رفتن به مطلب

دوستانی که ویندوز 10 رو تست کردن نظر بدن

MEHDI-GTX
 اشتراک گذاری

نتیجه تست کاربران عزیز لیونی  

212 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. نظر درباره این ویندوز؟

Recommended Posts

درود

ببخشید اگر جاش اینجا نیست ولی نمیخواستم یه تاپیک جدا بزنم. 

من مین بوردم sabertoothp67 هست و در سایت ایسوس درایوری برای ویندوز 10 برای این مین عرضه نشده.
سوالی که دارم از دوستان اینه که آیا دچار مشکل خواهم شد با ویندوز 10 ؟
راه حلی هست؟ دوستان تجربه ای داشتند؟ 

ویرایش شده توسط MAKAN
لینک به دیدگاه

• ارسال 393
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

باسلام

بنده به توضیحات جناب  sms.moosavi مطلبی اضافه میکنم، بدلیل اینکه راهکارفوق 100% عملی نیست و بطور قطعی بروزرسانی وسرویسهای مرتبط به ان غیرفعال نمیشن و پس از restart سیستم دوباره فعال میشن، راهکار زیر را به دوستان ویندوز 10 پیشنهاد می کنم که جلوی پروسه های غیر ضروری ویندوز رو گرفته و به انتخاب کاربر حذفشون میکند من جمله سرویس کورتانا ،وان درایو، غیر فعال کردن قطعی ویندوز اپدیت و بخشهای پرمصرف ویندوز.

خوب دوستان ابتدا ابزار کم حجم زیر را دانلود وبا دسترسی ادمین run as admin انرا اجرا کنید.

144135357830511.jpg

سپس از سربرگ Main گزینه Destroy Windows 7/8.1 Spying remove Updates,tasks,and Other رااجراکنید تا پروسه ها disable بشن.

تمام. :) 

دانلود ابزار غیرفعال سازی Windows Update

عالی بود

رو ویندوز 7 تست کردم

تو لود 1 گیگ کمتر رم مصرف میکنه

تو حالت عادی هم 10%

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

ببخشید اگر جاش اینجا نیست ولی نمیخواستم یه تاپیک جدا بزنم. 

من مین بوردم sabertoothp67 هست و در سایت ایسوس درایوری برای ویندوز 10 برای این مین عرضه نشده.

سوالی که دارم از دوستان اینه که آیا دچار مشکل خواهم شد با ویندوز 10 ؟

راه حلی هست؟ دوستان تجربه ای داشتند؟ 

درود

بله درصورت نبود درایور سازگاربا ویندوز جدید حتما به مشکل برخواهید خورد اما یه راهکار دیگم هست که باید تست کنید شاید جواب بده. و اونم اینکه بعداز نصب ویندوز 10 اجازه بدید ویندوز بصورت اتومات خودش درایورمربوطه رو شناسایی وازسرور دانلود بکنه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام عطا جان خوبی

روی ایکون نتورک کنار ساعت سیستم بزن  تو پنجره ای که بالا میاد بالای پنجره گزینه network  رو بزن

حالا در قسمت Ethernet که بری سمت راست پنجره بالا باید کانکشنی که ساختی باشه روش که بزنی سه تا گزینه میاد

اولی برای کانکت و دیسکانکت هست

دومی برای ادیت کردن کانکشن هست 

سومی برای پاک کردن کانکشن

سلام 

مهدی جان حل شد مشکل که از ویندوز بود و باگ ! 

بعداز تعویض ویندوز به جای خودش بازگشت که مثل وین 7 باید روش کلیک کنی

بازم ممنون 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام 

دوستان عزیز چطور و از کجا میشه فهمید که آپدیت ویندوز غیر فعال شده ؟ بنده چند روش رو انجام دادم برای غیرفعال کردنش که 

میخوام مطمئن بشم که این قاتل حجم اینترنت ! غیر فعال و نابود شده 

ویرایش شده توسط ATA MAHMOODI
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خب دوست عزیز بنده هم الان با ویندوز ده 10 اون تصویر رو گرفته بودم کافیه وارد کنترل پنل بشید 

کافیه توی قسمت سرچ کنار استارت عبارت CONT رو سرچ کنید تا کنترل پنل بیاد بعد دیگه از اونجا طبق تصاویر و آدرسی که گذاتم میتونید وارد اون صفحه بشید و یه شورتکات ازش برای خودتون توی دسکتاپ درست کنید و هروقت حال کردید دیس کانکتش کنید

با سلام و تشکر از شما 

متاسفانه مشکل از ویندوز بود و کانکشن هم جای خودش و فعال و غیرفعال کردنش مثل نفس کشیدن آسون . 

لینک به دیدگاه

سلام

جدید ترین ورژن ویندوز 10 چیه؟؟؟

میخوام از بازار تهیه کنم.

ممنون

لینک به دیدگاه

شاید وقت نشه صبر کنم تا یکی یکی ویژگیهای مثبت این ویندوز رو تجربه کرده و سپس لیستی تهیه کنم و اینجا بنویسم، بنابر این هر موقع احساس کردم که نکته ی جالب توجهی دیدم میگم:

- یه ویژگی فوق العاده ای که این ویندوز داره اینه که شما توسط یه سیستم آپدیت های ویندوز رو دریافت می کنید، حالا یه سیستم دیگه هم دارید، اون رو به شبکه تون وارد می کنید، گزینه ی آپدیت ویندوز از طریق شبکه رو برای سیستم دوم انتخاب می کنید و روی Check For Update کلیک می کنید و تمام، بروز رسانی هایی رو که سیستم اول دریافت کرده سیستم دوم از سیستم شما بصورت P2P دریافت می کنه، بسیار هم عالی

- یکی از مسائلی که من بهش برخورد کردم این بود که توی 8.1 وقتی PES2015 رو میبستم با Alt+F4 بازی بسته نمیشد، توی Process ها میموند و تقریباً 20 درصد از پردازنده رو مشغول نگه میداشت، همیشه همینطور بود، اما با این ویندوز اینطور نیست بلافاصله بسته می شه و بوم.

البته به این اشاره کنم که بنده از 8.1 به 10 آپدیت کردم، تا حالا جز آنتی ویروس مجبور به خرید لایسنس اورجینال نرم افزاری نشدم، اما فکر کنم ارزش داشته باشه لایسنس اورجینال این ویندوز رو تهیه کنم، چه بسا در آینده.

لینک به دیدگاه

من که کاملاً ازش راضیم خدا رو شکر .ایرادی که تا حالا باهاش برخورد نکردم. راستی میدونم جاش نیست میخوام تو فروم یک کمپین ضد اپل درست کنم به زودی.امشب واقعاً نشون داد که چیه تماما اسکی از رو مایکروسافت سرفیس.بعدش هم طرفدارانش میگن خاص

لینک به دیدگاه

ویندوز خیلی خوبی هست.

من به شخصه توی 8.1 کلی باگ پیدا کرده بودم که توی ویندوز 10 حل شده .

لینک به دیدگاه

- یه ویژگی فوق العاده ای که این ویندوز داره اینه که شما توسط یه سیستم آپدیت های ویندوز رو دریافت می کنید، حالا یه سیستم دیگه هم دارید، اون رو به شبکه تون وارد می کنید، گزینه ی آپدیت ویندوز از طریق شبکه رو برای سیستم دوم انتخاب می کنید و روی Check For Update کلیک می کنید و تمام، بروز رسانی هایی رو که سیستم اول دریافت کرده سیستم دوم از سیستم شما بصورت P2P دریافت می کنه، بسیار هم عالی

میشه تو فلش هم ریخت برای مشتری دیگه اپدیت نخواهد؟

لینک به دیدگاه

میشه تو فلش هم ریخت برای مشتری دیگه اپدیت نخواهد؟

این کار رو که با یه سری برنامه برای ویندوز 7 هم میشد انجام بدید همینطور برای ویندوز 8.1، برای این ویندوز هم باید بشه، اما فعلاً که توی نت خبری نبود.

لینک به دیدگاه

این کار رو که با یه سری برنامه برای ویندوز 7 هم میشد انجام بدید همینطور برای ویندوز 8.1، برای این ویندوز هم باید بشه، اما فعلاً که توی نت خبری نبود.

چطوری؟ میشه یه تاپیک بزنین؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان اونایی که تجربه کار با ویندوز 10 ندارن حتما نسب کنن چون این ویندوز از هر لحاظ بهتر از ویندوز های قبلی هستش

خودتون باید ببینید با گفتن نمیشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام 

دوستان عزیز چند سوال داشتم :

سوال اول ::

چطور و از کجا میشه فهمید که آپدیت ویندوز غیر فعال شده ؟ بنده چند روش رو انجام دادم برای غیرفعال کردنش که 

میخوام مطمئن بشم که این قاتل حجم اینترنت ! غیر فعال و نابود شده یا نه ؟ ( بنده از نرم افزار BWMETER استفاده کردم ) 

سوال دوم ::

تا این لحظه بهترین و 100% قابل اطمینان ترین نرم افزار یا ترفندی که جلوی آپدیت ویندوز رو میگیره کدومشه ؟ چون بنده انواع و اقسام نرم افزارها

و ترفندهارو به کار بردم و میخوام با یک نرم افزار کل ماجرا تموم بشه ( از غیر فعال کردن خسته شدیم ، یکی دوتا نیستند ماشاالله )

سوال سوم ::

در ویندوز 10 به جز آپدیت ویندوز چند برنامه اینترنت خور ! داریم ؟ یعنی کدوم برنامه ها برای ادامه حیاتشون !! به اینترنت و کوفت کردن حجم اینترنت نیاز دارن ؟؟

لینک به دیدگاه

سلام

جدید ترین ورژن ویندوز 10 چیه؟؟؟

میخوام از بازار تهیه کنم.

ممنون

?

لینک به دیدگاه

سلام خدمت شما.

من تاپیک رو نتونستم بخونم متاسفانه، فقط یه سوال داشتم.

اگر اشتباه نکنم کورتانا قرار بود روی ویندوز ۱۰ باشه، دوستانی که نصبش کردن لطف کنن بگن که کورتانا هم هست ؟

تشکر.

لینک به دیدگاه

سلام خدمت شما.

من تاپیک رو نتونستم بخونم متاسفانه، فقط یه سوال داشتم.

اگر اشتباه نکنم کورتانا قرار بود روی ویندوز ۱۰ باشه، دوستانی که نصبش کردن لطف کنن بگن که کورتانا هم هست ؟

تشکر.

بله عزیز هستش و به بهترین شکل کار میکنه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام 

دوستان عزیز چند سوال داشتم :

سوال اول ::

چطور و از کجا میشه فهمید که آپدیت ویندوز غیر فعال شده ؟ بنده چند روش رو انجام دادم برای غیرفعال کردنش که 

میخوام مطمئن بشم که این قاتل حجم اینترنت ! غیر فعال و نابود شده یا نه ؟ ( بنده از نرم افزار BWMETER استفاده کردم ) 

سوال دوم ::

تا این لحظه بهترین و 100% قابل اطمینان ترین نرم افزار یا ترفندی که جلوی آپدیت ویندوز رو میگیره کدومشه ؟ چون بنده انواع و اقسام نرم افزارها

و ترفندهارو به کار بردم و میخوام با یک نرم افزار کل ماجرا تموم بشه ( از غیر فعال کردن خسته شدیم ، یکی دوتا نیستند ماشاالله )

سوال سوم ::

در ویندوز 10 به جز آپدیت ویندوز چند برنامه اینترنت خور ! داریم ؟ یعنی کدوم برنامه ها برای ادامه حیاتشون !! به اینترنت و کوفت کردن حجم اینترنت نیاز دارن ؟؟

:confused:

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

کسی ویندوز ۱۰ رو شبکه کرده؟

من وقتی از دیگر رایانه‌ها می‌خوام به ویندوز ۱۰ وصل شم درخواست نام کاربری و رمز میزبان رو می‌کنه و رمز رو نمی‌‌پذیره. رمز رایانه‌ی میزبان ترکیب حروف فارسی و انگلیسی هست و این رو رعایت کرده‌ام. غیرفعال کردن رمز روی هم در یخش تنظیمات رایانه‌ی میزبان آزموده‌ام و مشکل همچنان باقی‌است.

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

باگی که من توش دیدم بعد از حدود ده روز حالت نمایشی پوشه ها پیشفرض خود وینوز میشه و نمیشه تغییر داد

حتی با یه رفرش ساذه تمام آیکون های دسکتاپ به صورت الفبایی قاطی هم میشن حالا شما هر چقدر سفارشی آیکون بچینی همینه

لینک به دیدگاه

:confused:

فکر کنم بدرد بخور باشه

Aditional setting.zip

ویرایش شده توسط Trevor
لینک به دیدگاه

باگی که من توش دیدم بعد از حدود ده روز حالت نمایشی پوشه ها پیشفرض خود وینوز میشه و نمیشه تغییر داد

حتی با یه رفرش ساذه تمام آیکون های دسکتاپ به صورت الفبایی قاطی هم میشن حالا شما هر چقدر سفارشی آیکون بچینی همینه

فک می کنم مشکل شما با راه زیر حل بشه :-? :

رو دسکتاپ راست کلیک کنید بعد در منوی view , تیک گزینه auto arrange icons رو بردارید حالا هر طور که می خواید آیکون ها رو بچینید 

لینک به دیدگاه

فک می کنم مشکل شما با راه زیر حل بشه :-? :

رو دسکتاپ راست کلیک کنید بعد در منوی view , تیک گزینه auto arrange icons رو بردارید حالا هر طور که می خواید آیکون ها رو بچینید 

=)) داداش دیگه انقدر شوت نیستم بخدا

همه چیز رو امتحان کردم تا تغییر در رجیستری حتی موردی که گفتین غیر فعاله ولی بازم..... :|

لینک به دیدگاه

سلام دوستان 

میتونید از ویندوز 64 بیت 10 این فایل های dll رو  برام اپلود کنید!

xinput1_3

xinput9_1_0

هم سیستم 32 و هم سیستم 64 در پوشهء ویندوز  بصورت جدا ! 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...