر این جهان آفتاب سوخته می اندازد بر گوشتان حاکم میشود، گویی خطر یخ زدن از سرما در این چشم انداز جهنمی را با خود دارد  و همین بر پیکره مخوف ترین اورک ها نیز ترس را میافکند.

6bogri4rfzjq6vbb5vzi.jpg

این لحظات تاثیر برانگیز به سایه موردور آن رنگ و لعاب اندود کاری شده ایی را که ساختار روایی اش نیاز دارد به آن هدیه میکند.نرخ فریمی که گهگاهی فرو می افتد نشان زیادی از توانایی های کنسول های نسل بعدی ندارد ولی صخره های آفتاب سوخته نارنجی -قهوه ایی و ابرهای آسمان کار خود را به شایستگی انجام میدهند.برای ماندن در این سرزمین  با ید غم و اندوه جانکاهی را به جان خرید.گوشتان از صدای خرناس و نعره های بی رحمانه اورک-های بدترکیبی که سرزمین را در سیطره خود دارند به ستوه می آید و چشمانتان از دیدن خرابه هایی بیشمار که زمانی در رزوگاران گذشته برای خود برج و بارو های بزرگ  بودند در رنج خواهد بود.

qjschi8u0406ymsoas.jpg

این چشم انداز ها برای مدتی در جلوی رویتان خواهد بود اما آن تغییر چشم انداز از اواسط بازی چون نفسی تازه بر روحتان است  و هنوز با رایحه نامطبوع فاسد حضور لرد شیاطین  سایرون ،به تباهی نرفته است.میگویند شیطان را درجزییاتش میتوان توصیف کرد ولی در این سرزمین به سادگی و آشکارا قابل مشاهده است  او در همه چیز است دردشت ها درختان در آن تششع نورها ......... و گرچه میدانید که پایان خوش نزدیک نیست  ولی هنوز هم در خنده های آن دوارفی که شریک شکارتان میشود امیدواری است وشاید هم در سخنان مودبانه مادری  جادوگر و نگاهبان دخترش.

rx70qcwhhg7ggczfuo6.jpg

اگر کمی درباره عواقب پایانی بازی آگاهی داشتم  شاید قدر آن سوسوهای نور را کمی بیشتر میدانستم.سایه موردور در حالیکه هم به گذشته ها و هم به آینده اشاره دارد ،داستان خودش را خلق میکند , وبدرون بخش هایی روایی از داستان که نه در کتاب نه در فیلم ها پوشش داده است رخنه میکند .گالوم اینبار از همیشه بی قرار تر است  و صداپیشه گی خارق العاده لیام اوبراین چنان بی نظیر است که گویی اندی سرکیس در اینجا نیز صداگذاری کرده است.اما در برابر هر شخصیت معروف و شناخته شده در این جهان یک شخصیت کمتر شناخته شده نیز وجود دارد و گهگاهی موجی از این شخصیت ها به درون بازی تزریق شده یا از آن خارج میشوند ،ناگهان به قلب داستان یورش برده و قبل از اینکه شما بشناسیدشان در دل تپه ماهور های موردور ناپدید میشوند.،قطب منفی داستان کمی زودتر از آنچه که باید بردستی معرفی شوند ظاهر شده و طرفداران دیوانه وار تالکین شاید فریب خورده و شیفته شوند و لی خود بازی نیز کار چندان زیادی برای بیشتر نشان دادن شان جز شخصیت هایی خاص در زره های آنچنانی انجام نمی دهد.کمی مشکلات داستان  و برخورد های ناگهانی پایانی کمی از آن تلخی و گزنده بودن پایان کار کاسته است.

ysszyx4gwcspu16ubfh0.jpg

البته در اینجا تالکین را داریم ،کسی که داستانهایش درباره سفر های غیره منتظره است ،نه مقاصد مشخص.سایه موردور یک ماجراجوایی زمخت و نامرتب است ،دکمه دویدون را در حالی که گرفته اید به سمت یک لبه با ارتفاعی نامعلوم خیز برمیدارید،و پرش  از ارتفاع احساس خاص و جالبی به شما میدهد.شاید در بلندای برجی یک اورک کمان دار منتظر باشد خوب مهم نیست با فشار یک دکمه میتواند روی سرش فرودآیید و یا از زیر پایش مخفیانه شکم بزرگش را سفره کنید و یا به راحتی از پشت سر نزدیک شده و چاقوی پنهان خود را بدرون گوشتش فرو کنید.

سایه موردور بخش بزرگی از اجزای این سبک و فرمول اثبات شده را پالایش میکند ،مبارزات روانند و چالیش برانگیز  تر از آنچه که شما فکر میکنید.گله های اورک -های شمارا محاصره میکنند و تجربه تان از بازی هایی چون بتمن و یا سری آدمکشان شاید گولتان بزند که بله از پس جماعت برمی آیم!ولی این یک دروغ است و اینها سربازان کت سرخ نیستند و یا دزدان خیابان گرد که بتمن تار مار میکرد !اینها مبارزانی باهوش و خونخوار هستند و بارها و بارها باید چه در ابتدا چه در انتها پا به فرار بگذارید.شاید بتوانید در بوته های چند صد متر دورتر مخفی شوید و شاید خود را به بلندی برسانید تا بتوانید جماعت وحشی و گرسنه را پشت سر بگذارید.روبروشدن با گله اورک ها  حتی اگر همه ضد حملات خود را هم درست وسر موقع انجام دهید برابراست با مرگ شما  و احیای مردگان!

a2pwy0zdqq8jq6wclso.jpg

افزودنی های چالش برانگیز دیگری هم به این معجون اضافه خواهند شد ،برای مثال مخفی کاری یک ابزار حیاتی خواهد بود حتی اگر ماموریتتان برآن تکیه ندارد.اورک ها شاید کمی حواس پرت باشند مخصوصا وقتی دوستانشان را با مخفی کاری از پشت سر از پا در می آورید ولی سیستم مخفی کاری هیجان انگیز و سود آور است .ضعیف کردن یک گله با مخفی کاری و کاهش جمعیت آن حرکتی عاقلانه است و شکار دشمنان از دور و نزدیک یادآور بتمن تیمارستان آرخام است ،منبع الهام بزرگ دیگر بازی سایه موردور.کشتن یک اورک -های از بلندی یا شلیک تیر خشم وارث به سرهایشان قطعا شما را در زمانی خوشحال خواهد کرد که گله متوجه حضورتان شود و یا وارچیف محلی دستور حمله به شما را صادر کند.

رسیدن کاپیتان به دل نبرداتفاقی  بزرگ است ،وسایه موردور اطمینان حاصل میکند که شما آنرا یاد بگیرید.شمشیرتان به محض اینکه جسم فرماندهان را لمس کرد دوربین زوم میکند و اورک ها شمارا با نعره وزوزه  دست میاندازد و دعوت به مبارزه میکند.در اولین دیدار با شما اورک ها به شما وعده قطع عضو شدن وحشتناکی را میدهند زیرا میدانند شما یک بار مرده اید و اینکه چگونه مرگ را فریب داده اید راز مانده است  و بعضی هم فکر میکنند  که شما برادردوقلوی رنجرمرحوم و بد فرجام هستید.کاپیتان های اورک بی نظیرند و به ندرت سخنی تکراری به زبان میآوردند و شخصیت هایی جالب  و باید ماندنی دارند وچنان از پیروزی خود مطمئن اند که اعتماد به نفس شان آدم رابه تعجب میاندازد.

تنها مشکل شکار فرمانده هان همین گام تکراری شدن است ،گهگاهی ا سیستم شکار و تعقیب کمی خسته کننده  میشود ولی لذت خود را هم دارد.مهم نیست وسط نبرد هستید و یا ناگهانی به سمت کمپ دشمن یورش میبریداورک ها راباید بهشان احترام گذاشت حتی اگر به این معنی باشد که باید ازهدف اصلی دور شد یا کارهایی دیگر را انجام داد ،شکار هر کاپیتان حدود 15 دقیقه  زمان طلب میکند و به برنامه ریزی دقیق احتیاج دارد.کاپیتان ها غیرقابل شکست دادن نیستند،اما شما باید به خوبی تجهیز باشید  و مهارت های خوبی را هم فرا گرفته باشیدکه از طریق به قتل رساندن دشمنان و یا انجام ماموریت های جانبی بدست میایند.سیستم عالی نمسیس واقعا از نیمه دوم بازی میدرخشد جایی که شما حرکات و مهارتهای زیادی را فرا گفته اید و در شکار اورکها اعتماد به نفس بالایی دارید.

nckdlxidu4fcypcjkqm.jpg

میدانید ،اورک مرده داستانی را نقل نمیکند ولی همیشه یک پرحرف کثیف است که جایش را بگیرد،شما در سیستم نمسیس میتوانید سیستم گزارش دهی و فرماندهی اورک ها را در یک مجموعه ببنید و اگرچه نمیتوانید هویت هر کاپیتان را یا ضعف مبارزاتیش را بدرستی ببنید و باید آنرا کشف کنید.برای دست یابی به این اطلاعات فقط کشتن دشمنان فایده ندارد ،شما باید آنها را تحت کنترل خود بگیرید یک سیستم جاسوسی عالی و بی نظیر در دل بازی نهفته  که قلب سیستم نمسیس است .حرکات فینشر سایه موردور براستی خونین هستند ولی تسلط یافتن بر روح روان اورک های، خود یک پروسه ترسناک دیگر است .گوشت تالون ناپدید شده و وارث ظاهر میشود و در حالی که جمجمه اورک ها را میفشارد نعره میزند ،تو مال من هستی و صدای گوشخراش نعره وارث تا مغز استخوان اورک میرود!خشونت و قدرت جسم اورک را تسخیر میکنند و بعد باید سازمان خبررسانی اورک ها را بررسی کنید تا نقاط نفوذ و ضربه زنی به ساختار زندگی قبلیه ای را شناسایی کرده و کایپتان قبیله را بیرون بکشید.میتوانید سر قربانی خود را با خشونت قطع کرده یا نه بگذارید برود و خبر قدرت شما را پراکنده کرده و وحشت بر اردوگاه های اطراف پخش کند و یا حتی مامور قتل کاپیتان به صورت مخفییانه باشد.!

5djly1b2b27je9qnkc8.jpg

داشتن این اطلاعات حیاتی است و شکار وارچیف یا کاپیتان  گشت و گذار در پارک نیست ،دانستن اینکه دشمن نسبت به تیرهای شبح شما آسیب ناپذیراست یا نمیتوان مخفیانه شکارش کرد تفاوت های زیادی در سیستم مبارازتی فوق العاده بازی ایجاد میکند درواقع پیدا کردن راه دیگری برای شکار وارچیف خود عالمی خلاقیت میخواهد برای همین است که این سیستم مبارزاتی وشکار دشمننان خیلی بهتر از سیستم مبرازتی بتمن ویا کیش شآدمکشان درآمده است.ترساندن اورک ها با حمله در شب و منفجر کردن بشکه های سوخت و یا آتش زدن اورکهای نگهبان و بلند شدن فریادشان به آسمان باعث ایجاد ترس و وحشت د ردل کایپتان ها میشود و این ها جز لحظلاتی هستند که براستی در دل بازسی احساس قدرت میکنید.سوار شدن بر مخلوقات رث گونه و سگ های وحشی دشت نیز بی نظیرند و حتی میتوان با این مخلوقات و برپشتشان از دیوارها بالا رفت ،اگر میتوانی این را امتحان کن آلطیر!

نیمه دوم بازی حتی راهکار های بیشتری را برای  دستکاری و نفوذ به ذهن اورک ها باز میکند و در نهایت حتی میتوانید کنترل کاپیتان ها را نیز بدست گرفته و د رنبرد همراهی شان کنید تا یاران و زیر دست تان خود را قطعه قطعه کنند چون براستی کاپیتان ها هیولاهای وحشی هستند.داستان به سیستم نمسیس هدف و جهت میدهد و شکست ساختار سیاسی جامعه اورک ها خیره کنندده است سیستم نمسیس بسیار جذاب به نظر میرسدو بازی درنقشی شبه کویس اسپسی گونه در House of cards د رجامعه اورک ها عالی است !!من عروسک گردانم و این اورک های همه عروسک های خیمه شب بازی من هستند!

hq7cv2gyf4h7ky9t43w.jpg

دو نقشه عظیم بازی که شما را از یک نقطه انجام کار به نقطه ای دیگر می رساند ،قتل کاپیتان ها،نفوذ به مراسم شام و ناهار خوردن اورک ها!!و جمع آوری ارتیفکت هایی که رازهای گذشته سرزمین و راز گذشته وارث خشمگین وجود تان را فاش میکنند درسهایی یاد میدهند که حتی سری کیش آدمکشان هم میتواند از ان چیز یاد بگیرد، بحث شباهت و یا الهام گیری به جدا،سایه موردور خود بازی بزرگی است مکانیزم های بازی تقریبا همه خیلی خوب از کار درآمده اندو راهکارهای گیم پلی بینظیرند .اکنون میدانم سرنوشت من در جهان موردور و میدل ارث چه خواهد بود ولی آرزو میکنم بار دیگر ماجراجویی در جهان  میدل ارث به خوبی این داشته باشم.

xo9jbxgivihc90we51n9.png

رضا قاسمی

گردآوری و برگردان با کمی تغییر از نقد عالی کوین ونورد ،منتقد سایت گیم اسپات بر بازی Middle-earth:shadow of Mordor

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

از یک سال پیش میخواستم برای این بازی یک پیش نمایش ایجاد کنم و.لی فرصت نشد و یا اطلاعات کم بود و یا سیستم نمسیس خیلی پیچیده بود بنابراین امروز که از ریلیز بازی یک روز گذشته این مقاله رو با چند منبع کار کردم

بازی از گیم اسپات 8 گرفته و متاکرتیک  8.3 نمره ها عالی هستند و حجم نسخه pc هم حدود 35 گیگه من د رحال دانلود هستم  و بعد از نصب نظرم رو میگم-نسخه pc یک پک نه گیگی بافتهای hd هم دره با حجم 9 گیگ که هم بازی وهم این پک بافت رو تیم  codexکرک کرده است.البته با تکسچر پک 9 گیگ حتما VRAM باید 6 گیگ باشه و آماری که من بدست آوردم به شرح زیره البته هنوز چون خودم تست نکردم نمیدونم:

gtx 780  6gb vram @ultra 83-100 frames  usage between 5.2 and 5.7gb

4gb Vram cards: usage typical 3.7gb

gtx 970 /r9 290   ~60 frames @forced high    @sli 100 frames

gtx 980 /r9 295x  ~70 frames @forced high

3gb vram cards: usage full

gtx 780ti @high 55 frames    sli @forced high @87stock or @120oc

2gb Vram cards: usage full

gtx 770  ~40frames @forced high or ~60frames @medium

gtx 760  sli 60 frames @medium   or 40 frames @high

gtx 690  sli 24 frames @medium

gtx 660ti  ~10-30frames @high

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این هم لینک دانلود : http://www.downloadha.com/1393/07/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-middle-earth-shadow-of-mordor-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-pc-2/

فکم چسبید به زمین

ولفنشتاین سوسکه جلوش از نظر حجم

تازه بعدش هم میخواد اویل ویتن بیاد اون هم 50 گیگ هست حجمش

لینک به دیدگاه

اگر تو مترجمی بهترین نباشید

.

.

.

.

.

.

.

.

مسلما جزء بهترین ها هستید!!!!!!!!!!! :clapping:  :clapping:  @};-

خسته نباشید و ممنون برای این که این نقد زیبا رو گذاشتید تا ما هم استفاده کنیم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این هم لینک دانلود : http://www.downloadha.com/1393/07/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-middle-earth-shadow-of-mordor-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-pc-2/

فکم چسبید به زمین

ولفنشتاین سوسکه جلوش از نظر حجم

تازه بعدش هم میخواد اویل ویتن بیاد اون هم 50 گیگ هست حجمش

تازه بیشتر از 10 گیگ هم HD Texture Pack داره!! البته نسخه بلک باکسش هم منتشر شده که 17 گیگه

لینک به دیدگاه

ممنون مقاله بسیار عالی بود

اینم از  بنچمارک بازی 

h06kyqieijz7h1558lqt.jpg

8o7731g2vmvcnc5mszun.jpg

میزان مصرف VRAMدر حالتVHQ 

20jy76b7bf2ozbynlje9.jpg

یه سری تصاویر هم برای مقایسه بین Textures های Ultra  و High  هم اومده که حاکی از تفاوت اندک بین اونها  هست . به نظرم با این مقدار تفاوت میشه HD Texture Pack و 6 گیگ VRAM مورد نیازشو نادیده گرفت

http://www.dsogaming.com/screenshot-news/middle-earth-shadow-of-mordor-ultra-versus-high-textures-comparison/

ویرایش شده توسط M.O.H
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تفاوت خیلی نیست این hd textur  هم شده راهی برای پول اضافه گرفتن-مثل قضیه گرید اتواسپورت من مخالف نسخه pc بهتر نیستم ویا بسته های الحاقی خاص برای Pc ولی به نظرم بهترین بسته های الحاقی تاریخ هنوز هم dlc بازی دیابلو2 هستش و هیچ استودیویی نمیتونه مثل بلیزارد محتوا اضاف بیرون بده-این بازی خودش عالیه ولی اون حجم بافت اضافه خیلی تفاوت ایجاد نمیکنه ضمنا خود تیم می توسنت نسخه pc رو با همین بسته یکپارچه بده بیرون و روی تنظمیات مثلا ultra مثلا همین الان اون بافت ها لود بشن بسته جدا و نصب کلی ناهمخوانی و مشکلات بوجود میاره -بهرحال خود بازی مهمه و همون نسخه برابر با کنسول نسل بعد هم روی Pc  اجرا میشه و همین خوبه-

لینک به دیدگاه

خدا شاهده من بیشتر از خود گیم از نقدای آق رضا لذت می برم  :D

گل کاشتی 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خوشحالم که دوستان لذت میبرند با تشکر از همه  عزیزان

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ممنون مقاله بسیار عالی بود

اینم از  بنچمارک بازی 

h06kyqieijz7h1558lqt.jpg

8o7731g2vmvcnc5mszun.jpg

میزان مصرف VRAMدر حالتVHQ 

20jy76b7bf2ozbynlje9.jpg

یه سری تصاویر هم برای مقایسه بین Textures های Ultra  و High  هم اومده که حاکی از تفاوت اندک بین اونها  هست . به نظرم با این مقدار تفاوت میشه HD Texture Pack و 6 گیگ VRAM مورد نیازشو نادیده گرفت

http://www.dsogaming.com/screenshot-news/middle-earth-shadow-of-mordor-ultra-versus-high-textures-comparison/

خوبه حداقل سی پی یو زیاد قوی نمیخواد

4330 کارش رو راه میاندازه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اگر تو مترجمی بهترین نباشید

.

.

.

.

.

.

.

.

مسلما جزء بهترین ها هستید!!!!!!!!!!! :clapping:  :clapping:  @};-

خسته نباشید و ممنون برای این که این نقد زیبا رو گذاشتید تا ما هم استفاده کنیم

ممنون از شما دوست خوبم موفق باشی

لینک به دیدگاه

ممنون از شما اقا رضا خسته نباشید

اینو من دیروز دیدم گفتم چه خبره این حجم

حالا سوالم اینه می ارزه نسخه کامل بگیرم یا بلک باکس؟

دی ال سی براش میآد؟

Sent from my GT-I9100G using Tapatalk 2

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

dlc  اومده د رواقه تکسچر پکه-نه خیر نسخه بلک باکس روپیشنهاد نمیدم چون احتمال خیلی زیاده داره که بازی آپدیت های حجم بالایی داشته باشه و اونها هم احتمال زیاد روی نسخه  codexنصب بشه پس  همون نسخه با حجم اصلی بهتره دیگه باید عادت کرد چون دیگه هردو کنسول نسل جدید یعنی xone /ps4 از درایو بلوری بهره میبرنند و بنابراین از این به بعد گیم های مشترک بین پلتفرم ها همه یا اکثرشون از حجم های بالایی بهره میبرنند چون توسعه دهنده  میاد از نهایت حجم و فضا استفاده میکنه و بافت های رزلوشن بالا هم یکی دیگر از دلایل افزایش حجمه -

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

انقد به جناب رضا گفتیم خسته نباشی خودمون خسته شدیم!366219_4plnvbq.gif

باید گفت ماشاالله JC_clapgirl.gifادامه بده 999.gif

ویرایش شده توسط HeLen jOOn
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

@};- @};-خسته نباشی!!!ممنون از تو

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بازی بعدی که  توسط من بررسی خواهد شد سری کامل dragon Age   است

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آقا رضا یدونه ای @};- 

دانلودتون تموم نشد؟؟؟

از کجا دان میکنین؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آقا رضا یدونه ای @};- 

دانلودتون تموم نشد؟؟؟

از کجا دان میکنین؟

درود

ممنون از شما

درود من از تورنت  لیچ کردم توی لیچر درحال دانلودم نه خیر ما هم شبها رایگان داریم نهایتش چند ساعت 3 گیگ بگیرم البته با دوستان تیمی دانلود میکنیم شبی تقریبا  9 گیگ میگیریم از دیروز شروع کردیم!!ا

لینک به دیدگاه

ممنونم از آقا رضای عزیز بابت این نقد و بررسی کامل وشامل

من که خریدمش.واقعا بازی زیبا و جذابی هست.به هیچ وجه از دستش ندید.

ویرایش شده توسط ABS92
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ممنونم از آقا رضای عزیز بابت این نقد و بررسی کامل وشامل

من که خریدمش.واقعا بازی زیبا و جذابی هست.به هیچ وجه از دستش ندید.

سلام

ارزش داره برا PS4 بگیرم یا نه ؟؟؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

بله عطا جان بازی خیلی قشنگیه-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بله عطا جان بازی خیلی قشنگیه-

ممنونم رضا @};-

لینک به دیدگاه

سلام

درود برادر

صددرصد.واقعا بازی خیلی خوبیه.

لینک به دیدگاه

میخوام دانلود کنم اما دقیقا نمیدونم تو چه سبکی هست 

اقا رضا یه راهنمایی میکنی تو چه سبکیه ؟؟ شبیه کدوم بازیه گیم پلیش ؟؟

لینک به دیدگاه

راستی یه قایل HD TEXTURE هم داره ، میخواستم بپرسم واسه سیستم من مناسبه دانلود کنم ؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...