رفتن به مطلب

Recommended Posts

درود دوستان گلم

در نظر سنجی که چند وقتی روی سایت فروشگاه قرار داشت با این مضمون که :

انتخاب شما برای خرید موس و کیبرد حرفه ای و گیمینگ از کدام برند می باشد ؟

نتایج زیر با 1573 شرکت کننده  به دست اومده و میتونید خودتون مقایسه کنید و انتخاب گیمرها رو ببینید :

ddxtqef9028xagtpyq.png

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کاملا نتیجه درستی هست ، اگه به غیر این بود باید شک میکردیم مثل رای ریزی.........;-)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

جالب بود !

من فکر میکردم A4 Tech رای بیشتری بیاره !!!

الان اکثر کاربرها کیفیت رو به قیمت مناسب تر ترجیح میدهند !

ضمن اینکه سیاست قیمت گذاری وارد کننده محصولات A4tech کاملا فرق کرده و قیمت محصولاتش بالاتر رفته که فکر می کنم خریدار ترجیح میده از برندهای با کیفیت خرید کنه در این رنج قیمتی !

برای مثال شما از بین دو موس زیر کدوم رو ترجیح میدید :

3200DPI   قیمت  119 هزار تومان

orginal_1402843881_V5%20-%2001.jpg

3600DPI قیمت 125 هزار تومان

orginal_1347280429_G400%20-%2001.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کاملا درسته آقا معین.

صد در صد موس دوم ، عاشقشم!!! وقتی هر روز بعد از کار میشینم پشت سیستم و دستم رو روش میزارم یه آرامش خاصی به آدم میده.

لینک به دیدگاه

درسته معین جان مطلبت ولی a4tech که برند خوب و قدیمی هستش و زر و برق خاصی از قدیم داشته . در کل در رنج ارزون فراسو و a4tech پیشتازن و در گذشته این مسئله دست جنیوس بود .

در حال حاضر لاجیتک و ریزر در رده های بالا بیشترین فروش رو دارن و بعد a4tech در رده های متوسط اسمی پیدا کرده واسه خودش جایی باز کرده فقط یه مقدار فیدبکهاش خوب باشه در اینده فروش بیشتری هم خواهد داشت . قیافه هاشون هم خیلی خوبه و مشتری پسنده 

در مورد مایکروسافت هم چیزی که توی این چند سال بهش دقت کردم معمولا کسانیکه کالاهای لوکس میخوان بخرن میان سراغش

لینک به دیدگاه

درسته ولی SteelSeries هنوز توی ایران جا نیفتاده

ولی بی شک یکی از بهترینهاست...

لینک به دیدگاه

درسته ولی SteelSeries هنوز توی ایران جا نیفتاده

ولی بی شک یکی از بهترینهاست...

SteelSeries واقعا عالیه ولی با این قیمت که وارد ایران میشه اصلا ارزش خرید نداره

الان steelseries kana v2 رو 240 میفروشن با دقت 4000CPI توی این رده قیمت یعنی با 210 تومن میشه Razer Deathadder رو با دقت 6400dpi خرید

یا steelseries rival رو 280 میفروشن با دقت 6500CPi توی این رنج قیمت با 250 تومن میشه Razer Taipan رو خرید با دقت 8200dpi

توی رنج 400 تومن steelseries sensei  با دقت 11400 DPCI هست که از Razer رقیبی نداره ولی Logitech G502 با قیمت 290 تومن و با دقت 12000dpi به نظرم انتخاب معقولانه تری هست ، طراحی خیلی زیبایی هم داره

کیبورد های steelseries هم که با قیمت فضایی وارد شدن الان ارزونترینش 400 تومن هست کیبورد های logitech هم قیمتش مناسبه ولی من از طراحی هاشون خوشم نمیاد فقط Razer رو تو این قسمت قبول دارم

Roccat هم من خیلی قبول دارم ولی توی ایران کمیابه 

لینک به دیدگاه

واسه قشر ما فقط eblue

کسایی که میشناسن این برند رو بزنن قدش :D

لینک به دیدگاه

SteelSeries واقعا عالیه ولی با این قیمت که وارد ایران میشه اصلا ارزش خرید نداره

الان steelseries kana v2 رو 240 میفروشن با دقت 4000CPI توی این رده قیمت یعنی با 210 تومن میشه Razer Deathadder رو با دقت 6400dpi خرید

یا steelseries rival رو 280 میفروشن با دقت 6500CPi توی این رنج قیمت با 250 تومن میشه Razer Taipan رو خرید با دقت 8200dpi

توی رنج 400 تومن steelseries sensei  با دقت 11400 DPCI هست که از Razer رقیبی نداره ولی Logitech G502 با قیمت 290 تومن و با دقت 12000dpi به نظرم انتخاب معقولانه تری هست ، طراحی خیلی زیبایی هم داره

کیبورد های steelseries هم که با قیمت فضایی وارد شدن الان ارزونترینش 400 تومن هست کیبورد های logitech هم قیمتش مناسبه ولی من از طراحی هاشون خوشم نمیاد فقط Razer رو تو این قسمت قبول دارم

Roccat هم من خیلی قبول دارم ولی توی ایران کمیابه 

معیار یک موس خوب از نظر شما DPI هست؟

ببینید من 8 ساله که دارم بصورت حرفه ای بازی میکنم. هیچوقت بیشتر از 1200DPI نیازم نشده!

چون حداکثر رزولوشنم 1080 بوده.

از رنج 5 هزار تومنی generous تا 500 هزارتومانی Ouroboros رو تجربه کردم.

اینکه Razer یکی از بهتریناست اصلا شکی نیست؛ و اگر به بالا بودن DPI هست، مدل Sensi MLG میتونه DPI16400 رو پردازش کنه.

ولی بجز طراحی و تبلیغات و DPI معیارهای مهمتری برای انتخاب یک موس خوب وجود داره.

بله قیمت Steelseries کمی بالاتر و بی انصافانه تره.

من خودم الان Deathadder زیر دستم هست، و بدون شک میشه گفت بهترین کار Razer تابحال بوده. ولی توی رنج 60 هزارتومن بیشتر، هیچوقت از Sensi RAW دریغ نمیکنم.

ویرایش شده توسط pKasra
لینک به دیدگاه

معیار یک موس خوب از نظر شما DPI هست؟

ببینید من 8 ساله که دارم بصورت حرفه ای بازی میکنم. هیچوقت بیشتر از 1200DPI نیازم نشده!

چون حداکثر رزولوشنم 1080 بوده.

از رنج 5 هزار تومنی generous تا 500 هزارتومانی Ouroboros رو تجربه کردم.

اینکه Razer یکی از بهتریناست اصلا شکی نیست؛ و اگر به بالا بودن DPI هست، مدل Sensi MLG میتونه DPI16400 رو پردازش کنه.

ولی بجز طراحی و تبلیغات و DPI معیارهای مهمتری برای انتخاب یک موس خوب وجود داره.

بله قیمت Steelseries کمی بالاتر و بی انصافانه تره.

من خودم الان Deathadder زیر دستم هست، و بدون شک میشه گفت بهترین کار Razer تابحال بوده. ولی توی رنج 60 هزارتومن بیشتر، هیچوقت از Sensi RAW دریغ نمیکنم.

به جز طراحی و کیفیت و DPI و مهمتر از همه سلیقه فرد به جز اینا مگه معیار دیگه ای واسه انتخاب موس هست ؟؟ 

شما داری همش میگی معیار مهم تر ولی حرفی از اون معیار مهم نزدی ، لطفا بگید معیار مهمتر چیه که ما هم بدونیم !!

شما Sensi RAW رو انتخاب میکنی چون سلیقت اینو میگه  ، وئلی سلیقه من میگه با 30 تومن کمتر میتونم Razer Taipan رو بخرم که مشخصا و ظاهر بهتری نسبت به اون داره 

اینا همش برمیگرده به سلیقه ، نه من میتونم به شما بگم چی بخر نه شما به کس دیگه ، همه چیز برمیگرده به سلیقه

گیمر واقعی همه رنج Dpi نیازش میشه نه فقط 1200dpi

من الان اکثر مواقع 6000Dpi کار میکنم چون اکثرا بازی های FPS رو انجام میدم ، بازی های MMO خیلی کمترش میکنم

لینک به دیدگاه

بله که سلیقه هم نقش داره.

بله هست.

- معیارهای دیگه طول عمر بالاست!

نه اینکه ریزر بی کیفیت باشه نه. ولی درصد خرابی هاش خیلی بالاتر از استیل هست.

معیار های دیگه ضمانت محصوله!

بنا بر مسائل کیفی، بی دلیل نیست که شرکت فقط یکسال گارانتی گذاشته، نه 3 یا 5 سال!

- معیار های دیگه پشتیبانی نرم افزاری خوبه!

با کمی تحقیق راحت میشه متوجه شد که از هر 10 کاربر Synapse حدود 9 تاشون ناراضین! بعلل مختلف که توضیحش در حوصله من نیست.

شما روی چه رزولوشنی بازی میکنی؟

و میشه بدونم یک "گیمر واقعی" بجز رزولوشن، در چه شرایطی به DPI خیلی بالا نیاز داره؟

مثلا شما که 6000 میزاری، چه دلیلی بوده که 800 رو انتخاب نکردی

لینک به دیدگاه

به جز طراحی و کیفیت و DPI و مهمتر از همه سلیقه فرد به جز اینا مگه معیار دیگه ای واسه انتخاب موس هست ؟؟ 

شما داری همش میگی معیار مهم تر ولی حرفی از اون معیار مهم نزدی ، لطفا بگید معیار مهمتر چیه که ما هم بدونیم !!

شما Sensi RAW رو انتخاب میکنی چون سلیقت اینو میگه  ، وئلی سلیقه من میگه با 30 تومن کمتر میتونم Razer Taipan رو بخرم که مشخصا و ظاهر بهتری نسبت به اون داره 

اینا همش برمیگرده به سلیقه ، نه من میتونم به شما بگم چی بخر نه شما به کس دیگه ، همه چیز برمیگرده به سلیقه

گیمر واقعی همه رنج Dpi نیازش میشه نه فقط 1200dpi

من الان اکثر مواقع 6000Dpi کار میکنم چون اکثرا بازی های FPS رو انجام میدم ، بازی های MMO خیلی کمترش میکنم

شما معلومه که گیمر نیستی 6000 dpi کدوم گیمری استفاده می کنه؟!! الان می یای می گی مانیتورم 4K هست حتما که اونم نیازی به 6000 dpi نداره!

مخصوصا بازی های fps dpi کمتزی نیاز دارن.

ویرایش شده توسط tm71
لینک به دیدگاه

بله که سلیقه هم نقش داره.

بله هست.

- معیارهای دیگه طول عمر بالاست!

نه اینکه ریزر بی کیفیت باشه نه. ولی درصد خرابی هاش خیلی بالاتر از استیل هست.

معیار های دیگه ضمانت محصوله!

بنا بر مسائل کیفی، بی دلیل نیست که شرکت فقط یکسال گارانتی گذاشته، نه 3 یا 5 سال!

- معیار های دیگه پشتیبانی نرم افزاری خوبه!

با کمی تحقیق راحت میشه متوجه شد که از هر 10 کاربر Synapse حدود 9 تاشون ناراضین! بعلل مختلف که توضیحش در حوصله من نیست.

شما روی چه رزولوشنی بازی میکنی؟

و میشه بدونم یک "گیمر واقعی" بجز رزولوشن، در چه شرایطی به DPI خیلی بالا نیاز داره؟

مثلا شما که 6000 میزاری، چه دلیلی بوده که 800 رو انتخاب نکردی

معیار طول عمر که همون کیفیت میشه که گفتم :|

خرابی محصولات که توی هر برندی هست حالا بالا بودنش رو تا حالا کسی نتونسته "مستند" ثابت کنه 

گارانتی هم اونطور که من تحقیق کردم و از مرجعم یعنی سایت newegg دیدم ، Razer اکثر محصولاتش (مخصوصا موس هاش) رو حداقل 2 سال گارانتی میکنه  ، SteelSeries هم حداقل 1 سال ، تو ایران هم پانا محصولات Razer رو 1 سال گارانتی میکنه SteelSereis هم گارانتی شرکتی 1 ساله  داره 

عزیز با کلمه ها بازی نکن من برخلاف شما اصلا ادعا نکردم گیمر هستم چه برسه به اینکه بگم حرفه ای هم هستم

من تو رزولشن 1080×1920

تو ژانر های مختلف بازی Dpi های متفاوتی هم نیاز داری ، یعنی شما توی بازی FPS و MMO با یک Dpi یکسان بازی میکنی ؟؟

من این DPI رو انتخاب میکنم چون اول و مهمتر از همه عادت دارم دوم به خاطر دقت نشونه گیری هست 

شما معلومه که گیمر نیستی 6000 dpi کدوم گیمری استفاده می کنه؟!! الان می یای می گی مانیتورم 4K هست حتما که اونم نیازی به 6000 dpi نداره!

مخصوصا بازی های fps dpi کمتزی نیاز دارن.

من با 6000dpi میتونم بازی کنم ، شما چرا زورت میاد :D

یعنی میگی هیچ گیمری به این DPI نیاز نداره ؟ پس چرا سازنده ها موس هایی با دقت 16000DPI خلق میکنن ؟! حتما مرض دارن

بازی ها FPS دی پی آی کمتری نیاز دارن !! این سخن گهربار رو همیشه به یاد میسپارم   =))

ویرایش شده توسط poorya_2
لینک به دیدگاه

معیار طول عمر که همون کیفیت میشه که گفتم :|

خرابی محصولات که توی هر برندی هست حالا بالا بودنش رو تا حالا کسی نتونسته "مستند" ثابت کنه

گارانتی هم اونطور که من تحقیق کردم و از مرجعم یعنی سایت newegg دیدم ، Razer اکثر محصولاتش (مخصوصا موس هاش) رو حداقل 2 سال گارانتی میکنه ، SteelSeries هم حداقل 1 سال ، تو ایران هم پانا محصولات Razer رو 1 سال گارانتی میکنه SteelSereis هم گارانتی شرکتی 1 ساله داره

عزیز با کلمه ها بازی نکن من برخلاف شما اصلا ادعا نکردم گیمر هستم چه برسه به اینکه بگم حرفه ای هم هستم

من تو رزولشن 1080×1920

تو ژانر های مختلف بازی Dpi های متفاوتی هم نیاز داری ، یعنی شما توی بازی FPS و MMO با یک Dpi یکسان بازی میکنی ؟؟

من این DPI رو انتخاب میکنم چون اول و مهمتر از همه عادت دارم دوم به خاطر دقت نشونه گیری هست

من با 6000dpi میتونم بازی کنم ، شما چرا زورت میاد :D

یعنی میگی هیچ گیمری به این DPI نیاز نداره ؟ پس چرا سازنده ها موس هایی با دقت 16000DPI خلق میکنن ؟! حتما مرض دارن

بازی ها FPS دی پی آی کمتری نیاز دارن !! این سخن گهربار رو همیشه به یاد میسپارم =))

شما بیشتر تحقیق کن، مستند میشه.

حتما که نباید تو اخبار بگن.

خب خدا خیرت بده شما اگر گیمر نیستی چرا با این قاطعیت نظرت رو تحمیل میکنی :)

حالا من در جریانم یه بنده خدایی دیگه بیاد بیخودی گمراه میشه :دی

خب شما به هیچ وجه نمیتونی توی 1080 با این DPI بازی کنی مگر! مگر از توی ویندوز sensitivity رو کم کرده باشی؛ همچنین از توی بازی.

خیر با یک DPI بازی نمیکنم؛ ولی قطعا خیلی نزدیکن.

سازنده ها DPI بالا خلق میکنن یک: جنبه رقابتی داره و دو: جنبه تبلیغات!

مثل اسمارت فون ها که میان توی 5 اینچ 500PPI QHD کارمیکنن که خودشون هم میدونن بجز استفاده بیهوده از منابع تاثیر دیگه ای نداره!

سه: برای رزولوشن های فضایی! مثل 5760x3240. یا حتی بیشتر، برای این شرایط حتما باید موسی ساخته بشه!

معلومه که FPS به DPI کمتری نیاز داره! مخصوصا همین دقت نشونه گیری که نام بردین.

چطور میشه با 6000 نشونه گرفت، اونم 1080. اگر میگفتین برای speed توی CS استفاده میکنم باز قابل تحمل بود...

DPI بالا به هیچ وجه حاصل به دقت بالا نمیشه دوست عزیز. لطفا مردم رو به اشتباه نندازین.

شب / صبح بخیر

ویرایش شده توسط pKasra
لینک به دیدگاه

خب خدا خیرت بده شما اگر گیمر نیستی چرا با این قاطعیت نظرت رو تحمیل میکنی :)

حالا من در جریانم یه بنده خدایی دیگه بیاد بیخودی گمراه میشه:دی

خب شما به هیچ وجه نمیتونی توی 1080 با این DPI بازی کنی مگر! مگر از توی ویندوز sensitivity رو کم کرد باشی؛ همچنین از توی بازی.

مثل اسمارت فون ها که میان توی 5 اینچ 500PPI QHD کارمیکنن که خودشون هم میدونن بجز استفاده بیهوده از منابع تاثیر دیگری نداره!

سه: برای رزولوشن های فضایی! مثل 5760x3240. یا حتی بیشتر، برای این شرایط اینجا حتما باید موسی ساخته بشه!

چطور میشه با 6000 نشونه گرفت، اونم 1080 واقعا عجیبه! اگر میگفتین برای speed توی CS استفاده میکنم باز هم قابل تحمل بود...

DPI بالا به هیچ وجه حاصل به دقت بالا نمیشه دوست عزیز. لطفا مردم رو به اشتباه نندازین.

شب / صبح خوش

کاملا تایید می شه نیازی به جواب دادن من نمی شه...

لینک به دیدگاه

خب خدا خیرت بده شما اگر گیمر نیستی چرا با این قاطعیت نظرت رو تحمیل میکنی  :)
حالا من در جریانم یه بنده خدایی دیگه بیاد بیخودی گمراه میشه :دی
خب شما به هیچ وجه نمیتونی توی 1080 با این DPI بازی کنی مگر! مگر از توی ویندوز sensitivity رو کم کرده باشی؛ همچنین از توی بازی.

مثل اسمارت فون ها که میان توی 5 اینچ 500PPI QHD کارمیکنن که خودشون هم میدونن بجز استفاده بیهوده از منابع تاثیر دیگه ای نداره!
سه: برای رزولوشن های فضایی! مثل 5760x3240. یا حتی بیشتر، برای این شرایط حتما باید موسی ساخته بشه!

چطور میشه با 6000 نشونه گرفت، اونم 1080. اگر میگفتین برای speed توی CS استفاده میکنم باز قابل تحمل بود...

شب / صبح بخیر

خداییش اینقدر خندیدم   =)) همه چیز رو باید 10 بار توضیح داد

من گفتم ادعا نمیکنم گیمرحرفه ای هستم  ، نگفتم که گیمر نیستم ، نظرمم تحمیل نکردم ، فقط نظرمو گفتم شما هم اومدی نظرت رو گفتی ، حالا اگه فکر میکنی نظر من بهت تحمیل شده  ، اون دیگه مشکل خودته 

من شک دارم شما هم در جریان باشی ، تا اینجا که من هر چیزی از شما خوندم ، چیزی جز تعصب و باور غلط نبوده

من میگم بازی میکنم ، اومدی میگی به هیچ وجه نمیتونی  :laughing:  اصلا چرا گیر دادی به این Dpi من ؟؟!

اصلا بحث سر این بود که تو گفتی Dpi بالا 1200 تا حالا نیازم نشده ، من گفتم اصلا همچین چیزی ممکن نیست ، یعنی تو توی تمام ژانر ها با یه Dpi یکسان بازی میکنی ؟!

اومدی بحثو منحرف کردی که خودت رو تبرئه کنی ، الان هم حرف خودت رو پس گرفتی میگی "قطعا با یه Dpi بازی نمیکنم"

DPI بالا مثل 16000 درست تیلیغاتیه ولی DPI 8000 یا همین 6000 تبلیغاتی نیست کاربردی هست ، کاربرد دقیقشون رو به جز گیم نمیدونم ، حتما مصارف دیگه هم دارن

شما یه اصول ساده تنظیم sensitivity و DPI رو نمیدونی ، اونوقت چطور اومدی بحث میکنی ؟!

برای بهتر نشونه گرفتن وکنترل بهتر توی بازی های FPS باید sensitivity رو پایین بیاری از اونطرف هم DPI رو بالا ببری 

خارجی ها میگن More DPI = more dots per inch = more accurate tracking while moving your mouse at various speeds = more reliable accuracy.

من مستند حرف میزنم : بر خلاف تو که نشستی پشت سیستم فقط میگی فلان برند خرابیش زیاده واسه اثباتش هم برو سرچ کن ، من میگم امار و مدرک مستند نشون بدی ببین چی جواب میده  :lol:

http://eliteownage.com/mouseguide.html

http://www.overclock.net/t/1334367/mouse-dpi-sensitivity-setting-for-best-possible-fps-accuracy/10#post_18796080

اینم یه لینک مفید واسه تنظیم DPI :

http://eliteownage.com/mousesensitivity.html

اینقدر شما غرور داری که حتی حاضر نیستی اشتباهت رو قبول کنی  

ویرایش شده توسط poorya_2
لینک به دیدگاه

خوشحالم که باعث شادی کسی شدم.

بنده هیچ چیز رو پس نگرفتم؛ بین 800 و 1200 بازی میکنم.

اون بحث حساسیت کم ویندوز با DPI بالا هم خودش یک مقالست که بهترین حالت، متود 6/11 هست.

و البته سر این جریان سر خودم  و استارتر عزیز رو درد نمیادم، شما گویا علاقه ای به یادگیری ندارین و هدف من شیر کردن اندکی اطلاعاته.

یاد مشتری افتادم که میگفت گوشی چی ببرم گفتم S5 و Z2 خوبن. گفت "وای Z2 خیلی خوشکله 20 مگا پیسکلم هست ولی اون 16هه پس همونو میبرم"

دریغ از اینکه از کاربردهای اصلی مگاپیکسل بالا اطلاعی داشته باشه.

اون لینکها هم مطالعه کرده بودم...برای بازی در سطح معمولی شاید حتی بیشتر از کافی باشن. اما چیزهایی هست که آدم تا تجربه نکنه متوجه نمیشه.

مثل قضیه کسیه که توی کلاسهای شهری رانندگی، مدام بهش یاد میدن که باید هر دو دستت روی فرمون باشه. که درستشم همینه و توی "مقالات" هم تایید شده.

ولی وقتی مدتی پشت فرمون میشینه، میبینه که نه یه دستی خیلی بهتره!

یا عکاسی که در طول تحصیلش مدام قوانین نور رو تکرار میکنه.

ولی وقتی وارد کار حرفه ای میشه، با شکستن قوانین درون کتابش، بهترین عکسهارو خلق میکنه.

اینا چیزهایی هستن که از تجربه بدست میان نه مطالعه.

بگذریم...
 تاپیک منحرفتر نشه.

ویرایش شده توسط pKasra
لینک به دیدگاه

من همیشه حاضرم از کسانی که اطلاعات کافی دارن مطلب مفید یاد بگیرم  ، یه بحثی بود که ازش گذشتیم ، اگه باعث منحرف شدن تاپیک شدم معذرت میخوام

این متود 6/11  هم اصلا نمیدونم چیه ! در  حد فهم یه کاربر معمولی یه توصیح بدید ، ممنون

لینک به دیدگاه

این متود 6/11  هم اصلا نمیدونم چیه ! در  حد فهم یه کاربر معمولی یه توصیح بدید ، ممنون

اون "امار و مدرک مستند" هایی که خودتون دادین رو مطالعه کنید. اونجا 2بار بخوبی توضیح داده شده.

ویرایش شده توسط pKasra
لینک به دیدگاه

دوستان همه ما ها یه چیزهایی رو میدونیم لطفا همو به ندانستن و یا اشتباه متهم نکنیم و فقط نظرمون رو بگیم تا تاپیک به روال فنی و علمی خودش پیش بره و بسیار میتونه اطلاعات با ارزش شما برای کاربران سازنده باشه

لینک به دیدگاه

اون "امار و مدرک مستند" هایی که خودتون دادین رو مطالعه کنید. اونجا 2بار بخوبی توضیح داده شده.

من فقط این 3 قسمت  رو خونده بودم Mouse Speed ، Polling Rate ، First Person Shooters and Other Games به 6/11 دقت نکردم

الان خوندم بازم متوجه نشدم منظورش چیه

من فکر کردم شما اطلاعات جدیدی داری ، نگو از همین مقاله استفاده کردی ، خسته نباشی :|

ویرایش شده توسط poorya_2
لینک به دیدگاه

من فقط این 3 قسمت  رو خونده بودم Mouse Speed ، Polling Rate ، First Person Shooters and Other Games به 6/11 دقت نکردم

الان خوندم بازم متوجه نشدم منظورش چیه

من فکر کردم شما اطلاعات جدیدی داری ، نگو از همین مقاله استفاده کردی ، خسته نباشی :|

عرض کردم اون مقاله رو دوسال پیش خوندم. گفتین حساسیت خیلی کم با DPI بالا گفتم بله با اون روش منطقی تره.

دوستان همه ما ها یه چیزهایی رو میدونیم لطفا همو به ندانستن و یا اشتباه متهم نکنیم و فقط نظرمون رو بگیم تا تاپیک به روال فنی و علمی خودش پیش بره و بسیار میتونه اطلاعات با ارزش شما برای کاربران سازنده باشه

بله حتما.

لینک به دیدگاه

فراسو هم که آخر شد.....من که از بدو تولد تا حالا فقط فراسو داشتم و جنیو همین الانم فراسو دارم و باید بگم عالیه ازش راضیم.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...