رفتن به مطلب

مشکل با مادر برد m4a89gtd am3

arash_aria
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام 

همچنان مشکل باقی است 

الان دیگه نه گرافیک آنبورد نه گرافیک خودم نصب نمیشن 

یه توضیح اساسی بدم 

درایور گرافیک 5850 گیگا اکبند و گرافیک آنبورد 4290 به هیچ عنوان نصب نمیشن و وسط نصب در زمانی که به نصب کاتالیست کنترل سنتر

مرکز کنترل کاتالیست میرسه سرعت کم و کمتر میشه تا نهایتا ریستارت میکنه بایاس اپدیت 3030 شده ویندوز بارها عوض شده انواع درایورها امتحان شده l ........میخواد نصب شه 

سیستم هنگ میکنه و ریست میشه فقط زمان نصب گرافیک اینطوری میشه چه با آنبورد چه با 5850 چه با هارد دیگه چه با هارد خودم چه با پاور دیگه چه با پاور خودم 

لازم به ذکر است سیستم در حالت عادی هیچ گوه هنگ وو یا کندی ندارد و ویندوز 64 بیتی را در مدت زمان 15 دقیقه نصبش انجام میده

بنده خریت کردم یه مین از این برند نا محترم خریدم m4a89gtd pro/usb3

در موقع نصب داریورها بلو اسکیرین میده یا هنگ میکنه 

با کد 0*00007e که من هارد عوض کردم رم عوض کردم پاور عوض کردم گرافیک عوض کردم نمیشه که نمیشه 

گارانتیم نداره چشه به نظرتون چیپ جنوبیشه؟

اگه اونه چیکارش کنم 

240 تومن گوشمو بریدن سرمو کلاه گزاشتن اقا امید از اولین روزش در جریان چه پدری از ما دروورده  این برد 

به خدا یه ابیت داشتم پدرشو دروردم اخ نگفت 

همه چیز سالمه و تست شدش تک رمه گزاشتم بازم نشد هر کاری به إهنم رسید و با کمک آقا امید کردم نشد که نشد 

ویرایش شده توسط arash_aria6231
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

3 تاپیک برای یک سوال؟

بایوس مادربرد را بروزرسانی و از آخرین درایور متخص به همان سیستم عامل استفاده کنید.

ویرایش شده توسط HeLen jOOn
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

تاپيك تكراري لطف كنين ارسال نكين/ رعايت قوانين

لینک به دیدگاه

بابت تاپیکها معذرت میخوام

در مورد نصب اصلن سیستم وقتی بالا میاد ثبات نداره که بتونم چیزی دانلو کنم و یا اینکه بایوسش رو اپدیت کنم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بابت تاپیکها معذرت میخوام

در مورد نصب اصلن سیستم وقتی بالا میاد ثبات نداره که بتونم چیزی دانلو کنم و یا اینکه بایوسش رو اپدیت کنم

منبع تغذیه،توان،دما و کابلهارو چک کنید-وسایل جانبی هم کلا قطع بشه

مشکل احتمال زیاد سخت افزاره

مدل پردازنده،نسخه بایوس؟

ویرایش شده توسط HeLen jOOn
لینک به دیدگاه

با تشکر از راهنمایی دوستان بایوس به آخرین ورژن آپدیت شدش و مشکل تا الان رفع شده وسیستم ثبات پیدا کرده 

و پایدار هست بدون هنگ وبلو اسکرین    

لینک به دیدگاه

خدا رو شکر که حل شد

قبل این ک به مادربورد فوش بدی یه بررسی تخصصی بکن همیشه

لینک به دیدگاه

همچنان مشکل باقی است 

الان دیگه نه گرافیک آنبورد نه گرافیک خودم نصب نمیشن 

یه توضیح اساسی بدم 

درایور گرافیک 5850 گیگا اکبند و گرافیک آنبورد 4290 به هیچ عنوان نصب نمیشن و وسط نصب در زمانی که control ........میخواد نصب شه 

سیستم هنگ میکنه و ریست میشه فقط زمان نصب گرافیک اینطوری میشه چه با آنبورد چه با 5850 چه با هارد دیگه چه با هارد خودم چه با پاور دیگه چه با پاور خودم 

لینک به دیدگاه

دیروز بعد از نصب گرافیک مشکلات ادیده شروع شد ریستها وبلو اسکرینها فقط سیستم 10 ساعت ثبات نصبی داشت 

هر دو اسلات کارت گرافیک تست شده و مشکل دارن حتی با گرافیک خود مین هم تمام ین مشکلات هست و زمانی 

که در نصب به کاتالیست کنترل سنتر میرسه سرعت کم و کمتر میشه تا ریستار میشه و میاد بالا دیروزم با ترفند گرافیک

نصب شدش و تازمانی که گرافیک را نمیشناسه همه چیز خوبه تا گرافیک شناخته میشه سیستم سنگین میشه البته اگر شناخته بشه و 

مشکلات فراوانی پیش میاد سعی کردم از safe mod  وبا دراور سوییپر دراورای گرافیک رو انیستال کنم که نشد و تو safe mod هم 

دچار هنگ و ریست شدم پس از زدن دکمه کلین در درایور سوییپر 

لینک به دیدگاه

دیشب زد به سرم برم درایور گرافیک رواز تو دیوایس پاک کنم وشدش بعد اومدم با درایور ورژن 13.22نصب کنم و زدم کاستم و تمام تیکهارو  برداشتم  فقط تیک 

دیسپلی رو گزاشتم با یه سری که موندنی دایمی بودن و تیکشون برداشتهنمیشد زدم نصب کنه از درایور ایراد گرفت و زد فلان فایل نیست بعد همین کارارو کردم  با 

ورژن 14.4 فقط مهمش اینجا بودکه catalyst control center رو تیکشو برداشتم و گرافیک نصب شد ولی خوب اون قسمت که مربوط هم میشه  به کنترل کارت گرافیک 

نصب نشد که نشد که هم دما وهم سرعت فنو هم کراس فایر تو اون قسمت هست تا اون قسمت میاد نصب بشه چه رو گرافیک انبورد چه رو این گرافیک سیستمهنگ میکنهو ریست 

ولی الان داره بدون اون قسمتار میکنه و نهایت بازدهیوداره این مشکل از کجاس ایا سخت افزاریه ؟بایوس گرافیکه ؟نرم افزاریه؟

پاورممکه سالمه ایا برد اصلی مشکل داره ؟سرعت سیستم خوبه و dead rising 3 رو به راحتی رواند تنظیمات ران میکنه و کمی افت فریم داره کهاز گرافیک فوقالعاده سنگینبازیه

و برنامههای کاربردی رو هنوز باهاش کار نکردم ممنون میشم کسی از دوستان  تجربهایدارن بهمنم بگن فقط زمان نصب کاتالیست کنترل سنتر گیر وریست اتفاق میوفته گرافیک  زمانرندر هیج مشکلی نداره تا الان لااقل 

لینک به دیدگاه

ویندوز رو از رو یه دی وی دی دیگه ریختم درایور نصب شدش ولی فایلای دیگه نصب نمیشن من دیگه داررم خل میشم واقعا 

لینک به دیدگاه

یکی نیست به داد ما برسه به خدا گیر افتادم 

لینک به دیدگاه

روویندوزبا دی وی دی جدیدهیچچیزی نصب نمیشه هیچ برنامهای نصب نمیشه درایور گرافیک نصب نمیشه 

ویژوال استودیو نصب نمیشه و در وسط نصب هنگ میکنه و تمام ویندوز رو ریست میکنم دیگه بالا نمیاد 

خود به خود درایو سی پاک میشه و از اول باید نصب کنم جن گرفته این بی صاحاب ما؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

روویندوزبا دی وی دی جدیدهیچچیزی نصب نمیشه هیچ برنامهای نصب نمیشه درایور گرافیک نصب نمیشه 

ویژوال استودیو نصب نمیشه و در وسط نصب هنگ میکنه و تمام ویندوز رو ریست میکنم دیگه بالا نمیاد 

خود به خود درایو سی پاک میشه و از اول باید نصب کنم جن گرفته این بی صاحاب ما؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

جناب پر واضحه که یکی از برنامه هایی که نصب میکنید حاوی ویروس هیچ برنامه ای رو از هارد خودتون اجرا یا نصب  نکنید ببیند مشکل هنوز پا برجا هست یا نه.

ویرایش شده توسط mboveiri
لینک به دیدگاه

با سلام

درویندوز 7  مشکل سر جاش هست و تمام فایلها از روی دیویدی های شرکتی پرند و ... اقدام به نصب شدن که ارور گرفتن و یا مواجهه با ریست شدن سیستم

شدن با ویندوز 8 تا الان با آفیس مشکلداره و ریجسترشنمیکنه  و موقع نصب افیس تو ویندوز 8 هنگ و بعدشم ریست

لینک به دیدگاه

به نظرم بهتره شما کيستون رو بسپاريد به اهلش تا براتون رديف کنن ، با اين تاپيک ها کار به جايي نميرسه ...

لینک به دیدگاه

یک عدد هارد گیرم اومد که با اون مشل خاصی نداره والا با هارد خودم  8.1 ریختم رروش مشکلی با 8 نداره ولی رو 7 هیچ کاری سریع

تعطییل میشه با هارد دیگه هم فعلا شکلی نداشته تا یه چنتا برنامه سنگینم بریزم رو هارد جدید اگه مشکلی نباشه یه هارد اکبند میخرم چون معلوم میشه که از هارد بوده

لینک به دیدگاه

بازی dead rising 3 رو این هارد جدیده رو تنظیمات هایو مدیوم به خوبی ران میشه یه کم گیر داره که ماله خود بازی و یا سی پی یوی منه که

ضعیفه برای بازی روی لو که عالیه اینم  بگم اون ززمانی که هارد من  سالمم بود مثلا این طوری با این سرعت  رو لو جواب نمیداد این گیم رو

فکرکنم دیگه یکی از سنگین ترین نرم افزارای موجود تو بازار باشه این بازی  پس با این حساب نظر شما دووستان و اساتید  رو میخوام بدونم

که هارد مشکل داره چون من که اینطوری فکر میکنم هر دو هارد 5200 دوور ساتا 2 هستند

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...