رفتن به مطلب

مشکل یا ابهام یامشکل در کارت گرافیک؟؟(لطفا دوستان و متخصصان عزیز راهنمایی کنند)

D3MiGOD
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

http://www.buytechtoday.com/Components/GraphicsCards/kfa2-geforce-gt-630-1gb-pcie-2.0-nvnxgt630x2kfa2-kfa2-80.07-.html?sort=pd.name&order=ASC&limit=25&page=1

بازم عرض کنم خدمتتون کارتتون بی شک gt630 هست و بایوسش دستکاری شده هست.

لینک به دیدگاه

• ارسال 82
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

http://www.buytechtoday.com/Components/GraphicsCards/kfa2-geforce-gt-630-1gb-pcie-2.0-nvnxgt630x2kfa2-kfa2-80.07-.html?sort=pd.name&order=ASC&limit=25&page=1

بازم عرض کنم خدمتتون کارتتون بی شک gt630 هست و بایوسش دستکاری شده هست.

دوست عزیز بنده این کارت رو به ایشون فروختم و خودم آکبند از بازار رضا خریدم، من که خدا شاهد هستش که بایوس این کارت رو دستکاری نکردم پس شما ۱۰۰ درصد بدون داری اشتباه میکنی و سعی کن از چیزی اطمینان داشتی نظر بدی ویرایش شده توسط 7777
لینک به دیدگاه

دوست عزیز بنده این کارت رو به ایشون فروختم و خودم آکبند از بازار رضا خریدم، من که خدا شاهد هستش که بایوس این کارت رو دستکاری نکردم پس شما ۱۰۰ درصد بدون داری اشتباه میکنی و سعی کن از چیزی اطمینان داشتی نظر بدی

راه حل :

داداش شما یکاری کن.

کارتو تحویل بگیر.

بایوس دقیق خوده کارت رو دوباره فلش بزن و نتیجه رو ببین.

بنده ی 3850 داشتم دادم پسرخالمون استفاده کنه.هفته ی اولش خوب کار میکرد و هفته ی دوم از کار افتاد و هی افت شدید فریم میداد،بدجور!!!

هر سیستمی نصبش میکردم ایراد میداد تا اینکه بایوسش رو فلش زدم درست شد و خوش plug&play شد(نصب خودکار). البته 3 روز باهاش ور رفتم و بعد از زدن بایوس های مخلتف،تجربه شد ک بایوس دقیق رو از techpowerup گرفتم(بانوشتن مدل دقیق کارت تو گوگل- واسه فلش کردن کارت nvidia رو هم لطف کن ی مطالعه ای هم بکن)

شما لطف کن ی چکی بکن.

الانم واس من داره 6.9 ریت میده(دیفالت) تو   7 و تو  فورمارک هم 824پوینت دیفالت وقتی هم اور میکنم 1014 پوینت میگیرم.دماشم آی ماشالا ی کولر انداختم و روش تو حالت اور از 72 ب بالا نمیره(windforce 550tiکولرش)

:D

ویرایش شده توسط kakamoon
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست عزیز بنده این کارت رو به ایشون فروختم و خودم آکبند از بازار رضا خریدم، من که خدا شاهد هستش که بایوس این کارت رو دستکاری نکردم پس شما ۱۰۰ درصد بدون داری اشتباه میکنی و سعی کن از چیزی اطمینان داشتی نظر بدی

سلام

سو تفاهم نشه عزیز

http://www.techbuy.c...3TPF8HX3SXZ.asp

با مشخصات کارت شما این مدل کارتتونه

ولی با سریال نامبر پشت کارت 

در مورد اینکه کارت رو به صورت آکبند به شما دادن حرفی ندارم. الان هاردهایی تو بازار هستن که آک هستن ولی ریفر.

عرض بنده اینه به نظرم کارت مشکل دست کاری شدن داره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با نرم افزار nvflash به راحتی میتونین تو خود ویندوز و از طریق cmd

با داشتن رام مناسب بایوس رو عوض کنین

و بایوس مناسب این کارت رو بذارین

یه سوالی داشتم میتونم بپرسم ااین کارت رو کی از بازار رضا تهیه فرمودین؟

ویرایش شده توسط fireinpole
لینک به دیدگاه

راه حل :

داداش شما یکاری کن.

کارتو تحویل بگیر.

بایوس دقیق خوده کارت رو دوباره فلش بزن و نتیجه رو ببین.

بنده ی 3850 داشتم دادم پسرخالمون استفاده کنه.هفته ی اولش خوب کار میکرد و هفته ی دوم از کار افتاد و هی افت شدید فریم میداد،بدجور!!!

هر سیستمی نصبش میکردم ایراد میداد تا اینکه بایوسش رو فلش زدم درست شد و خوش plug&play شد(نصب خودکار). البته 3 روز باهاش ور رفتم و بعد از زدن بایوس های مخلتف،تجربه شد ک بایوس دقیق رو از techpowerup گرفتم(بانوشتن مدل دقیق کارت تو گوگل- واسه فلش کردن کارت nvidia رو هم لطف کن ی مطالعه ای هم بکن)

شما لطف کن ی چکی بکن.

الانم واس من داره 6.9 ریت میده(دیفالت) تو   7 و تو  فورمارک هم 824پوینت دیفالت وقتی هم اور میکنم 1014 پوینت میگیرم.دماشم آی ماشالا ی کولر انداختم و روش تو حالت اور از 72 ب بالا نمیره(windforce 550tiکولرش)

:D

ممنون از راهنماییت داداش گلم 

اما موضوع اینه که من فقط میخوام ببینم مشکل داره یا نه و اگه مشکل دار بود کارت رو مرجوع کنم که مثل اینکه همه همین نظر رو دارن که کارت یه جاش میلنگه

داداشم کارت مشکل داره شما خودت gpu z رو نگاه کن ....

سلام

سو تفاهم نشه عزیز

http://www.techbuy.c...3TPF8HX3SXZ.asp

با مشخصات کارت شما این مدل کارتتونه

ولی با سریال نامبر پشت کارت 

در مورد اینکه کارت رو به صورت آکبند به شما دادن حرفی ندارم. الان هاردهایی تو بازار هستن که آک هستن ولی ریفر.

عرض بنده اینه به نظرم کارت مشکل دست کاری شدن داره

ممنون بابت راهنمایی ها عزیز 

لینک به دیدگاه

اینطور که از تست پیداست کارت کاملا مشکل داره !‌

روی تست 3DMark11 که دخالت پردازنده هم تقریبا صفره چیپ GT630 حداقل باید امتیاز بالای ۱۰۰۰ بدست بیاره !‌ 

ویرایش شده توسط Arman
لینک به دیدگاه

http://www.futuremark.com/hardware/gpu/NVIDIA+GeForce+GT+630/review

تست 3dmark از این گرافیک باید این باشه  حدوددا 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آقا بهمن فرمایش شما درسته ولی گاهی اوقات بایوسی که مخصوص کارت مورد نظر نیست این خطا رو تو gpuz میده حتی تو زمان تست و لود کارت. خودم چند وقت پیش نمونش رو دیدم

بله اگر در حالت Load هم روی 1.1 بمونه مطمئنا طبیعی نیست.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تست از نرم افزاز 3d mark

attachicon.gif234234234.png

با همون GPU-Z در تب سنسورها میتونید ببینید که در حین اجرای تست کلاک هسته و مموری چند بوده؟ ممکنه مشکل این باشه که پروفایل کلاک 3D کارت درست لود نمیشه و مثلا کلاک هسته به جای 800 روی 400 میمونه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یک نکته عجیب که در تصویر GPU-Z این کارت دیده میشه اینه که تعداد Core ها رو زده 48 در صورتی که باید 2 برابر یعنی 96 تا باشن! شاید امتیاز گرافیک تست 3DMark 11 هم به همین دلیل نصف اون چیزی هست که باید باشه

post-6808-0-44937900-1412500332_thumb.png

ویرایش شده توسط Bahman
لینک به دیدگاه

با نرم افزار nvflash به راحتی میتونین تو خود ویندوز و از طریق cmd

با داشتن رام مناسب بایوس رو عوض کنین

و بایوس مناسب این کارت رو بذارین

یه سوالی داشتم میتونم بپرسم ااین کارت رو کی از بازار رضا تهیه فرمودین؟

۸ ماه پیش از فروشگاه خیلی متبر که درست نیست اسمش رو ببرم چون خیلی بهشون اطمینان دارم
لینک به دیدگاه

من فکر کنم با برنامه ی evga pro دانلود کن و کور کلاک و مموری کلاک رو رو مرجع بزار و اپلای کن ببین 3dmark چن میشه

لینک به دیدگاه

cpu , ram تاثیر دارن میشه بگین چی هستنند

ram : 12gig 1600

cpu : g3220

main : b85 plus

لینک به دیدگاه

یک نکته عجیب که در تصویر GPU-Z این کارت دیده میشه اینه که تعداد Core ها رو زده 48 در صورتی که باید 2 برابر یعنی 96 تا باشن! شاید امتیاز گرافیک تست 3DMark 11 هم به همین دلیل نصف اون چیزی هست که باید باشه

attachicon.gif14.png

ممنون از نکته سنجی شما دقت نکرده بودم خودمم

لینک به دیدگاه

دوست عزیز اگر 48 تا هسته cuda داره یعنی گرافیکی که خریدی 610 هست نه 630

شرمنده ولی دانسته یا ندانسته کارت را انداختن اگر گارانتی داره ببر تعویضش کن دلیلش هم که واضح هست

لینک به دیدگاه

ram : 12gig 1600

cpu : g3220

main : b85 plus

۸ گیگ رمش ژل هست و ۴ گیگش کورسیر درست گفتم دیگه؟
لینک به دیدگاه

۸ گیگ رمش ژل هست و ۴ گیگش کورسیر درست گفتم دیگه؟

درسته درسته 

شما دقت کن این تست رو با gt 440 گرفتم 

post-15037-0-70148100-1412511212_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

سلام

اولا این کارت برای بازی طراحی نشده،صرفا میتونه در جزئیات پایین کار کنه.

این کارت دستکاری هم نشده بلکه مدل630خودش در سه مدل D3,G5,KEPLERارائه شده و لینک سازنده ای که دادین مربوط به محصول شما نیست،در واقع پردازنده کارت شما مدل G5 هست:

اطلاعات بیشتر : http://www.geforce.com/hardware/desktop-gpus/geforce-gt-630/specifications

twz553128h85de3e90t8.jpg

دوست عزیز: مشخصات کارت شما(gpu-z)با مدل g5 همخونی داره اما لینکی که گزاشتین مربوط به d3 هست،(برای اطمینان خودتون یه عکس از برچسب اطلاعات روی جعبه کارت بزارید)من فکر میکنم شرکت سازنده کارت شما چیپش رو تغییر داده (به ویرایش جدیدتر)اما در سایت ذکر نشده یا لینک اشتباه دادین-در هر صورت من نظرم و البته لینک رسمی از سایت انویدیا رو ارائه کردم،دیگه درست یا غلط با خودتون و نمیتونم تشریف بیارم دادگاه سند و مدرک ارائه کنم و وکیل انویدیا هم نیستم(چون برای گفته ام لینک دادم).

موفق باشی

http://www.techbuy.com.au/p/203133/VIDEOCARDS_NVIDIA_GEFORCE_6_VIDEOCARDS/Galaxy/63TPF8HX3SXZ.asp

امتیاز کارت تو ویندوز سون باید حدود 6.7 باشه

امتایز کارت شما چنده؟

کارت سالمه و مشکلی نداره ... در کدوم بازی مشکل تیکه تیکه شدن تصویر رو داشتد ؟؟

این کارت بازی pes 2010 هم به زور اجر میکنه  :laughing:  :laughing:  :D  :D

من حس میکنم یه جای مموری گرافیکتون داره میلنگه

pes 2014 رو هم براحتی اجرا میکنه

مشکل اینه شما بیش از حد از کارتتون توقع دارید.این کارت زیاد قوی نیست.شرکت سازنده هم زیاد معتبر نیست.

چیزی که مشخصه اینه که این کارت 100% مشکل داره ، هم مشخصات GPU-Z رو در نظر بگیرید و هم مشکل افت FPS و بازدهی پایین کارت در بازی ها و نرم افزار ها...

همیچن کارتی باید حداقل بتونه یه بازی سطح معمول مثل PES یا BF4 (با حداقل تنظیمات) اجرا کنه.

احتمالا بایوس کارت ایراد داره به باید ویرایش بشه ، اگر نه که کارت به صاحب قبلی پس داده بشه.من با GT630 شرکت MSI کار کردم واقعا نسبت به قیمت و اندازش و مصرفش فوق العاده بود.

موفق باشید.

بابا بیخیال این چه سئوالیه میپرسی.

تو حالت استند بای میره رو 1.1 یه بنچ ران کن میره رو 2 یا 3 یا هرچی

دوست عزیز اون 1.1 بودن مشکل نیست و خصوصیت تمام کارتهای جدید هست که در زمان بیکاری ، سرعت لینک رو برای کاهش مصرف انرژی پایین میارن. و به محض این که یک تست 3D انجام بشه مقدار واقعیش مشخص میشه. اون علامت ? کنار اون قسمت هم برای همینه که یک تست اجرا بکنه و کارت به حالت Load در بیاد تا سرعت واقعی لینک نمایش داده بشه.

بایوسه...سره خودم اومده.

داداش بایوس رو چک کنیدو حتما سعی کنید proper خودشو بزنید(ماله خودشو)... باس خیلی دقیق باشین. حتی یکمم ورژنش تفاوت داشته باشه ایراد میده.

درود به دوستان

یه تجربه قدیمی

قدیم تو بازار یه کارتی اومدی تریدنت 64 مگ که تو لود اولیه سخت افزار 64 مگ بود ولی با تست نرم افزاری معلوم میشد که بایوس پروگرام شده  و در نهایت با باز کردن هیتسینک و دیدن مدل دقیق چیپست میفهمیدیم قلابیه 

از این قبیل کارا انجام میدن چینیا  مثل پروگرام کردن فلش 1 گیگ بجای 32 گیگ و حتی کمتر

نمیخوام امیدوارت کنم ولی یه  سرچ بزن بایوس اصلیش رو پروگرام کن

یه چیز عجیب که منو به شک انداخته اینه که کلاک هسته از مموری بالاتره  همه کارتا gpu clock  از  memory clock  پایینتره !  اگه اشتباه میکنم تصحیح بفرمایید .

در کل تلاشتو بکن ما هم  سعی در مساعدت شما داریم

سیستم که کارت رو روش گذاشتین همراه 3dmark score و نمره ویندوز به کارت رو بذارید

دوست گلم بایوس کارت دستکاری شده این فرکانسی که شما میگی واسه مدل gddr5 هست اما کارت شما ddr3 هستش

خودتو زیاد به زحمت ننداز مشکل داره

من خودم سر یه 440 دقیقا به همین مشکل خوردم

اینا ریمارکه

سریع پسش بده خودتو خلاص کن

درود

اقا این یه جی تی 630 که کور کلاکو مموری کلاکش از برای شما خیلی بیشتره .

http://www.techpowerup.com/gpudb/b2387/galaxy-gt-630-kepler.html

بعد اینکه من یه بحث دیگه ایو میخواستم مطرح کنم اونم اینکه دیگه اون دورانه گرافیکم چار گیگه هشت گیگه تمو شد . الان دیگه قدرت گرافیک به گیگ نیست ( قبلا هم نبوده بد جا افتاده توی اذهان عمومی) به اینه که چند بیتیه و اینکه دی دی ار 3 هستش یا 5 بستگی داره و کور کلاکو مموری کلاکو موارد دیگه .

تا قبل مانیتور اچ دی هم گرافیک یک گیگ کافیه . مانیتور که اچ دی (22 اینچ به بالا) میشه بازم هم میشه بازیو با یه کارت گرافیک قویه 1 گیگ بازی کرد اما اگر بخوای جزئیاتو ببری بالا اونوقت کم میاره گرافیک . مثلا توی تنظیمات بازی واچ داگز گفته اگر دیتیل (جزئیات) روی حالت کم باشه گرافیک 1 گیگ کافیه اگر روی حالت متوسط باشه گرافیک 2 گیگ لازمه و روی الترا گرافیک 3 گیگ میخواد در حالی که من با گرافیک 1 گیگ نسل 6 ای ام دی تو حالت پایین دارم بازی میکنم مشکلی هم ندارم اونم توی مانیتور اچ دی .

توی مانیتور 19 اینچم با گرافیک دی دی ار 3 که 128 بیتی ( ایسوس جی تی 440 ) بوده بازی کردم بدون مشکل روی حالت دیتیل پایین . گرافیک شما هم باید بازیو بدون مشکل اجرا کنه . اما اینکه شما میگی حتی با نتظیمات پایینم لگ داره ممکنه از دما هم باشه یا اینکه گرافیک به قول دوستان دستکاری شده . حرارتو که راحت میشه از تب سنسور جی پی یو زد فهمید که بالاتر از حد استاندارده یا نه ولی بایوس دستکاری شده یا به صورت فیزیکی خود کارت دستکاری شده رو باید بعد مقایسه با نسخه اصلی کارت متوجه بشی .

شما که گرافیک و جعبش پیشتونه یه لینک خیلی دقیق ( دقیقه دقیق ) از خود کارت بدین به فروشنده و بگین که این با مشخصات داخل جی پی یو زد جور در نمیاد اگر توضیح قانع کننده ای نداشت کارتو پس بدین بهش چون هزار نوع جی تی 630 یه کمپانی تولید میکنه . یکی 64 بتیی یکی 128 یکی 32 بیتی یکی دی دی ار 3 یکی دی دی ار 5 یکی کور کلاک پایین یکی بالا یکی با هسته کپلر یکی با هسته فلان یکی بهمان یکی تقلبی یکی اصل یکی ساخت چین و الی ماشالله .....

البته بحثو اگر بخواهیم بشکافیم به قول یکی از دوستان ممکنه خیلی از این ریپ زدنای بازی هم بخاطر قدیمی شدن پاور باشه و یا اینکه چیپ مادربرد داغ میکنه . فکر کنم بشه ولتاژای 5 ولتو 12 و 3.3 پاورو از داخل ویندوز یا بایوسم چک کرد که بیش از حد مجاز تغییر میکنن یا نه . یه نرم افزار اسپید فن هم نصب کنید و موقعی که نرم افزار اجراست بعد از یک ربع بازی بلافاصله یه التو تب ببگیرید یه پرینت اسکرین بزنید تا دمای چیپ شمالی جنوبیو سی پی یو و هاردو بقیه قطعاتو ببینیم . اصلا بقیه قطعات میتونن بکشن بازیو یا اینکه اونا هستن که بتعث ریپ زدن بتل فیلد چار میشن . نکنه خدایی ناکرده رو سی پی یو سلرون دارید بتل اجرا میکنید . بودن دوستانی که همچین کاری کردن . پاورو کی خریدین ؟ قطعات سیستم چیه . عکس اسپید فنو بعد از یک ربع بازی بزارید حتما . اگر تهرانید من تستر پاور دارم بیارید براتون رایگان تست کنم گرافیکم بیارید یه تستی بکنیم روی یه سیستم دیگه ببینیم واقعا کند هست یا نه . الان جی تی 430 ایسوس دارم 128 بیتی دید ی ار 3 بدون هیچ مشکلی نیدفور اسپید رایوالسو اجرا میکنه شما هم نیدفور اسپید رایوالسو اجرا کن ببین ریپ میزنه یا نه .

من در این حد اطلاعات داشتم که امیدوارم به دردتون بخوره .

مدل دقیق همه قطعاتم بگین لطفا

attachicon.gif14.png

cpu , ram تاثیر دارن میشه بگین چی هستنند

من فکر کنم با برنامه ی evga pro دانلود کن و کور کلاک و مموری کلاک رو رو مرجع بزار و اپلای کن ببین 3dmark چن میشه

با تشکر از همه ی دوستان عزیز که در این بحث شرکت کردند ، من حرف های شما عزیزان رو نقل قول کردم تا تست آخر رو همه شما ببینید 

لطف کنید صفحه اول تاپیک رو ببینید که من دو تا تست گرفتم از کارت های 630 و 440 و همه چی در تست های 3dmark مشخصه هر کس با هر معلومات ضعیفی متوجه میشه که کارت یه جاش ایراد داره !! شما دوستان که استادید همه ...

بازم تشکر میکنم از همه دوستان شرکت کننده در بحث

من به اون نتیجه ای که میخواستم مطمئن بشم رسیدم که این کارت مشکل داره اقدام میکنم برای پس دادن کارت از فروشنده عزیز هم تقاضای همکاری دارم.

اگه نظر خاصی هم بود بازم دوستان بگن در خدمتشون هستم

لینک به دیدگاه

با تشکر از همه ی دوستان عزیز که در این بحث شرکت کردند ، من حرف های شما عزیزان رو نقل قول کردم تا تست آخر رو همه شما ببینید 

لطف کنید صفحه اول تاپیک رو ببینید که من دو تا تست گرفتم از کارت های 630 و 440 و همه چی در تست های 3dmark مشخصه هر کس با هر معلومات ضعیفی متوجه میشه که کارت یه جاش ایراد داره !! شما دوستان که استادید همه ...

بازم تشکر میکنم از همه دوستان شرکت کننده در بحث

من به اون نتیجه ای که میخواستم مطمئن بشم رسیدم که این کارت مشکل داره اقدام میکنم برای پس دادن کارت از فروشنده عزیز هم تقاضای همکاری دارم.

اگه نظر خاصی هم بود بازم دوستان بگن در خدمتشون هستم

بله صد  در صد مشکل داره واین حق شماست که کارت رو به صاحبش مرجوع کنید

لینک به دیدگاه

من همون اولش گفتم کارت ایراد داره.چون خودم با مدل MSI کار کردم خیلی کارت قوی ای هست نسبت به قیمت و اندازش

لینک به دیدگاه

دوست گلم بایوس کارت دستکاری شده این فرکانسی که شما میگی واسه مدل gddr5 هست اما کارت شما ddr3 هستش

خودتو زیاد به زحمت ننداز مشکل داره

من خودم سر یه 440 دقیقا به همین مشکل خوردم

اینا ریمارکه

سریع پسش بده خودتو خلاص کن

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...