رفتن به مطلب

مزایده فروش مانیتور LED E1940 قیمت باور نکردنی

teknesian
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود بر دوستان لیونی من  ^_^  :big hug:

حتما شنیدین که میگن طرف آدم منصفی هست و در مدت کوتاهی آوازش همه جا پر میشه تو این فروم کاربران زیادی این عنوان رو کسب کردن . جا داره به همشون تبریک بگم

همه تلاش من از شرکت تو بازارچه های خرید و فروش فضای مجازی فقط پیدا کردن همکاران قابل اطمینان و کسب و کار سالم و بدور از دوز و کلک میباشد .  

مزاید فروش  LED E1940   :big hug:

مزایده تا ساعت 24 تاریخ 1393/7/20شب عید غدیر میباشد . عجول نباشید قیمت رو که ببینید دلیل این بازه زمانی رو بهتر درک میکنید  :x  @};-

توضیح مختصر در مورد مانیتور  کاملا سالم فقط یمقدار سلفن به دور قاب چسبیده که با حوصله باید کنده بشه تو عکس کاملا مشخص کردم با کارتن و لوازم 

post-16276-0-81828900-1412405634_thumb.jpgpost-16276-0-92526000-1412405649_thumb.jpgpost-16276-0-39579800-1412405655_thumb.jpgpost-16276-0-29203900-1412405671_thumb.jpgpost-16276-0-17992200-1412405679_thumb.jpg

یه مورد دیگه  این تاپیک فقط مخصوص لیون کامپیوتر و کاربران عزیزش میباشد و در هیچ انجمن دیگه ای تاپیک نخواهم زد !  دلیلش اول آقای حسینی هست که بنده  رو حسابی جذب خودش کرده با اخلاق و روابط عمومی بالا  و بعد کاربران عزیزی که  یکپارچه برای بهتر شدن لیون دارن تلاش میکنن  چه عزیزانی که تاپیکای تحقیقاتی میزنن و چه عزیزانی که کمک میکنن بازارچه سایت با اعتبار و فعال به کارش ادامه بده .

شرمنده که خیلی نوشتم  این اولین تاپیک مزایده جدی من هست  که  گسترش زیادی پیدا خواهد کرد.  :D

و اما بحث شیرین قیمت شروع مزایده

.

.

.

شروع مزایده با قیمت 1000 تومان میباشد .  قسمت هر کدوم از عزیزان شد مبارکش باشه  @};-  @};-  @};-  @};-

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

پایه هستم !!!

پایان مزایده کی هست؟ :-)

قیمت دوستمون رو تازه دیدم

۱۱۴ .

ویرایش شده توسط gosbe
لینک به دیدگاه

درود

از تک تک صحبت هاتون لذت بردم و ما هم همگی افتخار میکنیم شمارو در کنار خودمون بعنوان دوست و همکار داریم.واین دوستی ها و صفا و صمیمیت ارزشش با پول قابل محاسبه نیست @};- @};- :x :x :x

بنده هم پیشنهاد سوم رو به نیت 5 تن آل عبا 50 دلار(قیمت این لحظه دلار 32350 ریال برگرفته از سایت دوقرون) ارائه میدم :D

ویرایش شده توسط hamid5566
لینک به دیدگاه

درود دوستان گلم

مشخصه هدفم فقط پول نیست از اون مهمتر جمع شدن شما عزیزان هست که بر سر بنده منت میزارید و تاپیک رو منور میکنید

با تشکر

لینک به دیدگاه

ویرایش شد 

ویرایش شده توسط teknesian
لینک به دیدگاه

55$

درود لطفا قیمتها به تومن باشه که بقیه زیر قیمت شما قیمت ندن

لینک به دیدگاه

درود

متاسفانه بنده فقط دلار دارم به پول شماها میشه 177925   تومانه چیه :D

لینک به دیدگاه

بابا خارج  اونم از نوع دلار

اینجا ایرانه چنج کن به ریال قیمت بزار :دی  مردم رو گمراه نکن  ^_^

لینک به دیدگاه

یه مورد دیگه  این تاپیک فقط مخصوص لیون کامپیوتر و کاربران عزیزش میباشد و در هیچ انجمن دیگه ای تاپیک نخواهم زد ! 

پس چرا نوشتید PersianTools !

لینک به دیدگاه

عزیز موقعی که عکس گرفتم  تصمیمم چیز دیگه ای بود

یکدفعه فکر همچین مزایده ای به سرم زد 

شما میتونی پیگیری کنی اونجا  ببینی همچین تاپیکی زدم یا نه  تو پرشین هم همین اسم رو دارم

لینک به دیدگاه

درود بر دوستان

2روز گذشت ظاهرا این دوستمون برنده خوش شانس هستن

لینک به دیدگاه

درود 

داداش نیومده میخوای بری ؟

تاریخ اتمام مزایده رو نگاه کن  اگه برنده شدی نحوه اعتماد سازی هم بیان میشه !

لینک به دیدگاه

داداش نمیشه جلو بندازی مزایده رو یا فروش فوری بزار مثل بقیه

اینجوری هی باید سر بزنیم

لینک به دیدگاه

تصیم گرفته شده  حوصله داشته باشید قیمت فوری هم نداره

لینک به دیدگاه

اقا این مانیتور اکبنده ؟ گارانتی چه طور ؟ قیمت اکش با گارانتی شرکتی 300 هزار تومنه

لینک به دیدگاه

قیمت رو دیدی ؟ 1000 تومان !

تا تاریخ اتمام مزایده حتی اگه 2000 تومن مشتری میومد میدادم ولی بازم به کاربرا مربوط میشه و قیمتی که براشون ارزش دار

شما هم هر چقدر برات میصرفه قیمت بده !
توضیحات هم تو پست اول هست

ویرایش شده توسط teknesian
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...