رفتن به مطلب

بازگشت AMD از تعطیلات با فناوری ساخت20نانومتری

AORUS
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

بر کسی پوشیده نیست که این روزها انویدیا با دو محصول GTX 980 و970 به دلیل  بازدهی عالی و مصرف کم انرژی حسابی تاخت و تاز میکند.در این میان غیبت AMD کاملا چشمگیر است و طرفداران خود را حسابی دچار  تردید کرده خصوصا با لغو R9 285X،اکنون مشخص شده که تا سال2015میلادی خبری از نسل جدید پردازنده های AMDنخواهد بود.

AMD_volcanic_islands.jpg

سری Radeon R300 که فعلا با عنوان "جزیره دزدان دریایی" شناخته میشود هنوز در افق دید ظاهر نشده و از شایعات به نظر میرسد AMD سری جدید کارت هایhigh-end خود را نیمه اول سال میلادی آتی عرضه خواهد کرد.مجمع الجزایر دزدان دریایی در واقع از 3 جزیره تشکیل شده،جزیره high-end "برمودا"،جزیره میانی "فیجیان" و جزیره low-end "گنج".

پیش بینی میشود این پردازنده های گرافیکی از فناوری ساخت20 نانومتری برخوردار باشند اما این درحالی است که TSMC سازنده چیپ های AMD کارخانه ساخت ریزتراشه 20 نانومتری  خود را به ساخت تراشه برای Apple اختصاص داده است. در صورتی که AMD  بتواند پیش از انویدیا به فناوری ساخت 20نانومتری دست یابد این پیروزی بزرگی برای AMD  خواهد بود.

جزیره دزدان دریایی خود را با سایر تکنولوژی هایAMD   از جمله GCN 2.0 هماهنگ خواهد کرد و ممکن است درگاه ارتباطی HDMI 2.0 را شاهد باشیم.

اگر شما هم منتظر کارتهای گرافیک جدید AMD  هستید ممکن است در CES 2015 که ماه نخست سال آتی برگزار میشود به آرزوی خود برسید!

لینک خبر:http://translate.googleusercontent.com/translate_c?depth=1&hl=en&rurl=translate.google.com&sl=zh-CN&tl=en&u=http://news.mydrivers.com/1/322/322245.htm&usg=ALkJrhiSDe-RXpbfRbflxGO_Hp7egNRsfA

ترجمه: خبات کریمی

ویرایش شده توسط Extreme+
لینک به دیدگاه

درود 

ممنون هلن جان  مثل همیشه  خبر های دست اول  

شخصا اعتماد و اعتقاد به گرافیک با چیپست ای ام دی دارم با اکثر مین های بروز خوب مچ میشن 

با تشکر

ویرایش شده توسط teknesian
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود 

ممنون هلن جان  مثل همیشه  خبر های دست اول  

شخصا اعتماد و اعتقاد به گرافیک با چیپست ای ام دی دارم با اکثر ین های بروز خوب مچ میشن 

با تشکر

سلام دوست عزیزemoticon-anime-041.gif

بدون شک کارتهای ای ام دی بد نیستن و صرفا تفاوتهایی با محصولات رقیب دارن،دیروز آماری رو بررسی کردم که 27%شرکت کنندگان یک نظرسنجی یا ای ام دی داشتن و یا قصد خریدش رو که وقتی با آمار کاربران لیونی مقایسه کردم تفاوت بسیار معنا داری داشت.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...