رفتن به مطلب

تعویض VGA R7 260

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

قصد تعویض msi r7 260 oc با msi r7 260 X دارم 

گرافیک از لیون خریداری شده فاکتورشم موجوده واصلا استفاده و تست نشده و رو بردم جا نزدم اصلا الانم تو کمد است اگر کسی دارد البته اکبندشو تعویض میکنم و مبلغ سر و میدم 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یکی از بهترین کارتهایی هست که در 1 سال گزشته خریدم و استفاده کردم بسیار کارایی خوبی از خودش این کارت نشون میده برعکس اسم و مدل همچینین اگه بتونید از منتل استفاده کنید که دیگه واقعاً عالی میشه

به نظر من تعویض این کارت با R7 260X کار بیهوده ایی هست و بهتر هست حداقل به دنبال  R9 270 یا GTX 750 Ti باشید

ویرایش شده توسط momo000000
لینک به دیدگاه

یکی از بهترین کارتهایی هست که در 1 سال گزشته خریدم و استفاده کردم بسیار کارایی خوبی از خودش این کارت نشون میده برعکس اسم و مدل همچینین اگه بتونید از منتل استفاده کنید که دیگه واقعاً عالی میشه

درسته در این رده قیمتش کارت خوبیه

ویرایش شده توسط morteza pc
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

R9 270 GAMING 2G با اینم تعویض میکنم مبلغ سرشم میدم 

لینک به دیدگاه

درود

لطفا از عنوان مناسب برای تاپیکتون استفاده کنید

قانون 20

20 - پیوست حداقل 1 تصویر واضح از کالا یا کالاهایی که برای فروش یا تعویض ارائه شده اند به همراه نام لیون کامپیوتر و نام کاربری همین فروم به صورت نوشته شده روی کاغذ و کاملا خوانا همراه با تاریخ مطابق با زمان ایجاد تاپیک فروش، به پست اول هر تاپیک فروش الزامی می باشد . درصورت عدم الصاق تصویر با شرایط ذکر شده ، حداکثر ظرف 24 ساعت تاپیک حذف خواهد شد . و اجازه ایجاد تاپیک مجدد داده نخواهد شد و در صورت تکرار این مسئله توسط یک کاربر دسترسی محدود خواهد شد .

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...