رفتن به مطلب

راهنمایی

نانو
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام خدمت آقای حسینی عزیز و تشکر از راهنماییهای همیشگی

مدتی است که در اداره مان از adsl برای ارتباط با اینترنت استفاده می کنیم که تازه یک کمی ارتباط با ااینترنت را درک کرده ایم.اما چند روزی است که برای استفاده از آن محدودیت قائل شده و به طور کلی از طریق شبکه محلی اداره و نرم افزاری ارتباط پرسنل را با اینترنت به غیر از آقایون قطع کرده اند لطفا بفرمایید آیا راه حلی به صورت نرم افزاری یا به هر طریقی برای اتصال به اینترنت از طریق شبکه محلی اداری برای استفاده صحیح از آن وجود دارد یا نه .ممنون از راهنماییهای همیشگییتان.

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت آقای حسینی عزیز و تشکر از راهنماییهای همیشگی

مدتی است که در اداره مان از adsl برای ارتباط با اینترنت استفاده می کنیم که تازه یک کمی ارتباط با ااینترنت را درک کرده ایم.اما چند روزی است که برای استفاده از آن محدودیت قائل شده و به طور کلی از طریق شبکه محلی اداره و نرم افزاری ارتباط پرسنل را با اینترنت به غیر از آقایون قطع کرده اند لطفا بفرمایید آیا راه حلی به صورت نرم افزاری یا به هر طریقی برای اتصال به اینترنت از طریق شبکه محلی اداری برای استفاده صحیح از آن وجود دارد یا نه .ممنون از راهنماییهای همیشگییتان.

درود

خواهش میکنم و نظر لطفتونه و ما فقط انجام وظیفه میکنیم .

در مورد اینکه میفرمایید باید دوستانی که در این راستا و در زمینه شبکه فعالیت دارن بهتون کمک کنن و متاسفانه من در این زمینه اطلاعاتم بسیار اندک هستش .

و یک سوال دارم منظورتون اینه که میخواید اینترنت رو برای کاربران محدود کنید ؟ از نظر دانلود ؟ از نظر سایت ؟ از چه نظر میخواید چنین کاری رو بکنید ؟

لینک به دیدگاه

با سلام مجدد خدمت آقای حسینی عزیز

منظورم رفع محدوددیت بود چون اصلا کاری کردند که ارتباط به اینترنت اصلا میسر نیست .

لینک به دیدگاه

با سلام مجدد خدمت آقای حسینی عزیز

منظورم رفع محدوددیت بود چون اصلا کاری کردند که ارتباط به اینترنت اصلا میسر نیست .

اوکی فهمیدیم شما میخواید از محدودیتها عبور کنید . من تو این زمینه اطلاعتی ندارم و تو همین سایت دوستان خوبی هستش که تو شبکه خوب میتونن شما رو راهنمایی کنن :D

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...