رفتن به مطلب

دوستانی که ویندوز 10 رو تست کردن نظر بدن

MEHDI-GTX
 اشتراک گذاری

نتیجه تست کاربران عزیز لیونی  

212 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. نظر درباره این ویندوز؟

Recommended Posts

• کاربر ویژه

والا همه میگن ویندوز باگ داره من که موردی ندیدم ازش جز کندی و سنگینی ویندوز که اون هم به خاطر این هست که از ویندوز قبلیم (8.1) اپگرید کردم به 10 

قصد نصب ویندوز از ابتدا رو دارم تا پایداریش و روان بودنش رو کلا بسنجم

الان نسخه پرو هست

باندل هم amd

ویرایش شده توسط MEHDI-GTX
لینک به دیدگاه

• ارسال 393
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

من میگم به نظرم یکی دو ماه صبر کنین

این یه جمله هست که به شما پیشنهاد میده

در حالی که شما پرسیدی

به نظرت دلیلش چی می تونه باشه

این سوالو در پاسخ جمله خبری می پرسن

مثلا امروز بارون میاد

به نظرت دلیلش چی می تونه باشه؟

چون زمستانه

اما من میگم پیشنهاد می کنم چتر بردار

شما میگین به نظرت دلیلش چی می تونه باشه

این سوال الان ایهام نداره؟

=))  دمت گرم خیلی وقت بود نخندیده بودم. :D

لینک به دیدگاه

داداش خیلی ممنون.خودت نمیدونی ولی از دهنت طلا میباره

خواهش می کنم

اطلاع دارم مردم قبول نمی کنن :D

چقدر من شکسته نفسی می کنم =))

=))  دمت گرم خیلی وقت بود نخندیده بودم. :D

چی بگم خوب قبول نداره ایهام داره توضیح کامل دادم

حالا چند نفر هم خندیدن ثواب هم داره

لینک به دیدگاه

خواهش می کنم

اطلاع دارم مردم قبول نمی کنن :D

چقدر من شکسته نفسی می کنم =))

-----------------------

چی بگم خوب قبول نداره ایهام داره توضیح کامل دادم

حالا چند نفر هم خندیدن ثواب هم داره

الان من شدم اسباب خنده!؟ :|

دقیقا منظورت با من بود نه :D

تو هر دو موضوع!

لینک به دیدگاه

الان من شدم اسباب خنده!؟ :|

دقیقا منظورت با من بود نه :D

تو هر دو موضوع!

نه بابا من اسباب خنده شدم

شما فقط اسباب ایهام میشین :D

لینک به دیدگاه

نه بابا من اسباب خنده شدم

شما فقط اسباب ایهام میشین :D

شما از کجا میدونی ایهام بود شاید من منظور کنایی یا چیز دیگه داشتم =))

ویرایش شده توسط Man V To
لینک به دیدگاه

اون بالا سمت راست چطوری فعالش کردی که درصد لود رم و سی پی یو رو نشون میده؟

کدوم نسخه رو نصبیدی؟

این قابلیت جزء از ویندوز نیست و با نضب نرم افزار Advanced SystemCare بوجود میاد ولی پیشنهاد میکنم نضب نکنی چون رجیستری ویندوز رو پاک سازی میکنه و همین مشکلاتی مثل کندی یا هنگ کردن ناگهانی رو بوجود میاره  پیشنهاد من استفاده از این نرم افزاریه که نیاز به نضب هم نداره OpenHardwareMonitor

openhardwaremonitor.org/files/openhardwaremonitor-v0.7.1-beta.zip

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این قابلیت جزء از ویندوز نیست و با نضب نرم افزار Advanced SystemCare بوجود میاد ولی پیشنهاد میکنم نضب نکنی چون رجیستری ویندوز رو پاک سازی میکنه و همین مشکلاتی مثل کندی یا هنگ کردن ناگهانی رو بوجود میاره  پیشنهاد من استفاده از این نرم افزاریه که نیاز به نضب هم نداره OpenHardwareMonitor

سلام دوست عزیز

تازه متوجه منظور پرسش دوستمون شدم که شما راهنماییشون کردید

در پاسخ به شما عرض کنم برنامه advanced system care یکی از بهترین نرم افزار ها در زمینه تعمیر و نگهداری ویندوز هست 

و اصلا و به هیچ عنوان پاکسازی رجیستری باعث معیوب شدن  و کندی و هنگ کردن ویندوز نمیشه (سالهاست از این برنامه استفاده میکنم) و یکی از برنامه های ثابت سیستمم هست

هنگام استفاده از ابزار پاکسازی رجیستری این برنامه سراغ رد پاهای باقی مانده از انیستال برنامه ها و کلید های زاید برنامه ها در رجیستری میره و پاکسازی رو انجام میده و کاری به منابع اصلی ویندوز نداره

برنامه مشابه با این نرم افزار زیاد هست که شخصا با این برنامه بیشتر حال میکنم

لینک به دیدگاه

من 

Intel® Rapid Storage Technology (Intel® RST) RAID Driver

از اینجا گرفتمش ولی نمیتونم نصب کنم

http://www.intel.com/p/en_US/support/highlights/sftwr-prod/imsm

و میگه این پلتفرم رو ساپورت نمیکنم ولی تو سایت اینتل نوشته برای ویندوز 10 هر دو نسخه 32 و 64 کار میکنه.

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

تازه متوجه منظور پرسش دوستمون شدم که شما راهنماییشون کردید

در پاسخ به شما عرض کنم برنامه advanced system care یکی از بهترین نرم افزار ها در زمینه تعمیر و نگهداری ویندوز هست 

و اصلا و به هیچ عنوان پاکسازی رجیستری باعث معیوب شدن  و کندی و هنگ کردن ویندوز نمیشه (سالهاست از این برنامه استفاده میکنم) و یکی از برنامه های ثابت سیستمم هست

هنگام استفاده از ابزار پاکسازی رجیستری این برنامه سراغ رد پاهای باقی مانده از انیستال برنامه ها و کلید های زاید برنامه ها در رجیستری میره و پاکسازی رو انجام میده و کاری به منابع اصلی ویندوز نداره

برنامه مشابه با این نرم افزار زیاد هست که شخصا با این برنامه بیشتر حال میکنم

advance sysytemcare نرم افزاریه که همراه با Smart Defrag نصب میشه و به غیر از این قابلیتهایی که شما گفتی خیلی کارایی های دیگه هم داره که توی عکس زیر مشخصه

اما متاسفانه توی ویندوز 10 Prformance monitor دمای قطعات رو نشون نمیده

system_advancecare.jpg

ویرایش شده توسط (WarCraft)
لینک به دیدگاه

خیلی ممنون.

ولی خب هدفم همون بود که گفتم وگرنه خب این نرم افزار هم هست که عالیه و مشابه همون کار رو انجام میده!

Speccy

لینک به دیدگاه

رنج امتیاز دهی همون تا دهه؟ آگه اینطوره به قطعات مخصوصاً گرافیک امتیاز بیشتری میده.

لینک به دیدگاه

بله تا 10 هست D3D که 9.9 میده جریانش چیز دیگست که دوستامون توی صفه های قبل توضیح دادن

لینک به دیدگاه

در کل همچنان عین 8 گذشته باگ زیاد داره بعضا چیزهای عجیبی مشاهده می کنم متاسفانه بدترین چیزش عیه که بعد از تنظیم dpi دیگه نمی شه text size تغییر کنه که خیلی ها هم صداشون دراومده بعضی از برنامه ها هم سازگاری بدی باهاش دارن باعث می شن هنگ لحظه ای بکنه یا چت بزنه یا 1 صفحه الکی سفید از برنامه باز بشه

از همه ی اینا بدتر اینه که از vista به این طرف مدام داره زشت تر می شه فکر کنم هدف رسیدن به محیط داس باشه :laughing: دیگه حتی نوار بالا هم تمام رنگی نیست که مشخص بشه کدام صفحه در حال استفاده هست 1 خط خیلی باریک می افته

این تغییر اسم computer به this pc هم خیلی مسخره هست اصلا اسمشم مسخرس که در 8.1 هم شاهدش بودیم

حذف امتیاز دهی به سیستم هم اصلا مشخص نیست چرا برداشته شده اینم در 8.1 حذف شد.

از اینا گذشته همچنان به نظر من و همچین خیلی از برنامه نویس ها ie11 بهترین مرورگر هست برخلاف باور 1 عده که فکر می کنن اگر از ie استفاده کنن نوب محسوب می شن به نظر من 2 دسته افراد از ie استفاده می کنن یا خیلی حرفه ای یا خیلی ابتدایی بقیه می رن سمت فاجعه ی فایر فاکس که اصلا توصیه نمی شه عده ای دیگه هم می رن سمت کروم که تایید می شه در کل کروم با ie بهترین ها هستن (به نظرم باید در کنار ie باشه) ie برای کسایی که استفاده ی خاص دارن خیلی بهتره قابلیت دستکاری بیشتری هم داره

لینک به دیدگاه

بله تا 10 هست D3D که 9.9 میده جریانش چیز دیگست که دوستامون توی صفه های قبل توضیح دادن

دیدمش مشخصه 9.9 اشنباهه

آون یکی رو میگم که تو ویندوز ۸ بهش 7.9 داده بود و ویندوز 10 امتیاز 8.5. در حد یکی دو دهم هم روی cpu و memory

لینک به دیدگاه

سلام دوستان :)

سوالم اینه تو حالت idl سیستم  همش مشغوله . انگار یکاری انجام میده.وقتی با کامپیوتر هم کار میکنم (فقط ماوس رو تکون میدم) بازم با خودش درگیره :-w

تو ویندوز7 اینطوری نبود. وقی دس میبردم به ماوس قط میشد. بنظر شما مشکل از کجاس؟ چون به نوعی داره عین ویروس عمل میکنه :blink:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

اقا بالاخره اپدیت کردم خیلی عالیه ، از همون اول ازش خوشم اومد... :x

اما خب یکسری اشکالات و بنظر باگ های فراوان ریزی داره که باید رفع بشه که قابل تحمل هستند... :D

اما این edge شدیدا باگ داره نمیشه باهاش درست کار کرد اعصابم خورد شد اومدم رو کروم دوباره...  *dry# انشاله زودتر مشکلاتش رفع بشه !

.........................

راستی از دیشب تا صبح ساعت یازده سیستم درگیر این آپدیت کردن از 8.1 به ده بود، درواقع پروسه دانلود تا اپدیت و بالا امدن ویندوز 10 ، اما خود اپدیتش نزدیک دو ساعتی برام کار برد و نوشته بود برو بشین استراحت کن تا تموم بشه... :laughing:

خلاصه سرویس شدم اما همه چیز بخوبی کار میکنه و درایور های لازم رو خودش گرفته و یا اپدیتشون کرده... در هر صورت حدود 2.666 گیگ بود حجم اپدیتی که برای ویندوز رده بود و نهایتا حدودا 4 گیگ مصرف کرد تا مصرف اینترنت رو ول کنه و اروم بشینه... :D​

ویرایش شده توسط nima.mazrouie
لینک به دیدگاه

هسته ویندوز10 همون هسته 8.1هست؟

مگه CPU هست عمو حرفايى ميزنيا

=))

لینک به دیدگاه

من دیگه عمرا سمت هیچ سیستم عامل دیگه ای برم.واقعا یک شاهکار مهندسی هستش

لینک به دیدگاه

مگه CPU هست عمو حرفايى ميزنيا

=))

پروفسور  پیشنهاد میکنم لینک زیر رو یه مطالعه بکنی 

http://bytegate.ir/%D9%87%D8%B3%D8%AA%D9%87-%D8%B3%DB%8C%D8%B3%D8%AA%D9%85-%D8%B9%D8%A7%D9%85%D9%84-%DA%86%DB%8C%D8%B3%D8%AA%D8%9F/

لینک به دیدگاه

من تقریبا تموم بیلد اینسایدر نصبیدم یه مشکل نمیدونم واسه انتی ویروسه یا نه ولی وقتی وارد safe mode میشم تغییراتی تو ریجستری بدم برا فعال شدن قسمتupdateانتی ویروس nodبعد از ریستارت بالا اومدن ویندوز ایکون خود به خود اندازشون به حالت mediumمیره اگ بازم رفرش کنم بزارم رو حالت small iconدوباره میره رو حالتmedium وی چیز دگ اینکه بعد از نصب اپدیت جدید که چن روز پیش اوم تو نسخه انترپرایس موقع خاموش شد چن ثانیه صفحه رنگ ش قهوه ای میشه دوباره صفحه ویندوز سیستم خاموش میشه

لینک به دیدگاه

سلام.بالاخره نفهمیدم.روی نسخه نهایی ویندوز ده دارکت ایکس 12 وجود داره یا نه؟

لینک به دیدگاه

سلام.بالاخره نفهمیدم.روی نسخه نهایی ویندوز ده دارکت ایکس 12 وجود داره یا نه؟

اره

لینک به دیدگاه

من تقریبا تموم بیلد اینسایدر نصبیدم یه مشکل نمیدونم واسه انتی ویروسه یا نه ولی وقتی وارد safe mode میشم تغییراتی تو ریجستری بدم برا فعال شدن قسمتupdateانتی ویروس nodبعد از ریستارت بالا اومدن ویندوز ایکون خود به خود اندازشون به حالت mediumمیره اگ بازم رفرش کنم بزارم رو حالت small iconدوباره میره رو حالتmedium وی چیز دگ اینکه بعد از نصب اپدیت جدید که چن روز پیش اوم تو نسخه انترپرایس موقع خاموش شد چن ثانیه صفحه رنگ ش قهوه ای میشه دوباره صفحه ویندوز سیستم خاموش میشه

چه کاریه یه نود 8 از پرنیان بگیرین کرک داره از سایت خود نود هم اپدیت میده نیازی به این کارا هم نیست

ویرایش شده توسط DEnnIES
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...