رفتن به مطلب

◄◄◄ شب زنده داران ►►►

AORUS
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

تمام مدارس مریوان فردا تعطیل است‌

ویرایش شده توسط atagamer
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان الانه که جنگ جهانی سوم توی تاپیک آقا خبات شروع بشه! =))

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=37951

آهان داری تحریک میکنی ملت رو ؟؟ !!! :-w :-w

ویرایش شده توسط atagamer
لینک به دیدگاه

کی دوباره

آهان داری تحریک میکنی ملت رو ؟؟ !!! :-w :-w

آقا عطای گل تحریک چی من فقط مزاح کردم همین! :D @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام دوستان

برنامه موجود در امضای من رو تست کردید جواب داد؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

لینک به دیدگاه

کی دوباره به من مثبت داد!؟ :eek:

ای خدا من این همه خوشبختی محاله محاله =)) =))

ای وای قلبم داره تند میزنه! =))

ویرایش شده توسط hi1
لینک به دیدگاه

سلام دوستان

برنامه موجود در امضای من رو تست کردید جواب داد؟

دوست عزیز لینک مورد داره!

آنتی ویروس ام نمیزاره لینک دانلود رو ببینم! :-?

میشه جای دیگه آپلود کنی!؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

برای چی گیر میده ... کسی دانلود کرد به بقیه هم بده

لینک به دیدگاه

نه فردا میگم.

امشب حوصلشو ندارم.

:D  :D  :D  :D  :D  :D

لوس! :D :laughing: =))

لینک به دیدگاه

برای چی گیر میده ... کسی دانلود کرد به بقیه هم بده

نمیدونم!آنتی ویروس من ESET Smart Security 8

لینک به دیدگاه

سلام به همگی

من ترم سه کارشناسی برق قدرت هستم(متولد 73 چون هنرستانی بودم یک سال زودتر رفتم دانشگاه)

تا خرداد ماه هم تموم میکنم

به نظر شما ارشد بخونم یا برم سربازی؟!

خیلی ذهنمو درگیر کرده

راستی سرعت دانلودم چطوره؟!

rxkgrde6sz6bsyclebqt.png

ویرایش شده توسط peyman_sh
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام به همگی

من ترم سه کارشناسی برق قدرت هستم(متولد 73 چون هنرستانی بودم یک سال زودتر رفتم دانشگاه)

خیلی ذهنمو درگیر کرده

از هیچ کدومش خیر نمیبینی ولی اگه دکترا مدنظرت هست برو ارشد و دکترا،  نه نیست و تهش همون ارشد هستش برو سربازی بیا با خیال راحت بخونش

ویرایش شده توسط atagamer
لینک به دیدگاه

سلام به همگی

خیلی ذهنمو درگیر کرده

خوب،جواب که خیلی تابلوعه،تا جای که میتونی و علاقه داری درس بخون! :) 

لینک به دیدگاه

کلاً نمیگیرم داری چی میگی

لیسانس عمران-عمران

ارشد اقلیم شناسی در برنامه ریزی محیطی

الان یکی از دوستام زنگید گفت احتمال زیاد منظورش عکسی - چیزی هست که نوشن بدی اقلیم چه بلایی سر ساخت و ساز میاره !!

تو این رشته نمیشه از خودم چیزی ابداع کنم چون کلاً در یک اصول قانونی از پیش تعریف شده داریم حرکیت میکنیم برا ابداع باید حداقل هزینه کنی تا آزمایش انجام بدی و بعد به نتیچه برسی ما فقط از نتایج دیگران داریم استفاده میکنیم و ادغام میکنیم تا ببینیم از ترکیب صحیح و ناصحیح چی درمیاد

پایان نامه فصل 4 ناقص و فصل 5 مونده

شما فرمودید استادتون گفتن برای موارد موجود مثال بزنید. عمران و معماری. درسته؟

منم چیزی که تو ذهنم بود رو گفتم. مثلا چون تراز ( فاصله سطح زمین از دریا ) ( ارجاع شود به کتاب اصول خاک و پی طاحونی ) رابطه مستقیم دارد با مقاومت زمین و مقاومت زمین با مقاومت پی و اصول پی ریزی رابطه داره و تراز یک عامل اقلیمی هست. شما بررسیش کنید و نتیجه رو به استادتون اعلام بدارید.

با توجه به گفته شما . بیخیال این قلم بشیم بهتره ! چون محاسبات و کلی بررسی و تحلیل می خواد اما به نظرم چیز جالبی در میاد.

رو بقیه موارد هم میشه کار کرد مثل گسلها. نقشه که ریخته . جایی که گسل هست برای اصول بادبند گذاری خیلی توجه می کنن . مثلا تو ابادان هیچ توجهی نمیشه!

ساختمون میبینم باد بند رو سر هیچ اصولی نذاشته. مهندس بیخیال میشه چون میدونه بار جانبی قدرتمند مثل زلزله وجود نداره اینجا. اینکه بار جانبی بیشتر زلزله هست رو تو مبحثی که در مورد بارگذاری هست، وجود داره. نمیدونم کجا گذاشتمش تا شماره مبحث رو بدم.

اما کلا اگر چیز اماده می خوای که هیچ. باید اماده پیدا کرد.

رشتتون خیلی سخته. چون چیزای جدید زیاد داره و کسی کار نکرده در موردش.

قحطی رشته بود :-)

لینک به دیدگاه

کاش سربازی همون دو ماه اولی بود !!

دیگه ۲۲ ماه چرا باید بمونی آخ؟

لینک به دیدگاه

کلاً نمیگیرم داری چی میگی

لیسانس عمران-عمران

ارشد اقلیم شناسی در برنامه ریزی محیطی

الان یکی از دوستام زنگید گفت احتمال زیاد منظورش عکسی - چیزی هست که نوشن بدی اقلیم چه بلایی سر ساخت و ساز میاره !!

تو این رشته نمیشه از خودم چیزی ابداع کنم چون کلاً در یک اصول قانونی از پیش تعریف شده داریم حرکیت میکنیم برا ابداع باید حداقل هزینه کنی تا آزمایش انجام بدی و بعد به نتیچه برسی ما فقط از نتایج دیگران داریم استفاده میکنیم و ادغام میکنیم تا ببینیم از ترکیب صحیح و ناصحیح چی درمیاد

پایان نامه فصل 4 ناقص و فصل 5 مونده

منم چیزی که تو ذهنم بود رو گفتم. مثلا چون تراز ( فاصله سطح زمین از دریا ) ( ارجاع شود به کتاب اصول خاک و پی طاحونی ) رابطه مستقیم دارد با مقاومت زمین و مقاومت زمین با مقاومت پی و اصول پی ریزی رابطه داره و تراز یک عامل اقلیمی هست. شما بررسیش کنید و نتیجه رو به استادتون اعلام بدارید.

با توجه به گفته شما . بیخیال این قلم بشیم بهتره ! چون محاسبات و کلی بررسی و تحلیل می خواد اما به نظرم چیز جالبی در میاد.

رو بقیه موارد هم میشه کار کرد مثل گسلها. نقشه که ریخته . جایی که گسل هست برای اصول بادبند گذاری خیلی توجه می کنن . مثلا تو ابادان هیچ توجهی نمیشه!

ساختمون میبینم باد بند رو سر هیچ اصولی نذاشته. مهندس بیخیال میشه چون میدونه بار جانبی قدرتمند مثل زلزله وجود نداره اینجا. اینکه بار جانبی بیشتر زلزله هست رو تو مبحثی که در مورد بارگذاری هست، وجود داره. نمیدونم کجا گذاشتمش تا شماره مبحث رو بدم.

لینک به دیدگاه

AND ONE MORE THING

کسی از بین دوستان قیافه 6.5 میلیون پول رو دیده ؟؟

نه،یه پیشنهاد دارم با پولا عکس سلفی بگیر بزار اینجا ملت کیف کنن! =)) =))

لینک به دیدگاه

این دوبار ارسال شد مال خودش بودا

سربازی خیلی خوبه. !!!!!!

ارشدم خوبه. فقط سر پایان نامه دهن ادم رو اسفالت می کنن و اخرش هیچ

مثلا من یک سال سر پایان نامم از انتخاب عنوان تا تکمیل کار کردم و همش رفرنس خارجی بود چون اصلا فارسی چیز بدرد بخور نداره.و جز اولین های توی این حوزه بودم که داشتن کار می کردن و با کلی بدبختی تمامش کردم. قبلش مدیر گروهمون گیر داد و کلی اذیتم کرد ، بعد سر جلسه دفاع خودش دفاع می کرد و بعد از دفاع یکی رو فرستاد دنبالم که بیا و از این پایان نامه تو حوزه دیگه استفاده کن و کلی هم تحویل گرفت. از اینا بگذریم نمره !!!

به من که با کلی بدبختی کار کردم ۰.۲۵ بیشتر از دوتا از دوستام که کلا پایان نامه کپی بود و خودم براشون جابجایی کرذم تو فرمت دانشگاه( زحمت این رو هم نکشیدن ) دادن!!!! شما تا اخرش رو بخونید :-( مبارکشون باشه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

جالب بابا فقط باید استاد ها بتونن با دیگر رشته ها تعامل داشته باشن که خیلی کمه !!!

کلاً گسل به دردم نمیخوره . اون موقع باید برم به ریز خاک و استاندادرهای مهندسی زمین شناسی و خاک . پی که تا من بیام بگم این چیه و اون چیه 7 تا کفن زدم رفته

میگی بادبند !! در هر شرایطی باید بادبند خودش طراحی بشه / درد این نیست که باید ساختمان ها رو طبقه بندیش کنی ( از نظر ارتفاع - منظم در پلان یا نه - منظم در ارتفاع یا نه - اهمیت کاربری و .. ) بعدش بیایی نحوه اتصالات بادبندها رو توضیح بدی حالا اگه جوشی بود که باید اقلیم رو هم دخیلش کنی مثل دما و رطوبت حالا اگه سازه اهمیتش خیلی زیاد باشه باید باد رو هم در نظر بگیری

بازم بگم ؟؟ :crying: :crying: :crying: :crying: :crying:

یعنی کلاً همچین کاری نشده تو ایران، بگی هم بهت میخندن

الان تازه تازه میخوان بار باران و باد رو هم تو طراحی و محاسبات اضافه کنن !!!! خیلی نظام مهندسی و مسکن شهرسازی عقبه باور کن

مخشون نمیشکه

تو یکی از مقالاتم اشاره کرده بودم به تقویت خانه های روستایی با بامبو و کاه گل فشرده شده ، یارو برگشته میگه میدونی چقدر زمین  میخواد برا این !! گفتم دکتر خان  این همه زمین خدا رو دارین به باد فنا میدین به اسم دین و مذهب یه چند متر مربعش رو اختصاص بدین برا این کار .. گفت خیلی مونده ریاست و حکومت کنی به مردم

نگرفتم اون موقع ولی چند سال پیش متوجه شدم منظورش چیه . اون موقع اون از من زیادتر میدونست ولی باید .....

دیگه نمیشه گفت خواستی پیام میدم بهت

ویرایش شده توسط atagamer
لینک به دیدگاه

خخخخخخ

کی من!!!

نه سئوالم رو اشتباه پرسیدم مث اینکه.

یه سایتی یه جنسی اورده قیمتش خیلی خنده داره 6.5

من فک می کردم 6.5 میلیون پول خوشکل تر باشه یا بزرگ تره

http://www.alldigitall.ir/product/78972#page=1

این عینک تازه ارزون شده،یه زمانی قیمتش 13 میلیون بود! =))

لینک به دیدگاه

سلام ب همه دوستان

من یه سوال در مورد کارت گرافیک و پردازندم داشتم نمیدونم سوالو تو کدوم قسمت مطرح کنم کسی میتونه راهنماییم کنه؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این عینک ها که بیخودیه پارسال یک spy + از تورنتو خریدم حدودا 3 میلیون تومن الان تو ایرن میفروشند 12 میلیون

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...