رفتن به مطلب

مشاوره برای خرید سیستم تا سقف 3 میلیون تومن

اشتراک گذاری

Recommended Posts

خواهش

بله این مانیتور هم خوبه قطعاتتون هم خیلی خوبه فقظ گرافیک رو اگه دست دوم هست حتما با گارانتی بگیرید برای این سیستم حتما اس اس دی لازم نیست و پولش رو میتونید رو قطعات دیگه بزاریید ولی اگه که حتما  لازم دارید اس اس دی خوبیه

کانفیگش از چیزی که من گفتم خیلی پایینتر هست

شما همون چیزی که گفتم را با اضافه کردن 1 SSD و گرافیک R9 280X کارکرده ولی سالم جمع کن

ممنون از هر 2 بزرگوار  @};-

کانفیگ شما هم جالب بود، اما میمونه چند مساله.

1. مین بورد رو اشاره نکردید درسته؟

2. رمها یعنی نظرتون اینه که دوال نخرم و دوتا از اون مدل بگیرم و خودم دوال کنم؟

3. پیشنهاد کیستون جالب بود و از طرحشم خوشم اومد، اما چند چیز منو میترسونه. یکی این که تهویه ی هوای این کیس چطوره؟ بعد کارت گرافیک تا چه سایزی بهش میخوره؟! آخه اون بنده خدا روی کیس تاکید کرد که یه کیسی میخواد که تهویه ی هوای عالی داشته باشه و عمری باشه، یعنی اگه بعدا خواست از مولتی جی پی یو استفاده کنه یا کارت گرافیک حرفه ای سایز بزرگ بگیره یا سیستم رو چندسال دیگه ارتقا بده و یه فن سی پی یو با ارتفاع زیاد بگیره، کیس واسش یه مانع نباشه که بخواد توی کانفیگش دست ببره یا مجبور بشه کیس رو عوض کنه، برای همین مجابش کردم که برای کیس 300 تومن در نظر بگیره وX4 رو بهش پیشنهاد دادم. و اینکه ضخامت این Oraman هم 0.45 هست که این ضخامت کم از نظر لرزش منو میترسونه. نظر شما چیه؟

4. یه دی وی دی رایتر به اصطلاح خرکار میتونید پیشنهاد بدید؟

5. این کی بورد فارسیه یا عربی؟ و موسش خوبه زود خراب نمیشه؟

6. پاور 550 برای یه کارت حرفه ای مناسبه؟ آخه فرضا خود AMD برای 280X ، حدود 750 پیشنهاد داده فکر کنم.

شرمنده از استارتر تاپیک که بنده دارم از تاپیک مشاورش استفاده میکنم، پوزش میخوام.

ویرایش شده توسط ʆƠƘЄƦ
لینک به دیدگاه

ممنون از هر 2 بزرگوار  @};-

کانفیگ شما هم جالب بود، اما میمونه چند مساله.

1. مین بورد رو اشاره نکردید درسته؟

2. رمها یعنی نظرتون اینه که دوال نخرم و دوتا از اون مدل بگیرم و خودم دوال کنم؟

3. پیشنهاد کیستون جالب بود و از طرحشم خوشم اومد، اما چند چیز منو میترسونه. یکی این که تهویه ی هوای این کیس چطوره؟ بعد کارت گرافیک تا چه سایزی بهش میخوره؟! آخه اون بنده خدا روی کیس تاکید کرد که یه کیسی میخواد که تهویه ی هوای عالی داشته باشه و عمری باشه، یعنی اگه بعدا خواست از مولتی جی پی یو استفاده کنه یا کارت گرافیک حرفه ای سایز بزرگ بگیره یا سیستم رو چندسال دیگه ارتقا بده و یه فن سی پی یو با ارتفاع زیاد بگیره، کیس واسش یه مانع نباشه که بخواد توی کانفیگش دست ببره یا مجبور بشه کیس رو عوض کنه، برای همین مجابش کردم که برای کیس 300 تومن در نظر بگیره وX4 رو بهش پیشنهاد دادم. و اینکه ضخامت این Oraman هم 0.45 هست که این ضخامت کم از نظر لرزش منو میترسونه. نظر شما چیه؟

4. یه دی وی دی رایتر به اصطلاح خرکار میتونید پیشنهاد بدید؟

5. این کی بورد فارسیه یا عربی؟ و موسش خوبه زود خراب نمیشه؟

شرمنده از استارتر تاپیک که بنده دارم از تاپیک مشاورش استفاده میکنم، پوزش میخوام.

نظر بنده روی رم دوال بهترین حالت هست و رم پیشنهادی شما مخصوص گیم هست و هیچ کم و کسری نداره همین طور کیس x4 گرین تهویه هوای بسیار مناسبی داره و بهترین کیس تو رنج قیمتش هست و همین طور کیفیت و کارایی لازم رو هم داره که برا سیستم شما کیس خیلی خوبیه

لینک به دیدگاه

نظر بنده روی رم دوال بهترین حالت هست و رم پیشنهادی شما مخصوص گیم هست و هیچ کم و کسری نداره همین طور کیس x4 گرین تهویه هوای بسیار مناسبی داره و بهترین کیس تو رنج قیمتش هست و همین طور کیفیت و کارایی لازم رو هم داره که برا سیستم شما کیس خیلی خوبیه

متشکر عزیز  @};-

لینک به دیدگاه

متشکر عزیز  @};-

خواهش دوست عزیز

ویرایش شده توسط ralf4
لینک به دیدگاه

شرمنده یه سوال دیگه فرضا فنهای کیس X4 گرین سه پین هستن فکر کنم و کانکتور مولکس 4 پین، روش نصبشون چطوریه؟

لینک به دیدگاه

دوست عزیز رمها فرقی ندارن که دوال باشن یا سینگل این را از رو تجربه میگم که تا امروز حد اقل 100 تا رم خریدم و فروختم هم دوال هم سینگل تنها چیزی که مهم هست اینه که رمها را از یک برند و از یک سری بخری یعنی اگر شما تصمیم گرفتی 32 گیگ بخری همه را از یه جا و از یک مدل و برند بخر اگر بعدا خواستی بیشترش کنی مجبوری چیزی که داری بفروشی و همه را با هم بخری در قیر این صورت احتمال داره با Blue Screen مواجح بشی

مادربرد را که همون اول نوشته بودم لینک هم داده بودم به همین دلیل دوباره ننوشتم دوست عزیز شما اون Gigabyte یا AsRock را باید تهیه کنی

چون مادربرد ATX هست این کیس راحت جواب کارتون را میده واگر دقت کرده باشی دریچه فنهای روی در کیس چاشون بسیار مناسب هست و هوای گرمی را که گرافیک و CPU تولید میکنن را میتونی به خارج از کیس منتقل کنی مگر اینکه بودجه شما بیشتر از 3 تومن باشه و چیزه بهتری بخری که من Deepcool پیشنهاد میدم مدل پانگو
http://lioncomputer.ir/product/3645/DeepCool+PANGU+Case/ قیمتش بین 215 تا 230 هست

من DVD رایتر Samsung دارم که 5 سال هست داره کار میکنه بستگی داره چطور استفاده کنی ولی بهتر بخوای پایونیر یا سونی را پیشنهاد میدم

کیبرد سفارش ایران و ساخت چین هست با A4tech قابل مقایسه هست

پاور را گفتم 550 چون CPU 4690 مصرف برقش پایین هست و تنها چیزی که مصرفش بالا هست گرافیک شما خواهد بود که حدودا 280 وات هنگام فول لود مصرف داره 550 فقط میتونه این سیستم را بدون Overclock و با 1 کارت گرافیک جواب بده

همه این اجناس به بودجه شما بستگی داره شما هر چقدر بودجت بیشتر باشه گزینه های بیشتری پیشه رو داری

میتونی 1 سیستم هم جمع کنی که فقط کیسش 80 میلیون تومان بشه من پیشنهادم در محدوده 3 میلیون بود

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...