رفتن به مطلب

◄◄◄ شب زنده داران ►►►

AORUS
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

اگر یکی ازت بپرسه: 2×3 چند میشه؟ فوراً در کمال سادگی میگی: 6 تا !

و اگر بپرسند چقدر طول کشید تا حلش کردی هم فوراً میگی: یک ثانیه!

حالا اگر ازت خواستند که 13×12 را در همین مدت کوتاه حل کنی، میتونی؟؟؟

حتما کمی مردد میشی و یا ماشین حساب را بکار میگیری ..!

نه، نه بدون استفاده از ماشین حساب یک روش ریاضی بسیار ساده (اما در حد موشک) هست که در عرض چند ثانیه مساله را حل میکنه و دقیق ، دقیق و سریع!

و این روش برای حل اعداد از 11 تا 19 با همان سرعته اعداد از 1 تا 9 هست. با ما باش تا راه حل را کیف کنی..!

اینم راهکار:

12 × 13

عدد (2) را در (3) ضرب کن و در اول حاصلضرب سمت راست بگذار: (6)

و خود همین عدد را باهم جمع کن و در کنارش بگذار (5)

وعدد 1 که خودش هست و در یکان بزار

حاصلضرب میشه: 156

یه مثال دیگه میزنم:

12×14=?

4×2=8

4+2=6

با عدد یک که در آخر میزاریم پس میشه: 168

 و یه مثال دیگه تاحسابی جا بیفته

11×13=?

1×3=3

1+3=4

و عدد 1 را در آخر جابدین حاصلش میشه 143‌

(همش که نباید جک باشه‌‌‌، یه چیز بدرد بخور هم بد نیست بذاریم دوستان)

موفق باشید :)

val.gif

لینک به دیدگاه

ﻣﺮﺍﺣﻞ ﻋﻤﻠﯿﺎﺕ ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﺑﺎﺯﮔﺸﺖ ﺍﺯ ﻋﺮﻭﺳﯽ

ﺩﺧﺘﺮﻫﺎ :

1 ﺑﻨﺪ ﮐﻔﺸﻬﺎ ﮐﻪ ﺗﺎ ﯾﮏ ﻭﺟﺐ ﺯﯾﺮ ﺷﮑﻢ،ﺩﻭﺭ ﭘﺎ ﭘﯿﭽﯿﺪﻩ ﺍﻧﺪ ﺭﺍ ﺑﺎﺯ

ﻣﯿﮑﻨﻨﺪ!

-2ﻣﺎﻧﺘﻮ ﺭﺍ ﺩﺭ ﻣﯿﺎﻭﺭﻧﺪ

-3 ﻟﺒﺎﺱ ﺭﺍ ﺑﻪ ﮐﻤﮏ ﻣﺎﺩﺭ ﯾﺎ ﺧﻮﺍﻫﺮ ﺩﺭ ﻣﯿﺎﻭﺭﻧﺪ

-4 ﻣﻮﻫﺎﯼ ﻣﺼﻨﻮﻋﯽ ﺭﺍ ﺑﻪ ﮐﻤﮏ ﺧﺎﻧﻮﺍﺩﻩ ﺑﺎﺯ ﻣﯿﮑﻨﻨﺪ

5.لنز را در میارن

6.گن را در میارن

-5 ﻣﮋﻩ ﻫﺎﯼ ﻣﺼﻨﻮﻋﯽ ﺭﺍ ﻣﯿﮑَﻨﻨﺪ!

-6 ﻧﺎﺧﻦ ﻫﺎﯼ ﻣﺼﻨﻮﻋﯽ ﺭﺍ ﻣﯿﮑﻨﻨﺪ !

-7ﺁﺭﺍﯾﺶ ﺭﺍ ﺑﺎ ﺷﯿﺮ ﭘﺎﮐﻦ ﭘﺎﮎ ﻣﯿﮑﻨﻨﺪ

-8 ﺻﻮﺭﺕ ﺭﺍ ﻣﯿﺸﻮﯾﻨﺪ!

-9 ﻟﺒﺎﺳﻬﺎ ﺭﺍ ﺑﺎ ﺩﻗﺖ ﺗﻤﺎﻡ ﺩﺭ ﮐﻤﺪ ﺟﺎﺳﺎﺯ ﻣﯿﮑﻨﻨﺪ !

-10 ﻣﯿﺨﻮﺍﺑﻨـــــــــــــــﺪ !

ﭘﺴﺮﻫﺎ :

-1 ﺷﻠﻮﺍﺭ ﺭﺍ ﺩﺭ ﻣﯿﺎﻭﺭﻧﺪ

-2ﺷﻠﻮﺍﺭﮎ ﺭﺍ ﻣﯿﭙﻮﺷﻨﺪ

-3 ﻣﯿﺨﻮﺍﺑﻨـــــــــــــــــــــــــﺪ

ازاتاق فرمان اشاره کردن شلوارکم نميپوشن, ميخوابن

لینک به دیدگاه

زندگي دشمن شما نيست، اما طرز فكرتان مي تواند دشمن شما باشد. "ريچارد كارسون"

لینک به دیدگاه

پنداخلاقی

منظور از صله رحم فقط ارتباط و رفت و آمد با خویشان و بستگان مادری است زیرا اگر مقصود پدری هم بود صله ب.... گفته میشد!

:excl:

درود

کاربرانی که  در این تاپیک شرکت میکنید تا الان چندین مورد دیده شده که پست های خلاف نزاکت داشتید و چشم پوشی شده که از شان انجمن لیون و از حد شوخی به دور هست.متاسفانه اگر رعایت نکنید باعث بسته شدن تاپیک و شامل اعمال قانون خواهید شد.

لینک به دیدگاه

درود به همه ی گرگ های شب زنده دار انجمن :دی

دوستان عزیز از بازی COD : AW راضی بودید؟؟؟

لینک به دیدگاه

علاقم نسبت به گیم کم و کمتر می شه هر سال. دوستان راهنمایی کنید می خوام برم دکتر :دی ^_^

لینک به دیدگاه

علاقم نسبت به گیم کم و کمتر می شه هر سال. دوستان راهنمایی کنید می خوام برم دکتر :دی ^_^

من هم همینطور شدم بخدا

داشتم شاخ ترین بازی تازه منتشر شده رو بازی میکردم(کال ادونس) ولی انگار نه انگار.مثل اینکه دیگه حسش نی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من هم دیگه کارم تمومه ... 8-X

از دست دوستان اینطوری شدم ~x(

از بس که سیستم درست درمون ندارن وبه عبارتی پایه مناسبی نیستن اینجوری شدم یجورایی

آدم بعضی هاشون رو می بینه فکر میکنه توی کره شمالی داره زندگی میکنه :laughing: :D

گوشی کلنگ، سیستم کلنگ ، اینترنت، چی هستش؟

کلاً کلنگ

صبح تا شب جون میکنن بعد دلشون نمیاد دو قرون خرج برای رفاه خودشون بکنن :-?(البته به استثناء قلیان )

میگیم یه تکونی به خودت بده  میگه میخوام چیکار

اینطوری میشه که روی ادم تاثیر منفی میزاره

توصیه من اینه که سعی کنید از اینجور افراد پرهیز کنید تا عمر گیمری تون بیشتر بشه

مثل مسواک زدن برای طولانی شدن عمر و استحکام دندون میمونه =)) =))

ویرایش شده توسط momo000000
لینک به دیدگاه

آره بخدا

بابا ملت نت دارن با سرعت 1 مگ دارن باهاش دان میکنن بهش میگن لاک پشتی.سیستم گیم دارن در حد بنز میگن سیستم فقیرانه و از اینجور حرفا

اونوقت من دارم با نت با سرعت 32 kb دان میکنم.شما خودتون قضاوت کنین من و سرعت نتم در چه رده ای از موجوداتیم.فک کنم هنوز چیزی در وصف من خلق نشده.سیستممون هم که خدا برکتش بده یه سی پی یو داریم که داریم به زور اور و ولتاژ باهاش میگذرونیم

بازم خداروشکر میکنم که باز همینارو دارم و سرم باهاش گرمه.

بعضیا واقعا ناشکری میکنن.ان شاالله که همه قدر نعماتی که خدا بهشون داده رو بدونن ...

لینک به دیدگاه

بازی ها ساده تر بازی کن  :) من سعی میکنم در گیم غرق نشم اگه چندین بازی همزمان بازی کنید از گیم زده میشید 

خیلی بازی ها هست من اصلا بازی نکردم مثلا سری بازی های Call of Duty فقط تا مدرن وار 1 بازی کردم دیگه ادامه ندادم 

در مورد بازی ها جدید دیگه به شخصه هنوز کرایسیس 3 و 2 بازی نکردم فقط 1 بازی کردم 

بقیه بازی ها هم به همین طریق عمل کردم حس خوبی به بازی ها الان دارم / بتلفیلد 4 هنوز ندیدمش از نزدیک :D    :) الان دارم یک بازی دان میکنم با گرافیک دهه قاجار  :laughing:

http://www.novagames.ir/tag/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%DB%8C%D9%84-%D9%84%D8%A7%DB%8C%D9%81-2-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-pc/

شماره اول این بازی 5 سال پیش شایدم بیشتر بازی کردم هوس کردم شماره دو این مقوا بازی کنم  :D  البته در کنارش هیتمن 5 هم کم کم بازی کنم حیف هست همش یک روز تموم نمیکنم  :D

ویرایش شده توسط naderblue
لینک به دیدگاه

آره بخدا

بابا ملت نت دارن با سرعت 1 مگ دارن باهاش دان میکنن بهش میگن لاک پشتی.سیستم گیم دارن در حد بنز میگن سیستم فقیرانه و از اینجور حرفا

اونوقت من دارم با نت با سرعت 32 kb دان میکنم.شما خودتون قضاوت کنین من و سرعت نتم در چه رده ای از موجوداتیم.فک کنم هنوز چیزی در وصف من خلق نشده.سیستممون هم که خدا برکتش بده یه سی پی یو داریم که داریم به زور اور و ولتاژ باهاش میگذرونیم

بازم خداروشکر میکنم که باز همینارو دارم و سرم باهاش گرمه.

بعضیا واقعا ناشکری میکنن.ان شاالله که همه قدر نعماتی که خدا بهشون داده رو بدونن ...

من سرعتم الان 65 کیلوبایته نمی دونم چرا حس دانلود ندارم خیلی رو مخه یک بازی حدودا 3 روز طول میکشه البته با حجم 10 تا 12 گیگ  :)

نا شکر نیستم ولی خوب سرعت 500 کجا این سرعت من کجا  :)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بچه ها سلام!

یکبار دیگه قوانین تاپیک رو یادآوری میکنم

توجه:قوانین تاپیک:

1-قوانین عمومی انجمن

2-زمان آغاز به فعالیت تاپیک 23

3-زمان ترک تاپیک 8 صبح

4-پیرو هماهنگی صورت گرفته با مدیریت محترم انجمن،با رعایت قوانین فوق،فعالیت در این تاپیک بلامانع است.

5-از پاسخ دهی به تک تک پستها خودداری و به منظور کاهش تعداد پستها از گزینه "نقل قول چندگانه" استفاده کنید.

6-از شوخی های رکیک و زننده جدا خودداری نمایید.

7-از هر گونه بی احترامی به کاربران دیگر ، مدیران و مسئولان سایت و یا عقاید هر قشر یا فرد ٬پرهیز نمایید.

8-کاربران سایت می‌بایست در هنگام ارسال مطلب در انجمن‌ها از کلمات مناسب استفاده نمایند.

9-هر گونه بحث و گفتگو در مورد مسائل سیاسی - دینی/مذهبی - اجتماعی مطلقا ممنوع می‌باشد.

هرگونه پست مغایر قوانین،به تیم مدیریتی گزارش می شود.

ویرایش شده توسط Extreme+
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

لیون چقد  خلوت شده شده شده شده شده

لینک به دیدگاه

سلام

اقا ما درگیر سیستم هستیم . مادربرد وسی پی یو رو عوض کردم Asus maximums hiro و سی پی یو 4790k گرفتم تا حالا چند تا رم ازمایش کردم تو حالت دوال بوت نمیشه مخ منو کا گرفته

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

اقا ما درگیر سیستم هستیم . مادربرد وسی پی یو رو عوض کردم Asus maximums hiro و سی پی یو 4790k گرفتم تا حالا چند تا رم ازمایش کردم تو حالت دوال بوت نمیشه مخ منو کا گرفته

سلام مملی

بایوس میاد؟

قبلا تجربه دوال رو داشتی؟

لینک به دیدگاه

لیون چقد  خلوت شده شده شده شده شده

سلام دوباره من هستم خبات  :) امشب هوا خیلی سرده منم که سرما خوردم فرت فرت شدم  :wacko:

لینک به دیدگاه

http://www.digikala.com/Product/DKP-45668/Owner-2mm-Black-Calligraphy-Marke

این ببین قیمت کلا 1500 تومن قیمت پست  9 تومن این مدلش ندیده بودم  :laughing:  :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام دوباره من هستم خبات  :) امشب هوا خیلی سرده منم که سرما خوردم فرت فرت شدم  :wacko:

سلام نادر جون خوبی عزیز،دیروز من کلبه خرگوشام رو برای زمستون اماده کردم،یه کولر 30 دلاری رو به بخاری براشون تبدیل کردم!

ویرایش شده توسط Extreme+
لینک به دیدگاه

اره توحالت غیر دوال بوت میشه اما دوال کنل نمیشه

الان میخوام با حالت معمولی وینوز و نصب کنم بعد بایوس اپدیت کنم ببینم چی میشه اخه اولین باره با ایسوس به همچین مشکلی بر میخورم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

http://www.digikala.com/Product/DKP-45668/Owner-2mm-Black-Calligraphy-Marke

این ببین قیمت کلا 1500 تومن قیمت پست  9 تومن این مدلش ندیده بودم  :laughing:  :D

عزیز اینجا ای run ه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اره توحالت غیر دوال بوت میشه اما دوال کنل نمیشه

الان میخوام با حالت معمولی وینوز و نصب کنم بعد بایوس اپدیت کنم ببینم چی میشه اخه اولین باره با ایسوس به همچین مشکلی بر میخورم

بوت کن توی بایوس ببین حالت مموری روی دوال هست یا نه؟

لینک به دیدگاه

سلام نادر جون خوبی عزیز،دیروز من کلبه خرگوشام رو برای زمستون اماده کردم،یه کولر 30 دلاری رو به بخاری براشون تبدیل کردم!

من جا ندارم نگه دارم وگرنه خوشم میاد  :( پرنده ها کمی نگهداریشون راحت تر ولی 

مواضب بخاریی باش فنش گرین نباشه شاید نصف شب خاموش بشه و... :(

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...