رفتن به مطلب

مشکل بیرون نیومدن درایو نوری

AliSh45
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

یه درایو نوری دارم که چندین ساله داره کار میکنه

ولی وقتی توش دیسک نباشه دیگه نمیاد بیرون و باید حتما با سوزن درش بیاری

میخواستم بدونم آیا با تعمیر میشه کاری براش کرد یا عوض کردنش به صرفه تره؟؟

لینک به دیدگاه

یه cd توش بزار همیشه باشه 

این راحت ترین راهه،منم تا حالا هر چی درایو نوری داشتم همچین مشکلی داشته،همیشه یه سی دی خراب داشتم میزاشتم توش بمونه.

لینک به دیدگاه

وقتی میشه با یه تسمه کار را راه انداخت دیسک میخواد چیکار کنه من هم این مشکل را داشتم رفتم تسمه خریدم ابردم 3 تا DVD RW را درست کردم

لینک به دیدگاه

بله ...دوست عزیزمون درست میفرمایند ... تسمشو عوض کن ...چون تسمه های درایو ها اون داخل گرما میبینن انبساط روشون صورت میگیر و گشاد میشن ...راحا با یه دم باریک دراز تسمه رو در بیار و تسمه ی جدید رو بزار ...اپتیکش ضعیف نشده که بگی تو تحریم هستیم گیر نمیاد ...یه تسمه ست که همه جاها هم دارن ...

لینک به دیدگاه

دوستان صحیح میگن یه تسمه 300 تا تک تومنی میگیری با پنس یا موچین عوضش می کنی خیالتم راحت میشه

لینک به دیدگاه

ممنون و متشکر از همه ی دوستان

آیا با عوض کردن تسمه صدای زیادشم موقع کار از بین میره؟

لینک به دیدگاه

بستگی داره چجوری صدا بده ... اگه صداش خیلی زیاده و همیشه که CDمیزاری توش اینجوریه ممکنه IC کنترلش نیمسوز شده باشه که بعد از مدتی IC کاراییش رو ازدست میده و CD رو که میزاری با سرعت وحشتناکی میچرخه و سی دی رو خش میندازه و داغون میکنه و رایتر و سی دی هم خیلی داغ میشن و بوی سوختگی از رایتر میاد ...

اینارو شوخی نگیرا ... اگه چنین مشکلی داشت تا قبل از اتمام گارانتیش ببر بده بهشون ولی نگو چنین اتفاقی واسش افتاده ...

ولی در کل امتحان بکن و نتیجه ش رو به ما بگو ...البته اول یه تسمه سالم بنداز بعد تست بزن ...

ویرایش شده توسط MAHDI_VAMPIRE
لینک به دیدگاه

بستگی داره چجوری صدا بده ... اگه صداش خیلی زیاده و همیشه که CDمیزاری توش اینجوریه ممکنه IC کنترلش نیمسوز شده باشه که بعد از مدتی IC کاراییش رو ازدست میده و CD رو که میزاری با سرعت وحشتناکی میچرخه و سی دی رو خش میندازه و داغون میکنه و رایتر و سی دی هم خیلی داغ میشن و بوی سوختگی از رایتر میاد ...

اینارو شوخی نگیرا ... اگه چنین مشکلی داشت تا قبل از اتمام گارانتیش ببر بده بهشون ولی نگو چنین اتفاقی واسش افتاده ...

ولی در کل امتحان بکن و نتیجه ش رو به ما بگو ...البته اول یه تسمه سالم بنداز بعد تست بزن ...

پس مشکل از اینجاست....من هم همچین مشکلی با رایترم داشتم یبار توش سی دی گذاشتم بعد چند ثانیه سی دی داخلش منفجر شد....راستی این تسمه ها که برم یکی از ابزار فروشی بگیرم موردی نداره که؟!
لینک به دیدگاه

اول تسمه رو در بیار و باخودت ببرو بگو یکی از همین سایز و یکی دیگه هم یه سایز کوچکترمیخوام ...تا روزه شک دار نگیری ...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...