رفتن به مطلب

◄◄◄ شب زنده داران ►►►

AORUS
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

منم شب بخیر

رفتم بخوابم با اجازتون!خداحافظ

ویرایش شده توسط hi1
لینک به دیدگاه

برادر یه سوالی میپرسم راستشو بگو @};-

توی هفته چند ساعت تو خواب داری :-?

خوابمون کجا بود من تو هفته اصلا نمیخوام 

لینک به دیدگاه

من هم همینطور شدم بخدا

داشتم شاخ ترین بازی تازه منتشر شده رو بازی میکردم(کال ادونس) ولی انگار نه انگار.مثل اینکه دیگه حسش نی

آره...

من هم دیگه کارم تمومه ... 8-X

از دست دوستان اینطوری شدم ~x(

از بس که سیستم درست درمون ندارن وبه عبارتی پایه مناسبی نیستن اینجوری شدم یجورایی

آدم بعضی هاشون رو می بینه فکر میکنه توی کره شمالی داره زندگی میکنه :laughing: :D

گوشی کلنگ، سیستم کلنگ ، اینترنت، چی هستش؟

کلاً کلنگ

صبح تا شب جون میکنن بعد دلشون نمیاد دو قرون خرج برای رفاه خودشون بکنن :-?(البته به استثناء قلیان )

میگیم یه تکونی به خودت بده  میگه میخوام چیکار

اینطوری میشه که روی ادم تاثیر منفی میزاره

توصیه من اینه که سعی کنید از اینجور افراد پرهیز کنید تا عمر گیمری تون بیشتر بشه

مثل مسواک زدن برای طولانی شدن عمر و استحکام دندون میمونه =)) =))

شایدم ولی من دوستام بعد از کالاف 4 که آنلاینش پوکید همه رفتن دوتا متاسفانه من علاقه یی ندارم... سیستم هاشون هم خودم می بندم. حداقلش 680 دارن...

آره بخدا

بابا ملت نت دارن با سرعت 1 مگ دارن باهاش دان میکنن بهش میگن لاک پشتی.سیستم گیم دارن در حد بنز میگن سیستم فقیرانه و از اینجور حرفا

اونوقت من دارم با نت با سرعت 32 kb دان میکنم.شما خودتون قضاوت کنین من و سرعت نتم در چه رده ای از موجوداتیم.فک کنم هنوز چیزی در وصف من خلق نشده.سیستممون هم که خدا برکتش بده یه سی پی یو داریم که داریم به زور اور و ولتاژ باهاش میگذرونیم

بازم خداروشکر میکنم که باز همینارو دارم و سرم باهاش گرمه.

بعضیا واقعا ناشکری میکنن.ان شاالله که همه قدر نعماتی که خدا بهشون داده رو بدونن ...

من فکر می کنم اگر گیم ها رو بخرم یعنی در استیم... بهتر بازی می کنم.اصلا دارم کند ذهن می شم.

بازی ها ساده تر بازی کن  :) من سعی میکنم در گیم غرق نشم اگه چندین بازی همزمان بازی کنید از گیم زده میشید 

خیلی بازی ها هست من اصلا بازی نکردم مثلا سری بازی های Call of Duty فقط تا مدرن وار 1 بازی کردم دیگه ادامه ندادم 

در مورد بازی ها جدید دیگه به شخصه هنوز کرایسیس 3 و 2 بازی نکردم فقط 1 بازی کردم 

بقیه بازی ها هم به همین طریق عمل کردم حس خوبی به بازی ها الان دارم / بتلفیلد 4 هنوز ندیدمش از نزدیک :D    :) الان دارم یک بازی دان میکنم با گرافیک دهه قاجار  :laughing:

http://www.novagames.ir/tag/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%DB%8C%D9%84-%D9%84%D8%A7%DB%8C%D9%81-2-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-pc/

شماره اول این بازی 5 سال پیش شایدم بیشتر بازی کردم هوس کردم شماره دو این مقوا بازی کنم  :D  البته در کنارش هیتمن 5 هم کم کم بازی کنم حیف هست همش یک روز تموم نمیکنم  :D

اتفاقا شروع کردم مس افکت رو خیلی دوست دارم نصبش کردم . ولی متاسفانه بازی های گرافیک پایین رو اصلا قبول ندارم.

بهترین راه فکر می کنم خرید گیم ها باشه.

شما چی میگید؟

لینک به دیدگاه

سلام ... کشتی ها تعمیر شدن یا هنوز دارین روشون کار میکنین ...اینجور که من میبینم همین اول شبی به خدمه زیردریایی مرخصی دادین ... =)) =)) =)) =))

من برم بخوابم فردا باید برم دنبال بیمه ی خدمه ی ناو ام ... :D :D :D :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام ... کشتی ها تعمیر شدن یا هنوز دارین روشون کار میکنین ...اینجور که من میبینم همین اول شبی به خدمه زیردریایی مرخصی دادین ... =)) =)) =)) =))

من برم بخوابم فردا باید برم دنبال بیمه ی خدمه ی ناو ام ... :D :D :D :D

به برادر مهدی،عاقا من فکر میکردم شهر باب اسفنجی  تخیلیه اما....!

دوستان بفرمایید نیمرو!1931872242281981452265176240235123220171

البته گفته باشم فلفل زدم!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اپ پز بخور فقط سفیده زرده سعی کن نخور کلسترولش بالاست.

سلام میلادی،عاقا نیست این چه حرفیه،اگه کسی اطرافم نباشه معمولا پوستش رو هم می خورم،والا بخدا کلسیم و آهک خالصه!

مغسی،اتفاقا طی3ماه گذشته 8 کیلو کم کردم!الان73 کیلوم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من 8 ماه پیش 73 بودم الان بعد 8 ماه ورزش تغذیه مناسب منظورم نخوردن چیزای الکیه وزنم اومده رو 68 

از 23 درصد چربی اومدم رو18 حدودا.

قد وزن سن؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تا کمتر از 2 دقیقه دیگه اشتراک اینترنتم تموم میشه.هر بدی خوبی دیدین به بزرگی خودتون ببخشید :crying: :crying: :crying: :crying: :crying: :crying: :crying: :crying: :crying: :crying:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

وزن 68

قد 174 

23 سال سن

خوبه،

نمی شد به همون ترتیب که خواستم  می گفتی؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نه

من برم بخوابم.

*dry#

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

جدیدا آسیاتک خیلی بامرام شده،4 دقیقه از پایان سرویسم گذشته هنوز قطع نکرده :clapping:

ویرایش شده توسط خبات کریمی
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام به همگی

سلام

آقا این جریان آواتار واقعیت داره؟

لینک به دیدگاه

سلام پاک این کال آف اعصابمو خورد کرده  هرکاری میکنم نمیشه رو تنظیمات اخر بالای 30 فریم بگیرم :(

لینک به دیدگاه

سلام 

دوست خوب داشتن تو هر جایی نعمت . چه تو لیون باشه چه بچه محل باشه ......

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام 

دوست خوب داشتن تو هر جایی نعمت . چه تو لیون باشه چه بچه محل باشه ......

سلام آفتر سلام @};-

بعد تفسیرش چی میشه؟

لینک به دیدگاه

سلام پاک این کال آف اعصابمو خورد کرده  هرکاری میکنم نمیشه رو تنظیمات اخر بالای 30 فریم بگیرم :(

سلام

من با 2 تا 970sli همه چی آخر فقط سوپر سمپلینگ رو 2x  رو 60 فریم قفل بدون افت فریم بازی میکنم

لینک به دیدگاه

سلام آفتر سلام @};-

بعد تفسیرش چی میشه؟

ما همیشه در  جستجوی دوست خوووووووووبیم @};-  @};-  @};-  @};-

لینک به دیدگاه

سلام

من با 2 تا 970sli همه چی آخر فقط سوپر سمپلینگ رو 2x  رو 60 فریم قفل بدون افت فریم بازی میکنم

یک دونه 970 هم کامل جواب میده دوتا که خداس  :D

لینک به دیدگاه

یک دونه 970 هم کامل جواب میده دوتا که خداس  :D

فقط سوپر سمپلین رو 16x ببری قابل بازی نیست نفس کارتها رو میگیره

لینک به دیدگاه

فقط سوپر سمپلین رو 16x ببری قابل بازی نیست نفس کارتها رو میگیره

مشکل از بازی نیست ؟ یا درایور کارت برای SLI بهینه نشده ؟ 

چون دوتا 970 قدرت بالایی  ارائه میکنه 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

جدیدا آسیاتک خیلی بامرام شده،4 دقیقه از پایان سرویسم گذشته هنوز قطع نکرده :clapping:

آقا آسیا تک مهربون نشده من اشتباه میکردم،هنوز یک روز از اشتراکم باقی مونده! :wacko:

لینک به دیدگاه

آقا آسیا تک مهربون نشده من اشتباه میکردم،هنوز یک روز از اشتراکم باقی مونده! :wacko:

تعجب کردم گفتی اضافه داده :D  چون سیستم کامپیوتریی هست 1 دقیقه هم اضافه نمیده  :(

ویرایش شده توسط naderblue
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...