رفتن به مطلب

کالا های تبلیغاتی

rostamiani
 اشتراک گذاری

اگه کالا های تبلیغاتی از LionComputer.ir به دستتون برسه از ش اس  

3 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. اگه کالا های تبلیغاتی از LionComputer.ir به دستتون برسه از ش اس

• فکر نمی کنم
      0
    • ممکنه. اگه چیز به درد بخوری باشه
      5
    • حتما !
      4

Recommended Posts

فکی می کنم خوبه کالا های تبلیغاتی مثل خودکار و جا سویچی و ... با لوگوی خودتون درست کنید و به صورت تصادفی توی بعضی از بسته هایی که ارسال می کنید بزارین :eek:

اینجوری کم کم مشهور تو میشین :D

لینک به دیدگاه

فکی می کنم خوبه کالا های تبلیغاتی مثل خودکار و جا سویچی و ... با لوگوی خودتون درست کنید و به صورت تصادفی توی بعضی از بسته هایی که ارسال می کنید بزارین :eek:

سلام دوست عزیز

پیشنهاد جالبیه من هم فکر میکنم موثر باشه.

و یه چیز دیگه شما یا کتاب بازاریابی و تبلیغات زیاد میخونی یا استعداد خوبی داری.:eek:

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

پیشنهاد جالبیه من هم فکر میکنم موثر باشه.

و یه چیز دیگه شما یا کتاب بازاریابی و تبلیغات زیاد میخونی یا استعداد خوبی داری.:eek:

خیلی متشکرم.شما لطف دارین

تا حالا کتاب بازاریابی نخوندم

ان شاالله گزینه دوم درست باشه :D

لینک به دیدگاه

پیشنهاد بدی نیست و قبلا ما این کار رو کردیم ولی بهترین هدیه به مشتری اینه که قیمت مناسبی بهش بدی ولی این رو هم به روز چشم

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...
پیشنهاد بدی نیست و قبلا ما این کار رو کردیم ولی بهترین هدیه به مشتری اینه که قیمت مناسبی بهش بدی ولی این رو هم به روز چشم

البته این هدیه بیشتر به نفع شماست تا مشتری

همه خودکار و جا سویچی دارن و شاید فایده خاصی نداشته باشه ،ولی اگه بعد از یک سال 200 نفر تو کل کشور روی خودکار یا جاسویچیشون اسم سایت شما باشه هر روز کلی تبلیغ مجانی براتون میشه

در ضمن ، می تونید تقویم جیبی یا دیواری هم بدین :)

لینک به دیدگاه

هزينه بر و بعدش هم خراب مي شه مي افته يه گوشه مي ره يا پاک مي شه

به نظرم براي تقويم هم تقويم ديواري يا رو ميزي که برگ بخوره و لينک سايت و ساير چيزهاي سخت افزار درج شده باشه

البته اينها براي طراحي و چاپ هزينه بر هست و خوب تيراژ بالا کار مي کنند که باز هم فکر نکنم به صرفه باشه

به نظر من برچسب از همه چيز بهتره که مثلا شما سيستم رو مي بنديد بعد داخل کيس يا پشت کيس چند جايي که تو ديد نيست يه برجسب مثل اين برچسب هاي cpu amd چهار گوش که تبليغ شما روش هست مي زنيد روي اون تبليغ شرکت و سايت و آدرس و تلفن ليون کامپيوتر

مثلا طرف مي ياد شما سيستم مي بنديد يا براش تست مي کنيد يا هر کار کوچکي يه برچسب يه جاش مي چسبوني سري بعد ديگه مي دونه کجا بياد به ديگران هم توصيه مي کنه به نوعي کپي رايت سخت افزاري مي شه که اين قطعه توسط ليون کامپيوتر اسمبل يا ... شده

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...