رفتن به مطلب

Recommended Posts

خط تولید کامپیوتر های شخصی شرکت Hewlett-Packard در دوران مدیریت اسفبار Léo Apotheker تا مرز واگذاری پیش رفت. پس از رفتن وی در سال 2011 این شرکت گزینه ی واگذاری خط تولید کامپیوتر را از روی میز کنار گذاشت و در نهایت دو بخش کامپیوتر های شخصی و خط تولید پرینتر HP به هم پیوستند.

853k844iwzjdxp2dzy.jpg

حال در یک تغییر بنیادین مدیریت این شرکت خانم Meg Whitman تصمیم به جدا سازی بخش تولید کامپیوتر و پرینتر (Printing and Personal Systems Group) از بخش خط تولید سخت افزار و خدمات صنعتی (Enterprise Hardware and Service) شده است.

به گزارش Wall Street Journal این خبر احتمال زیاد دوشنبه آتی به صورت رسمی اعلان خواهد شد. طبق شایعات بخش خط تولید کامپیوتر های شخصی و پرینتر مجموعا" تحت برند HP Inc عرضه خواهند شد و شرکتی که مسئول بخش صنعتی و خدمات اداری فنی را بر عهده خواهد گرفت تحت برند Hewlett-packard Enterprise فعالیت خواهد کرد.

طبق شایعات، رییس هیئت مدیره ی شرکت HP Inc خانم Meg Whitman و مدیر عامل آن آقای Dion Weisler خواهند بود. در مورد شرکت Hewlett-packard Enterprise نیز Patricia Russo رییس هیئت مدیره ی و خانم Meg Whitman در پست مدیریت عامل آن مشغول به خدمت خواهند شد.

منبع: MaximumPC

مترجم: آرمین ابیشی

لینک به دیدگاه

فقط جلوی تولید فلش مموریاشونو بگیرن که تو قیمت اصلا با برند های رده پایینتر از خودش قابل رقابت نیست

کیفیت اچ پی از ترنسد این اواخر کمتر شده اما قیمت 20٪ بالاتره :laughing:

لینک به دیدگاه

فقط جلوی تولید فلش مموریاشونو بگیرن که تو قیمت اصلا با برند های رده پایینتر از خودش قابل رقابت نیست

یادم نیست اما یک جایی خوندم هیچ کدام از فلش مموری های HP را خود کارخونه اصلی HP در چین نمی سازه، بلکه HP اسم خودش رو به یک شرکت چینی دسته سوم فروخته که اون شرکت روی فلش مموری های خودش بزنه و فقط یک کمیسیون به HP بده.

برای همین کلا" فلش مموری های HP نه ارزش خرید دارن و نه کیفیت. Silicon Power یا حتی Transend بگیری خیلی بهتر از HP هست.

ویرایش شده توسط ARMIN ABISHI
لینک به دیدگاه

یادم نیست اما یک جایی خوندم هیچ کدام از فلش مموری های HP را خود کارخونه اصلی HP در چین نمی سازه، بلکه HP اسم خودش رو به یک شرکت چینی دسته سوم فروخته که اون شرکت روی فلش مموری های خودش بزنه و فقط یک کمیسیون به HP بده.

برای همین کلا" فلش مموری های HP نه ارزش خرید دارن و نه کیفیت. Silicon Power یا حتی Transend بگیری خیلی بهتر از HP هست.

من هم چند مورد دیده بودم که فلش مموری های اچ پی کیفیت مناسبی ندارن مثلن بعد مدتی استفاده سرعتشون به ۱ مگابایت بر ثانیه میرسه که فوق افتضاحه!
لینک به دیدگاه

خدا لعنت کنه براین hp بااین پشتیبانی نرمافزارییش می خوایی یه دونه درایور بگیری باید از هفت خوان رد بشی 

یه لبتاپ hp خریدیم انگار که سنگ مجازات خریدیم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خدا لعنت کنه براین hp بااین پشتیبانی نرمافزارییش می خوایی یه دونه درایور بگیری باید از هفت خوان رد بشی 

یه لبتاپ hp خریدیم انگار که سنگ مجازات خریدیم

کاملا موافقم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ماشالا چقدر دوستان دلشون پره از HP

:D

آرمين جان تقريبا از 3 سال پيش که يه مدل لپتاپ اچ پي براي يکي از مشتريان گرفتم و يک سري درايورهاش رو نشناخت کلا اين برند رو کنار گذاشتم.

الان تو بازار ما ايسر و لنوو واقعا دارند جواب ميدن.

هم خوش قيمت و هم بدون دردسر و بعضا با يکسال بيمه ايران و 2 سال گارانتي !

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

اره خداییش مکافاتیه این پشتیبانی نرم افزاریش... یدونه برا داداشم گرفتم ویندوزشو معلوم نیست چیکار کرد خراب کرد مجبورشدم ویندوز برییزم ،اگه بگی چقدر بهش رفتم و ویندوز عوض کردم دیگه نه قسمت لمس اثر انگشتت بکار افتاد نه بلوتثش، بهش گفتم قیدشونو بزنه بیخیال شه... باور کن تا حالا اینقدر وقتمو یه مشکل کامپیوتری نگرفته بود که درست نشه...  :D

پشت دستمو داغ کردم دیگه از این شرکت چیزی بخرم... پرینتر هم رفتم کنون گرفتم ... درایور اصلا نمی خواد تا میزنی میشناسه لامصب @};-

ویرایش شده توسط Nima Mazrouie
لینک به دیدگاه

به هر حال هر شرکتی یه کالاییش خوبه یه کالاییش بد٬ HP هر چه قدر پرینتر های خوب و با کیفیتی میسازه در مقابلش لب تاب های بدی میسازه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

به هر حال هر شرکتی یه کالاییش خوبه یه کالاییش بد٬ HP هر چه قدر پرینتر های خوب و با کیفیتی میسازه در مقابلش لب تاب های بدی میسازه.

اين رو هم نميشه بگي شايد پارتي که تو کشور ما مياد اينطوري هست !

تا دو سال پيش HP بزرگترين فروشنده لپتاپ دنيا بود و سياست هاي لنوو هم واقعا هوشمندانه بود که با اختلاف کمي تونست پيشي بگيره.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...