رفتن به مطلب

خرید EVGA GeForce GTX 970 ACX

اشتراک گذاری

خرید EVGA GeForce GTX 970 ACX  

55 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. با توجه به موجود بودن این کارت در(newegg,amazon) به نظر شما خریدش با وجود مشکلاتی که داره توصیه میشه؟

• بله
    • نه
    • کارت هیچ مشکلی نداره

Recommended Posts

760 مصرف برقش چقدره؟ روی این بینچمارکا میشه 100 درصد حساب کرد؟

لینک به دیدگاه

• ارسال 58
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

درود بر همه دوستان!

البته اینکه قیمت ها واقعا نجومین شکی درش نیست، ولی ما اینجا بشینیم هی بگیم این و اون مشکلی حل نمیشه که من و شمایی که نداریم فقط ضرر میکنیم!

چون اگه من و شما نخریم، بازم یه عده هستند که پول واسشون ارزشی نداشته باشه و فقط به فکر جدیدترین ها باشن!

وقتی یک نفر میره واسه فقط کلاس کاری 4 تا 6 میلیون تومن پول زبون بسته رو میده یک گوشی (منظورم اصلا Iphone 6 نیست!!!!) میخره و یک سود عجیب رو میریزه توی جیب اون افرادی که وارد کردند که همون گوشی بعد از 4 ماه میشه 2 میلیون، چه انتظاری دارین از بقیه چیز ها؟؟؟؟

به نظر من بحث کردن توی این مورد هم کاملا بی مورد هست!

اما واسه استارتر عزیز، اگر پولش رو داری برو بخر حتما که واقعا محشره! اگر بیشتر داری برو 980 بگیر! اگر هم نداری صبر کن قیمت ها تعدیل بشه!

هستند کسانی که 970 رو با قیمتی بین 1600 تا 1800 وارد میکنند و برای 980 هم بین 2600 تا 2800 میچرخه!

حالا خودت ببین چطوریه داستان!

از EVGA هم نمیشه ایراد گرفت! انقدر کارتهاش قدرتمند هستند که یه سری اشتباهات کوچیک رو بشه نادیده گرفت!

موفق باشید!

ممنون بابت نظرتون @};-  @};- . حقیقتش همچین اشتباه کوچکی نبود لااقل برای evga کوچیک نبود و نتنها بنده بلکه خیلی از گیمرها را هم ناامید کرد :( (کارتهای evga gtx970 acx رو دست توزیع کنندگان باد کرده) و من با اینکه عاشق برندevga هستم به اجبارگیگا g1 سفارش دادم .

لینک به دیدگاه

760 مصرف برقش چقدره؟ روی این بینچمارکا میشه 100 درصد حساب کرد؟

منم داشتم خیلی خوب فروختم که 2 تا970 بگیرم وهمچنان منتظرم  مصرف برق هر کدوم 185 واته

ویرایش شده توسط mamalicool
لینک به دیدگاه

ممنون بابت نظرتون @};-  @};- . حقیقتش همچین اشتباه کوچکی نبود لااقل برای evga کوچیک نبود و نتنها بنده بلکه خیلی از گیمرها را هم ناامید کرد :( (کارتهای evga gtx970 acx رو دست توزیع کنندگان باد کرده) و من با اینکه عاشق برندevga هستم به اجبارگیگا g1 سفارش دادم .

دوست خوبم من خودم طرفدار گیگا نیستم اما جی 1 واقعا شاهکاره ! الان راحت 24/7 روی 1499 استیبل دارم استفاده میکنم و دما از 61 عبور نمیکنه حتی در طولانیترین و سنگینترین تست ها .

ایشالا اگر شد یدونه دیگه هم میذارم کنارش که 2 سالی حدودا راحت باشم .

لینک به دیدگاه

قیمت کارت های 970 کی میرسه یه 1400.1500 :(

لینک به دیدگاه

یه کمی زمان میبره تا قیمتهاش یه کم متعادل بشه مثلا حدود 2 تا سه ماه دیگه  .البته الان هم inno3d gtx 970 herculez  حدودای 1400 هست.

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
  • کاربر ویژه

سلام دوستان

من و شما دستمون تو حساب هست و میگیم اگه همه نخریم باعث میشه قیمت ها رو فروشنده ها متعادل کنن ولی یه سر به بازار بزنید متوجه میشید این تفکر نخریدن اشتباه هست

چون بازار پر از ادم هایی هست که به قول معروف ب رو از پ تشخیص نمیدن و اصلا از دنیای کامپیوتر چیزی حالیشون نیست صرفا به برهه ای از زمان رسیدن که نیاز به کامپیوتر دارن و به خاطر جیب پر پولشون اصلا تو قید و بند نخریدن که قرار بشه قیمت ها متعادل بشه نیستند و خریدشون رو انجام میدن

بازار هم همین تعداد مشتری براشون کافیه چون هر یه نفر این مشتری ها معادل دونفر آگاه در زمینه خرید نکردن  مثل من و شما هست 

اون یه نفر با خرید گرونش جای دونفر رو برای فروشنده پر میکنه پس بازار انقدری مشتری اینچنینی داره که به فکر تعدیل قیمت نمی افته

ویرایش شده توسط MEHDI-GTX
لینک به دیدگاه

• 7 ماه بعد...

مدل گلکس 1300 هست اگه پیدا بشه رو هوا زدنش :laughing:

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

من و شما دستمون تو حساب هست و میگیم اگه همه نخریم باعث میشه قیمت ها رو فروشنده ها متعادل کنن ولی یه سر به بازار بزنید متوجه میشید این تفکر نخریدن اشتباه هست

چون بازار پر از ادم هایی هست که به قول معروف ب رو از پ تشخیص نمیدن و اصلا از دنیای کامپیوتر چیزی حالیشون نیست صرفا به برهه ای از زمان رسیدن که نیاز به کامپیوتر دارن و به خاطر جیب پر پولشون اصلا تو قید و بند نخریدن که قرار بشه قیمت ها متعادل بشه نیستند و خریدشون رو انجام میدن

بازار هم همین تعداد مشتری براشون کافیه چون هر یه نفر این مشتری ها معادل دونفر آگاه در زمینه خرید نکردن  مثل من و شما هست 

اون یه نفر با خرید گرونش جای دونفر رو برای فروشنده پر میکنه پس بازار انقدری مشتری اینچنینی داره که به فکر تعدیل قیمت نمی افته

درود

این روش که دوستان میگن نخرید 

ماله کشورهایی هست که به قول شما اگاهی بالایی دارند 

متاسفانه کشور ما مردمش اصلا مطالعه و تحقیق ندارند در زمینه ها دیگر جز شغل خودشون و حرفه خودشون 

برای همین هیچ وقت پیشرفتی نمیکنیم :laughing:  :D

ویرایش شده توسط naderblue
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...