رفتن به مطلب

دوستانی که ویندوز 10 رو تست کردن نظر بدن

MEHDI-GTX
 اشتراک گذاری

نتیجه تست کاربران عزیز لیونی  

212 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. نظر درباره این ویندوز؟

Recommended Posts

• کاربر ویژه

post-12892-0-13862900-1412953121_thumb.jpg

سلام خدمت همه دوستان

کسانی که این دوردانه جدید مایکروسافت رو تونستن تست کنن با گذاشتن عکس هایی از قسمت های مختلف این ویندوز و ارائه نظرشون به هدایت دوستان دیگه به کوچ به این ویندوز کمک کنن

محتاج یاری سبزتان هستیم

ویرایش شده توسط MEHDI-GTX
لینک به دیدگاه

• ارسال 393
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

....

ویرایش شده توسط MohamadCm
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام-عالی

به نظرم اولین باره که مایکروسافت حرف کاربران رو گوش کرده

لینک به دیدگاه

بنده با همکاری دوستان دانلودش کردیم

طبق تست چند ثانیه ای به نتایج زیر رسیدم

مزایا:

سرعت ویندوز بالاتر رفته

ظاهر بهتر و پسندیده تر نسبت به نسخه های قبلیه

سویچ ها ـ ایکونها ـ و بعضی اماکن ویندوز دچار تغییر شدن

بازگشت گزینه استارت با امکانات بالاتر و بهتر

حس به روز بودن و کلاس بیشتر داشتن

و در سال 2015 در انتظار نسخه کامل همراه با دایرکس 12

معایب:

کامل نبودن نسخه که به تبعش دارای نواقصی هم هست و نمیشه روش به عنوان یه نسخه همه چیز فول حساب کرد

تغییرات جدید که باعث میشه فرد دوباره خودشو از اول با اونا طبق بده

عبارتی که بعد از نصب ویندوز باهاش مواجه میشین در سمت راست پایین صفحه که براش هم کرکی ساخته نشده از شرش خلاص بشین به عبارتی یجور رو اعصابه که نشون بده بهتون این ویندوز فول اکتیو نشده و ازمایشیه

بعد از تایپ فرمان dxdiag در بخش Run ویندوز با کلی زوق و انتظار اینکه با عبارت DX12 مواجه بشیم با کمال تآسف عبارت DX11 ظاهر شد

ابدیت ویندوز به صورت اتوماتیک هست و از هر راهی بخواین این عبارت رو off کنید نمیشه

طبق اخبار و شنیده ها ممکنه تا چند ماه دیگه از کار بیوفته مگر اینکه براش یه کرکی ساخته بشه

خوب دوستان همینطور که گفتم این تجربه بسیار کوتاهی بود که از ویندوز داشتم در حد زمان بسیار کم (فکرشو بکنید تو زمان زیاد چی بشه... :D  )

امیدوارم تجربم بهتون کمک کرده باشه لایک فراموش نشه :cool:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

از قسمت های دستخوش تغییرات از نظر ظاهری اگه ممکنه عکس بزارید

ممنون

مثل اینکه سرعت بوت شدن هم خیلی بهتر شده

ویرایش شده توسط MEHDI-GTX
لینک به دیدگاه

من با این سیستم قدیمی هم 7 هم 8.1 وهم 10 نصب کردم به نظرم 8.1 خیلی کند بود وسریع عوضش کردم اما 7 واین 10 خیلی خوب بودن حتی تونستم درایو کارت گرافیک قدیمی م نصب کنم در کل من میگم برای من 10 از 7 هم بهتر بود والبته با فلش نصب شد وسریعتر از 7. 

لینک به دیدگاه

معایب:

عبارتی که بعد از نصب ویندوز باهاش مواجه میشین در سمت راست پایین صفحه که براش هم کرکی ساخته نشده از شرش خلاص بشین به عبارتی یجور رو اعصابه که نشون بده بهتون این ویندوز فول اکتیو نشده و ازمایشیه

یادمه در نسخه های آزمایشیه ویندوز 7 و 8 روش هایی ( از طریق رجیستری یا ...) برای حذف این واترمارک بود

مثل روش زیر، خب من ویندوز آزمایشی نصب نمیکنم ولی دوستان امتحان کنن شاید رو 10 هم جواب داد و از شرش خلاص شدن :

1. Command Prompt رو به صورت (Run as administrator) باز کنید.

Capture20143c5ab.md.png

2. دستور زیر رو عینا کپی پیست کنید و اینتر کنید :

bcdedit.exe -set loadoptions ENABLE_INTEGRITY_CHECKS

3.مانند تصویر زیر این بار این دستور رو اعمال کنید

bcdedit.exe -set TESTSIGNING OFF

Capture2014-Copy.png

4. Command Prompt رو ببندید

5. سیستم رو Restart کنید.

منبع روش : Brink که ادمین sevenforums هستن

ویرایش شده توسط MAGNUM
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

برای حذف واتر مارک از این فایل استفاده کنید ببینید جواب میده!!

Watermark_Remover.rar

لینک به دیدگاه

حتما میدونید به غیر از آپدیت اتوماتیک این ویندوز چون آزمایشی هست، علاوه بر اینکه نسخه های آزمایشی همیشه ایرادهای زیادی دارن . دائم در پس زمینه شاید بدون اطلاع کاربر اطلاعات و error ها رو به مایکروسافت ارسال میکنه تا فیدبک بگیره. (کلا فلسفه ی نسخه ی آزمایشی همینه و هیچ رایگانی بی حکمت نیست)

البته این ارسال error در ویندوزهای کامل هم وجود داره ولی نسخه های آزمایشی چیزی فراتر از اونا رو ارسال میکنن.

برای ویندوزهای کامل میشه خیلی از کارهای پشت پرده رو غیرفعال کرد (چون خب هم فضا اشغال میکنن و هم یه خورده از حجم اینترنتو مصرف میکنن و هم در تاریخچه ویندوز الکی بایگانی میشن)

به تاپیک زیر برید

غیر فعال کردن سرویس های غیر ضروریه ویندوز

ویرایش شده توسط MAGNUM
لینک به دیدگاه

آنتی ویروس تست کردین ؟؟

اگه من مورد پرسش شما باشم .بله نصب کردم آنتی ویروس سبک ورایگان همیشگی خودم که رو همه سیستم عاملها جواب داده.ClamWin Free Antivirus 0.98.4.1 

لینک به دیدگاه

• 6 ماه بعد...

من اینو گرفتم Windows10_InsiderPreview_x64_EN-US_10074  دحجم اینترنتمو خورد .

روی کپچر با این ویندوز مشکل دارم بیلد قبلیشم نصب کردم باز مشکل داشت کلا از این ویندوز 10 بدم اومد 

توصیه میکنم به دوستان بیخود حجم اینترنتشون رو برای نسخه های دمو و آزمایشی حروم نکنن 

4 گیگ حجمم الکی رفت و یک روز وقتم 

لینک به دیدگاه

من اینو گرفتم Windows10_InsiderPreview_x64_EN-US_10074  دحجم اینترنتمو خورد .

روی کپچر با این ویندوز مشکل دارم بیلد قبلیشم نصب کردم باز مشکل داشت کلا از این ویندوز 10 بدم اومد 

توصیه میکنم به دوستان بیخود حجم اینترنتشون رو برای نسخه های دمو و آزمایشی حروم نکنن 

4 گیگ حجمم الکی رفت و یک روز وقتم

خب اينارو ميدن بيرون كه فاينالش اينطوري نباشه ديگه

لینک به دیدگاه

هر چی هم خوب باشه چون از نسخه های قبلی ویندوز به این کوچ میکنیم فکر میکنیم بهتر شده.

ولی کافیه با مک یا همین ابونتو کار کنید سرعت و به جا بودن همه چیز اون جا معنی میده نه این وصله پینه های مایکروسافتی که هر سال به همون نسخه 1986 اضافه میشه

ویرایش شده توسط majd
لینک به دیدگاه

چرخ موش تو برنامه های ادوبی کار نمی کنه. این برنامه مشکل رو حل می کنه:http://ehiti.de/katmouse/

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اصلا از بتا های مایکرو سافت خوشم  نمیاد مخصوصا با اون واتر مارک های  مسخره- دوستان خودتون رو زحمت ندید  و تا عرضه نسخه کاملا گول این بساط   سایت  داخلی رو نخورید و نه دانلود کنید نه بررسی -ویندوز عوض کردن  هم وقت میخواد هم حوصله من الان یک ویندوز 8.1 دارم نصب  نسخه  پرو 64 یک ساله نصبه! سراغ نسخه های ازمایشی نرید هر وقت کامل عرضه شد امتحان میکنید دیگه چه کاریه که آدم بتا تستر بشه بعد دنبال کرک باشه برای نسخه بتا ی ناقص!

لینک به دیدگاه

اصلا از بتا های مایکرو سافت خوشم  نمیاد مخصوصا با اون واتر مارک های  مسخره- دوستان خودتون رو زحمت ندید  و تا عرضه نسخه کاملا گول این بساط   سایت  داخلی رو نخورید و نه دانلود کنید نه بررسی -ویندوز عوض کردن  هم وقت میخواد هم حوصله من الان یک ویندوز 8.1 دارم نصب  نسخه  پرو 64 یک ساله نصبه! سراغ نسخه های ازمایشی نرید هر وقت کامل عرضه شد امتحان میکنید دیگه چه کاریه که آدم بتا تستر بشه بعد دنبال کرک باشه برای نسخه بتا ی ناقص!

بتا كرك ميخواد چيكار مايكروسافت خودش سريال نامبر ميده.

لینک به دیدگاه

سلام خدمت دوستان .فکر نکنم الان مناسب باشه چون نسخه کانل نیست پیش نمایش هستش و خیلی هنوز جا داره تا کامل شه. ولی نسخه آخر بیاد چون dx 12" ساپورتم داره خوب عالی می شه.

من تست که کردم ویندوز به صورت خودکار آپدیت میشه نمیشه متوقفش کرد . یکسری برنامه ها رم نمیشناخت با تشکر

لینک به دیدگاه

من 2 تا از نسخه های بتاشو نصب کردم هر دوتاشم یک روز نشده خراب شد :eek:

اصلا به درد کار های تخصصی نمیخوره همین باهاش اهنگ گوش بدین و وبگردی خوبه :D

4 تا بازی و برنامه نصب کردم خراب شد

لینک به دیدگاه

من 2 تا از نسخه های بتاشو نصب کردم هر دوتاشم یک روز نشده خراب شد :eek:

اصلا به درد کار های تخصصی نمیخوره همین باهاش اهنگ گوش بدین و وبگردی خوبه :D

4 تا بازی و برنامه نصب کردم خراب شد

بالاخره بتاه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

داره کم کم بهتر میشه.ازاونجایی که این ویندوز اخرین نسخه از سیستم عامل مایکروسافت خواهد بود ودیگه قرارنیست طی مدت زمانی طولانی ،نسخه جدیدی به بیرون درزشود،شاهد ویندوز خوبی خواهیم بود،چراکه اگرایراد ویا مشکلی داشته باشه،بابروزرسانی های هرماه برطرف خواهدشد.

امیدوارم این بروزرسانی بازهم درقالب سرویس پک جدید ارایه بشه ومثل ویندوز8 نباشه که 8,1 شد البته بانسخه جدید!!!!!

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت همه دوستان.

منم این ویندوز رو امروز نصب کردم چند ساعتی که باهاش کار کردم همه چی روون و اوکی بود.

به همه دوستان پیشنهاد میکنم حتما نصب کنن.

اینم چند تا عکس از محیط ویندوز...

0tkn_untitled.jpgtaff_untitled1.jpgupo3_untitled2.jpg

ویرایش شده توسط Mr.PeeP
لینک به دیدگاه

من صد در صد ویندوز 10 اولین ویندوزیه که میرم اصلشو میخرم.

اگه سرعت اينرنتت خوبه الان بهترين فرصته ويندوز٧ يا ٨.١ اصل بخرى هر كدوم ارزون تره فرق نداره. چون ويندوز ١٠ بياد رايگان آپ ميكنى در صورتى كه ويندوز ١٠ اصل شناخته ميشه برات. (فقطم با ويندوز قبلياي اصل اينطوريه با كرك هم رايگانه ولى اصل حساب نميشه)

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...