رفتن به مطلب

تصاویری دیدنی از کالبدشکافی Zotac GTX 980 AMP! Extreme

AORUS
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

این کارت های زوتاک تا دیروز که 1200 بود چرا امروز که نگاه کردم شده 1300؟ 

مثل اینکه دوباره گرون تر شد! رسید به 1350 رفرنس...!

خب مثل اینکه دوباره یه پنجاه تومنی اومد روش و الآن تقریبا شده 1400 آنهم رفرنس!

ویرایش شده توسط nasir1367
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خب مثل اینکه دوباره یه پنجاه تومنی اومد روش و الآن تقریبا شده 1400 آنهم رفرنس!

خرید 970 با این قیمت ها فعلا منطقی نیست  و فقط ریختن پول به جیب مبارک دلال ها هستش. همون موقع که این مدل زوتاک 1200 بود ارزش داشت. مدل های بالاتر مثل MSI و Gigabyte و Asus هم هر وقت رسیدن به 1300 ارزش خریدن دارند. الان روی این کارت ها راحت 500 تومن میره تو جیب دلال و وارد کننده ی محترم!!!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نمیدونم چرا این کارت با این همه تشکیلات بدرد اورکلاکرها نمیخوره  :-?  :-?  :-?

لینک به دیدگاه

یادش بخیر یه زمانی از هر مارکی وارد ایران میشد اون موقع هم جدیدا گرون بودن ولی بازم میشد خریدشون 

داشتم تاپیکای قدیمی اسمبل نگاه می کردم می گفتم دو باره میشه قیمتا مثل قبل بشه دلار 900 تومن

لینک به دیدگاه

اقایون حرفه ای نظرشون درباره گراف های زوتاک نسبت به اسوس و گگیگا چیه؟

چقدر تفاوت دما دارند؟

صداشون چطوره دوستان؟

لینک به دیدگاه

خرید 970 با این قیمت ها فعلا منطقی نیست  و فقط ریختن پول به جیب مبارک دلال ها هستش. همون موقع که این مدل زوتاک 1200 بود ارزش داشت. مدل های بالاتر مثل MSI و Gigabyte و Asus هم هر وقت رسیدن به 1300 ارزش خریدن دارند. الان روی این کارت ها راحت 500 تومن میره تو جیب دلال و وارد کننده ی محترم!!!

درود استاد حرفتون کاملا درست ولی ...

مسئله اینجاست که قیمت این کارتها تا 1300 خواهد رسید عایا ؟؟؟؟ :-?

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود استاد حرفتون کاملا درست ولی ...

مسئله اینجاست که قیمت این کارتها تا 1300 خواهد رسید عایا ؟؟؟؟ :-?

تا وقتی به این قیمت بخریم نه ! وقتی به این قیمت مشتری دارند و میفروشن هرگز! ولی اگر نخریم قیمتش رو واقعی میکنن که میشه همون 1300

لینک به دیدگاه

تا وقتی به این قیمت بخریم نه ! وقتی به این قیمت مشتری دارند و میفروشن هرگز! ولی اگر نخریم قیمتش رو واقعی میکنن که میشه همون 1300

تنها طوری که میتونم جوابتو بدم اینه :clapping:  :clapping:  :clapping:

ویرایش شده توسط محمدرضا نظری
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

چه تاپیک پر باری من لذت بردم با تشکر از همه !!!!!!! :wacko: :wacko: :wacko: ~x(

لینک به دیدگاه

جالبه 970 های بدون گارانتی رو هم بالای 1600 میفروشن. مستقیم وارد شده از دبی. شاید تو دبی هم گرونه. به خاطر کمبود کارت یا گشاد بودن فروشنده های دبی!

970 اینه وضعیتش. مطمعنا 965 ti و 960 ti رو هم دست نیافتنی خواهند کرد واردکننده های سودجو.

ویرایش شده توسط Mahdi-Lion
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

جالبه 970 های بدون گارانتی رو هم بالای 1600 میفروشن. مستقیم وارد شده از دبی. شاید تو دبی هم گرونه. به خاطر کمبود کارت یا گشاد بودن فروشنده ها!

970 اینه وضعیتش. مطمعنا 965 ti و 960 ti رو هم دست نیافتنی خواهند کرد  واردکننده های سودجو.

دوست من حرف های ناشایست نزنید خواهش میکنم

ببنید این همیشه همینطور بوده من نمیدونم چرا همه گیر دادند به  قیمت سری 900 - مگر کارتهای گرافیک دیگه رو دارن از نظر قیمتی متفاوت میفروشند؟یا کلا لوازم دیگه رایانه یا اصلا همه چیز ؟؟پس ربطی به فقط این کارت نداره عزیز من -شما هم خون خودت رو کثیف نکن و  از الفاظ بد هم در فروم استفاده نکنید تشکر میکنم ضمنا همه فروشندگان هم بد نیستند و آدم های با انصاف هم داریم مثل همه اصناف -

موفق باشید

ویرایش شده توسط Mahdi-Lion
لینک به دیدگاه

ببنید این همیشه همینطور بوده من نمیدونم چرا همه گیر دادند به  قیمت سری 900 - مگر کارتهای گرافیک دیگه رو دارن از نظر قیمتی متفاوت میفروشند؟یا کلا لوازم دیگه رایانه یا اصلا همه چیز ؟؟پس ربطی به فقط این کارت نداره عزیز من -شما هم خون خودت رو کثیف نکن و  از الفاظ بد هم در فروم استفاده نکنید تشکر میکنم ضمنا همه فروشندگان هم بد نیستند و آدم های با انصاف هم داریم مثل همه اصناف -

موفق باشید

منظورم فروشنده های اون ور آب بود نه اینجا.

با توجه به قیمت بالای کارت های مستقیما وارد شده بدون گارانتی گفتم شاید از اونور اب گرون میخرن گرون تر از قیمت آمازون و ...

شما هم خون خودت رو کثیف نکن در راه حمایت از GTX 970 (علیه سلام).

ویرایش شده توسط Core_i6
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

منظورم فروشنده های اون ور آب بود نه اینجا.

با توجه به قیمت بالای کارت های مستقیما وارد شده بدون گارانتی گفتم شاید از اونور اب گرون میخرن گرون تر از قیمت آمازون و ...

شما هم خون خودت رو کثیف نکن در راه حمایت از GTX 970 (علیه سلام).

موفق باشید دوست من 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

موفق باشید

والا... مگه قیمت کارتهای 780ti برخی مدل هاش بیشتر از بهترین مدلهای 980 نبود تا همین چند وقت پیش(هنوزم هست؟ :دی )

لینک به دیدگاه

والا... مگه قیمت کارتهای 780ti برخی مدل هاش بیشتر از بهترین مدلهای 980 نبود تا همین چند وقت پیش(هنوزم هست؟ :دی )

چون 780 ti گرونتر بود خودش. موقع عرضه 700 دلار. بعدها کم کم کاهش یافت نمیدونم تا چقدر!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

چون 780 ti گرونتر بود خودش. موقع عرضه 700 دلار. بعدها کم کم کاهش یافت نمیدونم تا چقدر!

دقیقا"...

اما الان دراپ سنگین خوردن و مدل ایسوس dcuII شده 480 دلار فکر کنم یک ماهی هست....اما قیمت بازار مثل همون موقعست 700 دلار بود و تکون نخورده:

http://lioncomputer.ir/product/3593/ASUS+GTX+780+Ti+OC+DCII+3GB+GDDR5/

و به قیمت 980 فروخته میشه :

http://lioncomputer.ir/product/4462/ASUS+GTX+980+DCII+OC+STRIX+4GB+GDDR5/

در همین زمان 980 حدود 70 دلار گرونتره و ضرب در هر عددی بین 3000 تا 3600 کنیم هم اختلاف باید زیاد باشه :دی

به نظرم 780ti بیشتر شایسته گیر دادن به قیمتشه :دی

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فرجام حرف حق زد جواب نداره من الان فقط نظاره گر هستم :eek: :eek:

لینک به دیدگاه

از سایت زیر میشه شکایت کرد از ماتریکس، آواژنگ، ویستا و... برای گران فروشی کارت های high end و قدرتمند.

من پر می کنم. چند نفر دیگه هم بفرستن شاید سریعتر رسیدگی کنن. نمیدونم اصلا فایده ای داره یا نه.

http://www.cppo.ir/pages/frontEnd/e_complain.aspx

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...