رفتن به مطلب

دوستانی که ویندوز 10 رو تست کردن نظر بدن

MEHDI-GTX
 اشتراک گذاری

نتیجه تست کاربران عزیز لیونی  

212 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. نظر درباره این ویندوز؟

Recommended Posts

من که افزايش فرم چنداني نديدم. البته چون پردازندم ضعيفه ممکنه از اون باشه و گلوگاه ميشه. سرعت لولش خيلي بالاس اصن من نفهميدم ويندوز کي اومد بالا :D

ريختش هم بد نبود اپديتشم که از تو services غير فعال کردم. فقط چنتا سوال دارم. اون ويدجت ها که کار کرد cpu و ram رو نشون ميداد رو ديگه نداره؟ اگه نداره برنامه اى هست که بشه تو محيط ويندوز اين کار کردو نشون بده بدون اين که بخوايم تو تسک منجر بريم؟ سوال ديگه اين که اون قصمت بود تو ويندوز 7 که يه پروسس ميکرد بعد قدرت قطعات pc رو رتبه بندى ميکرد از 10 و امتياز ميداد ( از تو propertice کردن my computer ) تو اين ويندوز ديگه نداره؟ اگه داره کجا برم؟

از این روش کمک بگیر:

http://www.zoomit.ir/howto/computer/8596-windows-81-hardware-experience-index

لینک به دیدگاه

• ارسال 393
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

من میگم به نظرم یکی دو ماه صبر کنین

این یه جمله هست که به شما پیشنهاد میده

در حالی که شما پرسیدی

به نظرت دلیلش چی می تونه باشه

این سوالو در پاسخ جمله خبری می پرسن

مثلا امروز بارون میاد

به نظرت دلیلش چی می تونه باشه؟

چون زمستانه

اما من میگم پیشنهاد می کنم چتر بردار

شما میگین به نظرت دلیلش چی می تونه باشه

این سوال الان ایهام نداره؟

شایذ تابستون باشه شما از کجا میدونی؟ :D

این معنی نزدیکش بود, حالا دورش چی میشه؟ اونی که از ذهن دورتره =))

--------------

و در آخر من :|

لینک به دیدگاه

ChrisPC Win Experience Index همون کار رو انجام میده و نیازی به کد نویسی هم نیست

البته اون روشی هم که گفتین کامل درسته ولی سخت هست

من تست کردم به گراف انبرد 2120 امتیاز 9.9 داده :D

لینک به دیدگاه

ChrisPC Win Experience Index همون کار رو انجام میده و نیازی به کد نویسی هم نیست

البته اون روشی هم که گفتین کامل درسته ولی سخت هست

من تست کردم به گراف انبرد 2120 امتیاز 9.9 داده :D

خب چه کاریه تاریخو دستکاری کنی :D

بعدم کجاش سخته؟

همش دو تا کد بیشتر نیست! که اونم بلا نسبت باید منگل باشه که نتونه از پسش بر بیاد! =))

==========

به گرافیک آنبرد منم که 9.9 داده! :| 

البته اصلی همونه که 6.2 زده ولی خب نمیدونم این D3DScore رو چرا اینقدر بالا زده! :blink:

لینک به دیدگاه

D3DScore همون Direct3D Score هست که شامل قابلیت تکسچرو و سایه زنی و تسلیشن و غیره ... میشه

رابطه ی مستقیم با ورژن DirectX ی داره که نصب کردین

ویرایش شده توسط (WarCraft)
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

باسلام

یکی من رو نجات بده دارم نابود میشم

این ویندوز قشنگ رو نصب کردم گزینه آپدیت رو هم طبق عکس زیر از کار انداختم ولی همچنان داره مثل تراکتور نمیدونم چی رو دانلود میکنه پوستم رو کنده راهی هست برنامه ایی هست ؟اگه نیست برگردم به همون 8.1 بدبخت بی زبون

نسخه 64بیتی اینترپرایز از سایت پی سی دانلود هست :( :(

re4zhynjxiibc26ky2wb.jpg

ویرایش شده توسط mInI_ClockEr
لینک به دیدگاه

باسلام

این ویندوز قشنگ رو نصب کردم گزینه آپدیت رو هم طبق عکس زیر از کار انداختم ولی همچنان داره مثل تراکتور نمیدونم چی رو دانلود میکنه پوستم رو کنده راهی هست برنامه ایی هست ؟اگه نیست برگردم به همون 8.1 بدبخت بی زبون

re4zhynjxiibc26ky2wb.jpg

شما هم بايد type رو disable کنين و هم ويندوز اپديت رو stop کنين. واسه من که غير فعال شد.
لینک به دیدگاه

خب چه کاریه تاریخو دستکاری کنی :D

بعدم کجاش سخته؟

همش دو تا کد بیشتر نیست! که اونم بلا نسبت باید منگل باشه که نتونه از پسش بر بیاد! =))

==========

به گرافیک آنبرد منم که 9.9 داده! :|

attachicon.gifd3dscore.png

البته اصلی همونه که 6.2 زده ولی خب نمیدونم این D3DScore رو چرا اینقدر بالا زده! :blink:

چون این برنامه تا 2014 رایگان هست

بعد از اون کرک می خواهد که نداره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

باسلام

re4zhynjxiibc26ky2wb.jpg

سلام.

تنها راهی که کاملاً برای خودم جواب داد نصب آخرین ورژن برنامه BWMeter بود.

آخرین ورژن این برنامه با ویندوز 10 سازگاره. نصبش کنید بعد :

از تب Option تیک گزینه Start With Windows رو بزنید تا همیشه با ویندوز بالا بیاد.(برنامه سنگینی نیست و روی اجرای ویندوز تاثیری نمی ذاره)

بعد وارد تب فــیــلترز بشید . از قسمت F.i.l.t.e.r Definition تب فایروال رو بزنید و از پنجره Allow پردازش svchost.exe رو انتخاب کرده و Forbid کنید. ترجیحاً موقع Forbid کردن گزینه Forever رو بزنید. بعد هم Apply و OK . من فقط با این روش موفق شدم جلوی آپدیت خودکار و پردازش های اونو به طور کامل بگیرم. تا قبل از این چراغ مودم همیشه روشن بود  :D

لینک به دیدگاه

بنظرتون نصب کنم یا صبر کنم ؟

مال شرکت گردو رو دیروز گرفتم موندم نصبش کنم یا نه؟ :D

لینک به دیدگاه

منظورتو نفهمیدم گردو  رو گرفتین یعنی چی .

اما ویندوز 10 رو نصب کن داداش .

لینک به دیدگاه

منظورتو نفهمیدم گردو  رو گرفتین یعنی چی .

اما ویندوز 10 رو نصب کن داداش .

سلام

منظورم پک ویندوز 10 شرکت گردو بود.

والا موندیم چند تا از دوستان هم گفتن صبر کن مشکلاتش برطرف شه .

لینک به دیدگاه

دوستان اپدیتاشو میشه دانلود کرد و تو هارد ذخیره کرد ؟ 

دفعات بعد که دوباره ویندوز رو نصب کردیم مجبور نباشیم دوباره اپدیتارو از اول دانلود کنیم

ویرایش شده توسط Vikings
لینک به دیدگاه

بله دوست عزیز میشه افلاین دانلود کرد. تا الان 4تا آپدیت بیشتر برای ویندور 10 نیومده

هر 4تا رو میتونی دانلود کنی و با پسوند (اگر اشتباه نکنم Msu) ذخیره کنی

یکی از بدترین مشکلهای win 10 در حال حاظر اینه که اگه برق بره یا سیم کامپیتر رو از برق بکشی یا دکمه ی پاور رو بزنی

دفعه ی بعدی که ویندوز بالا میاد استارت منو(سمت چپ پایین تصویر) باز نمیشه . network بقله ساعت هم باز نمیشه microsoft edge هم باز نمیشه عکس ها با paint نشون داده میشن . فایلهای ویدیو هم با مدیا پلایر باز میشن

هر کاری هم بکنی درست نمیشن . Chkdsk - chkdsk /f - SFC /SCANNOW - SAfe Mode همه ی اینهارو خودم 1 بار تست کردم تنها راهش اینه که یا یک بار ویندوز رو به صورت Upgrade نصب کنی که دسکتاپ تغییر نکنه و فایلهات از بین نرن . یا اینکه از دوباره درایو رو فرمت کنی و ویندوز جدید نصب کنی

لینک به دیدگاه

یکی از بدترین مشکلهای win 10 در حال حاظر اینه که اگه برق بره یا سیم کامپیتر رو از برق بکشی یا دکمه ی پاور رو بزنی

دفعه ی بعدی که ویندوز بالا میاد استارت منو(سمت چپ پایین تصویر) باز نمیشه . network بقله ساعت هم باز نمیشه microsoft edge هم باز نمیشه عکس ها با paint نشون داده میشن . فایلهای ویدیو هم با مدیا پلایر باز میشن

هر کاری هم بکنی درست نمیشن . Chkdsk - chkdsk /f - SFC /SCANNOW - SAfe Mode همه ی اینهارو خودم 1 بار تست کردم تنها راهش اینه که یا یک بار ویندوز رو به صورت Upgrade نصب کنی که دسکتاپ تغییر نکنه و فایلهات از بین نرن . یا اینکه از دوباره درایو رو فرمت کنی و ویندوز جدید نصب کنی

پس چرا واسه من اتفاق نیفتاد؟

حدود 4 5 بار برق یهویی قطع شد ( چون زیاد گرم بود و کولرها هم روشن بودند کنتور میزند بالا! :D) و سیستم یه دفعه خاموش شد ولی دوباره که روشنش کردم چیزیش نشده بود و خوب سر احتیاط یه بار ریستارت میردم که همه چی به حالت اولش برگرده.

لینک به دیدگاه

بله دوست عزیز میشه افلاین دانلود کرد. تا الان 4تا آپدیت بیشتر برای ویندور 10 نیومده

هر 4تا رو میتونی دانلود کنی و با پسوند (اگر اشتباه نکنم Msu) ذخیره کنی

اینا که خیلی مشکلات بد و عصاب خرد کنیه.. برق شهر ما هم معمولا عصرها هر دو سه روز یه بار میره..درباره اپگرید هم قبلا رزرو کرده بودم ایکن رزرو هم کنار ساعت اومده.. الان اگه بخوام اپگرید کنم چند گیگ حجم دانلود میکنه ؟

ویرایش شده توسط Vikings
لینک به دیدگاه

من توی ویندوز 10 اورکلاک کردم سیستم هنگ کرد بار دوم دیگه بالا نیومد :laughing:

repair زدم تا درست شد البته edge باز نشد از اون وقت تا الان

ویرایش شده توسط (WarCraft)
لینک به دیدگاه

من توی ویندوز 10 اورکلاک کردم سیستم هنگ کرد بار دوم دیگه بالا نیومد :laughing:

repair زدم تا درست شد البته edge باز نشد از اون وقت تا الان

وقتی کروم و فایرفاکس هست این edgeبه چه درد میخوره 

لینک به دیدگاه

وقتی کروم و فایرفاکس هست این edgeبه چه درد میخوره 

والا

البته opera هم هست

که کاربری بیشترم با همینه :|

لینک به دیدگاه

خوب این سیستم ناپایداره ولی اینکه بگین اگه برق بره این اتفاق میوفته اشتباه هست شاید بیوفته شاید نه شاید مشکلات دیگه پیش بیاد شاید کلا سیستم بالا نیاد و ...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

قبل از عرضه نسخه نهایی./  نسخه پیشین رو نصب کرده بودم و تقویم شمسی رو میشد انتخاب کرد 

الان هر چی نگاه کردم اثری از تقویم شمسی نبود 

نمیدونم شایعه بوده که مایکروسافت میخواد تو این ویندوز تقویم رو قراربده  یا ویندوز ها دستکاری شده بودند و دارای تقویم شمسی بودند

اگه اطلاعی از نحوه انتخاب تقویم شمسی دارید بگید ممنون

لینک به دیدگاه

قبل از عرضه نسخه نهایی./  نسخه پیشین رو نصب کرده بودم و تقویم شمسی رو میشد انتخاب کرد 

الان هر چی نگاه کردم اثری از تقویم شمسی نبود 

نمیدونم شایعه بوده که مایکروسافت میخواد تو این ویندوز تقویم رو قراربده  یا ویندوز ها دستکاری شده بودند و دارای تقویم شمسی بودند

اگه اطلاعی از نحوه انتخاب تقویم شمسی دارید بگید ممنون

تو نخسه enterprise این امکان به صورت پیشفرض وجود داره.

که میتونی برو تو زبان ها از اونجا انتخاب میکنی زبان فارسی بعد خودش درس میشه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ممنون درست شد

post-12892-0-56628500-1439133754_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

ممنون درست شد

attachicon.gifDesktop_2015_08_09_19_50_57_628.jpg

اون بالا سمت راست چطوری فعالش کردی که درصد لود رم و سی پی یو رو نشون میده؟

کدوم نسخه رو نصبیدی؟

لینک به دیدگاه

اینو دانلود کن تاریخ سیستم رو ببر 2014 امتیاز سیستمتو میده:

ChrisPC Win Experience Index

داداش خیلی ممنون.خودت نمیدونی ولی از دهنت طلا میباره خیلی وقته این موضو فکرمو مشغول کرده بود.دانلودش کردم حل شدم. بازم ممنون :big hug:  :x  @};-

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...