رفتن به مطلب

◄◄◄ شب زنده داران ►►►

AORUS
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود

مطابق اعلام قبلی تاپیک بعد از یک هفته بازگشایی شد.اما با توجه به اخطارهای قبلی در تاپیک هر گونه نوشتار خلاف ادب و نزاکت که شایسته محیط عمومی فروم لیون نیست ،صحبت های س ی ا س ی که کلیت فروم رو مشکل دار میکنه در تاپیک ممنوع هست و اگر تکرار بشه تاپیک برای همیشه بسته میشه و کاربران خاطی(مخصوصا دوستانی که قبلا شامل تذکر و اخطار شدند) بدون هیچ اعلام قبلی از دسترسی به فروم محروم خواهند شد.از سایر کاربرانی هم که در تاپیک شرکت میکنید و از فضای شادش استفاده میکنید انتظار داریم همیار مدیریت فروم باشید و پست مشکل دار رو گزارش کنید ،نه اینکه با کاربر خاطی همراهی کنید و زمانی که مدیریت از فروم بازدید میکنه متوجه این قبیل پستها بشه.

لینک به دیدگاه

سلام به همگی فردا امتحان فیزیک دارم تا الان اسیسینس بازی کردم از الان تا فردا صبح در  خدمتیم  بچه ها برام دعا کنید 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

توجه:قوانین تاپیک:

1-قوانین عمومی انجمن

2-زمان آغاز به فعالیت تاپیک 23

3-زمان ترک تاپیک 8 صبح

4-از پاسخ دهی به تک تک پستها خودداری و به منظور کاهش تعداد پستها از گزینه "نقل قول چندگانه" استفاده کنید.

5-از شوخی های رکیک و زننده جدا خودداری نمایید.

6-از بکاربردن کلماتی که می تواند باعث مسدود شدن انجمن شود،جدا خودداری نمایید.

7-از هر گونه بی احترامی به کاربران دیگر ، مدیران و مسئولان سایت و یا عقاید هر قشر یا فرد ٬پرهیز نمایید.

8-کاربران سایت می‌بایست در هنگام ارسال مطلب در انجمن‌ها از کلمات مناسب استفاده نمایند.

9-هر گونه بحث و گفتگو در مورد مسائل سیاسی - دینی/مذهبی - اجتماعی مطلقا ممنوع می‌باشد.

پیرو هماهنگی صورت گرفته با مدیریت محترم انجمن،با رعایت قوانین فوق،فعالیت در این تاپیک بلامانع است.

هرگونه پست مغایر قوانین،به تیم مدیریتی گزارش می شود.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

دوستان عزیز اگه قوانین رو رعایت نکنین مسئولیت عواقب اون مستقیما بر عهده خودتونه.

لطفا یکبار دیگه قوانین رو مطالعه کنین @};-

لینک به دیدگاه

من هم به نوبه خود به دوستان عزیز یادآوری کنم:

1-قوانین عمومی انجمن

3-زمان ترک تاپیک 8 صبح

4-از پاسخ دهی به تک تک پستها خودداری و به منظور کاهش تعداد پستها از گزینه "نقل قول چندگانه" استفاده کنید.

7-از هر گونه بی احترامی به کاربران دیگر ، مدیران و مسئولان سایت و یا عقاید هر قشر یا فرد ٬پرهیز نمایید.

8-کاربران سایت می‌بایست در هنگام ارسال مطلب در انجمن‌ها از کلمات مناسب استفاده نمایند.

9-هر گونه بحث و گفتگو در مورد مسائل سیاسی - دینی/مذهبی - اجتماعی مطلقا ممنوع می‌باشد.

پیرو هماهنگی صورت گرفته با مدیریت محترم انجمن،با رعایت قوانین فوق،فعالیت در این تاپیک بلامانع است.

@};- باتشکر فراوان @};-

لینک به دیدگاه

بزنم تاپیک رو بترکونم ؟

:D

دوباره؟؟ :-w :mad:

ویرایش شده توسط hamid5566
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

از همه معذرت حواسم نبود

درود دوست عزیزم، شما قبل ساعت 23 پست دادین که الان متوجه اشتباهتون شدین و هیچ مشکلی نیست :big hug: @};-

بچه ها من یه اعتراف بکنم،چند شبیه یه عادت بد پیدا کردم،فقط بکسی نگین [-X ،مرتب مسواک میزنم،قبلا تفننی بود اما الان Addiction شده ^_^

ویرایش شده توسط خبات کریمی
لینک به دیدگاه

درود دوست عزیزم، شما قبل ساعت 23 پست دادین که الان متوجه اشتباهتون شدین و هیچ مشکلی نیست :big hug: @};-

بچه ها من یه اعتراف بکنم،چند شبیه یه عادت بد پیدا کردم،فقط بکسی نگین [-X ،مرتب مسواک میزنم،قبلا تفننی بود اما الان Addiction شده ^_^

:eek: راس میگی خبات؟؟؟؟

من چندوقت پیش یه رفیق داشتم اینجوری شده بود.اولش تفننی بود ولی بعد مرتب مسواک زد به یه هفته نکشید مرد :(

متاسفم عزیز بچه خوبی بودی حیف زود قراره بری اون دنیا :crying: :crying: :crying: :crying: :crying:

لینک به دیدگاه

از وقتی با لیون اشنا شدم از شاگرد سومی کلاس سقوط کردم  :crying:  :crying:  :crying:  :crying:  :crying:  :crying:  :crying:

لینک به دیدگاه

سلام خدمت دوستان عزیز

بنده تقریبا چند سالی میشه که زودتر از ساعت 2.00 بامداد مقدمات خواب را فراهم نکردم، زمان 00.00 تا 2.00 نیز تنها سریال ها و فیلم های سینمایی را دنبال می کنم، همین دیشب فیلم حضرت موسی (ع) ساخته ریدلی اسکات را تا ساعت 3.00 نگاه می کردم.

خلاصه جزء شب زنده دار های حرفه ای هستم *dry# :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نه نیست شب خوش منم رفتم بخوابم  :D  @};-

لینک به دیدگاه

توجه:قوانین تاپیک:

1-قوانین عمومی انجمن

3-زمان ترک تاپیک 8 صبح

چون آقا عطا گفت چشم ...دیگه تکرار نمیشه .. :D :D :D

لینک به دیدگاه

:eek: راس میگی خبات؟؟؟؟

من چندوقت پیش یه رفیق داشتم اینجوری شده بود.اولش تفننی بود ولی بعد مرتب مسواک زد به یه هفته نکشید مرد :(

متاسفم عزیز بچه خوبی بودی حیف زود قراره بری اون دنیا :crying: :crying: :crying: :crying: :crying:

ایشالا ... :Praying: :Praying: :Praying: :Praying: :Praying: :Praying:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

http://www.downloadha.com/

بخش بازی کامپیوتر رو فی   ل تر کردن !!!!!!

:{{

الانکه بازه !!

لینک به دیدگاه

http://wallpapersinhq.com/

عکس زیبا زیاد داره

.............

:|

تازه دیدی ... =)) =)) =)) =))

لینک به دیدگاه

درود . بچه ها موزیک جدید یاس به نام بد شدم رو حتما دان کنید  @};-

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...