رفتن به مطلب

مدیرارشد اجرایی جدید AMD:ما در سایه اینتل بسر نمی بریم!

AORUS
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

lisa-su-formal-high-res-1200xx2100-1181-

اخیرا مدیرعامل AMD اقدام به معرفی Lisa Su به عنوان مدیرارشد  اجرایی خود کرده است که وی در یکی از اولین اظهارات خود پس از تصدی این مقام گفته :"AMD در سایه رقیبش اینتل بسر نمی برد".

آیا نبرد میان Intel و AMD تا آخرالزمان به طول خواهد انجامید؟چه کسی بهتر است؟چه کسی سریعتر است؟کدام یک مقرون به صرفه تر است؟

منبع خبر:http://www.bizjournals.com/sanjose/news/2014/10/09/meet-amds-new-ceo-lisa-su-7-things-to-know.html

ترجمه: خبات کریمی

ویرایش شده توسط Extreme+
لینک به دیدگاه

AMD دست رو دست نزاشته ، مطمئن باشین وقتی DX12 کامل معرفی شد گرافیک + سی پی یو نسل جدیدش رو معرفی میکنه

هم دهن انویدیا و هم دهن اینتل سر....ویس میشه !!! البته رقابت با اینتل برای AMD سخت تره !

ویرایش شده توسط iMPACT
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کلا من به يه چيز اعتقاد دارم !

اونم اينه که اگر AMD نبود انويديا و اينتل به جيب مصرف کننده رحم نمي کردند ! همين الانش هم رحم نمي کنند چه برسه زماني که رقيبي به نام AMD نباشه.

لینک به دیدگاه

amd برای سی پی یو باید معماری جدید استفاده کنه تعداد هسته دیگه جواب نمیده قبلا هم جواب نمی داد نمی دونم جرا اینقدر روش مانور دادن

امیداوارم به اوج بر گرده من ناچاریی رفتم طرف اینتل وگرنه فن amd هستم  :D

ویرایش شده توسط naderblue
لینک به دیدگاه

کلا من به يه چيز اعتقاد دارم !

اونم اينه که اگر AMD نبود انويديا و اينتل به جيب مصرف کننده رحم نمي کردند ! همين الانش هم رحم نمي کنند چه برسه زماني که رقيبي به نام AMD نباشه.

بحث وجود به نظرم نباید انجام بدیم ! بحث پیشی گرفتن AMD باید باشه .... :)

خدایی الان گرافیک های AMD چی از انویدیا کم دارن ؟ یه سری مشکل دمای بالا داشتن سری رفرنس R9 که اگر مصرف کننده ، واقعا این کاره باشه مشکل حادی نبود

CPU هم مدتیه کاری خاصی انجام ندادن در ظاهر ولی به وقتش نسل جدید CPUشون رو رو میکنند و نمیگم یه روزه اینتل رو شکست میدن :دی ولی رقیب سر سختی خواهند بود من شک ندارم ^_^

amd برای سی پی یو باید معماری جدید استفاده کنه تعداد هسته دیگه جواب نمیده قبلا هم جواب نمی داد نمی دونم جرا اینقدر روش مانور دادن // 100%

امیداوارم به اوج بر گرده من ناچاریی رفتم طرف اینتل وگرنه فن amd هستم  :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

JC-hysterical.giflaugh1.gifwww.pichak.net-31.giflaugh2.gif

یعنی انقد اینتلته؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

JC-hysterical.giflaugh1.gifwww.pichak.net-31.giflaugh2.gif

یعنی انقد اینتلته؟

کلا روی چیزی تعصب ندارم ، طرفداری از یه برند که خیلی کار مبتدی هستش ... هر کدوم نسبت به قیمت کارایی بهتری بده همون رو انتخاب میکنیم . در مجموع همشون میخوام ملت رو سرکیسه کنن .

اتفاقا الان یدونه بلاک ادیشن 3 هسته ای (قابل آنلاک شدن به 4 هسته ) AMD روی سیستمم هستش ، چون اون زمان با این قیمت یه دو هسته ای Intel و مادربورد ddr2 ساپورت به زور میشد خرید . اما با AMD خیلی کارایی بهتری میشد داشت تازه مادبورد هاش هم ارزونتر وا میستاد و DDR3 ساپورت میکرد .

این عکس رو گذاشتم چون حرف این خانومه فقط همین نقل قول رو داشت :D

ویرایش شده توسط Mahyar_Curious
لینک به دیدگاه

من تمام قطعاتم راعوض کردم وسیستم قوی اینتل1150 4770k بستم باور میکنید20روز بیشتر استفاده نکردم و همه قطعاتو فروختمشون تو همین سایت وسایت همسایه اخه یه با اینتل یه جوریم والانم دوبارهamdبستم

لینک به دیدگاه

من تمام قطعاتم راعوض کردم وسیستم قوی اینتل1150 4770k بستم باور میکنید20روز بیشتر استفاده نکردم و همه قطعاتو فروختمشون تو همین سایت وسایت همسایه اخه یه با اینتل یه جوریم والانم دوبارهamdبستم

زیاد خرج نکن نسل جدید cpu های amd سال 2015 باید بیاد . . .

لینک به دیدگاه

این عکس رو گذاشتم چون حرف این خانومه فقط همین نقل قول رو داشت :D

إ من فکر کردم مرده .دی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

زیاد خرج نکن نسل جدید cpu های amd سال 2015 باید بیاد . . .

منم خیلی به آینده AMD خوش بینمCount_Sheep.gif

لینک به دیدگاه

=))

سایه؟  =))  نخواهیم زیست؟ =))

خوبه خودشم میدونه تو سایه ی اینتل می زیند  :wacko: (فعل حال زیستن چیه؟!)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

=))

سایه؟  =))  نخواهیم زیست؟ =))

خوبه خودشم میدونه تو سایه ی اینتل می زیند  :wacko: (فعل حال زیستن چیه؟!)

شاید "زندگی نمی کنیم" درست تر باشه.اما چون "زندگی" جالب نبود "زیست "رو انتخاب کردم.

We do not Live in the Shadow of Intel”

AMD will not live in the shadows of  Intel.

ویرایش شده توسط HeLen jOOn
لینک به دیدگاه

AMD بدون شک نیاز به دمیدن روحی تازه در کالبد نیمه جان طرفدارهاش داره، با یه i3 که حتی توی کار با 40 تا Tab کروم مشکل داره سر می کنیم تا AMD یه چیزی بده بیرون که ارزش خریدنش رو داشته باشه.

یه نکته ی مهم که من توی AMD به سبک اینتل ندیدم اینه که متأسفانه هزینه ی کمی رو برای بخش تحقیق و توسعه ی محصولات داره، از دل همین تحقیق هاست که یه چیز بدرد بخور میاد بیرون و کلید موفقیت اینتل رو هم فقط همین مطلب میدونم.

کماکان به AMD امیدواریم، امیــدوار...  @};- 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

AMD بدون شک نیاز به دمیدن روحی تازه در کالبد نیمه جان طرفدارهاش داره، با یه i3 که حتی توی کار با 40 تا Tab کروم مشکل داره سر می کنیم تا AMD یه چیزی بده بیرون که ارزش خریدنش رو داشته باشه.

یه نکته ی مهم که من توی AMD به سبک اینتل ندیدم اینه که متأسفانه هزینه ی کمی رو برای بخش تحقیق و توسعه ی محصولات داره، از دل همین تحقیق هاست که یه چیز بدرد بخور میاد بیرون و کلید موفقیت اینتل رو هم فقط همین مطلب میدونم.

کماکان به AMD امیدواریم، امیــدوار...  @};- 

امیدواریم خانم دکتر این کار رو بکنه.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...