رفتن به مطلب

دوستانی که ویندوز 10 رو تست کردن نظر بدن

MEHDI-GTX
 اشتراک گذاری

نتیجه تست کاربران عزیز لیونی  

212 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. نظر درباره این ویندوز؟

Recommended Posts

سلام دوستان 

میتونید از ویندوز 64 بیت 10 این فایل های dll رو  برام اپلود کنید!

xinput1_3

xinput9_1_0

هم سیستم 32 و هم سیستم 64 در پوشهء ویندوز  بصورت جدا ! 

درود

دوست عزیز این دوتا فایل مربوط به Direct X ویندوز شماس ..

دارکت ایکستون رو آپدیت کنید .. 

باز اگر فکر میکنید میتونه کمک کنه ..

دانلود

لینک به دیدگاه

• ارسال 393
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

:confused:

با این نرم افزار آپدیت رو غیر فعال کنید

لینک به دیدگاه

درود

دوست عزیز این دوتا فایل مربوط به Direct X ویندوز شماس ..

دارکت ایکستون رو آپدیت کنید .. 

باز اگر فکر میکنید میتونه کمک کنه ..

دانلود

این تو لودینگ کلود سایت گیر میکنه!با قند شکنم باز نمیشه نمیتونم ببینم چه برسه دانلود کنم

اره مبدونم

اخه هر چی دایرکت بود ریختم جواب نداد 4 تا نرم افزار جواب میدن 5 تا ارور  0xc000007b میدن بعد یکسری فایل عوض کردم جابجا شد یعنی اونایی که جواب نمیدادن ج میدن اونای دیگه ج نمیدن :laughing:

من این فال های زیر رو بعلتی که نیاز داشتم دستی تغیر دادم (copy/past)اما فقط برا دایرکت 11 رو درخواست کردم که ببینم ج میده که اگه نداد بعدا از خجالتتون درمومدم و لیست رو میدادم!  :D (رو قرمزا احتمال میدم خراب شدن)

-----

راهی نیست این فایل ها رو از ایمیج ویندوز استخراج کنم؟

post-16048-0-49587900-1443363160_thumb.png

ویرایش شده توسط amir*
لینک به دیدگاه

این تو لودینگ کلود سایت گیر میکنه!با قند شکنم باز نمیشه نمیتونم ببینم چه برسه دانلود کنم

اره مبدونم

اخه هر چی دایرکت بود ریختم جواب نداد 4 تا نرم افزار جواب میدن 5 تا ارور  0xc000007b میدن بعد یکسری فایل عوض کردم جابجا شد یعنی اونایی که جواب نمیدادن ج میدن اونای دیگه ج نمیدن :laughing:

من این فال های زیر رو بعلتی که نیاز داشتم دستی تغیر دادم (copy/past)اما فقط برا دایرکت 11 رو درخواست کردم که ببینم ج میده که اگه نداد بعدا از خجالتتون درمومدم و لیست رو میدادم!  :D (رو قرمزا احتمال میدم خراب شدن)

-----

راهی نیست این فایل ها رو از ایمیج ویندوز استخراج کنم؟

شما هر سایت آپلودی که باهاش راحت هستید رو بفرمایید من کل این فایل هارو براتون آپلود میکنم .. موردی نداری ..

فقط امیدوارم مشکلتون حل شه

لینک به دیدگاه

به نظر من چیزی که چند بار امتحان و تست کردم اینه که ویندوز 10 سازگاری بیشتری با درایورهای قطعات قدیمی داره. مثلا درایوری که روی 7 و 8.1 نصب نمی شد راحت رو 10 نصب شد.

احتمالا علتش به خاطر تغییر معماری سیستم عامل از Kernel Base به Module Base هستش .

Sent from my LG-D724 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

هنوزم 7 در کل بهترینه (هرچند کندتر از 10 ولی ایرادات ریزش برطرف شده یا به اون شکل دیگه اشکالی نداره)

ولی من 8.1 داشتم ایراداتی داشت.

اون جدا شدن محیط ویندوز از رابط مترو با زدن دکمه استارت واقعا یه چیز مزخرف به تمام معنی بود، انگار به یه دنیای دیگه میرفتی.

الان هم دو ماه و خورده ای شد 10 رو دارم رو PC خونه بد نیست. هر از گاهی ایراداتی داره. میاد و میره! مثلا اخیرا با یوزر خودم میرم یکی دو ثانیه مکث میکنه بعد وارد میشه یا معلوم نیست چرا بعضی موقع خاموش شدن سیستم رو طول میکشه.

آپدیت ها آخرینش رو دارم به مراتب از قبل بهتر شده.

بازی یا برنامه ای هم ندیدم مشکل داشته باشه که این برنامه ها قبلا رو 8.1 یا 7 هم نصب بودند.

استارت  منو هم به بلوغ خوبی رسیده

من توضیه ام به نصب ویندوز 10.

لینک به دیدگاه

کسی ویندوز ۱۰ رو شبکه کرده؟

من وقتی از دیگر رایانه‌ها می‌خوام به ویندوز ۱۰ وصل شم درخواست نام کاربری و رمز میزبان رو می‌کنه و رمز رو نمی‌‌پذیره. رمز رایانه‌ی میزبان ترکیب حروف فارسی و انگلیسی هست و این رو رعایت کرده‌ام. غیرفعال کردن رمز روی هم در یخش تنظیمات رایانه‌ی میزبان آزموده‌ام و مشکل همچنان باقی‌است.

درود بر سعید جان

اتفاقا این مشکل منم هست من برام خیلی شبکه مهمه و متاسفانه هر رمزی هم که به اکانتم میدم سیستم طرف قبول نمیکنه مجبور شدم دوباره کوچ کنم به 7

ویرایش شده توسط ali2424
لینک به دیدگاه

درود بر سعید جان

اتفاقا این مشکل منم هست من برام خیلی شبکه مهمه و متاسفانه هر رمزی هم که به اکانتم میدم سیستم طرف قبول نمیکنه مجبور شدم دوباره کوچ کنم به 7

با کمی دستکاری درست شد، ولی با شبکه ابرادهای جدی داره. به قول نظامی‌ها این تپه ارزش شهید شدن نداره.

لینک به دیدگاه

با کمی دستکاری درست شد، ولی با شبکه ابرادهای جدی داره. به قول نظامی‌ها این تپه ارزش شهید شدن نداره.

سلام مجددا

میشه دقیقا بگی تنظیمات کجا رو دست زدی

لینک به دیدگاه

سلام مجددا

میشه دقیقا بگی تنظیمات کجا رو دست زدی

ip و dns ها رو دستی وارد کن. البته اگر به اینترنت هم وصل هستی با هماهنگی سرویس دهنده ی اینترنت.

شب خوش.

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

ip و dns ها رو دستی وارد کن. البته اگر به اینترنت هم وصل هستی با هماهنگی سرویس دهنده ی اینترنت.

شب خوش.

ممنون سعید جان مشکل حل شد ولی نمیدونم چرا کلا با 10 حال نمیکنم

لینک به دیدگاه

سلام به همه

بنده هم با این ویندوز 10 حال نکردم ، نسخه فاینال رو نصب کردم . غیر از آپدیت خودکار که همچنان فعاله ، بعضی وقت ها یه دفعه سرعتش کم میشه و وقتی درصد مصرف رم رو نگاه می کنم رفته روی 90 درصد در حالی که در ویندوز 7 و 8 از 40 درصد بالاتر نمی رفت

امیدوارم سرویس پک هاش بهتر از خودش باشن

لینک به دیدگاه

سلام 

دوستان عزیز چند سوال داشتم :

سوال اول ::

چطور و از کجا میشه فهمید که آپدیت ویندوز غیر فعال شده ؟ بنده چند روش رو انجام دادم برای غیرفعال کردنش که 

میخوام مطمئن بشم که این قاتل حجم اینترنت ! غیر فعال و نابود شده یا نه ؟ ( بنده از نرم افزار BWMETER استفاده کردم ) 

سوال دوم ::

تا این لحظه بهترین و 100% قابل اطمینان ترین نرم افزار یا ترفندی که جلوی آپدیت ویندوز رو میگیره کدومشه ؟ چون بنده انواع و اقسام نرم افزارها

و ترفندهارو به کار بردم و میخوام با یک نرم افزار کل ماجرا تموم بشه ( از غیر فعال کردن خسته شدیم ، یکی دوتا نیستند ماشاالله )

سوال سوم ::

در ویندوز 10 به جز آپدیت ویندوز چند برنامه اینترنت خور ! داریم ؟ یعنی کدوم برنامه ها برای ادامه حیاتشون !! به اینترنت و کوفت کردن حجم اینترنت نیاز دارن ؟؟

دوستان این سوال منم هست لطفا :confused:  :confused:  

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

Disable-Windows-Update-In-Windows-10-Ste

اگه اپدیت اتوماتیک بسته بشه متن قرمز نوشته میشه

بعضی از تنظیمات توسط سازمان شما مدیرت شده ( تغییر یافته )

---------------

دوستان کسی بیلد جدید 10568 رو نصب کرده ؟

من بعد از نصب تو بازی های خیلی کم فریم می گیرم 

برای شما هم اینطوری ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

بیلد 10586.0 رو نصب دارم عالی داره کار میکنه بدون مشکل

لینک به دیدگاه

دوستان ویندوز 10 در اجرای بازیها فرقی با نسخه های قبلی داره یا نه؟ :-?

لینک به دیدگاه

دوستان ویندوز 10 در اجرای بازیها فرقی با نسخه های قبلی داره یا نه؟ :-?

بنظرم بهتر هم هست، حتی بازی های قدیمی (مثل Max Payne 1) که رو ویندوز 7 مشکل داشت برای تست رو ویندوز 10 نصب شد و جواب داد.

لینک به دیدگاه

سلام 

دوستان عزیز چند سوال داشتم :

سوال اول ::

چطور و از کجا میشه فهمید که آپدیت ویندوز غیر فعال شده ؟ بنده چند روش رو انجام دادم برای غیرفعال کردنش که 

میخوام مطمئن بشم که این قاتل حجم اینترنت ! غیر فعال و نابود شده یا نه ؟ ( بنده از نرم افزار BWMETER استفاده کردم ) 

سوال دوم ::

تا این لحظه بهترین و 100% قابل اطمینان ترین نرم افزار یا ترفندی که جلوی آپدیت ویندوز رو میگیره کدومشه ؟ چون بنده انواع و اقسام نرم افزارها

و ترفندهارو به کار بردم و میخوام با یک نرم افزار کل ماجرا تموم بشه ( از غیر فعال کردن خسته شدیم ، یکی دوتا نیستند ماشاالله )

سوال سوم ::

در ویندوز 10 به جز آپدیت ویندوز چند برنامه اینترنت خور ! داریم ؟ یعنی کدوم برنامه ها برای ادامه حیاتشون !! به اینترنت و کوفت کردن حجم اینترنت نیاز دارن ؟؟

جواب اولی رو دوستان پاسخ دادند:

heng_capture2.png

دومی بهترین روش بنظرم، در لینک پست زیر اشاره شده و هیچ نرم افزاری هم لازم نداره، ضمنا هر وقت بخواهید آپدیت کنید، دست خودتون هست و مثل تصویر فوق خواهد شد. (ضمن اینکه با این روش اپلیکیشن های استور شما از کار نخواهد افتاد)

غیر فعال کردن آپدیت ویندوز 10 به بهترین روش بنحوی که Store از کار نیفته ( جدید، سریع و بسیار ساده)

سوال سوم هم بجز غیرفعال کردن آپدیت اتوماتیک، حتما باید "آپدیت اتوماتیک اپلیکیشن های استور" رو هم مطابق تصویر زیر غیرفعال کنید، چون تقریبا هر دو روز حداقل برای یک برنامه آپدیت میاد:

(بجز این دو بقیه موارد مثل کاشی های زنده و تبلیغات در استارت و موارد دیگه هم هستند که ترافیک میخورند ولی حجمی که اینا میخورن خیلی ناچیزه نسبت به اون  دوتا)

c5gs_capture.png

ویرایش شده توسط MAGNUM
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...