رفتن به مطلب

یک سیستمه ارزان قیمته i5 پیشنهاد بدید

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

یه سیستمه ارزان قیمته i5 با محدودیت دلاره 900 هزار تومن که جنسایه زیر رو شامل بشه پیشنهاد بدید.

cpu

ram

hdd

case

mb

vga

power

متاسفانه هر چی دلار داشتیم رفت پیه کارش فقط 900 تومن دارم. مانیتورم رو هم همین LG F700P سری لبخند میزارم یا یه تبدیل DVI ازش استفاده می کنم...اصلا امکان پذیره ؟

ممنون

لینک به دیدگاه

آره امکان پذیر هست اگه گیم نخوای بازی کنی و به مانیتور 20 قناعت کنی با مادر بورد ازروک p55 pro

لینک به دیدگاه

سلام

ممنون از نظرتون

به دلیله مشکلاته مالی فعلا فقط می خوام کیس رو بردارم و در آینده هم تصمیم دارم یه مانیتوره 22 بردارم.

قطعاته پیشنهادیه خودم اینان :

cpu : i5 750

ram : 4gb ddr3 1333

hdd : seagate 500gb

mb : msi gd41

case : green MAGNUM2

power : green 585

vga : 4890 or gtx275

حالا بگید اینا چطورن و تویه پاور و کیس مشکلی نیست ؟

برایه تبدیل dvi/hdmi هم بگید که اگه بخوام این کیس رو بزارم رویه مانیتوره LG سری لبخند ، ایا مشکلی پیدا می شه ؟

تبدیل dvi-hdmi قیمتش چقدره ؟

لینک به دیدگاه

سلام

ممنون از نظرتون

به دلیله مشکلاته مالی فعلا فقط می خوام کیس رو بردارم و در آینده هم تصمیم دارم یه مانیتوره 22 بردارم.

برایه تبدیل dvi/hdmi هم بگید که اگه بخوام این کیس رو بزارم رویه مانیتوره LG سری لبخند ، ایا مشکلی پیدا می شه ؟

کارتهای گرافیکی که در نظر دارید اصلا خریدش کار درستی نیست و بهتره یه 5850 بخرید که directx 11 هم هست.

لینک به دیدگاه

سلام

ممنون از نظرتون

سلام.

اگر اهل اورکلاک هستی میتونی 5770 که ارزونتر از 4890 هست بگیری که directx 11 ساپورت میکنه بگیره و بهتره و اگر نیستی همون 5850 که آقا رضا هم پیشنهاد داده بگیری که از 4890 قویتره و یکم گرونتره .

در مورد پاور که مشکلی نیست و مگنوم 2 هم عالیه چون خودم دارم ازش استفاده میکنم و واقعا کیس منظم و خوبیه .

و مانیتور هم مشکلی نداره و بعدا برای بازی با جزئیات بیشتر باید یه مانیتور بهتر بگیری.

لینک به دیدگاه

یه ذره دیگه صبر کنی بد نیستش چون یه سری مادربورد ارزونتر هم داره میادش ولی اگر عجله دارید با 20 تا 30 تومان گرونتر میتونید خرید کنید

لینک به دیدگاه

vga : 5850

monitor : x???????????????????x

ممنو از همگی. فکر نمی کنم با همچین قطعااتی نیازی به اورکلاک باشه. به احتماله زیاد قطعاته بالا رو تویه هفته ی دوم یا سومه برجه 11 می گیرم که دیگه امتحانام تموم می شه.

اگه 5850 بگیرم همین پاور 585 حتی برای یه اورکلاکه کوچیک کافیه ! درسته ؟

لینک به دیدگاه

کارتهای گرافیکی که در نظر دارید اصلا خریدش کار درستی نیست و بهتره یه 5850 بخرید که directx 11 هم هست.

سلام اقای دومینیتور

متاسفانه به دلیله محدودیت مانی ، شاید مجبور شم یه 4890 یا 275 بگیرم. من گیمره حرفه ای نیستم که همش بخوام بشینم پایه سیستم و همش بازی کنم...تازه اگه کارشناسی در بیام شهره دیگه(باید همش برم و بیام) زیاد دیگه خونه نیستم که بخوام وقت بزارم بازی کنم.

به نظرتون ارزش داره حدودا 100 تومن بیشتر خرج کنم و 5850 رو بگیرم !؟

لینک به دیدگاه

سلام اقای دومینیتور

متاسفانه به دلیله محدودیت مانی ، شاید مجبور شم یه 4890 یا 275 بگیرم. من گیمره حرفه ای نیستم که همش بخوام بشینم پایه سیستم و همش بازی کنم...تازه اگه کارشناسی در بیام شهره دیگه(باید همش برم و بیام) زیاد دیگه خونه نیستم که بخوام وقت بزارم بازی کنم.

به نظرتون ارزش داره حدودا 100 تومن بیشتر خرج کنم و 5850 رو بگیرم !؟

سلام برادر ...

خوب اگر گیمر حرفه ای نیستید پس نیازی به خرید 5850 نیست ... شما بهتره یه 5770 بخرید با قیمت 215 تومان که این کارت هم انتخاب خیلی خوبی هست ... خنک - قابلیت اورکلاک بسیار عالی - ساپورت dx11 و... در ضمن گیمها رو هم به خوبی اجرا میکنه من مدتی که 5770 داشتم واقعا ازش راضی بودم :D

لینک به دیدگاه

مگه الان چی دارین ؟

یعنی از 4870 بهتر بود ؟

تویه بنچ هایی که ازش دیده بودم 4870 بهتر بود !

بهتر نیست 4890 رو بگیرم که دیگه اورکلاک هم نکنم ؟

لینک به دیدگاه

مگه الان چی دارین ؟

یعنی از 4870 بهتر بود ؟

سلام .

دوست عزیز شاید از 4870 ضعیفتر باشه و از 4890 هم که ضعیفتره . ولی یادتون باشه 5770 directx 11 ساپورت میکنه( آینده نگری بهتری داره(. در ضمن به قدری خنک و کم مصرف تر از اون دو تا هست که میشه با اورکلاک به 4890 رسوندش و همچنین از 4890 هم ارزونتر هست . اگر اهل اورکلاک هستید 5770 اگر نه با 100 تومن بیشتر 5850 اگر هم اهل اورکلاک نیستید و بودجه کافی نیست 4890 .

(این نظر منه)

لینک به دیدگاه

سلام .

دوست عزیز شاید از 4870 ضعیفتر باشه و از 4890 هم که ضعیفتره . ولی یادتون باشه 5770 directx 11 ساپورت میکنه( آینده نگری بهتری داره(. در ضمن به قدری خنک و کم مصرف تر از اون دو تا هست که میشه با اورکلاک به 4890 رسوندش و همچنین از 4890 هم ارزونتر هست . اگر اهل اورکلاک هستید 5770 اگر نه با 100 تومن بیشتر 5850 اگر هم اهل اورکلاک نیستید و بودجه کافی نیست 4890 .

(این نظر منه)

ممنون از نظرتون

اما تمامه بازیهایی که من فعلا در نظر گرفتم و می خوام بازی کنم بیشتر dx9 or 10 هستن...GTA IV , FarCry2 , Crysis(all version) , and some other

اگه 275 رو با قیمته 250 - 270 گیر اومد که اونو می گیرم...در غیره اینصورت شاید 4890 شایدم 5770 ... در کل نمی دونم :eek: بابا چیز خل شدیم رفت :(:eek::D

لینک به دیدگاه

مگه الان چی دارین ؟

یعنی از 4870 بهتر بود ؟

سلام مجدد ..

والا من اون 5770 رو فروختم و به جاش 5870 گرفتم :D

درسته ولی 5770 خیلی عالی اور میشه طوری که با اورش به راحتی 4870 رو پشت سر میزاره و به 4890 خودش رو نزدیک میکنه ... این نتیجه رو هم ببینید بد نیست ...:eek:

http://www.lioncomputer.ir/forum/showpost.php?p=40753&postcount=51

در ضمن بازیهایی که در آینده قراره تولید بشن همه برای dx11 ساخته میشن و 4870 و 4890 هم از dx11 پشتبانی نمیکنند و فقط سری 5 dx 11 هستند ...

لینک به دیدگاه

والا من اون 5770 رو فروختم و به جاش 5870 گرفتم

ببخشید که سوال می کنم...شما باباتون کجا کار می کنه زدی حقوقشو نفله کردی 5870 گرفتی؟ :D

درسته که 5770 خوب اور می شه ... اما همونطور که می دونید با اور کردنه سخت افزار عمرش کاهس پیدا می کنه و زود تر داره فانی رو وداع می گه :( :eek:

من موندم شمایی که 5870 داری باهاش چیکار می کنی ... با این 5870 می شه تکچرخم زد حتی :( :eek:

لینک به دیدگاه

ببخشید که سوال می کنم...شما باباتون کجا کار می کنه زدی حقوقشو نفله کردی 5870 گرفتی؟

اصلا اینطور نیست !!! شما پرسیدی و جوابتون رو دادم و پولش هم از کجا اومده به خودم ارتباط داره :D

لینک به دیدگاه

سلام برادر

شما که میگی با 5870 میشه تک چرخ زد مگه بده خیلی هم خوبه با قطعه ای که داری مانور بدی:D

ضمنا منم 5870 دارم ولی هرکاری می کنم نمیشه تک چرخ زد آخه خیلی بلنده می خوره به کارت جلویی که داره حرکت میکنه:eek:

لینک به دیدگاه

راستی یادرم رفت 5870 رو دست بچه نمیدن:D اینو گفتم چون بچه از باباش پول می گیره:eek:

لینک به دیدگاه

راستی یادرم رفت 5870 رو دست بچه نمیدن:eek: اینو گفتم چون بچه از باباش پول می گیره:(

اقا بزرگه ، بپا دستت نسوزه !!

شما ها چرا همه چیزو به منظور می گیرین ؟

بزارین بهتون بگم ... شما فکر کردین چون گفتین 5870 دارین من پیشه خودم فکر کردم که دروغ می گین و فقط می خوایین پزشو بدین !! در صورتی که من منظوری از حرفم نداشتم و فقط می خواستم با آقای دومینیتور شوخی کرده باشم ... ایشون همیشه سوالایی که پرسیدم رو جواب دادن و به من خیلی لطف داشتن...!

شما همه پست هایه منو بخونی می بینی همیشه شوخی می کنم و منظوریم از حرفام ندارم.

در ضمن اقای دومینیتور خودشون می تونن از حقه خودشون دفاع کنن ... شما نیازی نیست بدترش کنی :eek:

اقای دومینیتور ممنون که راهنمایی کردین...منظوری از حرف هام نداشتم ... خودتون یه جوره دیگه برداشت کردین.

در مورده دسته بچه دادن هم باید بگم از نحوه نوشتنتون هم معلومه که از بابات پول گرفتی :D

لینک به دیدگاه

وای خیلی داغ کردین چرا شما که میگین شوخی زیاد می کنید ظرفیت شوخی هم داشته باشین اگه تو نوشته های من نگاه کنید شکلک خنده توش گذاشتم

آقا این قطعات ارزششو نداره پزشو بدم

شاید بد باشه این و می گم ولی حالا میگم

من از نوزادی متاسفانه بابام پیشم نبوده ازش پول بگیرم

چه برسه العان که 28 سال سن دارم

باز ببخشین:D

ویرایش شده توسط as2008
لینک به دیدگاه

خواهش می کنم برادر

انشاالله سیستم خوبی انتخاب کنی:D

لینک به دیدگاه

FiaCKeR عزیز ! من منظوری نداشتم ولی دوست ندارم کسی با من در فروم شوخی کنه البته این نوع شوخی چون اشخاصی هستند که فکر میکنند دقیقا همینطور هست اگر نه من آدم بی جنبه ای نیستم که بخوام بابت همچین حرفی ناراحت بشم که عباس جان ( as2008 ) کاملا منو میشناسن :D

و در مورد کارت در کل 5770 انتخاب خوبی هست و اگر براتون ممکن بود کارت رو هم 5850 تهیه کنید ...

موفق باشید ...

ویرایش شده توسط DOMINATOR
لینک به دیدگاه

سلام به همه چه بحث های باحالی

شماهایی که 5870 دارین میتونید از همه توانایی کارتتون استفاده کنید ؟ چطوری ؟ یا برای آینده گرفتید؟

اگه ممکنه مانیتور هاتون چیه ؟؟؟

پاور هاتون چیه ؟؟

کسی باکارت گرافیک ویدیو کانورت کرده ؟؟؟ یا فتوشاپ به جای cpu ؟

میدونید که انویدیا گرافیک 3 بعدی زده ؟ (اamd نداره؟ یا من نمی دونم ) کسی ازش ( 3 بعدی ) استفاده کرده؟؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...