رفتن به مطلب

مشکل یا ابهام یامشکل در کارت گرافیک؟؟(لطفا دوستان و متخصصان عزیز راهنمایی کنند)

D3MiGOD
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام به همه دوستان گل

نیاز به راهنمایی شما دوستان دارم برای مشکل در کارت گرافیک

من 5 شنبه یه گرافیک GT630 خریدم که مشکوک به خراب بودن هست

این کارت تصویر میده و به ظاهر سالم کار میکنه اما تو بازی ها کاملا کم میاره و تیک تیک میشه و افت فریم شدید

تست gpu z کارت به شدت عجیب و غریبه

post-15037-0-32276000-1412432620_thumb.jpg

2 تا ورژن تست کردم اینم یکی دیگش

post-15037-0-63779000-1412434177_thumb.jpg

مدل دقیق گرافیک

galaxy gt 630 2 gig 128 bit

لینک کارت

http://www.galaxytech.com/__EN_GB__/Product2/ProductDetail?proID=25

از چند تا متخصص پرسیدم میگن بایوس کارت دست کاری شده

اگه دقت کنید سایت سازنده

کلاک کارت رو 750 اعلام کرده

اما برنامه gpu z این کلاک رو 810 نشون میده و این کارت حالت boost  نداره اصلا که بگیم boost  شده باشه

تست از برنامه های دیگه هم میذارم اگه لازم باشه

تست 3d mark:

post-15037-0-98132300-1412505677_thumb.png

این تست از تست 630 های دیگه بسیار ضعیف تره 

تست 3d mark کارت  gt440 رو ببینید

این کارت برای یکی از دوستانم بوده ازش خواستم بیاره و تست کنم !!!

post-15037-0-38051200-1412511344_thumb.jpg

چند باری ویندوز عوض کردم برای این تست ها !!  و جدید ترین درایور انویدیا رو نصب کردم

دوستان به نظر شمااین کارت نمیتونه بازی های most wanted 2 رو اجرا کنه ؟

این یه بنچمارک از این کارت برای بازی run

بعد کپی و پیست فاصله بین U و T رو بردارید (برای فیلتر نشدن این کارو کردم)

https://www.you tube.com/watch?v=XKkgJhZn_2o&noredirect=1

رو رزولوشن 600*800 و کمترین تنظیمات تیک میزنه...

هر چی لازم باشه بگید تا اضافه کنم

دوستان راهنمایی کنید لطفا....

ویرایش شده توسط baned
لینک به دیدگاه

• ارسال 82
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

• کاربر ویژه

سلام

اولا این کارت برای بازی طراحی نشده،صرفا میتونه در جزئیات پایین کار کنه.

این کارت دستکاری هم نشده بلکه مدل630خودش در سه مدل D3,G5,KEPLERارائه شده و لینک سازنده ای که دادین مربوط به محصول شما نیست،در واقع پردازنده کارت شما مدل G5 هست:

اطلاعات بیشتر : http://www.geforce.com/hardware/desktop-gpus/geforce-gt-630/specifications

twz553128h85de3e90t8.jpg

ویرایش شده توسط HeLen jOOn
لینک به دیدگاه

رو چه سندی میگید لینک سازنده این نیست؟ مگه چند تا galaxy gt 630 2gig 128 bit موجوده ؟

لینک به دیدگاه

سلام

اولا این کارت برای بازی طراحی نشده،صرفا میتونه در جزئیات پایین کار کنه.

این کارت دستکاری هم نشده بلکه مدل630خودش در سه مدل D3,G5,KEPLERارائه شده و لینک سازنده ای که دادین مربوط به محصول شما نیست،در واقع پردازنده کارت شما مدل G5 هست:

اطلاعات بیشتر : http://www.geforce.com/hardware/desktop-gpus/geforce-gt-630/specifications

twz553128h85de3e90t8.jpg

رو چه سندی میگید لینک سازنده این نیست؟ مگه چند تا galaxy gt 630 2gig 128 bit موجوده ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست عزیز: مشخصات کارت شما(gpu-z)با مدل g5 همخونی داره اما لینکی که گزاشتین مربوط به d3 هست،(برای اطمینان خودتون یه عکس از برچسب اطلاعات روی جعبه کارت بزارید)من فکر میکنم شرکت سازنده کارت شما چیپش رو تغییر داده (به ویرایش جدیدتر)اما در سایت ذکر نشده یا لینک اشتباه دادین-در هر صورت من نظرم و البته لینک رسمی از سایت انویدیا رو ارائه کردم،دیگه درست یا غلط با خودتون و نمیتونم تشریف بیارم دادگاه سند و مدرک ارائه کنم و وکیل انویدیا هم نیستم(چون برای گفته ام لینک دادم).

موفق باشی

ویرایش شده توسط HeLen jOOn
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

http://www.techbuy.com.au/p/203133/VIDEOCARDS_NVIDIA_GEFORCE_6_VIDEOCARDS/Galaxy/63TPF8HX3SXZ.asp

امتیاز کارت تو ویندوز سون باید حدود 6.7 باشه

امتایز کارت شما چنده؟

ویرایش شده توسط fireinpole
لینک به دیدگاه

کارت سالمه و مشکلی نداره ... در کدوم بازی مشکل تیکه تیکه شدن تصویر رو داشتد ؟؟

این کارت بازی pes 2010 هم به زور اجر میکنه  :laughing:  :laughing:  :D  :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من حس میکنم یه جای مموری گرافیکتون داره میلنگه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این کارت بازی pes 2010 هم به زور اجر میکنه :laughing: :laughing: :D :D

این کارت برای اجرای pes2013 هم مشکلی نباید داشته باشه

لینک به دیدگاه

دوست عزیز: مشخصات کارت شما(gpu-z)با مدل g5 همخونی داره اما لینکی که گزاشتین مربوط به d3 هست،(برای اطمینان خودتون یه عکس از برچسب اطلاعات روی جعبه کارت بزارید)من فکر میکنم شرکت سازنده کارت شما چیپش رو تغییر داده (به ویرایش جدیدتر)اما در سایت ذکر نشده یا لینک اشتباه دادین-در هر صورت من نظرم و البته لینک رسمی از سایت انویدیا رو ارائه کردم،دیگه درست یا غلط با خودتون و نمیتونم تشریف بیارم دادگاه سند و مدرک ارائه کنم و وکیل انویدیا هم نیستم(چون برای گفته ام لینک دادم).

موفق باشی

دوستان دقت کنید موضوع اینه این کارت صددرصد کارت شاخی نیست اما از 210 قوی تره دیگه درسته ؟؟؟ پس این چه gpuz هست که کارت میده ؟ منظور بدی از سند هم نداشتم داداشم

این کارت بازی pes 2010 هم به زور اجر میکنه  :laughing:  :laughing:  :D  :D

شما لینک youtube رو که گذاشتم فاصلش رو بردار و ببین اجرا میکنه یا نه

من حس میکنم یه جای مموری گرافیکتون داره میلنگه

http://www.techbuy.com.au/p/203133/VIDEOCARDS_NVIDIA_GEFORCE_6_VIDEOCARDS/Galaxy/63TPF8HX3SXZ.asp

امتیاز کارت تو ویندوز سون باید حدود 6.7 باشه

امتایز کارت شما چنده؟

5.5 میده بهش ویندوز 7

البته من بعد از دیدن ضعف کارت یه 8 نصب کردم برای تست ها

ویرایش شده توسط baned
لینک به دیدگاه

کارت PCI Express 2.0 هستش ولی چرا GPZ نوشته 1.1 ؟ بوردتون خیلی قدیمیه؟

کلا کلکسیونی از مشکلات هست این کارت

والا منم نمیدونم چرا!!

مینبرد b85 plus هست 12 گیگ رم و cpu هم g3220 هست

لینک به دیدگاه

این کارت برای اجرای pes2013 هم مشکلی نباید داشته باشه

pes 2014 رو هم براحتی اجرا میکنه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

http://www.techpowerup.com/gpuz/details.php?id=z3er4

الان این ورژن بایوس روی کارت شماست. یک بایوس ثبت شده کاستوم غیر رسمی برای سال ۲۰۱۴ هست که با سال تولید کارتتون مطابقت نداره

ویرایش شده توسط fireinpole
لینک به دیدگاه

بوردتون دو تا اسلات گرافیک داره اگه حوصلشو داری رو اونیکی سوارش کن.

ممنون از راهنمایی همه دوستان عزیز

عزیز من این کارت روی یه مین دیگه حتی تست کردم و همین مشکل رو داری

آخه کدوم کارت 630 pixel fill میشه 1.6 ؟؟؟؟ کلا برام علامت سوال شده

gt 210 آشغال هم از این آمارش بهتره !!!!

لینک به دیدگاه

http://www.techpowerup.com/gpuz/details.php?id=z3er4

الان این ورژن بایوس روی کارت شماست. یک بایوس ثبت شده کاستوم غیر رسمی برای سال ۲۰۱۴ هست که با سال تولید کارتتون مطابقت نداره

صددر صد یه جای کار میلنگه حالا چی شده و چرا خدا داند

نظرتون پس مشکل و دستکاری شدن کارت هست ؟

کاش دوستان دیگه هم بیان و نظر بدن

لینک به دیدگاه

مشکل اینه شما بیش از حد از کارتتون توقع دارید.این کارت زیاد قوی نیست.شرکت سازنده هم زیاد معتبر نیست.

ویرایش شده توسط Yosef Faraji
لینک به دیدگاه

مشکل اینه شما بیش از حد از کارتتون توقع دارید.این کارت زیاد قوی نیست.شرکت سازنده هم زیاد معتبر نیست.

عزیز من جایی گفتم این کارت زیادی قوی هست ؟ یا گفتم شرکت سازنده معتبره ؟ این کارت نباید در حد یه gt 210 باشه در بد ترین حالت ؟یه چیزی بگید معقول باشه و منطقی ...

لینک به دیدگاه

چیزی که مشخصه اینه که این کارت 100% مشکل داره ، هم مشخصات GPU-Z رو در نظر بگیرید و هم مشکل افت FPS و بازدهی پایین کارت در بازی ها و نرم افزار ها...

همیچن کارتی باید حداقل بتونه یه بازی سطح معمول مثل PES یا BF4 (با حداقل تنظیمات) اجرا کنه.

احتمالا بایوس کارت ایراد داره به باید ویرایش بشه ، اگر نه که کارت به صاحب قبلی پس داده بشه.من با GT630 شرکت MSI کار کردم واقعا نسبت به قیمت و اندازش و مصرفش فوق العاده بود.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

چیزی که مشخصه اینه که این کارت 100% مشکل داره ، هم مشخصات GPU-Z رو در نظر بگیرید و هم مشکل افت FPS و بازدهی پایین کارت در بازی ها و نرم افزار ها...

همیچن کارتی باید حداقل بتونه یه بازی سطح معمول مثل PES یا BF4 (با حداقل تنظیمات) اجرا کنه.

احتمالا بایوس کارت ایراد داره به باید ویرایش بشه ، اگر نه که کارت به صاحب قبلی پس داده بشه.من با GT630 شرکت MSI کار کردم واقعا نسبت به قیمت و اندازش و مصرفش فوق العاده بود.

موفق باشید.

ممنون از توضیحاتتون عزیز

صاحب قبلیش هم حتمالا میاد همینجا و صحبت میکنه

لینک به دیدگاه

عزیز من جایی گفتم این کارت زیادی قوی هست ؟ یا گفتم شرکت سازنده معتبره ؟ این کارت نباید در حد یه gt 210 باشه در بد ترین حالت ؟یه چیزی بگید معقول باشه و منطقی ...

کارت رو دست دوم خریدید؟نباید اینقدر هم ضعیف باشه.من باGT440 ، ا nfs the runرو تو تنظیمات High تموم کردم.یه تست 720pبا برنامه Furmark بزارید

ویرایش شده توسط Yosef Faraji
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

gt630 چیپ تولید شده شرکت انویدیا هست و نهایتا 10 درصد تلورانس کارایی برای شرکتهای مختلف خواهد داشت بسته به برد و سیستم خنک کننده و میزان boost و... شرکت گالاکسی هم که از سال 94 یک گلوبال لیدر برای کارتهای گرافیک هست و حتی تولید تایتان z رو هم داشته بعید میدونم چون اسمش کمتر به گوشمون خورده نا معتبر باشه

لینک به دیدگاه

کارت رو دست دوم خریدید؟نباید اینقدر هم ضعیف باشه.من باGT440 ، ا nfs the runرو تو تنظیمات High تموم کردم.یه تست 720pبا برنامه Furmark بزارید

بله عزیز دست 2 بوده

پس متوجه شدید درد من چیه ؟ والا GT430 هم بهتراز این عمل میکنه آمار آین از 210 هم پایین تره

ویرایش شده توسط baned
لینک به دیدگاه

gt630 چیپ تولید شده شرکت انویدیا هست و نهایتا 10 درصد تلورانس کارایی برای شرکتهای مختلف خواهد داشت بسته به برد و سیستم خنک کننده و میزان boost و... شرکت گالاکسی هم که از سال 94 یک گلوبال لیدر برای کارتهای گرافیک هست و حتی تولید تایتان z رو هم داشته بعید میدونم چون اسمش کمتر به گوشمون خورده نا معتبر باشه

ممنون برای توضیحات شما عزیز

منم همین رو به فروشنده گفتم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کارت PCI Express 2.0 هستش ولی چرا GPUZ نوشته 1.1 ؟ بوردتون خیلی قدیمیه؟

دوست عزیز اون 1.1 بودن مشکل نیست و خصوصیت تمام کارتهای جدید هست که در زمان بیکاری ، سرعت لینک رو برای کاهش مصرف انرژی پایین میارن. و به محض این که یک تست 3D انجام بشه مقدار واقعیش مشخص میشه. اون علامت ? کنار اون قسمت هم برای همینه که یک تست اجرا بکنه و کارت به حالت Load در بیاد تا سرعت واقعی لینک نمایش داده بشه.

لینک به دیدگاه

بایوسه...سره خودم اومده.

داداش بایوس رو چک کنیدو حتما سعی کنید proper خودشو بزنید(ماله خودشو)... باس خیلی دقیق باشین. حتی یکمم ورژنش تفاوت داشته باشه ایراد میده.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...