رفتن به مطلب

بازی آنلاین The Need For Speed World

MAHDI_VAMPIRE
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

کادیلاکو گرفتم، دو تا ریس کلاس C هم رفتم باهاش ولی بدرد نمیخوره . کاش لامبو کانتاش میگرفتم که وقت هم نداره ارزونتر هم هست میشد به مرور 4 تا بگیرم اچیومنتشو بگیرم.

خب پشیمونم الانم میخوام بفروشم فقط 250k پس میده . اگه کسی میخاد 260kمیدم بهش . :D 

تو نقشه یه ریس کلاس A اومده خیلی زود میشه بهش عادت کرد. مسیرشم کوتاهه قطعیش کمه. من 25 تا بردم میخوام 50 تا کنم. اچیومنت کلاس A خوبه چون 50 تا 50 تا زیاد میشه.

mn5v5mtw8mrvd7kp90bz.png

فقط یه GT2 لازم داره بندازی توش . راه تو را میخواند!!!

بله  در جریان مسیرهایی ک میان هستم.

ولی دریغ از یک ریس که بشه تا آخر رفتش. روانی کرد منو

فقط بدونی چمبار تا دم خط پایان رسیدم و لاست شد...

ویرایش شده توسط pKasra
لینک به دیدگاه

نشستم با خودم فک کردم دیدم که اگه بخوام اینترنت غیرآنلاین دوطرفه رو راه بندازم جدای از بحث مجوز و هزینه ش ، اصلا حال نمیده چون همه ش اول میشی ... =)) =)) =)) =)) =)) =))

لینک به دیدگاه

از این به بعد هر کی جایزه ی هر روزش رو توی این تایپیک بنویسه ...

خودم شروع میکنم :

ultra breaks 9%  روز 84 م

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

من این بازیو چند روزه نصبیدم ولی نمیدونم چطوری بوست جمع کنم!!!فقط بهم پول میده

لینک به دیدگاه

کسی نیس جواب مارو بده

سلام، بوست رو فقط میشه با پول خرید . (البته گاهی تو سایت بازی اطلاع میدن که مثلا اگه فلان کارو بکنید یا فلان مسابقه رو برنده بشید بهتون بوست میدیم.)

از نظر ما که با این قیمت دلار اصلا صرف نداره و با همون پول داخل بازی (IGC) ماشین میخریم، ولی اگه بخای بوست بخری به پست زیر نگاه بنداز :

نحوه خرید Speedboost برای NFS World از طریق موجودی بالانس اکانت Origin

اینم بگم بیشتر چیزهای بوستی رو توی جوایز بهتون میده البته بجز ماشین ها . ماشین های بوستی رو هم گاهی بعضیاشو با پول داخل بازی میزارن میشه گرفت.

موفق باشی

ویرایش شده توسط MAGNUM
لینک به دیدگاه

سلام، بوست رو فقط میشه با پول خرید . (البته گاهی تو سایت بازی اطلاع میدن که مثلا اگه فلان کارو بکنید یا فلان مسابقه رو برنده بشید بهتون بوست میدیم.)

از نظر ما که با این قیمت دلار اصلا صرف نداره و با همون پول داخل بازی (IGC) ماشین میخریم، ولی اگه بخای بوست بخری به پست زیر نگاه بنداز :

نحوه خرید Speedboost برای NFS World از طریق موجودی بالانس اکانت Origin

اینم بگم بیشتر چیزهای بوستی رو توی جوایز بهتون میده البته بجز ماشین ها . ماشین های بوستی رو هم گاهی بعضیاشو با پول داخل بازی میزارن میشه گرفت.

موفق باشی

سلام

خرید که نه

منظورم اینه من میخوام ماشین بخرم توی بازی بوست میخواد.چطوری بوست بدست بیارم .نمیادش یا معلوم نیست چطوریه.

لینک به دیدگاه

دوستان من 2روزه نه میتونم لانچر nfs رو بالا بیارم نه میتونم به origin کانکت بشم که بازی های دیگرو برم

شما هم این مشکل رو دارید؟؟

ویرایش: الان با فندوق شکن امتحان کردم باز شد فکر کنم مشکل از ISPمخابرات هست چون همه میتونن راحت باز کنن ولی من مشکل دارم.

باید یه خط جدا نت برای بازی بگیرم.

دوستان کدوم ISP پینگ بهتری میده ؟؟

ویرایش شده توسط ramin9500
لینک به دیدگاه

بچه ها چه خفرا ؟؟؟

تایپیک دو روزه بالا نیومده ها ...

روز 85 :cop radar 250m

روز 86 : magnetized 6 %

روز 87 : ultra engine 11  8   0 

لینک به دیدگاه

خدا بگم چیکارت کنه ...

دهنتو ...

بالاترینش 20000 تاس ... :blink: :blink: :blink: :blink:

امروز 89 مین روزه ... فردا اچیومنت میگیرم ... :p :p :p :p

لینک به دیدگاه

تبریک magnum جان

منکه یک ماهه فقط دارم الماس جم میکنم...

IGC های جدید:

- Lamborghini Murciélago LP 670-4 SuperVeloce
- Porsche Boxster Spyder
- Pontiac Firebird Formula
- Lexus IS300

لینک به دیدگاه

نه من اصلا نمیزاره هیچی برم.
همه اینارو انجام دادم مودمو مستقیم هم کردم هیشکیم وای فای وصل نیست.
دارم اکانت Chicane رو، سر فرصت تست میکنم.

آره اصلا پکهای ارزونش بدرد نمیخورن مگه اینکه توی بحران powerup باشیم که اونم باس چنتا بخریم تا شاید مثلا نیترو داد. 100.000 تاییش هم 10 تا یبارشم پارت نمیده خیر سرش

لینک به دیدگاه

ایول حتما از جایزه ی اچیومنتش یه شات بگیر بزار اینجا ببینیم این booster skill pack چیه .

راستی این الماسا رو تموم کنیم که خیلی بده . دیگه پارت اولترا سخت گیر میاد . باز تو اینا گاهی میده .

میگم BMW  این 180 روز رو چطوره بی خیال بشیم روز 179 رو نگیریم از اول شروع بشه. نه بابا حوصله میخاد چی گفتم.

از این CARD PACK  ها خواستید بگیرید اونی که 60.000 IGC میخاد بهتر از 100.000 یه هستش . گول گرونیشو نخورید.

من اینترنتم به شدت خرابه ... یعنی یه صفحه رو هم 30 دقیقه طول میکشه ... ~x( ~x( ~x( ~x( ~x( ~x( ~x(

کسری جان باید لطف کنن و اچیومنت 90 مین روز رو برام بگیرن ... @};- @};- @};- @};- @};- @};-

من بازیو روی هارد اکسترنال USB3.0  نصبیدم و هر جا دیگه برم میتونم وارد اکانتم بشم ...ولی چونکه مشکل از مرکز مخابرات اینجاس هر جایی برم هم مشکل سرعت رو دارم ... :crying: :crying: :crying:

اتفاقا به من همیشه تو این 100 هزار تایی ها POWERUP های زیاد و خوبی رو گرفتم ... :D :D :D :D

لینک به دیدگاه

ممنون کسری جان ...

مخابرات خراب شده میگه دوسه روز دیگه همینجوریه ...

باید اسمم رو بزارم mahdi_teamscaper چون به جز تیم ، چیز دیگه ای نمیرم ... به نظرتون لامبوره خوبه ؟؟؟

لینک به دیدگاه

+ جایزش بدک نیست

راستی خودمو چش زدم برا منم خراب شد. تو لودینگه مولتی قطع میشه حتی نمیشه وارد مولتی شد.

این لامبو جدیده رو خیلی تعریف میکنن برا کلاس S . البته به GT3 نمیرسه حیف دیگه نمیشه GT3 خرید. ولی از Carrera S بهتره. (Carrera S اصلا تو کلاس A حرفی برا گفتن نداره. الان موندم پارتای اولترامو بندازم روش برا کلاس s ؟ یا کش جم کنم این لامبو رو بگیرم بندازم رو اون؟)

ممنون کسری جان ...

مخابرات خراب شده میگه دوسه روز دیگه همینجوریه ...

باید اسمم رو بزارم mahdi_teamscaper چون به جز تیم ، چیز دیگه ای نمیرم ... به نظرتون لامبوره خوبه ؟؟؟

carrera رو نمیدونم ولی 670 باید تقریبا مثل g3t باشه با این تفاوت که gt3 توی مسیرهای پر پیچ و خم که به شتاب و هندلینگ نیاز دارن بهتر عمل میکنه. توی شرایط صاف و طولانی فکر میکنم 670 بهتر باشه چون topspeed بیشتری داره. با اولترا های خوب به OA790 میرسه. وی توی ts قطعا 670 لذتبخش تره.

ویرایش شده توسط pKasra
لینک به دیدگاه

:blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: ?????

لینک به دیدگاه

سلام دیروز یه لامبور جرفتم ... :D :D :D :D :D

مبارکم باشه ... :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping:

post-16688-0-10479000-1422227579_thumb.jpg

به افتخارم بزنین لایکو ...

لینک به دیدگاه

بچه ها کسی گیفت نداره ؟؟؟ خریدارم ...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...