رفتن به مطلب

فروش و مزایده چند قطعه مرحوم

Recommended Posts

سلام بر دوستان

سه عدد کارت گرافیک و سه عدد رم برای فروش قرار میدم

1- کارت گرافیک EVGA GTX460 تمیز سالم متعلقات فکر کنم کامل فقط یه مشکلی داره اونم اینکه وقتی درایو کارت رو نصب میکنید دیگه همه چیز تاریک میشه و تصویر نمیاد

2- یه کارت گرافیک ZOTAC GTX460 تمیز و متعلقات فکر کنم کامل بغیر از بازی پرنس که توش نیست و از یکی از کاربران همشهری در همین سایت بصورت حضوری خریده شد یه چند ماهی کار کرد و بعد تصویرش خرچنگ قورباغه شد و تا الان فکر کنم همینطوری مونده

3- یک عدد کارت گرافیک سافیر HD 4850 کاملا سالم متعلقات مفقود شده فقط یه مشکل اونم اینکه GPU فوق العاده داغ میکنه یعنی تهویه خوب نداشته باشین توی گیم سیستم خاموش میشه اگه دماش وحشتاک بشه

4- یک عدد رم DDR2 1g  -  دو عدد رم DDR1 256 - 512 که فکر نکنم کار بکنن

تصویر دسته جمعی

83468890196299395886_thumb.jpg

دوستان از خللی که پیش اومد و به اشتباه قیمت فوری رو قرار دادم در حالی که میخواستم کار دیگه ای بکنم و اینکه در صدد ویرایش تایپیک بودم واقعاٌ موجب دلخوری بعضی از کاربران شد معذرت میخوام (بالخصوص اقای فردوسی گل)

جونم براتون بگه تا حد الامکان سعی میکنم متعلقات وسایل رو پیدا و اضافه کنم تا این لحظه با صاحباش درگیرم

مورارد اضافه شده جدید

یک عدد کارت گرافیک GT 9500 که از روی سیستم باز شده و تا این لحظه نه من نه صاحبش از سلامتش اطلاع نداریم چون قبلا راحت کار میکرد و من با وسایل قرارش میدم اگه سالم بود که نوش جان مشتری عزیز اگه هم مشکلی داشت که باید حلال کنه....

تصاویر:

71188640645055189735_thumb.jpg

07620414440315602908_thumb.jpg

یه کابل برق و یه کابل شبکه و یه ماشین اصلاح شارژی سالم با کابلش به همراه یه سری خرتو پرت دیگه که از قدیم ازشون یه تصویر داشتم هم اشانتیون داده میشن (توجه داشته باشید کیبوردها و موسها وگیم پدها جزوشون نیست اونا خیلی وقته فروش رفتن....)

88604010514690220696_thumb.jpg

قیمت پایه 150 ت هزینه ارسال با مشتری محترم

قیمت فروش فوری با احتساب هزینه ارسال از نوع پیشتاز 250 ت

ویرایش شده توسط eddy
لینک به دیدگاه

قیمت؟

قیمت؟؟

گفتم هر کسی بالاتر گفت اصلا از هزار تومن خوبه شروع کنیم!؟

عدنان این هارو از کجا بیدا کردی؟؟؟ rolling%20on%20the%20floor.gifrolling%20on%20the%20floor.gifrolling%20on%20the%20floor.gifrolling%20on%20the%20floor.gifrolling%20on%20the%20floor.gifrolling%20on%20the%20floor.gifrolling%20on%20the%20floor.gif

محمد جان برا فکو فامیل و دوستم بود که خیلی وقته دادن به من براشون بفروشم ولی حالا که حراج کلی زدم براشون تایپیک زدم

تازه کجاشو دیدی برا موتور سیکلتم بزودی تایپیک میزنم فقط وقت بکنم

لینک به دیدگاه

محمد جان برا فکو فامیل و دوستم بود که خیلی وقته دادن به من براشون بفروشم ولی حالا که حراج کلی زدم براشون تایپیک زدم

:laughing: :laughing: :laughing:

موتور سیکلتو هستم

من 10000 پیشنهاد میدم برای شروع

لینک به دیدگاه

:laughing: :laughing: :laughing:

موتور سیکلتو هستم

من 10000 پیشنهاد میدم برای شروع

موتورش از این با حالاست ۲ تومنی میارزه.......عدنان میدونه من میتونم باهاش چه کارایی کنم:D:D
لینک به دیدگاه

واسه هر سه تاش 45 بعنوان شروع

ویرایش شده توسط king_of_shadows
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام  

80 خریدارم

ویرایش شده توسط ferdosi
لینک به دیدگاه

اولیه با اپدیت بایوس درست نشده؟؟؟

دومی هم درست نشد؟؟؟با اپدیت منظورمه؟

والا امتحان نکردم اولی که برا یکی از فامیلامونه که کلا بعد از این اتفاق داد براش تو زمانی که سیستم داشتم تست کردم همینطوریه داستانش... :)

دومی هم که تستش نکردم و راحت تو بازیا جواب میداد که دوستم گفت اینطوری شده حالا اومدی از کارت نبود شاید از بوردش در اومد و یه کارت سالم مفت افتاد دستت... :D

با سلام  

80 خریدارم

فعلا برای شما

دوستان عرضم به حضورتون اینکه ارسال فقط با سفارشی یا پیشتاز قابل انجام دادنه و با مشتری محترمه لذا خیال نکنید این از اون تایپیکهای خودمه هول ورتون داره... :cool:

ویرایش شده توسط eddy
لینک به دیدگاه

پایان مزایده بزاری خیلی خوب می شه اینطوری می شه مزایده نامحدود که وقت نمی کنیم هی چک کنیم

من 90 هستم

لینک به دیدگاه

زمان پایان هم میزارم زیاد طولی نمیکشه برم متعلقات کارتهار پیدا کنم ظرف ههمین  امرروز فردا

لینک به دیدگاه

عزیز یه قیمت فوری براشون بزار۴۸۵۰رو میخوام

اولویت فروش با کلی هست ولی شما پیشنهادتو بده

پایان مزایده رو هم امشب وقت کنم تعیین مکنم فکر نکنم زیاد بخوام کشش بدم تا همین یکی دو روزه سرو تهشو هم بیاریم بره پی کارش

منم چیزی تو جیبم داره نمیره وقتی فروش بره باید پول صاحباشو بدم

لینک به دیدگاه

ماشا... دوستان همه سحرخیزن

من یبار چک کردم دیدم سما ساعت ۴/۵ صبح آنلاین بودید.:huh:
لینک به دیدگاه

4850  40 مال من

ویرایش شده توسط teknesian
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

به قیمت فوری  خریدارم 

ویرایش شده توسط ferdosi
لینک به دیدگاه

160 هر سه کارت رو خریدارم.

دستکاری شدن دوست عزیز؟

ویرایش شده توسط m.mohebbi
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...