رفتن به مطلب

◄◄◄ شب زنده داران ►►►

AORUS
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

آفرین به شما مهدی جان.پس ما بدبخت مطلق نیستیم در نتیجه در جهنم هم زندگی نمیکنیم!

چرا ما انسانها این قدر خودمون رو ذلیل این دنیا میکنم؟

چرا یه لحظه فکر نمیکنیم،این شرکت های بزرگ چی هستن که این قدر ما رو اسیر خود کردن!؟ما رو مجبور میکنن تا به هم زبان خودمون توهین کنیم؟

عزیز کلا ---------شرکت چیه گرافیک کیه؟

همین که شما جهنم زندگی نمی کنی دلیلش اینه که یکی دیگه به جای تو .........

لطفا بحث نکنیم که ارزش نداره

دیگه چه خبر؟عاقا اسم شما رو یادم نیست؟

لینک به دیدگاه

چرا یه لحظه فکر نمیکنیم،این شرکت های بزرگ چی هستن که این قدر ما رو اسیر خود کردن!؟ما رو مجبور میکنن تا به هم زبان خودمون توهین کنیم؟

:eek: :eek: :eek: :eek:  چی شده نکنه میگم ایسوس بهترینه تو کتت نمیره ؟؟؟ *dry# *dry# *dry#

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان حالا اومدیم و بعد از چندی یه موجود ماورای زمینی پیدا شد و گفت انسانها را ما بوجود اوردیم و به این کره خاکی فرستادیم تا تکثیر بشن اون موقع تکلیف انسانها چی میشه ؟

چه فکری میکنن ؟ چه واکنشی نشون میدن ؟

کلا برادرا خودشون یه جوری توجیه و ماست مالی میکنن آب از آب تکون نخوره

:eek: :eek: :eek: :eek:  چی شده نکنه میگم ایسوس بهترینه تو کتت نمیره ؟؟؟ *dry# *dry# *dry#

مهدی جان عواطف مردم رو به بازی نگیر

سلام عزیز :x  این چیه :( ؟؟؟؟بخند بابا

میبینم که گرفتتت به سوال؟این روش درازه ها تا صب باید بکشی =)) =))

سلام نه حمید، :(

برو بابا خواب چیه ...

دیگران چه مانعی مگه سر راهت قرار دادن ...

ای شیطون نکنه مبخوای ........(نکنه عاشق شدی) .... و بقیه مخالفن ؟؟؟ ^_^ ^_^ ^_^ ^_^

:eek: 

لینک به دیدگاه

دوستان حالا اومدیم و بعد از چندی یه موجود ماورای زمینی پیدا شد و گفت انسانها را ما بوجود اوردیم و به این کره خاکی فرستادیم تا تکثیر بشن اون موقع تکلیف انسانها چی میشه ؟

دوست عزیز یه سوالی از شما فقط میپرسم.دلت چی میگه به تو آیا ما رو از فضا اوردن یا خدا مارو خلق کرد!؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست عزیز یه سوالی از شما فقط میپرسم.دلت چی میگه به تو آیا ما رو از فضا اوردن یا خدا مارو خلق کرد!؟

8-هر گونه بحث و گفتگو در مورد مسائل  دینی/مذهبی مطلقا ممنوع می‌باشد.

ویرایش شده توسط خبات کریمی
لینک به دیدگاه

چرت و پرت چرا میگی موجودات فرازمینی چیه ... پردازنده مغزت رفته رو 100% ... یه ریستارت کن کم بشه =)) =)) =))

سلام عزیز :x  این چیه :( ؟؟؟؟بخند بابا

میبینم که گرفتتت به سوال؟این روش درازه ها تا صب باید بکشی =)) =))

از قدیم گفتن بخند به روی دنیا تا دنیا به روت بخنده ...گور بابای دنیا و اینکه من قراره فردا دفترچه سربازیم رو پست کنم ... بی خیال دنیا ... :D :D :D

چرا عین کرو لال ها حرف میزنی ...عین آدم حرفتو کامل بزن ببینیم چه مرگته ... :D :D :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

چرت و پرت چرا میگی موجودات فرازمینی چیه ... پردازنده مغزت رفته رو 100% ... یه ریستارت کن کم بشه =)) =)) =))

از قدیم گفتن بخند به روی دنیا تا دنیا به روت بخنده ...گور بابای دنیا و اینکه من قراره فردا دفترچه سربازیم رو پست کنم ... بی خیال دنیا ... :D :D :D

چرا عین کرو لال ها حرف میزنی ...عین آدم حرفتو کامل بزن ببینیم چه مرگته ... :D :D :D

مهدی جان تو معافی دیگه چرا به خودت زحمت میدی؟

لینک به دیدگاه

اسم من حمید علیپور هست واز تبریز مزاحمتون میشم.

چرا بحث نکنیم.

دوست عزیز من هم خیلی شب ها رو گرسنه خوابیدم،خیلی وقتها تنها بودم ولی این دلیل نمیشه که احساس بدبختی کنم.!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دینی که نیست ولی در هر صورت ممنون تمام

بنده معذرت میخوام،تجربه ثابت کرده بحث های اعتقادی به حاشیه کشیده میشه،

لینک به دیدگاه

8-هر گونه بحث و گفتگو در مورد مسائل  دینی/مذهبی مطلقا ممنوع می‌باشد.

ببین خودت داری مسخره بازی در میاریا ... سر یه صحبت رو باز میکنی بعد میری زیر قوانین قایم میشی به جای اینکه استدلال کنی ... *dry# *dry# *dry#

آقاجون ما ارشد مخلوقاتیم و خدا هم مارو آفریده و در این شکی نیست اگه بخوای بگی که موجودات دیگه مارو خلق کردن یا واقعا نشانه ها رو نمیبینی و یا اینکه خدا رو داری نفی میکنی ... *dry# *dry# *dry#

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اسم من حمید علیپور هست واز تبریز مزاحمتون میشم.

چرا بحث نکنیم.

دوست عزیز من هم خیلی شب ها رو گرسنه خوابیدم،خیلی وقتها تنها بودم ولی این دلیل نمیشه که احساس بدبختی کنم.!

مخلص شما هستم حمید جان @};-

بحثم کمبود نبود،دوست عزیز تجربه ثابت کرده بحثهای اعتقادی عاقبت خوبی نداره واسه همین خواستم ادامه ندیم

لینک به دیدگاه

خبات جان من معذرت میخوام داداش شما چرا ؟

درضمن ناراحتی معنی نداره چون شما را از راه حلها دور میکنه 

لینک به دیدگاه

مهدی جان تو معافی دیگه چرا به خودت زحمت میدی؟

خودت و هفت ***** خودت معافین ... *dry# *dry# *dry# :mad: :mad: :mad:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ببین خودت داری مسخره بازی در میاریا ... سر یه صحبت رو باز میکنی بعد میری زیر قوانین قایم میشی به جای اینکه استدلال کنی ... *dry# *dry# *dry#

آقاجون ما ارشد مخلوقاتیم و خدا هم مارو آفریده و در این شکی نیست اگه بخوای بگی که موجودات دیگه مارو خلق کردن یا واقعا نشانه ها رو نمیبینی و یا اینکه خدا رو داری نفی میکنی ... *dry# *dry# *dry#

عزیزم مشکل اینجاست اگه بپرسی باران چطوری به وجود میاد فورا اکثر عزیزان میبرن به سمت مذهب و دین و اعتقاد و خدا که مطلقا ثابت شده به حاشیه کشیده میشه و دردسر میشه والی مطلقا موافق بحث و گفتگو هستم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خودت و هفت ***** خودت معافین ... *dry# *dry# *dry# :mad: :mad: :mad:

یه مقدار تند نیست؟

لینک به دیدگاه

من کاملا به خدا اعتقاد دارم من غلط بکنم خدا رو نهی کنم.

در ضمن خبات جان این بحث دینی نیست این بحث وجود انسانیت ماست.

ویرایش شده توسط hi1
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خبات جان من معذرت میخوام داداش شما چرا ؟

درضمن ناراحتی معنی نداره چون شما را از راه حلها دور میکنه 

عزیز معذرت چرا؟

:x

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من کاملا به خدا اعتقاد دارم من غلط بگنم خدا رو نهی کنم.

حمید جان کشیده میشه به این سمت و متاسفانه قوانین اجازه بحث نمیده،من مخلص شما هستم و کسی حق نداره عقاید کسی دیگرو تفتیش و نقد کنه @};-

لینک به دیدگاه

عزیزم مشکل اینجاست اگه بپرسی باران چطوری به وجود میاد فورا اکثر عزیزان میبرن به سمت مذهب و دین و اعتقاد و خدا که مطلقا ثابت شده به حاشیه کشیده میشه و دردسر میشه والی مطلقا موافق بحث و گفتگو هستم.

خب منم به شدت با افرادی که در همه چیز افراط و تفریط میکنن به شدت مخلفم ... و از اینجور آدما بیزارم ... از عقاید خشک و بی رو بیزارم ...

یه مقدار تند نیست؟

قربونت برم ... فدات بشم ببخشید که بنده یه کم خلم ... =)) =)) =)) =)) =))

لینک به دیدگاه

خبات جان چرا سطحی بحث میکنی داداش من اینجا همه تحصیل کرده هستن!و دارای عقل و خرد.

مطمعن باش هیچ کس اینجا سطحی بحث نمی کند.نگران نباش.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خب منم به شدت با افرادی که در همه چیز افراط و تفریط میکنن به شدت مخلفم ... و از اینجور آدما بیزارم ... از عقاید خشک و بی رو بیزارم ...

قربونت برم ... فدات بشم ببخشید که بنده یه کم خلم ... =)) =)) =)) =)) =))

1-پس مشکل از خودمونه

2-نه دیگه مهدی جان تا این حد جلو کاربرا نداریم

لینک به دیدگاه

من کاملا به خدا اعتقاد دارم من غلط بگنم خدا رو نهی کنم.

من کاملا با این حرفات به اندازه کل دنیا موافقم ... :cool: :cool: :cool:

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...