رفتن به مطلب

دوستانی که ویندوز 10 رو تست کردن نظر بدن

MEHDI-GTX
 اشتراک گذاری

نتیجه تست کاربران عزیز لیونی  

212 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. نظر درباره این ویندوز؟

Recommended Posts

اقایون نمیدونم چرا بعضیا با ویندوز 10 مشکل دارن و همش ویندوز ده رو میکوبن و همش دنبال این هستن که بگن ویندوز بدرد نخوریه!

والا در ویندوز 8.1 هم همین برنامه ها بود

مثلا گیر داده بودن ب استارت ویندوز این درحالی بود که با نصب ی برنامه پنج مگابایتی میشد استارت رو برگردوند!

حالا هم قضیه ویندوز 10 شده همین

بعضیا میگن مرور گرش سوتی داره خب عزیز دلم این همه مرور گر تو دنیا هست نه اینکه نسخه های قبلی مرور گر هاشون حرف نداشت!!!!!

یا بعضیا میگن حجم اینترنت میخوره! خب ابدیتشو غیر فعال کنید دستو پاتونو که نبستن!

یا بعضیام گیر دادن ب مدیا پلیرش! نه اینکه شماها قبلا برا نمایش فیلم و زیر نویسش از مدیا پلیر خود ویندوز در ویندوز هفت و هشت استفاده کردین!؟

معمولا با نصب چندتا نرم افزار مشکلات حل میشن نمیشه اسمشونم مشکل گذاشت

این هم از قضیه کرک که بنده حداقل 40 گیگ برنامه نصب کردم که همشون کرک دارن و ابدیت خودکارمم فعاله و تا حالا ب مشکل بر نخوردم

لینک به دیدگاه

• ارسال 393
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

• کاربر ویژه

سلام

به خدا من هم دارم استفاده میکنم یکی از این مشکلات رو ندارم تازه ارتقاء از 8.1 به 10 هست که مطمئنم اگه از پایه 10 رو نصب کنم سریع تر هم خواهد بود

نمیدونم شاید مایکروسافت به من و شما حال داده :D

تمام برنامه های سنگین بدون مشکل اجرا میشن

post-12892-0-31403500-1439967794_thumb.jpg

تو بازی ها افزایش فریم داشتم

به خدا فن نیستم ولی  به نظرم دوستانی که باندل AMD دارن مشکلاتشون خیلی کمتر هست

کلا من از محدود افراد راضی هستم :D  :D

ویرایش شده توسط MEHDI-GTX
لینک به دیدگاه

من که میخوام اورجینالش رو بخرم به نظرم این کرکی ها به پرفورمنسش خیلی ضربه میزنه

ویرایش شده توسط shahogamer
لینک به دیدگاه

اقایون نمیدونم چرا بعضیا با ویندوز 10 مشکل دارن و همش ویندوز ده رو میکوبن و همش دنبال این هستن که بگن ویندوز بدرد نخوریه!

والا در ویندوز 8.1 هم همین برنامه ها بود

مثلا گیر داده بودن ب استارت ویندوز این درحالی بود که با نصب ی برنامه پنج مگابایتی میشد استارت رو برگردوند!

حالا هم قضیه ویندوز 10 شده همین

بعضیا میگن مرور گرش سوتی داره خب عزیز دلم این همه مرور گر تو دنیا هست نه اینکه نسخه های قبلی مرور گر هاشون حرف نداشت!!!!!

یا بعضیا میگن حجم اینترنت میخوره! خب ابدیتشو غیر فعال کنید دستو پاتونو که نبستن!

یا بعضیام گیر دادن ب مدیا پلیرش! نه اینکه شماها قبلا برا نمایش فیلم و زیر نویسش از مدیا پلیر خود ویندوز در ویندوز هفت و هشت استفاده کردین!؟

معمولا با نصب چندتا نرم افزار مشکلات حل میشن نمیشه اسمشونم مشکل گذاشت

این هم از قضیه کرک که بنده حداقل 40 گیگ برنامه نصب کردم که همشون کرک دارن و ابدیت خودکارمم فعاله و تا حالا ب مشکل بر نخوردم

داداش از هر کجا که بگی آپدیتشو غیر فعال کردم ولی بازم تو کار خودشه. میشه یه راه حل بمام بگی ممنون @};-

لینک به دیدگاه

داداش از هر کجا که بگی آپدیتشو غیر فعال کردم ولی بازم تو کار خودشه. میشه یه راه حل بمام بگی ممنون @};-

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=46948&hl=فعال+کردن+ابدیت

روش دوم رو تست کنید غیر فعال میشه

توی همین بخش سرویس میتونی به دلخواه بجز ابدیت خودکار بقیه چیزهارم خودت دستی غیر فعال کنی

لینک به دیدگاه

دوستانى كه بازي BF4 نسخه اصلشو دارن (يعنى انلاين ميزنن) و روى ويندوز ١٠ هستن لطفا تحربشونو بگن ببينم مشكلى نداشته؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستانى كه بازي BF4 نسخه اصلشو دارن (يعنى انلاين ميزنن) و روى ويندوز ١٠ هستن لطفا تحربشونو بگن ببينم مشكلى نداشته؟

عزیز مشکلی نداره خودم هم رو همین ویندوز بتل میزنم 

خواستم برم برات عکس از بازی بزارم که خیالت راحت بشه  بازی اپدیت 862 مگی داد :D

post-12892-0-18307900-1441311401_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام خدمت مهدی جان و دوستان عزیز 

دوستان کسی هست که از اینترنت در حالت بریج استفاده کنه ؟ و بتونه کانکت و دیس کانکت بکنه ؟

من چند روز پیش برای چند روز وین 10 رو نصبیدم و این مشکل خیلی اذیتم کرد شایدم اصلا مشکلی نبوده باشه 

من از مودمم در حالت بریج استفاده میکنم و هر وقت که با اینترنت کاری ندارم دیس کانکت میکنمش ولی خب در وین 10 

بعداز ساخت کانکشن بریج برای وصل شدن به اینترنت و کمی استفاده نتونستم دیس کانکت کنمش ؟ یعنی روی ایکون کانکشن که کلیک میکنم 

میره به بخش نتوورک ! کلا نتونستم مثل ویندوز 7 راحت با کانکشن کار کنم / کسی مشکل این چنینی داشته ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام عطا جان خوبی

شما از بخشی که هدایت میشی تو قسمت change adapter option روی کانکشن ساخته شده کلیک راست بکن ببین گزینه دیسکانکت میده

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام عطا جان خوبی

شما از بخشی که هدایت میشی تو قسمت change adapter option روی کانکشن ساخته شده کلیک راست بکن ببین گزینه دیسکانکت میده

مخلصم مهدی جان / مرسی 

والا من هم کلیک راست زدم و هم کلیک چپ ( که تو وین 7 یه کادر باز میشه برای کانکت یا دیس کانکت ) 

لینک به دیدگاه

سلام خدمت مهدی جان و دوستان عزیز 

دوستان کسی هست که از اینترنت در حالت بریج استفاده کنه ؟ و بتونه کانکت و دیس کانکت بکنه ؟

من چند روز پیش برای چند روز وین 10 رو نصبیدم و این مشکل خیلی اذیتم کرد شایدم اصلا مشکلی نبوده باشه 

من از مودمم در حالت بریج استفاده میکنم و هر وقت که با اینترنت کاری ندارم دیس کانکت میکنمش ولی خب در وین 10 

بعداز ساخت کانکشن بریج برای وصل شدن به اینترنت و کمی استفاده نتونستم دیس کانکت کنمش ؟ یعنی روی ایکون کانکشن که کلیک میکنم 

میره به بخش نتوورک ! کلا نتونستم مثل ویندوز 7 راحت با کانکشن کار کنم / کسی مشکل این چنینی داشته ؟

سلام دوست عزیز

بنده از حالت بریدج استفاده نمیکنم ولی فک کنم بدونم چجوری میشه کمکتون کرد

به ادرس زیر برید

Control Panel\All Control Panel Items\Network and Sharing Center

حالا بقیشو از تصاویر دنبال کنید

vwx8_1.png

dvkw_2.png

لینک به دیدگاه

سلام

دوستان یه پلیر خوب برای پخش فیلمهای DVD با قابلیت پخش زیرنویس معرفی میکنید؟

هرچی نصب میکنم موقع کرک کردن برنامه به مشکل میخورم

لینک به دیدگاه

سلام

KMPLAYER

لینک به دیدگاه

سلام

سلام

این عالیه:

http://soft98.ir/multi-media/player/2438-Daum-PotPlayer.html

با این کدکم راحت میتونی فیلم بلوری یا بالاتر رو ببینی.

لینک به دیدگاه

سلام واقعا ویندوز 10 عالی بود به خصوص سرعت بوتش که خیلی بالا تر از بقیه ویندوز هاست.

تنها مشکلی که باهاش داشتخم این بود که نمی شد آپدیت هاشو خاموش کرد که اینترنت حجمی رو می بلعید. ولی بالاخره راه حل اونم پیدا کردم این جا هم می گم شاید به درد دوستان خورد

دکمه ی ویندوز رو نگه دارین R رو بزنین
تایپ کنین services.msc و اجراش کنید
بعد اسکرول کنین برین پایین windows update رو پیدا کنین و روش دابل کلیک کنید
تو قست start up type گزینه ی disabled رو انتخاب کنید
فقط دقت کنید با این کار دیگه نمی تونید دستی هم ویندوز رو اپدیت کنید
اگر بخواید اپدیت کنید باید برید اول این نتظماتو برگردونید روی manual بعدش ایدیت کنید دوباره disable کنید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

باسلام

بنده به توضیحات جناب  sms.moosavi مطلبی اضافه میکنم، بدلیل اینکه راهکارفوق 100% عملی نیست و بطور قطعی بروزرسانی وسرویسهای مرتبط به ان غیرفعال نمیشن و پس از restart سیستم دوباره فعال میشن، راهکار زیر را به دوستان ویندوز 10 پیشنهاد می کنم که جلوی پروسه های غیر ضروری ویندوز رو گرفته و به انتخاب کاربر حذفشون میکند من جمله سرویس کورتانا ،وان درایو، غیر فعال کردن قطعی ویندوز اپدیت و بخشهای پرمصرف ویندوز.

خوب دوستان ابتدا ابزار کم حجم زیر را دانلود وبا دسترسی ادمین run as admin انرا اجرا کنید.

144135357830511.jpg

سپس از سربرگ Main گزینه Destroy Windows 7/8.1 Spying remove Updates,tasks,and Other رااجراکنید تا پروسه ها disable بشن.

تمام. :) 

دانلود ابزار غیرفعال سازی Windows Update

ویرایش شده توسط Maxwell
لینک به دیدگاه

سلام

KMPLAYER

سلام

این عالیه:

http://soft98.ir/multi-media/player/2438-Daum-PotPlayer.html

با این کدکم راحت میتونی فیلم بلوری یا بالاتر رو ببینی.

potplayer بروز تر و بهتر هست

طراح هر دو برنامه یک نفر هستند پس وقتی اپدیت تر هست معلومه کدوم بهتر  می تونه باشه

در مورد کدک هم من klite استفاده می کنم

لینک به دیدگاه

باسلام

بنده به توضیحات جناب  sms.moosavi مطلبی اضافه میکنم، بدلیل اینکه راهکارفوق 100% عملی نیست و بطور قطعی بروزرسانی وسرویسهای مرتبط به ان غیرفعال نمیشن و پس از restart سیستم دوباره فعال میشن، راهکار زیر را به دوستان ویندوز 10 پیشنهاد می کنم که جلوی پروسه های غیر ضروری ویندوز رو گرفته و به انتخاب کاربر حذفشون میکند من جمله سرویس کورتانا ،وان درایو، غیر فعال کردن قطعی ویندوز اپدیت و بخشهای پرمصرف ویندوز.

خوب دوستان ابتدا ابزار کم حجم زیر را دانلود وبا دسترسی ادمین run as admin انرا اجرا کنید.

سپس از سربرگ Main گزینه Destroy Windows 7/8.1 Spying remove Updates,tasks,and Other رااجراکنید تا پروسه ها disable بشن.

تمام. :) 

دانلود ابزار غیرفعال سازی Windows Updat

خیلی ممنون بابت معرفی این نرم افزار که کاربرد های دیگری هم داره.

ولی من با اون راه حلی که گفتم مشکلی نداشتم و بعد از ریستارت کردن سیستم هم هیچ وقت آپدیت انجام نداده.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ولی من با اون راه حلی که گفتم مشکلی نداشتم و بعد از ریستارت کردن سیستم هم هیچ وقت آپدیت انجام نداده.

بله با راه حل شما سرویس بروزرسانی ویندوز رو صرفا میشه کانفیگ کرد برای اینکه دانلود اپدیتها به تعویق بیوفتن نه اینکه بطور کامل Disable بشن. ولی بااین ابزارسرویس اپدیت ویندوز وچنتا سرویس پرمصرف دیگه که واقعا ترافیک زیادی مصرف می کنند راعملا میشه متوقف نمود. :)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام دوست عزیز

بنده از حالت بریدج استفاده نمیکنم ولی فک کنم بدونم چجوری میشه کمکتون کرد

به ادرس زیر برید

Control Panel\All Control Panel Items\Network and Sharing Center

حالا بقیشو از تصاویر دنبال کنید

vwx8_1.png

dvkw_2.png

سلام 

ضمن تشکر از شما ، اینی که شما فرمودین کلی هست و اونی نیست که من دنبالشم دوست عزیزم و مدنظر بنده ویندوز 10 هست 

به تصویر زیر نگاه کنید / اون کانکشنی که علامت زدم همون کانکشن بریج مودم هست در ویندوز 7  / 

cgui6kit8veuinbz19rz.png

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام عطا جان خوبی

روی ایکون نتورک کنار ساعت سیستم بزن  تو پنجره ای که بالا میاد بالای پنجره گزینه network  رو بزن

حالا در قسمت Ethernet که بری سمت راست پنجره بالا باید کانکشنی که ساختی باشه روش که بزنی سه تا گزینه میاد

اولی برای کانکت و دیسکانکت هست

دومی برای ادیت کردن کانکشن هست 

سومی برای پاک کردن کانکشن

لینک به دیدگاه

سلام 

ضمن تشکر از شما ، اینی که شما فرمودین کلی هست و اونی نیست که من دنبالشم دوست عزیزم و مدنظر بنده ویندوز 10 هست 

به تصویر زیر نگاه کنید / اون کانکشنی که علامت زدم همون کانکشن بریج مودم هست در ویندوز 7  / 

cgui6kit8veuinbz19rz.png

خب دوست عزیز بنده هم الان با ویندوز ده 10 اون تصویر رو گرفته بودم کافیه وارد کنترل پنل بشید 

کافیه توی قسمت سرچ کنار استارت عبارت CONT رو سرچ کنید تا کنترل پنل بیاد بعد دیگه از اونجا طبق تصاویر و آدرسی که گذاتم میتونید وارد اون صفحه بشید و یه شورتکات ازش برای خودتون توی دسکتاپ درست کنید و هروقت حال کردید دیس کانکتش کنید

ویرایش شده توسط amin_naja
لینک به دیدگاه

درود

آقایون سری که درد نمیکنه چرا دستمال ببندیم؟؟؟

نه بازی dx 12  اومده

نه درایور های سخت افزاری آپدیت شده برای استفااده بدون مشکل

نه نرم افزارهای سازگار ویندوز 10 اومده

همشم در حالل آپدییت و مصرف اینترنت هست

میشه بگید چه دلیلی داره خودمون به دردسر بی اندازیم؟؟؟

من با همون وین 7 دارم زنده گی میکنم و تا بازی dx 12 درست حسابی و واقعی نیاد عمرا برم رو وین 10

من حتی کارتمم عوض نکردم چون منتظر dx 12 واقعی بودم و هستم dx11.2 اینا همش الکی بود

بازیdx12 بیاد سریع کارت و ویندوز با هم عوض میکنم

تا اون موقع مطمعن هستم هم درایور ها درست میشه هم نرم افزار ها سازگار تر و مشکلات ویندوزم کمتر و هم قیمت کارت گرافیک ها پایینتر میادسی پیو fx 8350 و یه کارت r7 370 4gb و تکنولوژی mantel و dx 12 با هم میترکونه

منم کاملا با شما موافقم و هر ویندوز جدید که از ویندوز me تا الان که 10 اومده من به همین ترتیب کوچ کردم.
لینک به دیدگاه

من این راه حلو هر راه حل دیگه ای که به نظرتون برسه امتحان کردم بازم ویندوز توکار خودشه انگار نه انگار نه ~x(

امروز میرم خونه این راه حل نرم افزاری دوستمون ایشاالله جواب داد *dry#

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...