رفتن به مطلب

Dragon Age™: Origins برای PC رایگان شد (کافیست تا 14 October به اکانت خود اضافه کنید)

MAGNUM
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

On the House
Free Until 14 October 2014
Free
SAVE 100%
€ 9,99

87879444794315083540.jpg

در حالی تنها 40 روز بیشتر به انتشار نسخه ی سوم یعنی Dragon Age: Inquisition باقی نمانده، EA در یک اقدام جالب، کسانی که هنوز نسخه اول رو بازی نکردن را سورپرایز کرد.

این کمپانی پیش از این هم سر BATTLEFIELD 3  و Plants vs. Zombies چنین بلایی آورده بود .

63879492359926569364.jpg

اگر تا تاریخ 14 October سال جاری این بازی را به لیست دانلود خود اضافه کنید. برای همیشه به اکانتتون اضافه خواهد گشت. (مشخصه که لازم نیست حتما تا اون تاریخ دانلود بشه . شما می توانید اصلا دانلود نکنید فقط به لیست اضافه کنید و هر وقت لازمش داشتید حتی بعد از اون تاریخ اقدام به دانلود کنید)
همونطور که میبینید در اکانت من گیم های رایگان شده ی قبلی هنوز موجودن و به صورت دائمی با کد اختصاصی فعال شدن . در حالی که دیگه اون دو گیم قبلی رایگان نیستن. پس فرصت را از دست ندهید و اگر هنوز Origin ندارید هر چه سریعتر یک اکانت باز کنید.

نکته: اگه بازی رو قبلا تهیه کردید به صورت کرک شده یا به هر نحو DVD شو خریدید. لازم نیست دوباره دانلود کنید و ترافیک اینترنتتون رو مصرف کنید یا زمان رو از دست بدید . فقط کافیه بعد از اضافه کردن به لیست دانلود اکانتتون در برنامه ی Origin > فایلهای بازی رو که از قبل دارید به برنامه ی Origin بدید. بعد روی دانلود کلیک کنید .Origin خودش بازی رو شناسایی میکنه و اگه فایلی لازم بود یا خراب بود فقط همون فایلو دانلود میکنه که تعمیر بشه . و در آخر آپدیتش میکنه . ( آموزش این کارو میتونید تو اینترنت پیدا کنید ولی تقریبا به شکل زیر باید باشه)

محلی که باید فایلها رو انتقال بدید. آدرس زیره: (البته اگه تغییر نداده باشید تنظیمات Origin رو)

C:\Program Files (x86)\Origin Games\Dragon Age

فقط سعی کنید کرک بازی رو انتقال ندید.

ترافیک حجمی مورد نیاز برای دانلود:  GB 15.58

سال انتشار: November 2009

ژانر: ماجراجویی-نقش‌آفرینی

مناسب برای سنین: 18 سال به بالا

اسکرین شات ها :

(برای مشاهده ی ابعاد اصلی روی تصویر کلیک کنید)

04540064307871662422.jpg    42854444941263398648.jpg    98950783674365222315.jpg    58559823997354076206.jpg    42305527993997473990.jpg

enjoy it ...

ویرایش شده توسط MAGNUM
لینک به دیدگاه

سیستم مورد نیاز:

System Requirements

Windows XP
• CPU : Intel Core 2 (or equivalent) running at 1.4Ghz or greaterAMD X2 (or equivalent) running at 1.8Ghz or greater
• RAM : 1 GB or more
• Video : ATI Radeon X850 128MB or greater;NVIDIA GeForce 6600 GT 128MB or greater.

Windows Vista

• CPU : Intel Core 2 (or equivalent) running at 1.6Ghz or greaterAMD X2 (or equivalent) running at 2.2Ghz or greater
• RAM : 1.5 GB or more
• Video : ATI Radeon X1550 256MB or greater;NVIDIA GeForce 7600 GT 256MB or greater.

Recommended Requirements

• Intel Core 2 Quad 2.4 GHz Processor or equivalent
• 4 GB RAM (Vista) or 2 GB RAM (XP)
• 20 GB HD Space
• ATI 3850 512 MB or greater; NVidia 8800GTS 512MB or greater
• Sound Blaster® X-Fi™”

• DVD ROM

لینک به دیدگاه

سلام

اورجین باز نمیشه، قسمت دانلود نرم افزار

قبلی هم گرفتم، وسط آپدیت قطع میشه، چند بار تکرار کردم و ترافیکم رفت.

چکار کنم؟

لینک به دیدگاه

سلام

اورجین باز نمیشه، قسمت دانلود نرم افزار

قبلی هم گرفتم، وسط آپدیت قطع میشه، چند بار تکرار کردم و ترافیکم رفت.

چکار کنم؟

درسته صفحه Download Origin برای ایران باز نمیشه ولی نگران نباشید خود فایل Setup قابل دانلوده.

header-logo.png

لینک دانلود مستقیم آخرین نسخه ی Origin از سایت رسمی با حجم 16.29 MB

https://eaassets-a.akamaihd.net/Origin-Client-Download/origin/live/OriginThinSetup.exe

که هنگام نصب نیاز هست که فایل هایی رو هم دانلود کنه.

Origin نسخه ی آفلاین اینستالر هم تو سایتش داره.

لینک دانلود مستقیم آخرین نسخه ی آفلاین با حجم   MB 91.31

https://download.dm.origin.com/origin/live/OriginSetup.exe

لینک های فوق همیشه آخرین نسخه رو دانلود میکنه و اگه مثلا فردا حجمشون بیشتر شد نشون میده ورژن جدید جایگزین کردن.

ویرایش شده توسط MAGNUM
لینک به دیدگاه

چرا نمیشه اکانت درست کرد ؟ قند شکن میخواد ؟

من خیلی وقته اکانت ساختم و یادم نمیاد. ولی فکر نکنم پند فکن بخواد. چون من با تغییر ip  با برنامه Origin اصلا نیمتونم وارد اکانت خودم بشم و رمزمو قبول نمیکنه.

شما اگه از طریق سایت اقدام کردی و نشده این بار از طریق خود برنامه Origin سعی کن اکانت درست کنی شاید نتیجه داد. اگه نشد هم از پند افکن استفاده کن.

شاید هم سیستمشون جوری باشه که نشه با یک ip چند اکانت ساخت برای جلوگیری از فروش اکانت در آینده که البته خیلی بعیده. من در این زمینه اطلاعی ندارم.

ویرایش شده توسط MAGNUM
لینک به دیدگاه

این بازی یکی از خاطر سازترین بازی های هست که من بازی کردم حدود 6 با این بازی رو تموم کردم

تو 2009 بهرین بازی سال شد.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

اقا پیغام not find و ارور سرور میاد وقتی get it now رو میزنم؟؟؟

لینک به دیدگاه

یه سوال بمدت محدودی رایگان میشه و فرصت داریم ادش کنیم یا دائمیه؟

اخه بتل 3 محدود بود ادش میکردی از دستت میرفت.... :)

لینک به دیدگاه

یه سوال بمدت محدودی رایگان میشه و فرصت داریم ادش کنیم یا دائمیه؟

اخه بتل 3 محدود بود ادش میکردی از دستت میرفت.... :)

تا 14 October باید حتما اد بشه .

و بعد از این تاریخ دوباره پولی میشه ولی کسانی که اد کردن برا اونا بازهم رایگان خواهد بود و میتونن تا ابد دانلودش کنند. بتل 3 هم همینطور بود و هنوز میشه استفاده کرد ازش.

ضمنا دانلود قابلیت رزیوم داره و سرعت سرورشون هم زیاده . میشه شبها که ترافیک رایگانه بزارید دانلود بشه . ( من دیشب گذاشتم امشبم چند ساعت بزارم تکمیل میشه)

درود

اقا پیغام not find و ارور سرور میاد وقتی get it now رو میزنم؟؟؟

خب اونجا یه لحظه از پندفکن استفاده کن . بعد که به لیستتون اضافه شد .از  پندافکن خارج بشو. (اگه نشد چند بار امتحان کن)

ویرایش شده توسط MAGNUM
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اقا با این رایگاناش کار نمی کنه شما خودت چیز شکن داری ای دی بدم برام get it now کنی؟؟؟

لینک به دیدگاه

اقا با این رایگاناش کار نمی کنه شما خودت چیز شکن داری ای دی بدم برام get it now کنی؟؟؟

دوسته من.

من یه سیستم بیشتر ندارم و برا اکانت خودم گذاشتم دانلود بشه. به همین خاطر نصفه فایلاش تو سیستمم هست . میترسم اکانتتونو بگیرم و بزنم فایلا قاتی پاتی بشه . مجبور بشم از اول دانلود کنم. (چون چنین تجربه ای نداشتم تا حالا)

ویرایش شده توسط MAGNUM
لینک به دیدگاه

قابلیت افلاین بازی رو هم بگید ، مثلا اگر دوستان بازی رو دارن لازم نیست دانلود کنن. تو محل نصب اورجین معرفی می کنن و بازی فقط اگر اپدیت داشته باشه دانلود میشه و اضافه میشه. مثلا بازی بتلفیلد من خرابه، من اینطوری اصلاحش میکنم!!!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوسته من.

من یه سیستم بیشتر ندارم و برا اکانت خودم گذاشتم دانلود بشه شب ها . به همین خاطر نصفه فایلاش تو سیستمم هست . میترسم اکانتتونو بگیرم و بزنم فایلا قاتی پاتی بشه . مجبور بشم از اول دانلود کنم. (چون چنین تجربه ای نداشتم تا حالا)

با اینحال چون اهل ریسک هستم باشه اکانت و رمزو برام دقیق pm  کن قبل از ساعت 12 شب سعی میکنم به لیست دانلودتون اضافه کنم ولی قول نمیدما. فقط سریعا رمز اکانتتونو بعد از کار من عوض کنید که در آینده کدورتی پیش نیاد. البته من هرگز سیو نمیکنم.

ممنون از توجهتون، نه دیگه ممکنه دانلودتون از اول بیاد خراب میشه میدم به یکی دیگه، ممنون با اینحال!  ^_^

لینک به دیدگاه

سلام

الان برای من اضافه شده آیا؟؟؟ من ارجین بلت نیستم :D

بعدا دانلود کنم عیب نداره؟؟؟

و اینکه برا دانلود دیواربشکن لازمه؟!

18132104329991981841.png

ویرایش شده توسط amir*
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یک تاپیک جامع در حد کتاب!!! به نام خودم انتشارات رضا بزودی تاپیک زده خواهد شد!!!تمام زیر و بم سری از آغاز تا پایان از دست ندهید!دراگون ایج 1/2/3!!full cover

با تشکر از استارتر بابت خبر

لینک به دیدگاه

قابلیت افلاین بازی رو هم بگید ، مثلا اگر دوستان بازی رو دارن لازم نیست دانلود کنن. تو محل نصب اورجین معرفی می کنن و بازی فقط اگر اپدیت داشته باشه دانلود میشه و اضافه میشه. مثلا بازی بتلفیلد من خرابه، من اینطوری اصلاحش میکنم!!!

کاملا درسته، یادم نبود، به پست اول اضافه میکنم، تا کسانی که بازی رو دارن دوباره دانلود نکنن و ترافیک حجمی از دست ندن . تشکر از شما

سلام

الان برای من اضافه شده آیا؟؟؟ من ارجین بلت نیستم :D

بعدا دانلود کنم عیب نداره؟؟؟

و اینکه برا دانلود دیواربشکن لازمه؟!

18132104329991981841.png

درسته، به اکانتتون اضافه شده، حتی اگه یه سال بعد دانلود کنید یا اصلا دانلود نکنید. دیگه برا اکانت شما رایگان شده.

نه نیازی به دیواربشکن نداره . سرعت سرورشون هم عالیه.

یک تاپیک جامع در حد کتاب!!! به نام خودم انتشارات رضا بزودی تاپیک زده خواهد شد!!!تمام زیر و بم سری از آغاز تا پایان از دست ندهید!دراگون ایج 1/2/3!!full cover

خیلی هم عالی، پیشاپیش خسته نباشید میگم بهتون.

ویرایش شده توسط MAGNUM
لینک به دیدگاه

:clapping: :clapping: @};- @};-

خیلی منتظر این تاپیک هستم.

از عکش آواتارم معلومه این سری بازی رو چقدر دوست دارم :x :x

لینک به دیدگاه

درسته صفحه Download Origin برای ایران باز نمیشه ولی نگران نباشید خود فایل Setup قابل دانلوده.

header-logo.png

https://eaassets-a.akamaihd.net/Origin-Client-Download/origin/live/OriginThinSetup.exe

لینک دانلود مستقیم آخرین نسخه ی آفلاین با حجم   MB 91.31

لینک های فوق همیشه آخرین نسخه رو دانلود میکنه و اگه مثلا فردا حجمشون بیشتر شد نشون میده ورژن جدید جایگزین کردن.

از سافت 98 افلاین رو گرفته بودم. الان از اینم گرفتم. باز 72 مگ اپ می خواد !!! برای چی؟ مگه نسخه افلاین کامل نیست؟

لینک به دیدگاه

لینک دانلود مستقیم آخرین نسخه ی آفلاین با حجم MB 91.31

از سافت 98 افلاین رو گرفته بودم. الان از اینم گرفتم. باز 72 مگ اپ می خواد !!! برای چی؟ مگه نسخه افلاین کامل نیست؟
اره برا منم همینطوره بار اول وصل شد الانم اپدیت میخواد!

من اون روزی که اکانت ثبت نام کردم نیک اصلیمو نزدم برا امتحان نرم افزار چون جی میلم مشکل داشت!

اما یادم نیکمو زدم نوشت وجود نداره یعنی سبز بود امروز جی میلمو درست کردم میبینم قرمز زده واقعا ک حالا شاید من اشتباه میکنم ولی این حرکت خیلی ناراحتم کرد :(

واقعا نمیدونم چی بگم !!ب اون نفر!

Sent from my GT-I9100G using Tapatalk 2

لینک به دیدگاه

اره برا منم همینطوره بار اول وصل شد الانم اپدیت میخواد!

من اون روزی که اکانت ثبت نام کردم نیک اصلیمو نزدم برا امتحان نرم افزار چون جی میلم مشکل داشت!

اما یادم نیکمو زدم نوشت وجود نداره یعنی سبز بود امروز جی میلمو درست کردم میبینم قرمز زده واقعا ک حالا شاید من اشتباه میکنم ولی این حرکت خیلی ناراحتم کرد :(

واقعا نمیدونم چی بگم !!ب اون نفر!

Sent from my GT-I9100G using Tapatalk 2

دقیقا برای منم همینطور شد !!!!

نیک نیمم بود !!! تازه ایمیلمم بود که زدم ری کاوری پسورد !!! در صورتی که اولین بار بود داشتم نام نویسی می کردم !!!

نمیدونم چشه این !!!

برای اد کردن بازی باید قند شکن بزنیم؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...