رفتن به مطلب

نظر شما در مورد CPU Pentium® G6950 1156

Recommended Posts

درود دوستان

خیلی کنجکاو شدم که بدونم این محصول CPU Pentium® G6950 1156 در چه رده ای از CPU ها قرار داره چون یکی از دوستان میاره میخوام بدونم که فردا ازش بخرم یا نه

منتظرم دوستان

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

باسلام

فکر کنم این سی پی یو در رده متوسط وDual-Core ها هست

و به استثنای تکنولوژی Turbo Boost یا Hyper-threading

و و 32 نانومتری هست:->

لینک به دیدگاه

با سلام

اینطوری که به نظر می رسه این cpu چیپ گرافیک هم داره فقط نمی دونم چه جوری می خواد ازش خروجی بگیره؟

http://ark.intel.com/Product.aspx?id=43230

لینک به دیدگاه

با سلام

اینطوری که به نظر می رسه این cpu چیپ گرافیک هم داره فقط نمی دونم چه جوری می خواد ازش خروجی بگیره؟

http://ark.intel.com/product.aspx?id=43230

دقیقا منظروتون رو متوجه نشدم

لینک به دیدگاه

بنده حقیقتا چیز خاصی از این CPU نفهمیدم تنها چیزی که راجع بهش میتونم بگم یه CPU عجیب هست شتید فقط به این دلیل تولید

شده که دوستان mid-end یا حتی low-end بتونن از قابلیتهای مادربورد های جدیدی که این CPU بهشون میخوره بهره ببرند.که میتونه

فکر خوبی باشه.در کل اگر من بخوام دوتا انتخاب داشته باشم از بین Corei3 و G6950 انتخابم قطعا Corei3 هست ولی اگر بخوام از بین

LGA775 و LGA 1156 یکی رو انتخاب کنم حتما LGA1156.چون قابلیتهای مادربوردهای 1156 خیلی بیشتر از مادربوردهای با سوکت 775

هست. ولی در کل اگر بخوام به کسی توصیه کنم چنین CPU ای بخره بهش میگم تمام تلاشتو بکن تا Cori3 بخری ولی اگر نتونستی

اینو بخر.:confused:

لینک به دیدگاه

سلام آقاي حسيني

اين مدل پردازنده براي سري low end يا ارزان قيمت طراحي شده و همانطور كه اطلاع داريد داراي گرافيك مجتمع(درون چيپcpu)

از اين مدل cpu با استفاده از مادربوردهاي كه به تازگي توليد شده اند وداري چيپست h55 يا h57 مي باشد ميتوانيد بدون نياز به vga مجزا خروجي بگيرد چيپ گرافيكي اين مدل Cpu بازده مناسبي ندارد و بيشتر براي كاراي مولتي مديا مناسب است

در كل با توجه به افت قيمت رم هاي ddr3و مادربوردهاي سوكت 1156 در آينده نزديك شاهد جايگزين شدن اين cpu به جاي pentium هاي سوكت 775 خواهيم بود

لینک به دیدگاه

سلام آقاي حسيني

اين مدل پردازنده براي سري low end يا ارزان قيمت طراحي شده و همانطور كه اطلاع داريد داراي گرافيك مجتمع(درون چيپcpu)

از اين مدل cpu با استفاده از مادربوردهاي كه به تازگي توليد شده اند وداري چيپست h55 يا h57 مي باشد ميتوانيد بدون نياز به vga مجزا خروجي بگيرد چيپ گرافيكي اين مدل Cpu بازده مناسبي ندارد و بيشتر براي كاراي مولتي مديا مناسب است

در كل با توجه به افت قيمت رم هاي ddr3و مادربوردهاي سوكت 1156 در آينده نزديك شاهد جايگزين شدن اين cpu به جاي pentium هاي سوكت 775 خواهيم بود

بعد از خوندن مطالب سایت اینتل متوجه شدم مطالب دوست عزیز کاملا درسته فکر کنم این cpu همون نقشی رو در 1156 داره که E5300 و E5400 در cpu های LGA 775 داشتند خصوصا بخاطر قیمت 87 دلاری این cpu ولی اینطور که در سایت اینتل نوشته علاوه بر چیپست های H55 و H57 چیپستهای P55 و Q57 این cpu را ساپورت می کنند.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...