رفتن به مطلب

دوستانی که ویندوز 10 رو تست کردن نظر بدن

MEHDI-GTX
 اشتراک گذاری

نتیجه تست کاربران عزیز لیونی  

212 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. نظر درباره این ویندوز؟

Recommended Posts

برای من که هر وقت نصب کرم با صفح ی ابی مواجه شدم

آپدیت میکنید؟ بهتره ویندوز قبلی رو پاک کنید و بصورت ادونس اینستال کنید

تست شده

Sent from my C6602 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

• ارسال 393
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

از DOWNLOAD.IR دانلود کنید بهتره

با Winaero میتونید آپدیت رو غیر فعال کنید

و با WH Downloader 2.0 میتونید آپدیت ها رو دستی دانلود کنید

این بهترین ویندوز مایکروسافته

لینک به دیدگاه

GTA:v توی ویندوز 10 صدا نداره :)

اما فریم بیشتر میده

ویرایش شده توسط (WarCraft)
لینک به دیدگاه

دوستان عزیز یه سوال داشتم.من با ترفند خود مایکروسافت wuauclt.exe /updatenow رو زدم واسم یه ۳.۵ گیک اومد دانلود کرد اما موقع اینستال یه ارور داد و تو خود سایت مایکروسافت یه فایل فیکس داشت زدم بعد الان که میخوام دوباره اپدیت کنم شده ۵/۵ گیگ حجمش.قاطی کردم من.الان اگه من بخوام از یه سایت ایرانی فایل iso دانلود کنم نصب کنم ایا بازم رایگان میشه؟ یا کلا یه راهی بگین راحت ادم نصب کنه.مردم انقدر هی دانلود کردم

لینک به دیدگاه

Msi AfterBurn هم توی ویندوز 10 چیزی روی Screen توی بازی نشون نمیده

لینک به دیدگاه

دوستان عزیز یه سوال داشتم.من با ترفند خود مایکروسافت wuauclt.exe /updatenow رو زدم واسم یه ۳.۵ گیک اومد دانلود کرد اما موقع اینستال یه ارور داد و تو خود سایت مایکروسافت یه فایل فیکس داشت زدم بعد الان که میخوام دوباره اپدیت کنم شده ۵/۵ گیگ حجمش.قاطی کردم من.الان اگه من بخوام از یه سایت ایرانی فایل iso دانلود کنم نصب کنم ایا بازم رایگان میشه؟ یا کلا یه راهی بگین راحت ادم نصب کنه.مردم انقدر هی دانلود کردم

بهترین گزینه اینه که از سایت soft98.ir دانلود کنی و به صورت bootable بریزیش توی فلش و نصب کنی.

زیر لینکهای دانلود هم activator برای win10 داره هم نرم افزار bootable کردنه cooldisk

اما اگر از قبل رزرو کرده باشه بحثش جداست

لینک به دیدگاه

بهترین گزینه اینه که از سایت soft98.ir دانلود کنی و به صورت bootable بریزیش توی فلش و نصب کنی.

زیر لینکهای دانلود هم activator برای win10 داره هم نرم افزار bootable کردنه cooldisk

اما اگر از قبل رزرو کرده باشه بحثش جداست

رزرو که کردم برادر اما روی pc میگه منتظر باشین تا اطلاع بدیم رو laptop هم فقط میگه شما رزرو کردین و همین یعنی حتی مثل pc نمیگه منتظر باشین.الان من اگه از سایت دانلود کنم و اکتیو کنم بازم مثل این قانونی میشه؟ یا تفاوت پیدا میکنه؟ چون میخوام اپدیت و اینا راحت ریخته بشه مشکلی نداشته باشه
لینک به دیدگاه

دوستان خوب یکی از سافت 98 برداره تستس کنه نظرشو بگه

من که سیستمم مال مغازه هست نمی تونم

لینک به دیدگاه

دوستان خوب یکی از سافت 98 برداره تستس کنه نظرشو بگه

من که سیستمم مال مغازه هست نمی تونم

بنده دانلود کردم

نسخه ۶۴ بیتی رو و از طرق بوت نصب کردم تا الان که دارم تست میکنم مشکلی نداشته فقط درایور کارت گرافیکمو مجبور شدم ابدیت کنم و جدیدترین نسخش که برا ویندوز ۱۰ هستش رو نصب کنم

البته یکی از هارد درایو هامو نشناخته که احتمالا بعد از ریستارت مشکل حل شه 

بعد نصب خودم رفتم تو قسمت ابدیت دارم ابدیتش میکنم

ظاهرا اگه ابدیتش کنید میتونید ابدیت خودکارشو غیر فعال کنید

ویرایش شده توسط amin_naja
لینک به دیدگاه

همه چی عالیه ولی کسی تونسته تا حالا از windows hello استفاده کنه؟

لینک به دیدگاه

دوستان گلم نیازی به رزرو و این صحبتها نیست

داخل سایت p30download هم نسخه های مختلفش هست و هم فعال کننده kms مثل بقیه ویندوزها نصب کنید و فعال کنید

Sent from my C6602 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

سلام و درود

من ویندوز 10 نسخه Pro 64 bit رو در حال حاظر استفاده میکنم.

دوستان به هیچ وجه الان به ویندوز 10 کوچ نکنند، هنوز باگ هایی در ویندوز وجود دارد.

مثلا من یک پوشه توی دسکتاپ دارم و هر بار که روش راست کلیک میکنم، ویندوز کلا هنگی میشه و Windows Explorer ری استارت میشه! البته این حالت بیشتر در موقع کار با دستکاپ رخ میده ولی بعضی مواقع هم در داخل درایوها هم اینطوری میشه.

و اینکه عکس هایی که رنگ سیاه کلا داشته باشن، داخل photo viewer اصلا دیده نمی شن! این عکس رو دوستان مشاهده کنند:

این عکس در داخل نرن افزار ادیت عکس paint.net

aaaobeoiubmg69goml.png

و همین عکس در داخل photo viewer

tqcujeeoayekay5j0rrq.png

باگ هایی در windows media player وجود داره، مثلا نمیشه ادامه آخرین موزیکی که پخش شده بود را پحش کرد. همچنین اگه پوشه آهنگی نیز به لیست همین نرم افزار اضافه بشه، نرم افزار اونو نمیتونه اجرا کنه.

همچنین در مرورگر edge هم باگی هست، تا اینجا که من فهمیدم، در edge نمیشه روی بعضی لینک ها کلیلک کرد. مثلا نمی تونی از لینک ورود کاربران در این سایت استفاده کرد.

در نهایت اگه حجم اینترنت و سرعتش براتون مهمه، اصلا به نصب ویندوز 10 فکر هم نکنید! چون این ویندوز بقدری به اینترنت وابسته هست که حتی اگه بخوای پسورد ویندوز رو عوض کنی، اینترنت نیاز داری! چه برسه به دیگر چیزهاش...

لینک به دیدگاه

سلام و درود

دوستان به هیچ وجه الان به ویندوز 10 کوچ نکنند، هنوز باگ هایی در ویندوز وجود دارد.

مثلا من یک پوشه توی دسکتاپ دارم و هر بار که روش راست کلیک میکنم، ویندوز کلا هنگی میشه و Windows Explorer ری استارت میشه! البته این حالت بیشتر در موقع کار با دستکاپ رخ میده ولی بعضی مواقع هم در داخل درایوها هم اینطوری میشه.

و اینکه عکس هایی که رنگ سیاه کلا داشته باشن، داخل photo viewer اصلا دیده نمی شن! این عکس رو دوستان مشاهده کنند:

aaaobeoiubmg69goml.png

tqcujeeoayekay5j0rrq.png

باگ هایی در windows media player وجود داره، مثلا نمیشه ادامه آخرین موزیکی که پخش شده بود را پحش کرد. همچنین اگه پوشه آهنگی نیز به لیست همین نرم افزار اضافه بشه، نرم افزار اونو نمیتونه اجرا کنه.

همچنین در مرورگر edge هم باگی هست، تا اینجا که من فهمیدم، در edge نمیشه روی بعضی لینک ها کلیلک کرد. مثلا نمی تونی از لینک ورود کاربران در این سایت استفاده کرد.

در نهایت اگه حجم اینترنت و سرعتش براتون مهمه، اصلا به نصب ویندوز 10 فکر هم نکنید! چون این ویندوز بقدری به اینترنت وابسته هست که حتی اگه بخوای پسورد ویندوز رو عوض کنی، اینترنت نیاز داری! چه برسه به دیگر چیزهاش...

یعنی برای همه این جوره ؟؟؟

بعضی دوستان که کاملا راضی اند و میگن مشکلی نداره !!

لینک به دیدگاه

سلام و درود

aaaobeoiubmg69goml.png

tqcujeeoayekay5j0rrq.png

نظر شخصی بنده این هستش که این باگ هایی که شما فرمودین حتی اگه وجود هم داشته باشن دلیل خوبی برای نصب نکردن ویندوز نیست

درضمن ویندوز ده دیگه نسخه جدید ازش نمیاد همین ابدیت ها هستن که باگ هارو رفع میکنن و تا ویندوز نصب نباشه ابدیتی در کار نیست

بجای مرور گر خود ویندوز مشه از ده ها مرورگز حرفه ای دیگه استفاده کرد مدیا \لیر هم همینطور

درضمن مشکلاتی که بیان کردید روی نسخه ی که من نصب کردن به چشم نخوردن

ویرایش شده توسط amin_naja
لینک به دیدگاه

نظر شخصی بنده این هستش که این باگ هایی که شما فرمودین حتی اگه وجود هم داشته باشن دلیل خوبی برای نصب نکردن ویندوز نیست

درضمن ویندوز ده دیگه نسخه جدید ازش نمیاد همین ابدیت ها هستن که باگ هارو رفع میکنن و تا ویندوز نصب نباشه ابدیتی در کار نیست

بجای مرور گر خود ویندوز مشه از ده ها مرورگز حرفه ای دیگه استفاده کرد مدیا \لیر هم همینطور

درضمن مشکلاتی که بیان کردید روی نسخه ی که من نصب کردن به چشم نخوردن

بنده عقیده دارم بیشتر دوستان ویندوز 10 رو بیشتر برای dx12 اش میخوان، وگرنه ویندوز 10 فقط در رابط کاربریش کمی فرق کرده و دستیار صوتی کورتانا بهش اضافه شده. و همچنین از اونجایی که خودِ مایکروسافت تبلیغات زیادی روی سیستم عامل جدیدش کرده و میکنه، نخواستم دوستان در نصب این ویندوز عجله کنند و بگزارند حد اقل یکی دو ماه بگذره تا اون موقع ویندوز 10 بیشتر باگ هاش رفع بشه.

در مورد باگ هایی که من گفتم، بله شما حق دارید، ممکنه مشکل از ناسازگاری ویندوز 10 با قطعات من باشه، ولی هرچی باشه با گاز خودِ ویندوز هست، چون من در ویندوز 8.1 همچین مشکلاتی رو نداشتم. درضمن شماییکه میفرمایید با ویندوز 10 مشکلی ندارید، قطعات شما با قطعات من فرق داره، شاید ویندوز 10 با قطعات من مشکل داره، ولی در کل باگ باگ است.

درمورد مرورگر هم درست، میشه 10 20 تا مرورگر رو حتی یکجا نصب کرد، ولی این کار من فقط جهت یادآوری بود و دیگر هیچ...

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

سلام. نظر من اینه که هنوز جدا از آپدیت های ویندوز که باید بیان ، ورژن جدید نرم افزارها هم باید بیاد که اونوقت سازگاری کامل باشه. برای مثال جدید ترین نسخه poweriso رو نصب کردم ، نرم افزارش یه اروری میداد و درایو مجازیش کار نمیکرد ، بجاش DAEMON Tools Ultra نصب کردم و مشکلی نبود.

ولی تو بازی GTA V با کرک ریلودد هیچ مشکلی ندارم و صدا هم داره که بعضی عزیزان میگن نداره. شاید هم مشکل صدا نداشتنش با سخت افزار خاصی باشه. تو ویندوز 8.1 گاهی اوقات کرش میکرد ولی تا حالا که تو ویندوز 10 بازی کردم ، یه بار هم کرش نکرده. :cool: 

لینک به دیدگاه

سلام. نظر من اینه که هنوز جدا از آپدیت های ویندوز که باید بیان ، ورژن جدید نرم افزارها هم باید بیاد که اونوقت سازگاری کامل باشه. برای مثال جدید ترین نسخه poweriso رو نصب کردم ، نرم افزارش یه اروری میداد و درایو مجازیش کار نمیکرد ، بجاش DAEMON Tools Ultra نصب کردم و مشکلی نبود.

ولی تو بازی GTA V با کرک ریلودد هیچ مشکلی ندارم و صدا هم داره که بعضی عزیزان میگن نداره. شاید هم مشکل صدا نداشتنش با سخت افزار خاصی باشه. تو ویندوز 8.1 گاهی اوقات کرش میکرد ولی تا حالا که تو ویندوز 10 بازی کردم ، یه بار هم کرش نکرده. :cool:

در مورد بازی gtav حتما باید ابدیت جدید انجام بگیره منم تست کردم مشکلی نداشت

لینک به دیدگاه

فقط یادم رفت بگم در قسمت Power Options با اینکه Turn off display after 3 Minutes تنظیم کردم ، ولی بعد 3 دقیقه مانیتور خاموش نمیشه.

درایور مانیتور رو هم گرفتم ولی مال ویندوز 10 تو سایت سازنده نبود ، نسخه مخصوص 8.1 گرفتم. درایور کارت گرافیک هم به روزه.

مدل مانیتور هم LG 29UM65 و کارت گرافیک سافایر Sapphire toxic R9 280X هست.

میشه گفت احتمالاً باید سایت سازنده درایور ویندوز 10 بده ولی فکر نکنم به این زودی ها بده :D

لینک به دیدگاه

aaaobeoiubmg69goml.png

tqcujeeoayekay5j0rrq.png

اگه مثالتونو درست متوجه شده باشم این عکس هم باید سیاه باشه حداقل قسمتیش باید سیاه باشه ! 

vhna_aaa.jpg

ویرایش شده توسط dante21
لینک به دیدگاه

GTA:v توی ویندوز 10 صدا نداره :)

اما فریم بیشتر میده

دوستانی که مشکل صدا با  GTA:v دارن جدیدترین آپدیت دایرکت ایکس 11.2 رو آنلاین نصب کنن مشکلشون حل میشه .

حجم : 86MB

http://download.microsoft.com/download/1/7/1/1718CCC4-6315-4D8E-9543-8E28A4E18C4C/dxwebsetup.exe

ویرایش شده توسط (WarCraft)
لینک به دیدگاه

سلام

دوستان سایتی رو معرفی میکنید که نسخه بدون مشکل ویندوز 10 را برای فروش داشته باشه و توی تهرانم باشه؟

ممنون

لینک به دیدگاه

سافت 98 

اگه DVD منظورتونه نمیدونم اما نسخه نهاییش اومده و سالم و غیر سالم نداره همش یکیه

لینک به دیدگاه

ویندوز 10 دیگه سرویس پک یا 10.1 براش نمیاد همین همش اپدیت می کنن ؟ اینطوری باشه تا یکسال دیگه چند گیگ اپدیت باید بعد نصب دانلود کنیم !

لینک به دیدگاه

دوستانى كه ويندوز رو نصب كردن ميتونن يه لطفى بكنن تو قسمت ران ويندوز عبارت dxdiag رو اينتر كنن و يه شات برامون بزارن اگه كسى نباشه تا همين فردا خودم اقدام ميكنم خسته شديم از هر كى ميخوايم جواب نميده...

لینک به دیدگاه

من هم از سافت 98 دانلود کردم هم از p30دانلود . فعلا سر اپدیت گیر کردم . برا ویندوز من نمیشه انگار ... کرک هم که نداره   .

ویندوزم 8.1 هست با آخرین آپدیت های موجود . کسی که نصب کرده راهنمایی میکنه ؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...