رفتن به مطلب

◄◄◄ شب زنده داران ►►►

AORUS
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

این بیت کوین دقیقا چطوری به وجود میاد یعنی اصلا چرا به یه ماینر تعلق میگیره،مگه ماینر چه چیزی تولید کرده،میدونم ماین و ماینینگ چیه اما نفهمیدیم دلیل دستیابی کاربر به کوین ها چیه،یعنی ماینینگ چه خاصیتی برای ارائه کننده کوین ها داره؟چه سودی میبره این وسط؟

این برداشت من درسته؟

از سیستم کاربر برای پردازش(تجزیه و تحلیل داده ها) استفاده میشه و در عوض بهش سکه مجازی تعلق میگیره،یعنی پردازش های صورت گرفته توسط سیستم کاربر سودی رو عاید ارائه دهنده کوین میکنه.

بعد یه سوال دیگه،خود ماینینگ کار مفیدی انجام میده یا نه فقط خود کوین پیدا میشه،یعنی سیستم برای ارائه دهنده کوین کار مفیدی انجام میده؟

ویرایش شده توسط خبات کریمی
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

http://forum.parsbtc.com مطالعه کن مقالات رو سوالی بود همونجا بپرس بچه ها جواب میدیم

ببخشید چون کمی گیج کننده هست همینجا بیان کردم الگه جواب بدین ممنون میشم

لینک به دیدگاه

این بیت کوین دقیقا چطوری به وجود میاد یعنی اصلا چرا به یه ماینر تعلق میگیره،مگه ماینر چه چیزی تولید کرده،میدونم ماین و ماینینگ چیه اما نفهمیدیم دلیل دستیابی کاربر به کوین ها چیه،یعنی ماینینگ چه خاصیتی برای ارائه کننده کوین ها داره؟چه سودی میبره این وسط؟

این برداشت من درسته؟

از سیستم کاربر برای پردازش(تجزیه و تحلیل داده ها) استفاده میشه و در عوض بهش سکه مجازی تعلق میگیره،یعنی پردازش های صورت گرفته توسط سیستم کاربر سودی رو عاید ارائه دهنده کوین میکنه.

بعد یه سوال دیگه،خود ماینیگ کار مفیدی انجام میشه یا نه فقط خود کوین پیدا میشه،یعنی سیستم برای ارائه دهنده کوین کار مفیدی انجام میده؟

در واقع ماینینگ یا اون پردازش داره سختی شبکه رو بالا میبره.منظور از سختی شبکه قدرت شبکه و غیر قابل نفوذ شدن اون هست.این پردازش ها که انجام میشه توسط سخت افزار پی در پی کد های غیر قابل نفوذ تولید میکنه ادامه تو http://forum.parsbtc.com قسمت بیت کوین توضیح داده شده

لینک به دیدگاه

ببخشید چون کمی گیج کننده هست همینجا بیان کردم الگه جواب بدین ممنون میشم

این کد های غیر قابل نفوذ باعث میشه سرور پایدار بمونه و امنیت شبکه بالا بره و ملت با خیال راحت پولشون رو از این طریق بفرستن اینور اونور دنیا شبکه پایدار تر = سیستم مالی پایدار تر = سرعت انتقال پول بالاتر = کاهش مالیات ها برای انتقال = افزایش سرمایه گذاری و رونق اون سیستم مالی ساده ترین توضیح تو این ادرس هست http://parsbtc.com/%D8%AA%D8%A7%D8%B2%D9%87-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%AA%D9%88-%D8%A8%DB%8C%D8%AA-%DA%A9%D9%88%DB%8C%D9%86-%D8%9F-%D8%A7%D9%88%D9%84-%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AC%D8%A7-%DA%A9%D9%84%DB%8C%DA%A9-%DA%A9/

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

در واقع ماینینگ یا اون پردازش داره سختی شبکه رو بالا میبره.منظور از سختی شبکه قدرت شبکه و غیر قابل نفوذ شدن اون هست.این پردازش ها که انجام میشه توسط سخت افزار پی در پی کد های غیر قابل نفوذ تولید میکنه ادامه تو http://forum.parsbtc.com قسمت بیت کوین توضیح داده شده

ممنون که جواب دادین اما سوال بنده چیز دیگه ای بود،خود ماینینگ چه سودی برای ارئه کننده کوین داره؟یعنی کار مفیدی انجام میده یا نه؟

لینک به دیدگاه

سلطان قلبم خه باته خه باته دروازه های دلم را شکسته شکسته با من پیوسته :crying: :crying: :crying: :crying: :crying: :crying: :crying: :crying: :crying: :crying: :crying: :crying: :crying: :crying: :crying:

لینک به دیدگاه

ممنون که جواب دادین اما سوال بنده چیز دیگه ای بود،خود ماینینگ چه سودی برای ارئه کننده کوین داره؟یعنی کار مفیدی انجام میده یا نه؟

دوست عزیز گفتم که!!!شبکه رو امن میکنه برای ارایه کننده اون کوین  حالا نمیدونم امن کردن شبکه از نظر شما چقدر مفیده!!!  :(

ویرایش شده توسط pouriahector
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلطان قلبم خه باته خه باته دروازه های دلم را شکسته شکسته با من پیوسته :crying: :crying: :crying: :crying: :crying: :crying: :crying: :crying: :crying: :crying: :crying: :crying: :crying: :crying: :crying:

باز سر و کله این شبگرد پیدا شد :-?

فقط در مورد زیبایی شک دارم

یه دل می گه برم برم   یه دلم می گه نرم نرم طاقت نداره دلم دلم   بی تو چه کنم پیش عشق زیبا زیبا   خیلی کوچیکه دنیا دنیا با یاد توام هر جا هر جا   ترکت نکنم سلطان قلبم توهستی توهستی   دروازه‌های دلم را شکستی پیمان یاری به قلبم تو بستی   با من پیوستی اکنون اگر از تو دورم به هر جا   بر یار دیگرنبندمدلم را سرشارم از آرزو و تمنا   ای یار زیبا یه دل می گه برم برم   یه دلم می گه نرم نرم طاقت نداره دلم دلم   بی تو چه کنم پیش عشق زیبا زیبا   خیلی کوچیکه دنیا دنیا با یاد توام   هر جا هر جا ترکت نکنم سلطان قلبم توهستی توهستی   دروازه‌های دلم را شکستی پیمان یاری به قلبم تو بستی   با من پیوستی اکنون اگر از تو دورم به هر جا   بر یار دیگر نبندم دلم را سرشارم از آرزو و تمنا  

ای یار زیبا ای یار زیبا

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست عزیز گفتم که!!!شبکه رو امن میکنه برای ارایه کننده اون کوین  حالا نمیدونم امن کردن شبکه از نظر شما چقدر مفیده!!!  :(

بازم ممنون،این سوال رو از دوستان زیادی پرسیدم و هم مطلب سایت شمارو خوندم هم مطالب دیگه ای،اما نفهمیدم خاصیت کوین ها چیه؟

@};-

لینک به دیدگاه

باز سر و کله این شبگرد پیدا شد :-?

فقط در مورد زیبایی شک دارم

یه دل می گه برم برم   یه دلم می گه نرم نرم طاقت نداره دلم دلم   بی تو چه کنم پیش عشق زیبا زیبا   خیلی کوچیکه دنیا دنیا با یاد توام هر جا هر جا   ترکت نکنم سلطان قلبم توهستی توهستی   دروازه‌های دلم را شکستی پیمان یاری به قلبم تو بستی   با من پیوستی اکنون اگر از تو دورم به هر جا   بر یار دیگرنبندمدلم را سرشارم از آرزو و تمنا   ای یار زیبا یه دل می گه برم برم   یه دلم می گه نرم نرم طاقت نداره دلم دلم   بی تو چه کنم پیش عشق زیبا زیبا   خیلی کوچیکه دنیا دنیا با یاد توام   هر جا هر جا ترکت نکنم سلطان قلبم توهستی توهستی   دروازه‌های دلم را شکستی پیمان یاری به قلبم تو بستی   با من پیوستی اکنون اگر از تو دورم به هر جا   بر یار دیگر نبندم دلم را سرشارم از آرزو و تمنا  

ای یار زیبا ای یار زیبا

ایول داداش گل کاشتی گل @};- @};- @};- @};- @};- @};- خودشه :x :x :x :x

قبلا گوش داده بودی مشتی ؟ و نمیگفتی :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :-?

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ایول داداش گل کاشتی گل @};- @};- @};- @};- @};- @};- خودشه :x :x :x :x

قبلا گوش داده بودی مشتی ؟ و نمیگفتی :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :-?

نه،

هیچوقت کامل گوش نکردم،اینم از ویکیپدیا کپی پیست کردم *dry#

لینک به دیدگاه

نه،

هیچوقت کامل گوش نکردم،اینم از ویکیپدیا کپی پیست کردم *dry#

کارت درسته بیسته بیسته :laughing:

اینم تیکه آخرشه: لای لای لالای لای لالای لای   لای لای لالای لای لالای لای لالالالا لای

شرط میبندم اینجاشو گوش نداده باشی عمرا" :)

لینک به دیدگاه

اینم تیکه آخرشه: لای لای لالای لای لالای لای   لای لای لالای لای لالای لای لالالالا لای

سلام

لالاش واشتباه گفتی حمید جان

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

حمید جان حالت خوبه؟

سلام

سلام جناب رضایی عزیز @};-

لینک به دیدگاه

سلام به شما جناب کریمی عزیز

یکی از بچه ها کارش ماینه هماهنگ میکنم هرچی اطلاعات میخوای بهت بده؛

لینک به دیدگاه

سلام جناب رضایی عزیز @};-

@};- @};- @};-

ویرایش شده توسط mrezaee
لینک به دیدگاه

سلام

سلام عزیز خوش اومدی

دقیقا کدوم لالاش منظورتونه؟ :-? :-?

لینک به دیدگاه

سلام عزیز خوش اومدی

دقیقا کدوم لالاش منظورتونه؟ :-? :-?

سلامت باشی

عزیزم یکی دو تا که لالا نداره که بشه راحت گفت.

باید آهنگش و بزارم که بازم نمیشه،

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام به شما جناب کریمی عزیز

یکی از بچه ها کارش ماینه هماهنگ میکنم هرچی اطلاعات میخوای بهت بده؛

درود و احترام :x

شاید براتون جالب باشه که از خیلی از این فعالان پرسیدم و خودشون هم نمیدونن بیت کوین چرا ارزش داره،مثلا برای پول میگیم دولت چاپ میکنه در برابر کار یا خدمتی ارائه میکنه بعدا بین مردم تبادل میشه،اما بیت کوین ارزشش رو از چی میگیره یعنی پشتوانه اش چیه؟،چرا ارزش داره؟

البته برخی از این عزیزان عمق سوال بنده رو متوجه نمیشن(شایدم بدرستی بیان نمیکنم) چون از مفاهیم پایه ای و اساسی اقتصاد اطلاع ندارن.

@};-

لینک به دیدگاه

سلامت باشی

عزیزم یکی دو تا که لالا نداره که بشه راحت گفت.

باید آهنگش و بزارم که بازم نمیشه،

جناب رضایی ملودی همینه ها. :-?

لینک به دیدگاه

جناب رضایی ملودی همینه ها. :-?

حمید جان

دست شما مرسی

زمان جوانی زیاد این آهنگ وگوش دادم.مطلب فارسی شما مشکل داشت.

البته هنوز پیر نشدیما،

لینک به دیدگاه

دوستان شب همگی بخیر و خوشی

سیستم قاط زده باید بهش برسم.

شب خوبی داشته باشید.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان شب همگی بخیر و خوشی

سیستم قاط زده باید بهش برسم.

شب خوبی داشته باشید.

@};-

منم غروب دوتا ویندوز رو نصب مجدد کردم

لینک به دیدگاه

حمید جان

دست شما مرسی

زمان جوانی زیاد این آهنگ وگوش دادم.مطلب فارسی شما مشکل داشت.

البته هنوز پیر نشدیما،

البته البته :D

از حسن توجه شما سپاسگذارم.راستش یه حس خاصی توی این اثر هستش که اگه زمزمه ش کنی تا عمق وجودت ریشه میدووونه :crying: :crying: :crying: :crying: :crying:

در جریان هستین که :(

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...