رفتن به مطلب

مشکل در اتصال به اینترنت با مودم TP-LINK W8970

ALAZ
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با عر ض سلام

دوستان من حدود دو سالی بود که از مودم D LINK2540U که سیمی هست استفاده میکردم منتها بخاطر اینکه اینترنت وایرلس نیازم شد اومدم یه مودم خوب بخرم مدلیم که انتخاب کردم TP-LINK W8970 بود منتها از وقتی که دارم ازش استفاده میکنم تو اتصال به اینترنت هی داره ادا اصول در میاره.اینجوری که چراغ   adsl چشمک میزنه یه لحظه روشن میمونه بعد دوباره خاموش میشه و هی تکرار میشه این کار.بعضا هم چراغ adsl روشن میمونه و بعدشم چراغ internet  روشن میشه ولی باز چند ثانیه بعدش جفتشونم خاموش میشن این در حالیکه وقتی کابلارو از اون جدا میکنم وصل میکنم به مودم قدیمیم اون خیلی راحت وصل میشه!الانم دقیقا این اتفاق افتاده و دارم از قدیمیه استفاده میکنم.میخوام بدونم چرا این مودمه اینجوری میکنه.بعضا هم جدیده راحت یه بار روشن میکنی وصل میشه ولی اینکه الان جدیده وصل نشد ولی قدیمه راحت وصل شد برام یه سواله.کسی راه حلی داره برا این قضیه؟کل کابلای منزلم بررسی کردم همش سالمه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

اسپلیتر رو وصل کردین؟

لینک به دیدگاه

من همین مودم رو دارم نزیک به یک سال و ازش راضی هستم مودم های وایرلیس نسبت به مودم های قدیمی یه کمی دیرتر کانکت میشن اونم به خاطر داشتن قابلیت وایرلیسه و مدل TP-LINK نسبت به برندهای دیگه دیرتر کانکت میشه

لینک به دیدگاه

سلام.از پاسخوگویی شما واقعا تشکر میکنم

مودم قدیمیم بدون اسپلیتر وصله به خط اینم من بدون اسپلیتر وصل میکنم منتها امتحانم کردم با اسپلیتر بازم همون مشکل هست

اخه الان وقتی میتونم با قدیمی بیام چرا این جدیده داره ادا درمیاره نمیتونه کانکت شه؟!خیلی صبر کردم جاشو تغیر دادم تلفنارو کشیدم از خط بازم نمیشه.حتی سیم کشی بیرون خونه رم رفتم نگا کردم محکم بسته شده هیچ مشکلی تو اینا نیست

میتونه از  این باشه که مخابرات نمیتونه با این مودم من اتصال پیدا کنه؟مثلا تابم اوت کنه یا همچین چیزی؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام.از پاسخوگویی شما واقعا تشکر میکنم

مودم قدیمیم بدون اسپلیتر وصله به خط اینم من بدون اسپلیتر وصل میکنم منتها امتحانم کردم با اسپلیتر بازم همون مشکل هست

اخه الان وقتی میتونم با قدیمی بیام چرا این جدیده داره ادا درمیاره نمیتونه کانکت شه؟!خیلی صبر کردم جاشو تغیر دادم تلفنارو کشیدم از خط بازم نمیشه.حتی سیم کشی بیرون خونه رم رفتم نگا کردم محکم بسته شده هیچ مشکلی تو اینا نیست

میتونه از  این باشه که مخابرات نمیتونه با این مودم من اتصال پیدا کنه؟مثلا تابم اوت کنه یا همچین چیزی؟

خیر مشکل از طرف مخابرات نیست.لطفا اسپلیتر و آداپتور تغذیه خودش رو وصل و تست کنید.

ویرایش شده توسط HeLen jOOn
لینک به دیدگاه

سلام منم همین مشکلو داشتم تا زمانی که از اینترنت مخابرات استفاده میکردم فقط یکی از مودم هام به اینترنت وصل میشد ولی بعد نیم ساعت مودم اصلیم که مارک smc است خیلی داغ میشد مودم های دیگه ام اوردم از مارک tplink یکی وایرلس دار یکیم معمولی ولی اینا وصل نمیشد رفتم اینتر نت از صبانت گرفتم درست شده مودمی ام که داغ میشد الان به زور گرماشو احساس میکنم مودم های tp link درست شده 

لینک به دیدگاه

من چند  روز نتم بذور کانکت میشه به اینترنت مدل مودم همین مارک هست مدل 8817 

اینترنت مخابرات هستم شاید نت مشکل داره خلاصه دیونه شدم شاید مشکل شما هم از ISP هست

لینک به دیدگاه

نه اصلا به اداپتورش دست نزدم و از روز اول مال خودشه منتها چه با اسپلیتر چه بدون اسپلیتر وصل نمیشه منتها یه هر ازگاهیم که وصل شده بود من اسپلتیر بهش وصل نکرده بودم که

زنگ زدم پشتیبانی میگه صب زنگ بزن بگیم به کارشناسمون برسی کنه.اینترنت منم مال مخابراته.احتمال میدم از اونا باشه مشکل

الان خیلی راحت با قدیمی تو نتم ولی جدیدیه رو میارم قطعه.کلافه شدم

لینک به دیدگاه

سلام

خط شما نویز داره و مودم های جدید به این مورد خیلی حساس هستن البته ISP ها هم مقصر هستن

مخابرات هم از نظر سیستم داغونه و خودش یه جورایی نویز داره

ولی خودشون بلدن چطور مشکل رو حل کنن تو سیستم خودشون میزنن و یکارایی میکنن و تا یه مدت مشکل حل میشه

یاعلی

ویرایش شده توسط alinajafi_q
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

یوزر پسورد رو تو خود موم ست کن نه تو کانکشنی که ساختی

برای کانکت شدن دو روش هست یکی اینکه شما خودت دستی رو کانکشنی که میسازی روی گزینه کانکت کلیک میکنی تا کانکت بشه

یه روش هم هست که مودم اتومات بعد از روشن شدن کانکت میشه

تو ادرس بار مرورگر اینترنت بزن 192.168.1.1 تا به تنظیمات مودم برسی بعد اگه یوزر پسورد خواست هر دوتاشو admin بزن

بعد به قسمت quick setup برو

vpi=0

vci=35  بعد next بزن تا به صفحه بعد بری

حالا گزینه PPPoE رو انتخاب کن next بزن

یوزرنیم و پسسورد دریافتی از isp رو وارد کن و به تنظیمات دیگه کاری نداشته باش و next بزن

گزینه save/reboot رو بزن تا مودم با این تنظیمات ست بشه مودم خاموش و روشن میشه 

مودم معمولیت رو به سیستم وصل نکن تا سیستم از مودم وایرلس استفاده کنه

اگه این روش جواب نداد یهبار مودم رو ریست دستی بکن تا به حالت کارخانه ای برگرده

ویرایش شده توسط MEHDI-GTX
لینک به دیدگاه

سلام

برای کانکت شدن دو روش هست یکی اینکه شما خودت دستی رو کانکشنی که میسازی روی گزینه کانکت کلیک میکنی تا کانکت بشه

تو ادرس بار مرورگر اینترنت بزن 192.168.1.1 تا به تنظیمات مودم برسی بعد اگه یوزر پسورد خواست هر دوتاشو admin بزن

vpi=0

یوزرنیم و پسسورد دریافتی از isp رو وارد کن و به تنظیمات دیگه کاری نداشته باش و next بزن

گزینه save/reboot رو بزن تا مودم با این تنظیمات ست بشه

سلام

دوست عزیز مگه برای مودم وایرلس میشه با کانکشن وصل شد!

ایشون خودشون همون کاری که شما فرمودید رو انجام دادن که میگن چراغ اینترنت چشمک میزنه دیگه

یاعلی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عزیز مودم ایشون adsl هست از نوع وایرلس

در این صورت اول اینترنت از طریق خط تلفن وارد مودم میشه بعد از طریق وایرلس مودم سیستم به دستگاههای دیگه مثل موبایل وصل میشه

اگه مودم رو حالت bridg ست شده باشه کانکشن تو ویندوز باید ساخته بشه و دستی باید به اینترنت کانکت شد

اگه رو حالت pppoe ست بشه دیگه به ساختن کانکشن نیازی نیست

من اون روش رو گفتم تا تست کنه ببینه مشکلش برطرف میشه

استارتر عزیز از لینک زیر کمک بگیر برای کانکشن ساختن و تنظیم مودمت

http://shaparaknet.ir/index.php/%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%D9%87%D8%A7/104-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%AA%D9%86%D8%B8%DB%8C%D9%85-%D9%85%D9%88%D8%AF%D9%85-tp-link-td-w8970.html

ویرایش شده توسط MEHDI-GTX
لینک به دیدگاه

خوب الان با مودم جدید اومدم نت.کلا بگیر نگیر داره دیگه کم مونده پرتش کنم کوچه.اگه نویر هست چرا این الان کانکت شد؟موندم واله

VPI=0

VCI=33 

اینارو تو تبریز پشتیبانیش گفته بهم.یه چیزی که هست اینه که تو LOG کنترل پانل مودم نوشته بود conection time out

من الان یه FIRMWARE اپدیت کردم بعدشم بازگشت تنظیمات کارخانه رو زدم دوباره کانفیک کردم.الان وصل شده ولی اینکه با این کارا درست شده باشه بعید میدونم.همونجوری که شانسی قبلا وصل میشد الانم اونجوری شده به نظرم

لینک به دیدگاه

سلام

vpi=0

گزینه save/reboot رو بزن تا مودم با این تنظیمات ست بشه مودم خاموش و روشن میشه 

مودم معمولیت رو به سیستم وصل نکن تا سیستم از مودم وایرلس استفاده کنه

مشکل من حل کرد باتشکر از شما  :)

لینک به دیدگاه

سلام

دوستان مشكل مودم هنوز پابرجاست.زنگ زدم نام نويسي كردن كارشناسشون برسي كنه.نتيجه شو همين جا اعلام ميكنم بالخره چي شد

لینک به دیدگاه

سلام.امروز كارشناس از مخبرات اومد خونمون خط  رو برسي كرد با خودشم يه مودم اورده بود كه باهاش به اينترنت وصل شد دانلودم كرد.گفتن كه مشكل از مودمه و نميتونه خط رو نگه داره بايد بفرستي گارانتي و ميگفت از اين مودم بازم بوده كه همين مشكل رو داشته.مودم رو كارتنش ارم رهياب گستر رو داره كسي از اين گارانتي استفاده كرده تا حالا؟

لینک به دیدگاه

سلام

امروز زنگ زدم شركت گارانتي كننده و مشكلي كه پيش اومده رو گفتم.خيلي راحت بهم گفتن كه چندين موردم اينجوري پيش اومده كه تو اونام همين جوري بوده منتها مودم سالمه اگه شمام بفرستين احتمال زياد عودت ميشه! و مشكل از شبكه اس!گفتم خوب يه راه حلي چيزي بالخره كه نميشه مودم نو بياد كار نكنه.گفتن نميدونيم فقط اينكه مودم سالمه.نميخوام قضاوت كنم ولي واقعيت اينكه ما كارشناسي كه كاري بلد باشه متاسفانه نداريم يا بهتر بگيم كم داريم تو اين مملكت

منتها امروز خودم نشستم يكم ور رفتم با مودم مشكل حل شد!!

همين جا ميخوام بنويسم اگه كسيم اين مشكلو داشت بتونه حلش كنه:

اول با وارد كردن192.168.1.1 تو اينترنت اكسپلورر وارد كنترل پانل مودم ميشين.اغلب يوزر پسوردم admin هستش

حالا ميايين رو network كليك ميكنين

يه زير مجموعه اي براش باز ميشه كه شما بايد رو dsl settings كليك كنين

حالا تو قسمت dsl modulation type نگا كنين ببين وضعيت رو كدوم حالته:مثلا برا من تو حالت adsl بود كه باعث ميشد سيگنال خط تلفنم رو دستگاه ثابت نشه.امروز خودمم كه تست ميكردم رو وضعيت adsl+ هم نميتونست سيگنال ثابت شه رو حالت auto_sync هم باز مشكل پا برجا بود رو مودم منتها وقتي رو حالت  tt.413 و همچنين g.dmt قرار ميدادم اينترنتم وصل ميشد و تموم!

حالا اگه برا شمام اين مشكل بوجود اومده حتما اين قسمتش رو تغير بدين مشكلتون حل ميشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...