رفتن به مطلب

دوستانی که ویندوز 10 رو تست کردن نظر بدن

MEHDI-GTX
 اشتراک گذاری

نتیجه تست کاربران عزیز لیونی  

212 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. نظر درباره این ویندوز؟

Recommended Posts

من همین مشکل درایور ویندوز 10 رو دارم رو اینتل اچ دی 4600.دارم دانلود میکنم.اگر مشکلش حل نشه برمیگردم رو 8.1

لینک به دیدگاه

• ارسال 393
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

من از خیلی ها شنیدم که به خاطر مشکلات ویندوز 10 دارن بر میگردن به 8.1 و 7. (یکیش خودم)

این دوستانی که گزینه عالی رو توی نظر سنجی انتخاب کردن خواهشاً رای شون رو حذف کنن ، واقع گرا باشن . بیشتر از این بقیه کاربرا رو منحرف نکنن.

لینک به دیدگاه

من از خیلی ها شنیدم که به خاطر مشکلات ویندوز 10 دارن بر میگردن به 8.1 و 7. (یکیش خودم)

این دوستانی که گزینه عالی رو توی نظر سنجی انتخاب کردن خواهشاً رای شون رو حذف کنن ، واقع گرا باشن . بیشتر از این بقیه کاربرا رو منحرف نکنن.

سلام. منم ویندوز 10 دارم و هرچی بیشتر استفاده میکنم ، عیب هاش آشکارتر میشه. بنظر من اونایی که تو نظر سنجی امتیاز عالی دادن ، ویندوز 10 رو هنوز کم استفاده کردن. تو نظر سنجی هم شرکت نکردم چون میدونم همه باگ ها همین اول خودشون رو نشون نمیدن. یه مدت که از عمر ویندوزت گذشت یا کارت که به یه چیزی برخورد اونوقت میفهمی. البته خود نرم افزارها هم باید ورژن های سازگارتر با ویندوز 10 ارائه بدن که یه مدت طول میکشه.

ولی یه سری اشکالات هم از خود ویندوزه.

لینک به دیدگاه

سلام دوستان.

نمیدونم چرا از وقتیکه ویندوز 10 نصب کردم حافظه رم گرافیک آنبردم رو 112 مگابایت قفله!!! تو تنظیمات بایوس هم رو هر چی بزارم از 64 مگ گرفته تا 1024 مگابایت و وقتی سیو میکنم و میام تو ویندوز میبینم از حافظه رم کم شده و رو گرافیکم اضافه نشده و همون 112 مگ هست!

post-16579-0-18680200-1439451875_thumb.p

اصرارمم بخاطر اینه که اگه رو همین حالت باشه نمیتونم با رزولیشن بالاتر از 1280*720 و تنظیمات low بازی کنم همه چی قفله! ( تو عکسم هم کاملا مشخصه ) وگرنه خودم میدونم تو بازی خودش از رمم شیر میکنه و مشکلی پیش نمیاد.

راهی نیست بشه درستش کرد؟!  :(

چرا اینطوریه!؟  :crying:  

با نصب آپدیتم مشکل حل نشد!

هر کاری میکنم تو بایوسم رو هر چی بزارم چه 32 مگ چه 512 و چه 1024 بازم رو همون 112 قفله!

ای خدا! ~x(

-------

مطمئنم که تنظیماتی چیزی داره وگرنه بیخودی که اینطوری نمیشه!

لینک به دیدگاه

من اصلا دلم نمیاد برگردم لامصب خیلی خواستنی شده.باگ هاشم برطرف میشه مطمئن باشید

لینک به دیدگاه

دوستان راسته که میگن اپدیت هاش برنامه های کرکی رو از کار میندازه؟

لینک به دیدگاه

ماکروسافت دست شویی کرده با این ویندوز =))

ویرایش شده توسط Tommy Angelo
لینک به دیدگاه

نسخه Enterprise 64 بیتی رو نصب کردم بسیار عالی بدون هنگ بدون کندی بدون گیر سرعت عالی برای اجرای بازی من قبلا در بازی Call of Duty Advanced WarFare تو ویندوز 8 مشکل داشتم الان لامصب هر اپدیت و کرکی میزنم درجا اجراش میکنه محیط عالی و گرافیکی تر شده بدون مشکل خلاصه حرف نداره

پیشنهاد میکنم دوستان از دستش ندن حتما دانلودش کنن. :)  @};- 

لینک به دیدگاه

اولش که نصب کردم خیلی عالی نبود و چند مورد مشکل داشت.

بعد از آپدیت خیلی بهتر شد.

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست عزیز

ابدا نسخه دستکاری رو خریداری نکنید که ممکنه یه نوع باج افزار در ریشه درایو ویندوز نصبی ایجاد بکنه و در بکگراند مشغول جاسوسی از اطلاعات شما وارسال ان به سرور خودش بکنه. درعوض ویندوز رو همیشه سعی کنید از سایت معتبر دانلود کنید.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز

ابدا نسخه دستکاری رو خریداری نکنید که ممکنه یه نوع باج افزار در ریشه درایو ویندوز نصبی ایجاد بکنه و در بکگراند مشغول جاسوسی از اطلاعات شما وارسال ان به سرور خودش بکنه. درعوض ویندوز رو همیشه سعی کنید از سایت معتبر دانلود کنید.

کجا دانلود کنم ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کجا دانلود کنم ؟

سایت معتبری چون سافت گذر و یا پی سی دانلود که همیشه نسخه بدون دستکاری رو بااخرین اپدیتهای منتشرشده از سرور قرارمیدن.

لینک به دیدگاه

نسخه Enterprise 64 بیتی رو نصب کردم بسیار عالی بدون هنگ بدون کندی بدون گیر سرعت عالی برای اجرای بازی من قبلا در بازی Call of Duty Advanced WarFare تو ویندوز 8 مشکل داشتم الان لامصب هر اپدیت و کرکی میزنم درجا اجراش میکنه محیط عالی و گرافیکی تر شده بدون مشکل خلاصه حرف نداره

پیشنهاد میکنم دوستان از دستش ندن حتما دانلودش کنن. :)  @};- 

ديگه تند نرو! گرافيكى تر شده؟ معجزس مگه!

لینک به دیدگاه

ديگه تند نرو! گرافيكى تر شده؟ معجزس مگه!

فکر کنم منظورش محیط خود ویندوز بود نه بازی
لینک به دیدگاه

نه تو بایوس و نه تو تنظیمات ویندوز چیزی نبود ولی سیستم خود به خود روشن میشه و بعد مدتی میره تو sleep

نمیدونم الان که دارم مینویسم گفتم شاید بخاطر اون تنظیمات IDM باشه که میتونه خود به خود روشن کنه سیستمو دانلود کنه ولی تا جایی که یادمه فقط از جالت Sleep میتونست.

کسی همچین چیزی برخورد کرده؟! 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نه تو بایوس و نه تو تنظیمات ویندوز چیزی نبود ولی سیستم خود به خود روشن میشه و بعد مدتی میره تو sleep

نمیدونم الان که دارم مینویسم گفتم شاید بخاطر اون تنظیمات IDM باشه که میتونه خود به خود روشن کنه سیستمو دانلود کنه ولی تا جایی که یادمه فقط از جالت Sleep میتونست.

کسی همچین چیزی برخورد کرده؟! 

دوست عزیز تنظیمات ویندوز 10فعلا تازمانی که مشکلاتش برطرف نشه استیبل نیست! درضمن مصرف شدید ترافیک هم داره که فعلا به صلاح نیست ازاین ویندوز استفاده بشه.توصیه بنده استفاده از ورژن قبلی ویندوزه که هم پایدار هست و هم بدون مشکل.

لینک به دیدگاه

مدت زمان بالا امدن ویندوز خیلی زیاده با اینکه آپدیت هم شده ....کسی راه حلی دارهههههه

لینک به دیدگاه

مدت زمان بالا امدن ویندوز خیلی زیاده با اینکه آپدیت هم شده ....کسی راه حلی دارهههههه

راه حل: نصب ویندوز 8.1 یا 7

لینک به دیدگاه

درود
آقایون سری که درد نمیکنه چرا دستمال ببندیم؟؟؟

نه بازی dx 12  اومده
نه درایور های سخت افزاری آپدیت شده برای استفااده بدون مشکل
نه نرم افزارهای سازگار ویندوز 10 اومده
همشم در حالل آپدییت و مصرف اینترنت هست
میشه بگید چه دلیلی داره خودمون به دردسر بی اندازیم؟؟؟
من با همون وین 7 دارم زنده گی میکنم و تا بازی dx 12 درست حسابی و واقعی نیاد عمرا برم رو وین 10
من حتی کارتمم عوض نکردم چون منتظر dx 12 واقعی بودم و هستم dx11.2 اینا همش الکی بود
بازیdx12 بیاد سریع کارت و ویندوز با هم عوض میکنم
تا اون موقع مطمعن هستم هم درایور ها درست میشه هم نرم افزار ها سازگار تر و مشکلات ویندوزم کمتر و هم قیمت کارت گرافیک ها پایینتر میاد

سی پیو fx 8350 و یه کارت r7 370 4gb و تکنولوژی mantel و dx 12 با هم میترکونه

ویرایش شده توسط EdrisRezai
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام دوستان حدود 2 هفته هست نصب کردم نسخه اینترپرایز رو کرک هم کردم

فقط نمیدونم چرا وقتی روی یه عکس کلیک میکنم و میخوام باز بشه یخورده طول میکشه بعدش هم 2 تا پنجره باز میشه یکی

همچنین وقتی روی ماشین حساب در تسکبار کلیک میکنم 2 تا ماشین حساب باز میشه

کلاً این دو مورد رفته رو اعصابم

لینک به دیدگاه

سلام

هنوز ویندوز 10  مشکل داره

به نظرم هر موقع بازیها باdx 12  اجرا شدن باید به ویندوز 10 کوچ کرد.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

والا باگ خورده ریز زیاد داره، اما بدترین مشکلی که من دارم این هست که ویندوز رو ریست فکتوری کردم اما بعد یساعت پاک کردن و راه اندازی خودکار ارور داد ویندوزو نتونست بالا بیاره چند بار ریست کرد اما بازم نتونست بعد ویندوزو با نرم افزارا و ایناش برگردوند، خلاصه بعد چند ساعت الافی برگشتم سرخونه اول، اگه در این زمینه تجربه دارین لطفا راهنمایی کنید... من ویندوزو با روش دانلود جدا اپدیت نکردم و خودش اپدیت کرد از داخل ویندوز!

ویرایش شده توسط nima.mazrouie
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...