رفتن به مطلب

نگاهی بر RYSE: Son of Rome

Recommended Posts

• کاربر ویژه

قسمت سوم 300!!!

بازی RYSE از لحاظ ابعاد وسیع است ولی دید تنگ نظری دارد.در کنار تمام آن جذابیت بصری که با آنها چشمان تان را نوازش میدهد ،دریای خونی که ارتش  قوی بر پیکره  بربر ها جاری میکنند یا میبنید صف مردان قویی وبا چثه هایی سترگ درحالی که زیرآتش بارن گلوله های سوزان به پیش میروند –شما هم دربین آنها  هستید –یک گرگ تنها که قصد دارد به تنهایی یک امپراطوری متزلزل را نجات بدهد.بعدش چیزی که شما بدست می آورید اثر ضعیفی بیش نیست:نبرد های کوچک درمقابل دشمنانی بی مغز که شما آنها را در یک سیستم مبارزه سطحی و آبکی در نمای سوم شخص تکه تکه میکنید!

چیزی که در ابتدا به نظر میرسد سیستم مبارزه جالبی برپایه دقت و زمان بندی باشد ،که مدیون یک سری جلوه های بصری  و انیمیشن هایی خوب  د رنمای های  حرکت آهسته است؛به سرعت تبدیل به تمرینی  برای  طاقت فرسا بودن  و یکنواختی و ملالت ذهنتان میشود. در حالی که یک سپر و شمشیر هم بیشتر در اختیار ندارید،بر کلیشه ها یورش می برید.بله قطعا یک سری دفاع کردن ها،جاخالی دادن ها ، و یک سری ضد حمله ها هستند که شما را همراهی کنند،ولی هنگامیکه باز هم با یک دشمن با حرکات تکراری برای صدمین بار متوالی که شما در تمام طول یک ساعت اول دیده اید روبرو شدید،بزودی خواهید فهمید که شما تمام بخش های سیستم مبارزه بازی را که درخود دارد  در همان ابتدا  تجربه کرده اید و فقط تکرار مکررات باقی مانده است.

bs8h1ebwyz5u2umlg0h.jpg

حتی حرکات خشن تمام کننده های خونین و و quick time ها هم نمی توانند از پیش پا افتادگی بازی کم کنند.خون چنان دربازی به اطرف میجهد که چیزی که د رابتدا ظاهری  خیره کننده و تاثیر گذار داشت به زودی تبدیل به یک منظره تکراری دیگر خواهد شد که شما باید تحمل کنید.کشتن دشمنان بعد از مدتی مرتب از جذابیت خود خواهد کاست و برای بازیی که همه ساختارش برپایه مبارزه است این موضوع مشکل بدی خواهد بود-ضمنا شما نمی توانیداز تمام کننده های تکراری هم استفاده نکنید زیرا جوایزی چون بازیابی سلامتی و سرعت بخشی های  تجربه بسته به این ضربات هستند.

نبردها به سرعت در هم یکی میشوند  و شما به صورت بی پایان ،از یک دسته کوچک دشمنان به دیگری میرسید  و خون و دست وپا روی زمین به جا میگذارید.لحظاتی که شما باید لژیون ها را برای تسخیر برج ها هدایت کنید و سپر هایتان را در لحظه مناسب برای دفاع  در مقابل هجوم تیرها و نیزه ها  بالا بیاورید ،سعی در متوازن کردن الگوی تکرار بیش از حد غوطه ور شده در بازی دارد که البته این لحظات آنقدر کوتاه و به شکل عجیبی ساده هستند که شما لحظاتی احساس میکنید هیچ کنترلی برروی بازی ندارید!حتی لحظاتی که  چنان احساس میشود بازی شما را به سوی نبردی بزرگ سوق میدهد ،بازهم این فقط اوهام  هدایت گری در بازی است که خود نمایی میکند.میتوانید دستور دهید تیرها رها شوند و کجا تیم کماندارانتان مستقرشود و ...ولی تنها کاری که باید انجام دهید تکرار این  نبردها ست تا جایی که متوجه میشوید تصمیمات شما اصلا روی ابعاد و نتایج نبرد تاثیری نداشته و نخواهد داشت.

بازی RYSE طبل توخالی است،چهر ه ایی جذاب در کنار شخصیت درونی  مرده و خشک و بی حرکت.

اینکه شما بدرون قیف های  مبارزاتی اینچنین در مسیرهایی به شدت محدود کشیده شوید و آنهم  بدون ذره ای حس کاووش  و المان های گردش آزاد ،فقط یک چیز را نشان میدهد ،بازی RYSE ساخته شده تا توان سخت افزاری نسل جدید را نشان دهد بدون اینکه تجربه خاصی باشد.چشم اندازهای وسیع با شهرهایی با جزییاتی خیره کننده با سیستم ترسیم مسافت عالی ،شما را گول میزنند که این جهان زنده بوده وبراستی نفس میکشد،اما تا فکر میکنید که  کاووش شروع شده  و قصد گام نهادن در مسیر جستجو را دارید به سرعت به عالم واقعیت شلیک میشوید!درست است که خیلی از بازیها از دیوارهای نامرئی برای کنترل سیستم روایی بازی و محیط سه بعدی استفاده میکنند اما RYSE تلاش خیلی کمی در تغییر دادن محدودیت های خود و یا بهتر نشان دادنشان انجام می دهد.با چنین سیستم مبارزه بدون مغزی ،داستان به سختی میتواند شما را باخود درطول نبرد ها حفظ کند.در واقع  داستانهای قتل و انتقام و خیانت پر شده از کلیشه ها و دیالوگ هایی مشکل دار ،اصلا نمی توانند کاری کنند که شما جدی شان بگیرید.کمی بعد تر شاهد ملاقات با NERO هستید –که به نحوی عالی  بازیگری و صدا گذاری شده ولی بیشتر باز هم همانند داستان و مبارزات ،این بخش نیز  د رخدمت نمایش جزییات خیره کننده توانایی های موتور بازی مثل انیمیشن های صورت خیلی خوب می باشد تا اینکه  کمکی به بازی کند.بخش میادین مبارزاتی اونلاین-co-op بازی نیز تداعی کننده مشکلات بخش Campaign بازی است.کلوسیوم با جزییات عالی پر شده از موانع و نیزه ها، و در اینجاست که شما یک سری عملیات های بی فکرمثل چپ کردن دیگ آتش برای سوزاندن منجنیق ها یا تکرار مکررات بازی !!چپ کردن دیگ آتش برای سوزاندن بربر ها را انجام دهید.این خیلی بد است که تمام طول بازی و از اول تا اخر از یک سیستم مبارزه تکراری استفاده  میکنید   و در بعضی جاها فقط حق انتخاب  یک قدرت خاص مثل سیستم بازیابی سلامتی یا افزایش قدرت را خواهید داشت.این چیزی است که یکبار بازی میکنید و هرگز به آن دست نخواهید زد.

rup13gpa9w6wlwodknmx.jpg

بازی RYSE طبل توخالی است،نمایی خارق العاده در کنار باطنی مرده و خشک و بی حرکت،از سیستم رتبه گیری و ارتقا که به شکلی درد آوری کامل کردنش آسان است (و چنان بدون تاثیر بر بازی که میشود اصل حضور نداشته باشد) و داستانی که  تلاش خیلی کمی در نشان دادن ماهیت قهرمان درفتار  بچگانه اش با سوژه انتقام از خود نشان میدهد ،گواهی است بر اینکه چقدر کم بازی RYSE میتواند گرافیک زیبایش را با چیزی به غیر از مشت پراکنی های توخالی اش پشتیبانی کند.

خوب تکرار در بازی رایانه ایی به این سطح گستره اصلا چیز خوبی نیست،الگوی تکرار و انجام یک کار خاص از جذابیت های ذاتی یک چالش کاسته و نوعی تنبلی و عادت به آسانی و راحتی را ایجاد میکنند.در بازی Dark souls چه نسخه اول یا دوم،تکرار شکلی خاص به خود گرفته  در ترکیب با مبارزاتی ریتمیک و ادغام آن با صدها سلاح و کمان وسپر و زره ،همچون آهنگی دقیق و گوش نواز بر ذهن بازیباز مینشیند تا اورا در مسیر های مختلف هدایت کند-شاید دکمه های مبارزه فقط چهار عدد باشند ولی از Button mashing  های  پیاپی و ظاهر شدن یک دکمه  برای فشردن خبری نیست-همین چهار دکمه با تغییر سلاح ،زاویه حمله وریتم ضربه زنی و ... همه چیز را تغییر میدهند.در RYSE خلاقیتی نیست ،کشتار پیاپی با زدن دکمه هایی تند تند برای زودتر تمام شدن و رسیدن به پایان این نمایش تکنیکی.خوب بازی فانتزی  تاریخ روم باستان  با معرفی شخصیتی به  نام مارکوس تیتوس  ،سرباز –فرمانده شروع میشود که  وظیفه اصلی اش ، دفاع کردن، جاخالی دادن و تاب دادن شمشیر در هوا و فروکردنش به  اعضای بدن بربرهاست.نتیجه چنین چیزی فقط و فقط خشونت محض و بی هدف خواهد بود.هر مرگ در بازی  نمایش چهرهای  دردناک،دست وپای قطع شده ،پاشش خون ....میباشد.این همان امپراطوری رومی است که زاک اسنایدر  میتوانس نشان دهد!حتی نبرد ها نیز ماورایی هستند، خروجی فیلم احمقانه 300 برای بازیها،فقط اسپارتان ها با  لژیون های رومی  جایگزین شده اند.سیستم مبارزاتی خیلی خسته کننده است ،یا دکمه بزن یا تمرکز کن ،و در این بین چند تا دکمه را فشار بده تا تمام شود و به راند بعدی بروی!الگوی د رجه سختی بازی  و مکانیزم های پیش برد مبارزات هم با سیستم بدون کاربرد ارتقا،کاملا خطی شده اند.خطی شدن و محدود بودن مبارزات  و گشت گذاری که وجود ندارد و تعدادی گلدان برای شکستن که د رواقع برای خالی نبودن محیط اینجا و آنجا گذاشته شده اند از نکات قابل توجه به حساب می آیند!

rfyivji1etmr84nd97kb.jpg

مکبث میگوید: پر از انزجار و فریاد برای نشان دادن هیچ چیز!

صدا گذاری قوی و اکتینگ مناسب ،جزییات خیلی بالایی از صورت ها را نشان میدهند،موتور Cryengine 3 نمایش عالی دارد.حرکات لب و صورت و زخم ها همه  در اوج خود هستند.نسخه pc حتی روی جزییات متوسط هم عالی به نظر میرسد هرچند گهگاهی گیر کردن جنازه ها زیر پاها و به اطراف کشیده شدنشان  کمی توی ذوق می زنند. چهار یا پنج ساعت نهایت زمان بازی است،شاید فکر کنید همین پایان بازی است ولی بخش co-op  هم هست که منتها تکرار مکررات سیستم بد مبارزه برآن هم تاثیر گذاشته و عملا ارتقا ودسترسی تان را به لوازم جدید و قابلیت های جدید تکراری و خسته کننده میکند.

v7f0xd87s3sdru3nfkb.jpg

بازی RYSE  را هرگز نمیتوان خوب نامید،یک بازی پر خرج که نهایتا به خاطر آنچه که تیم توسعه دهنده خود بازی آنرا یک "توسعه فاجعه برانگیز" نامیدند یکی از دلایل  ورشکستگی شرکت کرایتک نیز است.  اخیرا کرایتک در معرض ورشکستگی قرار دارد که این مشکل ریشه در اشتباهاتی فاحش  چون تمرکز زیاد روی توسعه موتورهای آنچنانی گران قیمت که  کسی بجز خود تیم توسعه دهنده بخوبی قادر نیست با آنها کار کند و ایجاد IP های تکراری ویا ضعیف،دوانده است.اخیرا شرکت های ناشر بازی pc را جایگاه عناوین ضعیف و شکست خورده کرده اند تا مرهمی باشد بر فروش های ضعیف و سعی میکنند در استیم چند نسخه ای بفروشندو پولی به جیب بزنند. عرضه بازی های ضعیفی  چون Dead Raising 3 و یا همین عنوان RYSE گواهی بر این مدعا ست-

قویترین پلتفرم موجود لیاقت بازیهایی بهتر از اینها را دارد.به امید بازی های بهتر و انحصاری برای PC.

ترجمه نقد وبررسی Gamespot

موفق باشید

رضا قاسمی

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

داداش یه بازی پر گرافیک وجالب اومده برای پی سی خواهشا بزار حال کنیم باهش اگه فن بازی در میاری داداش برو توسایت بازی سنتر اونجا فن سونی زیادن :mad: 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با تشکر از آقا رضای گُل بابت نقد و بررسی خوبشون.

من به شخصه فعلا نظری ندارم تا زمانی که بتونم بازی رو دانلود کنم و انجام بدم.

اما این مسواله که جدیدا سازنده ها بازی های شکست خوردشون رو برای PC منتشر میکنن واقعا حرص آدم رو در میاره و به قول آقا رضا ، چرا همون اولش برای PC منتشر نمیکنن و صبر میکنن ببینن برای کنسول چطور فروش میره اگه داشتن ورشکست میشدن برای PC هم میزنن.

همون جور که گفتم من بازی رو انجام ندادم ، خواهشا کسانی که با آقا رضا مخالف هستن و میگن که بازی خوبی هست ، دلایل خودشون رو بیارن تا به یه نتیجه برسیم.

لینک به دیدگاه

من با اقا رضا موافقم درسته این بازی گرافیک بالا و صدا گذاری عالی داره ولی متاسفانه نه داستان جالبی داره نه گیم پلی متنوع

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

این مطلب رو کامل نخوندم اما با یک نگاه کلی نقد gamespot هست ایشون فقط ترجمه کردن ظاهرا و ممنونم بابتش، خورده گرفتن به ایشون فکر نمی کنم کار درستی باشه... در کل بازی ای که کرایتک بسازه همینه فقط قیافه داره !

کلا نقد یک اثرهنری هست و تمامی ابعادش بررسی میشه نه فقط گرافیکش که یکی از چندین مولفه هاش هست... 

ممنون 

لینک به دیدگاه

بازی خوبی هست در بعضی صحنه ها هیجان خاصی داره بنده امتیاز 6.5 میدم به این بازی ...

ویرایش شده توسط Dark Skies
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با نشکر از همه دوستان  امیدوارم ترجمه نقد به شکلی دقیق براتون راهنما باشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

داداش یه بازی پر گرافیک وجالب اومده برای پی سی خواهشا بزار حال کنیم باهش اگه فن بازی در میاری داداش برو توسایت بازی سنتر اونجا فن سونی زیادن :mad: 

درود دوست گلم

وقتی یک بازی و یا فیلم عرضه میشه  و بزرگ هست باید نقد بشه من فقط اثر رو نقد کردم -شما مختارید بعد از خوندن یا نخوندن نقد آن رابازی کنید یا اگر فیلمه نگاه کنید بعد با معیار های خودتون بسنحید-ولی همانطورکه شما این اثر رو بازی کردید احتمال زیاد   کسی مانعتون نشد نمیتونید به شخصی دیگه اعمال نیرو کنید که کارش رو انجام نده و یا بره جایی دیگه -شما فکر کنم تازه وارد هستید-خواندن نقد یک اثر به معنی این نیست که شما حتما با صاحب آن اندیشه موافقید یا مخالف-این هنر منتقده که دیگران رو با خود در اگاه کردن  به حقایق همراه کنه-شما مختارید در انتخاب ولی مهم اینه که بعدها بررسی کنید ببنید ایا نقد درست بوده یا نه-

دوست عزیز برای pc همیشه بازی ها ی خوب و گرافیک بالا عرضه میشه -این بازی  که اولا مال Pc  نبود و چون شکست خورد اومد روی pc-

من وظیفه خودم دونستم که  آگاه کنم کسی نقد رو میخونه خودش قضاوت میکنه کسی هم نمیخونه و باز هم قضاوت میکنه

موفق باشید دوست من اگر سوالی داشتی درخدمتم @};-

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

ممنون از رضا جان نقد خوبی بود

ادم حس داعش زمان بهش دست میده این بازی اجرا میکنه  :laughing:  خیلی خون ریزیش بالاس 

ویرایش شده توسط naderblue
لینک به دیدگاه

شما خودت بازیش کردی؟ یا چه تنظیماتی و با چه سیستمی؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

شما خودت بازیش کردی؟ یا چه تنظیماتی و با چه سیستمی؟

درود بنده نسخه ایکس وان رو بازی کردم  در حد خیلی کم البته چون نمره رومیدونستم و من وقتی نمره رو بدونم  خیلی پایین باشه میلی به انجام بازی ندارم -متاکرتیک هم خیلی پایین داده بود - چندین ماه پیش زمانی که لانچ شد برای کنسول- نه خیر با توجه به بررسی ها و نقد ها و تجربه خودم ، سراغ نسخه pc نرفتم- من بازیهای زیر نمره 6 رو اصلا تجربه نمیکنم چون وقتم مهمه-مگر مجبور باشم براشون  بررسی بنویسم-اصولا 6 به بالا گیم اسپات خوبه نمره  6 رو میشه یک بار بازی کرد نمره 7   خوبه و دوست داشتنی-8 عالیه و بی نظیر- 9 آخرالزمان بازیه! و10 هم که فقط متال گیر 4 و Gta IV بودن خوب دیگه معلومن!

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کاربر گرامی hex  هم اگر لطف کنند  یک توضیح بیارن یک جواب  و یا دلیل بیارن که  کلی در تاپیک  قبلی به من ایراد گرفتند-به من گفتند دلیل کوبیدن بازی !!!به قول خودشون  من که نمیکوبم هیچ وقت از این کلمه بدم میاد--چیه این هم جواب نقد بررسی از منابع معتبر میتونن به متاکرتیک هم سر بزنن-

http://www.metacritic.com/game/pc/ryse-son-of-rome

معین جان ما منتظریم حتما ما رو باخبر کنید ببنیم دلیل ضدیت شما چی بوده -ممنون

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کاربر گرامی hex  هم اگر لطف کنند  یک توضیح بیارن یک جواب  و یا دلیل بیارن که  کلی در تاپیک  قبلی به من ایراد گرفتند-به من گفتند دلیل کوبیدن بازی !!!به قول خودشون  من که نمیکوبم هیچ وقت از این کلمه بدم میاد--چیه این هم جواب نقد بررسی از منابع معتبر میتونن به متاکرتیک هم سر بزنن-

????? :-?

لینک به دیدگاه

بازی Ryse: Son Of Rome با نسخه چهارم از موتور گرافیکی فوق العاده CryEngine ساخته شد و  برترین گرافیک نسل بعدی را ارائه داده عنوان Ryse: Son Of Rome تا قبل از معرفی نسخه PC آن در انحصار کنسول نسل هشتمی Xbox One بود و با رزولوشن ۹۰۰p و ۳۰ فریم بر ثانیه بر روی این کنسول اجرا می شد.بعد چند وقت  از معرفی نسخه PC این عنوان از انحصار کنسول Xbox One در آمد. این عنوان در سبک Hack And Slash هست و یکی از عناوین لانچ کنسول نسل هشتمی Xbox One نیز میباشد  مایکروسافت و کرایتک حساب زیادی روی این عنوان باز کرده بودند، اما متاسفانه Ryse: Son Of Rome از نظر منتقدان یک شکست کامل بود و نتونست در فروش نیز آن طور که باید عمل کنه

من هم وقتی لیست نمرات رو دیدم از خرید بازی منصرف شدم

مطمعنا فقط به رخ کشیدن موتور بازی برای به بحت و حیرت کشیدن گیمر هست

دیگه بازیها هم داره به سمت تبلیغات و تجارت و پر کردن جیب استودیو و کمپانی سازنده میرن

چون دیگه خبری از سناریوهای چند سال پیش و به چالش کشیدن فکر گیمر نیست که حس خیال انگیز بودن بازی درون گیمر برانگیخته بشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

؟؟ :-?

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

؟؟ :-?

:-? :-? همچنان منتظر هستیم و هیچ؟؟

لینک به دیدگاه

درود دوست گلم

وقتی یک بازی و یا فیلم عرضه میشه  و بزرگ هست باید نقد بشه من فقط اثر رو نقد کردم -شما مختارید بعد از خوندن یا نخوندن نقد آن رابازی کنید یا اگر فیلمه نگاه کنید بعد با معیار های خودتون بسنحید-ولی همانطورکه شما این اثر رو بازی کردید احتمال زیاد   کسی مانعتون نشد نمیتونید به شخصی دیگه اعمال نیرو کنید که کارش رو انجام نده و یا بره جایی دیگه -شما فکر کنم تازه وارد هستید-خواندن نقد یک اثر به معنی این نیست که شما حتما با صاحب آن اندیشه موافقید یا مخالف-این هنر منتقده که دیگران رو با خود در اگاه کردن  به حقایق همراه کنه-شما مختارید در انتخاب ولی مهم اینه که بعدها بررسی کنید ببنید ایا نقد درست بوده یا نه-

دوست عزیز برای pc همیشه بازی ها ی خوب و گرافیک بالا عرضه میشه -این بازی  که اولا مال Pc  نبود و چون شکست خورد اومد روی pc-

من وظیفه خودم دونستم که  آگاه کنم کسی نقد رو میخونه خودش قضاوت میکنه کسی هم نمیخونه و باز هم قضاوت میکنه

موفق باشید دوست من اگر سوالی داشتی درخدمتم @};-

نقد به اینصورت که فقط  یکطرفهباشه و ضعفهای  کوچک بازی وچیزای منفی  که 90درصد بازیها دارن را بگید اصلا قبول ندارم  هر کسی هر سبکی که دلش بخواد وهر بازی دلش بخواد انجام مبده نظر شخصی منم اینه زیاد به رتینگ بازی که سایتها میدن دل نبندید @};-

ویرایش شده توسط SOUL REVER
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نقد به اینصورت که فقط  یکطرفهباشه و ضعفهای  کوچک بازی وچیزای منفی  که 90درصد بازیها دارن را بگید اصلا قبول ندارم  هر کسی هر سبکی که دلش بخواد وهر بازی دلش بخواد انجام مبده نظر شخصی منم اینه زیاد به رتینگ بازی که سایتها میدن دل نبندید @};-

درود

من همه نقاط مثبت بازی روهم کاملا اشاره کردم با دقت بخونید متوجه میشید -دوست گلم من 15 ساله به این نمرات ساتها دل بستم و اتقاقا خیلی هم خوب بوده-اینجور آدم یک آگاهی پیدا میکنه -وقتم رو با چیز های بی ارزش تقلف نمیکنم می تونم تمرکز کنم روی  موضوعات مهم-ما هم نگفتیم هر کسی چیزی  که دلش میخواد انجام نده -گفتم شما مختارید -کدوم بازی ها 90 درصد منقی دارند؟نام ببرید با توضیح و دلیل . مقایسه-

اما دلیل نوشتن این بررسی :(چون همانطور که  خدمتت گفتم معمولا در مورد بازیهای خوب بنده تحقیق میکنم/)

کسی از دوستان بدون دلیل و داشتن مدرک گفتند چرا به از بازی ایراد گرفتم بنده دلیل آوردم -به این دلایل بالا که ذکر شد و نمرات پایین -منتظر موندم ایشون هم بیاد دلیل بیاره برای دفاعش ببینم چرا گفته بازی خوبه ؟متاسفانه دلیل که نبود  و حرف حق بود نیامدن دنبال بحث-موضوع این بود.

شما موفق باشید  و با سلیقه خودوتون بازی کنید ولی همونطور که گفتم در پایان بالاخره در ذهنتون سوال پیش میاد که آیا خوب بود یا بد؟آیا وقتم از بین نرفت؟آیا هزینه که کردم یا چندین روز دانلود و گذاشتم سیستم روشن می ارزید؟آیا نقد ها صحیح بودند ؟.......بعدا قضاوت خواهد شد.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

اگه از لحاظ داستان وگیم پلی نگاه کنیم هیچ بازیهای به بازیهای زمان ps1نمیرسه  مخصوصا سول ریور

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

پس یعنی این بازی ارزش خرید نداره....!

چه بازی الان بخرم که باهاش حال کنم ؟

لینک به دیدگاه

پس یعنی این بازی ارزش خرید نداره....!

چه بازی الان بخرم که باهاش حال کنم ؟

ارزش خرید که نمیشه گفت نداره بازی خوش گرافیکی هست داستانش هم خوب هست اما خوب بکش بکش هست با شمشیر تا اخر بازی ولی ارزش یک باز بازی کردن داره

به خاطر گرافیک زیبای باز 

///////////////////////////////////////////////////

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=28980

اینم میتونید خریداریی کنید

ویرایش شده توسط naderblue
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...