رفتن به مطلب

بازهم خبری مبنی بر ضعف کنسولهای نسل هشتمی

اشتراک گذاری

Recommended Posts

08374882904897656294.jpg

بنابه گفته تهیه کننده ی ارشد بازی جناب Vincent Pontbriand بازی ACU بروی کنسولهای XONE/PS4 در رزولوشن پیش پا افتاده 900P و از اون بدتر در 30FPS اجرا خواهد شد.
کاملا هم پیشبینی میشد بازی از موتور گرافیکی جدید استفاده میکنه و گرافیک بسیار چشم نوازی در PC HIGH END خواهد داشت

ضمن اینکه این بازی بروی کنسولها فاقد هرگونه تکنیک HBAO+, TXAA, PCSS, Tessellation خواهد بود.
پس بیصبرانه منتظر تجربه ACU بروی PC باشید تا از نهایت گرافیک بازی لذت ببرید4.gif

Assassin's Creed Unity is 900p/30fps on both PS4 & Xbox One - Assassin's Creed Unity for PS4 News

لینک به دیدگاه

ubisoft کلا خیلی حرف می زنه گندی که سر واچ داگز و نسخه ی 4 اساسین زد رو همه می دونن و یکی از دلایلی که بازی هاش مشکل گرافیکی دارن و اون چیزی نیست که  قولش رو می دن به خاطر اپتیمایز نبودن موتور بازی اگر موتور بازی اپتیمایز باشه و مثل ادم کار کنه بازی هم توی کنسول ها و هم توی پی سی زیبا به نمایش در می اید بازی که توی کنسول بسیار زیبا هست از لحاظ گرافییکی DESTINY البته چند ماه دیگه برای PC می اید اون موقع قضیه فرق می کنه دیگه  =))

البته این که تمام بازی توی PC کلا زیبا تر هستن حرفی نیست HBAO+, TXAA, PCSS, Tessellation رزولوش های بالا و فرم دهی بالا حتی GTX580 از کنسول ها قوی تر هست ولی کسانی که فقط می خوان بازی کنن و از گیم پلی و داستان لذت ببرن کنسول انتخاب خوبی هست 

ولی چون گرافیک برای من خیلی مهم هست من PC رو مستر  ریس می دونم 

درضمن من به هر دو طرف ( هم کنسول باز ها هم PC باز ها احترام می گذارم ) 

ویرایش شده توسط alidadashnejad
لینک به دیدگاه

اخه من موندم فنای کنسول میگن گرافیک واسه ما مهم نیس اخه وقتی تو تصویر درسته واضع چیزی راکه باید باشه نمیبینی حالت از اون بازی بهم میخوره چون اصلا به واقعیت نزدیک نیست مخصوصا چهره شخصیتها محیط بازی جنگل و صحرا وخیلی از چیزهای دیگه

لینک به دیدگاه

روز به روز داره فریم و ضوح بازیای کنسولی اب میره فکر کنم نسخه قبلیش رو ps4 وضوح 1080 داشت..تقریبا تو اکثر بازیای مولتی پلتفرم یه 7850 با یک cori3 کارایی بالاتری نسبت به کنسولها دارند!

لینک به دیدگاه

روز به روز داره فریم و ضوح بازیای کنسولی اب میره فکر کنم نسخه قبلیش رو ps4 وضوح 1080 داشت..تقریبا تو اکثر بازیای مولتی پلتفرم یه 7850 با یک cori3 کارایی بالاتری نسبت به کنسولها دارند!

داداش یه سوال فنی

نام کاربریتون میگه مدال افتخار ولی اواتارتون میگه its about time :دی

لینک به دیدگاه

داداش یه سوال فنی

نام کاربریتون میگه مدال افتخار ولی اواتارتون میگه its about time :دی

:D 

نه نام کاربریم مخفف اسمم هست 

لینک به دیدگاه

نسل هستم مشکلش اینه که سخت افزارشون همه ای ام دی هستن اگه اینتل بود وضعیت فرق می کرد البته باز به PC نمی رسیدن  :x

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

nدرود

البته فکر نکنید اسسن unity هم به راحتی اجرا میشه روی pc-موتورهای یوبی اکثرا بهینه نیستند واون افکت های که شما فرمودید برای اجرای گرافیک یونیتی روی 1080 60 فریم به غولی قوی نیاز خواهند داشت-دقت کنید که همین الانهم انویدیا تست های سنگین گرافیکیش ور بلک فلگ انجام میده!!!

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

قبلیش با پچ به ۱۰۸۰ رسید.این هم ممکنه با آپدیت برسه.ولی هرچی باشه رو PC چهار کا اجرا میشه صفاااا:D
لینک به دیدگاه

alidadashnejad
کسانی که فقط می خوان بازی کنن و از گیم پلی و داستان لذت ببرن کنسول انتخاب خوبی هست 

alidadashnejad@

اتفاقا تجربه بازی روی پلتفروم PC بسیار بینظیره مخصوصا اینکه نشونه گیری با موس بی همتاس و گرافیک بسیار بالاتر ... بازیهاشم خیلی ارزون تره

نشونه گرفتن با انالوگهای کند کنسولها مخصوصا برای بازیهای اول شخص مثل اب خوردن با چنگال میمونه اصلا نمیشه

در کل حرفتون منطقی نیست . سالهاست داریم با PC بازی میکنیم هم از گیم پلی نهایت لذتو میبریم و هم داستان

اصلا داستان بازی چه ربطی به پلتفروم داره ؟ دی:

ویرایش شده توسط VFSDF
لینک به دیدگاه

شما نباید قدرت pc رو با کنسول مقایسه کنید

هرچند کنسول برای بازی بهینه تره ولی من فکر میکنم این کنسول ها خیلی دوام نیارن چون گرافیک بازی ها با سرعت زیادی در حال رشد کردنه

بچه ها من فکر میکنم اگه سونی یا مایکروسافت به جای amd به سمت اینتل و انویدیا رفته بودن شاهد قدرت بیشتری بودیم نظر شما چیه؟؟

لینک به دیدگاه

هرچند کنسول برای بازی بهینه تره ولی من فکر میکنم این کنسول ها خیلی دوام نیارن چون گرافیک بازی ها با سرعت زیادی در حال رشد کردنه

بچه ها من فکر میکنم اگه سونی یا مایکروسافت به جای amd به سمت اینتل و انویدیا رفته بودن شاهد قدرت بیشتری بودیم نظر شما چیه؟؟

برا شرکت های سونی و مایکروسافت بحث بیشتر سر هزینه بود تا قدرت و گرنه اون ها میدونست حتی یه پردازنده در حد I5 2500K چند سال پیش هم از این پردازنده ی Jaguar قوی تره.
لینک به دیدگاه

چند فاکتور هست بین بازی کردن و لذت بردن: :-B

کنسول ها صرفا برای بازی کردن هستن ولی پی سی هم برای بازی کردن و لذت بردن هست.

نظر شما چیه؟

ویرایش شده توسط Bravo
لینک به دیدگاه

نظر شما چیه؟

کنسول ها برا بازی کردن هم خوب نیستن!

پرچمPC بالاس!:lol:

لینک به دیدگاه

پرچمPC بالاس! :lol:

با این جمله تون موافق نیستم :mellow:

اتفاقا با صرفه ترین وسایل برای بازی کردن همین کنسول ها هستن! یه سیستم 3.5 تومنی رو با هزار زحمت میبندی آخرشم که هیچ چی دیگه یک سال جواب میده بعد باید ببری ارتقاء بدی ولی کنسول ها چی نیاز به ارتقاء ندارن در ضمن راحت تا آخر این نسل هم بدون دنگ و فنگ بازی می کنی. یعنی تا 5 6 سال جواب میده بعد اگه نسل جدید اومد می بری میفروشی یه کنسول نسل جدید میخری و ... .

فقط یه اشکال داره اونم اینه که بازی هاش گرونن. البته بازی های پی سی هم اندازه ی بازی کنسول قیمت دارن ولی تو ایران کپی هستش.

لینک به دیدگاه

اینجا جای نظرات مفید همه تقصیر انداختن سر ای ام دی و... که از پایه اشتباه هست قطعاتی که روی کنسول قرار گرفته ارتباط مستقیم داره با قیمت تمام شده کنسول برای همین این شرکت ها قدرت و در کنار قیمت در نظر گرفتن ... کنسول انحصارا برای گیم طراحی شده ولی در مورد پی سی اینطور نیست جدای این بحث ها  هر شخص گیمر حرفه ای قطعا کنارش یک سیستم حرفه ای هم داره پس ما بحث کنسول از پی سی جدا کنیم ....

مقایسه کنسول با پی سی اشتباه هست  جدای این که یک کنسول 400 دلار قیمت داره که هزینه یک پردازنده ,مین , رم معمولی برای گیم بیشتر از این خواهد بود حالا گرافیک ,پاور , اس اس دی و... پس اینطور که می بنید کنسول یک جور صرفه اقتصادی داره شاید دوستان بگم می شه قطعات چند سال گزشته هم کارایی بهتر از این نسل کنسول ها گرفت شاید اینطور باشه ولی شما حساب کنید بچه 7 ساله می خواد یک بازی روی پی سی نصب کنه باید چقدر مشکلات به جون بخره بازی روی سیستم نصب و اجرا کنه ؟ با توجه به این بازی های پی سی اکثرا در کرک و بهینه بودن مشکلات خیلی زیادی دارن در صورتی کنسول فقط یک دکمه استارت و تمام .....

فرق یک کنسول با پی سی دقیقا همین جا هست حالا بازی های انحصاری بیشتر کنسول نیازی نداشتن به آپدیت سخت افزاری و نرام افزاری که کار برای یک شخص آماتور یا نیمه حرفه خیلی آسون می کنه ...

یک بحث دیگه هم هست که در ایران با اکثر کشور های دنیا فرق داره چون در کشور هایی که کپی رایت رعایت می شه چه بازی کنسول چه پی سی هزینه کرد و بازی ها خرید کرد در حالی که در ایران قطعا پی سی به صرفه تر هست چون هزینه زیادی برای یک بازی نیاز نیست ...

ویرایش شده توسط Titan Black
لینک به دیدگاه

حرفاتون کاملا درست هست کنسول جایگاه خودش را همیشه حفظ میکنه چون در مواقعی والدین میخوان برای بچشون یه سرگرمی درست کنن و خودشون هم از PC سر در نمیارن فکر میکنید اونها میرن یه کامپیوتر میخرن با Config بالا ؟

نه اونها میرن یه کنسول میخرن که به قول شما با فشردن 1 دکمه بشه ازش استفاده کرد این خارج از مباحث مالی هست یعنی چه پولدار باشن چه نباشن ولی برای سنین بالا فرق داره چون هم به بودجه باید توجه کرد هم به کیفیت و قدرت و کارایی که اشخاص به اون احتیاج دارن یکی میخواد فقط بازی کنه یکی میخواد هر کاری باهاش انجام بده یکی میخواد فقط چت کنه و بره اینترنت یا مثل من مریض هست  ~x( و با همون مواردی که نوشتم همه با هم و عشق سخت افزار داره  :-B که دیگه به PC مراجع میکنه از نوع HighEnd :x

لینک به دیدگاه

نظر شما چیه؟

دقیقا با این حرفت موافقم  @};-  @};-

لینک به دیدگاه

پرچمPC بالاس! :lol:

با این جمله تون موافق نیستم :mellow:

اتفاقا با صرفه ترین وسایل برای بازی کردن همین کنسول ها هستن! یه سیستم 3.5 تومنی رو با هزار زحمت میبندی آخرشم که هیچ چی دیگه یک سال جواب میده بعد باید ببری ارتقاء بدی ولی کنسول ها چی نیاز به ارتقاء ندارن در ضمن راحت تا آخر این نسل هم بدون دنگ و فنگ بازی می کنی. یعنی تا 5 6 سال جواب میده بعد اگه نسل جدید اومد می بری میفروشی یه کنسول نسل جدید میخری و ... .

فقط یه اشکال داره اونم اینه که بازی هاش گرونن. البته بازی های پی سی هم اندازه ی بازی کنسول قیمت دارن ولی تو ایران کپی هستش.

من منظورم تو کشور خودمون بود که کنسول ۳۰۰ دلاری میشه ۱۶۰۰ تو اونور که مشخصه.
لینک به دیدگاه

بابا رو PC هم که نمیشه خوب بازیش کرد با این پورت کردنشون...

لینک به دیدگاه

قرار بود برن.اتفاقا اول رفته بودن سراغ انودیاولی خودتون مطلع هستین دیگه انودیا پول پرست و کنسول هم باید ارزون دربیاد دیگه :D

خلاصه سرقیمت به توافق نرسیده بودن.

لینک به دیدگاه

nدرود

البته فکر نکنید اسسن unity هم به راحتی اجرا میشه روی pc-موتورهای یوبی اکثرا بهینه نیستند واون افکت های که شما فرمودید برای اجرای گرافیک یونیتی روی 1080 60 فریم به غولی قوی نیاز خواهند داشت-دقت کنید که همین الانهم انویدیا تست های سنگین گرافیکیش ور بلک فلگ انجام میده!!!

درود رضا جان

اگه افکت AA  رو بیخیال بشیم بلک فلگ با تمام توان گرافیکیش رو حد اقل 30 فریم با گراف امضام اجرا شد

مشکل اپتیمایز نبودن موتو هست که قدرت واقعی GPU ها رو استفاده نمیکنه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود رضا جان

اگه افکت AA  رو بیخیال بشیم بلک فلگ با تمام توان گرافیکیش رو حد اقل 30 فریم با گراف امضام اجرا شد

مشکل اپتیمایز نبودن موتو هست که قدرت واقعی GPU ها رو استفاده نمیکنه

بله بازی اصلا بهینه نیست

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...