رفتن به مطلب

گروه کاربر ویژه سایت فعال شد !

Recommended Posts

درود دوستان گلم

مدتها بود که به دنبال ایجاد یک محیط خاص برای کاربران عزیز بودیم . از اینرو بخش VIP رو راه اندازی کردیم

امکانات این بخش ویژه :

•  
  • دسترسی به سیستم چت آنلاین در لحظه همزمان با 50 نفر
  • خرید و فروش بسیار ساده در چت باکس
  • مهم شدن تاپیک های خرید و فروش در بازارچه
  • عدم انتظار هنگام ارسال پاسخ جدید به تاپیک ها
  • آپ کردن تاپیکهای خرید و فروش هر 6 ساعت یکبار
  • کالاهای ویژه و دست دوم لیون کامپیوتر تا 24 ساعت اول به کاربران ویژه پیشنهاد داده خواهد شد
  • امکان مشاهده امتیازات منفی و مثبت برای هر پست و تاپیکی که ایجاد می کنند
  • امکان جستجو در فروم بدون توقف
  • امکان دادن پیغام حصوصی تا 500 پیغام

برای این گروه سیستم چت انلاین راه اندازی کردیم که همزمان 50 کار بر میتونن با هم چت کنن و با سرعت بیشتری به هم اطلاع رسانی کنن .

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?app=lion_vip

هر کاربری با پرداخت مقدار هزینه اندکی که برای این سیستم گذاشتیم میتونه وارد این گروه بشه .

البته در اینده امکانات این سیستم رو افزایش خواهیم داد .

منتظر نظرات شما کاربران عزیز هستیم @};- @};- @};-

لینک به دیدگاه

• ارسال 78
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

فقط امکان زیر فعلا غیر فعاله و داریم دست کاری روش انجام میدیم

• امکان مشاهده امتیازات منفی و مثبت برای هر پست و تاپیکی که ایجاد می کنند
لینک به دیدگاه

در بخش منوی فروم روش کلیک کنید میتونید هزینه ها رو ببنید . روی دکمه انتخاب اشتراک بزنید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود دوستان ، دورد جناب حسینی .

من یکدونه منفی به شما دادم ^_^

کابرانی که توی فروم فعالیت میکنند و مطالب علمی میزارند یا به همدیگه کمک میکنند هیچ سودی براشون نداره و کاری که انجام میدن برای دل خودشون هست و از با هم بودن در لیون لذت میبرند .

اگه هزینه فروم بالا هست و دیگه از توانتون خوارج شده میتونید اسپانسر ها جذب کنید و یا از تبلیغات استفاده کنید .

پولی کردن امکانات ویژه ، یکجور توهین به حساب میاد ، به شخصه با اکانت VIP برای بخش بازارچه هیچ مشکلی ندارم . اما اگه بند هایی که امکانات عمومی بیشتری برای اعضای VIP در نظر میگیره اجرا بشه باید بگم اولین کاربری خواهم بود که دیگه هیچوقت توی فروم لاگین نخواهم کرد .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

منتظر نظرات شما کاربران عزیز هستیم @};- @};- @};-

درود

منم با جناب مهیار موافقم

هرچند سالها برای انجمن زحمت کشیدین و هزینه هایی هم صرف کردین و به نوعی حق خودتونه  اما لیون  داره از "انجمن  گفتگوی کامپیوتر/تکنولوژی" به یک" فروشگاه خالص "تبدیل میشه ومن از خیلی وقت پیش متوجه این ماجرا شدم،جناب حسینی قطعا میدونید فرق انجمن با هر وب دیگه ای "کاربران" اونه ونه IP.Board یا vBulletin.

به نظرم امکانات "معمولی" رو برای کاربران "معمولی" محدود و به کاربران VIP اختصاص دادین،دریافت حق عضویت ویژه  امری رایجه اما نه دیگه "آپ کردن تاپیکهای خرید و فروش هر 6 ساعت یکبار"،طبیعیه اگه فروشندگان حق استفاده از امکانات خرید و فروش انجمن رو بدن.

مسئله مشاهده +و- هم جای تامل داره،چون این مورد فقط برای کاربران حاشیه دار جالبه و بس.

باید تمهیدی بیندیشید که پوششی برای کلاهبرداران نشه،مثلا شماره و نام صاحب حسابی که مبلغ VIP  باهاش پرداخت شده نزد لیون نگهداری/استعلام  و حتی توی پروفایل کاربر نمایش داده بشه.

در پایان :جناب حسینی عنوان " امکانات ویژه خرید و فروش" مناسبتر از "گروه ویژه" است.

ویرایش شده توسط HeLen jOOn
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یک نکته :

اگر بشه بجای پرداخت وجه از میزان امتیازات کاربران برای گرفتن اشتراک استفاده بشه هم بد نیست

میشه روی این موضوع هم کارکرد و هم باعث میشه که پست های کاربران بهتر بشه در انجمن

ویرایش شده توسط momo000000
لینک به دیدگاه

سلام

قصد دخالت ندارم چون که مدیریت سایت جناب حسینی سیاست کاری سایت و فروم رو تعیین میکنه ولی راستش با دیدن این تاپیک خیلی جا خوردم!

حرف ها رو دوستان زدن ولی خوب باید ببینم جناب حسینی چی تو فکرشون میگذره

یاعلی

لینک به دیدگاه

یک نکته :

اگر بشه بجای پرداخت وجه از میزان امتیازات کاربران برای گرفتن اشتراک استفاده بشه هم بد نیست

میشه روی این موضوع هم کارکرد و هم باعث میشه که پست های کاربران بهتر بشه در انجمن

سلام

فکر کنم بعدا مشکلاتی پیش میاد

نظر شما چیه؟

مثلا من به دوستم امتیاز میدم اون به من(در تاپیک های معمولی و اسپم ها) که هزینه ای پرداخت نکنیم و این اصلا جالب نیست

یا اینکار نباید انجام بشه یا اگه قراره برای سایت درامد زایی داشته باشه باید اصولی انجام بشه

یاعلی

لینک به دیدگاه

درود دوستان ، دورد جناب حسینی .

من یکدونه منفی به شما دادم ^_^

کابرانی که توی فروم فعالیت میکنند و مطالب علمی میزارند یا به همدیگه کمک میکنند هیچ سودی براشون نداره و کاری که انجام میدن برای دل خودشون هست و از با هم بودن در لیون لذت میبرند .

اگه هزینه فروم بالا هست و دیگه از توانتون خوارج شده میتونید اسپانسر ها جذب کنید و یا از تبلیغات استفاده کنید .

پولی کردن امکانات ویژه ، یکجور توهین به حساب میاد ، به شخصه با اکانت VIP برای بخش بازارچه هیچ مشکلی ندارم . اما اگه بند هایی که امکانات عمومی بیشتری برای اعضای VIP در نظر میگیره اجرا بشه باید بگم اولین کاربری خواهم بود که دیگه هیچوقت توی فروم لاگین نخواهم کرد .

عزیز می شه بفرمایید دقیقا کجاش توهین هست ؟

یوزری که کار خرید فروش چند قطعه به صورت گذرا هست هیچ اخلالی کارش پیش نمی یاد , اما کاربری که کارش خرید و فروش هست می خواد در روز 10 تاپیک داشته باشه به قولی بیزنس کنه خوب بخشی از سودش هم باید بده در قبال مبلغ پرداختی امکانات زیادی هم دریافت می کنه

طرح اعضای ویژه نه کسی محدود می کنه نه کسی اجبار که بیاد ویژه بشه این بخش دقیقا مربوط می شه به خرید و فروش نه بخش های دیگه توی بخشی از حرف های ایشون گفته نشده یوزر VIP در بخش های دیگه امکانات بیشتری خواهد داشت صرفا در بخش خرید و فروش امکاناتی خواهد داشت

ویرایش شده توسط Eliven
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عزیز می شه بفرمایید دقیقا کجاش توهین هست ؟

یوزری که کار خرید فروش چند قطعه به صورت گذرا هست هیچ اخلالی کارش پیش نمی یاد , اما کاربری که کارش خرید و فروش هست می خواد در روز 10 تاپیک داشته باشه به قولی بیزنس کنه خوب بخشی از سودش هم باید بده در قبال مبلغ پرداختی امکانات زیادی هم دریافت می کنه

طرح اعضای ویژه نه کسی محدود می کنه نه کسی اجبار که بیاد ویژه بشه این بخش دقیقا مربوط می شه به خرید و فروش نه بخش های دیگه

"عضویت ویژه " با  "امکانات خرید و فروش" فرق داره

ویرایش شده توسط MR PC
لینک به دیدگاه

سلام

انجمن ما تقریبا از سال 2006 گروه VIP داره اما نه دیگه اینطوری !

اون زمان ها سالی دو هزار تومان بود اگر اشتباه نکرده باشم و الان سالی 25 هزار تومان یکسری تخفیفاتی برای کاربرانیکه قبلا عضو بودند هست و کسانیکه ارسالات مفید دارند به صورت مجانی فعال شدند .....

اما برای مسائلی که شما فرمودید VIP شدن حداقل برای من داخل این فروم هیچ مزیتی نداره اون هم با قیمت هایی که دادید ، به نظر من انجام اینکار در این فروم کاملا اشتباه هست / یا حق

لینک به دیدگاه

این طرح در فرم همسایه پرشین تولز موجود می باشد 

به نظرم به درد کاربران که در خرید فروش فعال هستن میخوره 

قیمت هم کمی تند هست اما خوب برای کسی که کارش خرید فروش 

هست پول زیادیی به حساب نمیاد

این طرح به کاربران دیگه ارتباط خاصی نداره 

فقط یک مشکل هست اسم vip  به کاربرانی گفته میشه که برای فرم خاص هستن و جایگاه ویژه دارند

میشه اسمش گذاشت کاربر بازارچه یا دارنده امتیازه خرید فروش یا خلاصه هرچی صلاح می دونید

یاحق

لینک به دیدگاه

دوستان هر مشکلی بود به بنده پیغام بدن 

بررسی می کنم

لینک به دیدگاه

بدرد ما که نمیخوره چون تو کار خرید و فروش نیستیم. مال خودتون حالشو ببرید :D

ویرایش شده توسط BlackSound
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

اگر این گزینه زیر فعال بشه قطعا بنده هم برای همیشه از فروم لیون کامپیوتر خواهم رفت

"امکان مشاهده امتیازات منفی و مثبت برای هر پست و تاپیکی که ایجاد می کنند"
هیچ ایرادی نداره که از طریق گروه VIP درآمد زایی کنید خیلی از سایت های دنیا چنین بخشی دارن، ولی تفاوتش اینه که اونها چیزی مضاف بر امکانات عادی ارائه میدن که نه اینکه کاربران عادی رو محدود کنن و مجبورش کنن برای ساده ترین امکانات هزینه کنن

چت باکسی که فقط 50 نفر حداکثر بتونن اون رو مشاهده کنن به چه صورت می تونه باعث خرید یا فروش سریعتر کالا بشه؟ (بخصوص اگر قرار باشه فقط اونایی که کارشون خرید و فروش هست چت باکس رو ببینن)

هرچند چت باکس هیچوقت ایده خوبی برای یک سایت با اهداف حرفه ایی نیست، چون نتیجه ایی جز بار اضافی روی سرور نداره

شاید بهتر بود امکاناتی خاص برای فروشنده ها در نظر بگیرید، مثلا در بالای سایت زیر بنرهای تبلیغاتی 20 تاپیک اخیر گروه فروشندگان VIP رو نشون بدین و بابت این قضیه هزینه دریافت کنید.

همه این حرفها فقط پیشنهاد هست به عنوان کسی که مدتهای زیادی از فروم لیون کامیپوتر استفاده می کنم و دوستای خوبی درش دارم واقعا دلم می سوزه وقتی متن پست اول رو می خونم.

ویرایش شده توسط m!dn!ght
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

پیشنهاد : بخش ویژه ای به انتها/ابتدای صفحات انجمن اضافه بشه که فقط آخرین ارسال های تالار خرید و فروش رو نمایش بده،(Latest Posts)-یعنی 2 بخش آخرین ارسال ها،یکی عمومی اون یکی مختص به تالار خرید و فروش ،اینطوری به نفع فروشنده هم هست(از نظر عملی کاملا انجام پذیره)

ebxoi8za4cu5ov33nti0.jpg

لینک به دیدگاه

سلام

اگر این گزینه زیر فعال بشه قطعا بنده هم برای همیشه از فروم لیون کامپیوتر خواهم رفت

"امکان مشاهده امتیازات منفی و مثبت برای هر پست و تاپیکی که ایجاد می کنند"

هیچ ایرادی نداره که از طریق گروه VIP درآمد زایی کنید خیلی از سایت های دنیا چنین بخشی دارن، ولی تفاوتش اینه که اونها چیزی مضاف بر امکانات عادی ارائه میدن که نه اینکه کاربران عادی رو محدود کنن و مجبورش کنن برای ساده ترین امکانات هزینه کنن

چت باکسی که فقط 50 نفر حداکثر بتونن اون رو مشاهده کنن به چه صورت می تونه باعث خرید یا فروش سریعتر کالا بشه؟ (بخصوص اگر قرار باشه فقط اونایی که کارشون خرید و فروش هست چت باکس رو ببینن)

هرچند چت باکس هیچوقت ایده خوبی برای یک سایت با اهداف حرفه ایی نیست، چون نتیجه ایی جز بار اضافی روی سرور نداره

شاید بهتر بود امکاناتی خاص برای فروشنده ها در نظر بگیرید، مثلا در بالای سایت زیر بنرهای تبلیغاتی 20 تاپیک اخیر گروه فروشندگان VIP رو نشون بدین و بابت این قضیه هزینه دریافت کنید.

همه این حرفها فقط پیشنهاد هست به عنوان کسی که مدتهای زیادی از فروم لیون کامیپوتر استفاده می کنم و دوستای خوبی درش دارم واقعا دلم می سوزه وقتی متن پست اول رو می خونم.

وقتی پرشین تولز تغیر سیستم داد همه گفتن دیگه لاگین نمی کنیم بعدش همه دیدن چقدر از نظر امکاناتی بهتر از وی بی شده ..

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

وقتی پرشین تولز تغیر سیستم داد همه گفتن دیگه لاگین نمی کنیم بعدش همه دیدن چقدر از نظر امکاناتی بهتر از وی بی شده ..

شاید بهتر شده باشه امکاناتش

چون تغییر اساسی انجام شده بود

والبته مطمئن هستم که کاربرانش ریزش کردن

ضمن اینکه Vip در این انجمن کوچک با تعداد کاربر حدود 15 هزار تا، که خیلی هاشون هم مشخص نیست که چند وقت یک بار سر میزنن و ... ، به نظر من کار زیاد جالبی نباید باشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تغییر سیستم ارتباطی به گروه پولی VIP داره؟ موضوع این تاپیک در مورد اکانت VIP و امکاناتش هست نه تغییر کلی سیستم سایت

لینک به دیدگاه

به نظرم خیلی خوب میشد قبل از انجام اینکار یه نظر سنجی بین کاربرای لیون می کردید . مخصوصا نظرات افراد با سابقه لیون رو مدنظر قرار می دادید . ینی یه فیدبک از افکار بچه های لیون میگرفتید بعد متناسب با اون یه طرح بهینه رو پیشنهاد می دادید. امیدوارم هر کاری قرار هست انجام بشه آخرش خیر باشه.

لینک به دیدگاه

سلام

انجمن ما تقریبا از سال 2006 گروه VIP داره اما نه دیگه اینطوری !

اون زمان ها سالی دو هزار تومان بود اگر اشتباه نکرده باشم و الان سالی 25 هزار تومان یکسری تخفیفاتی برای کاربرانیکه قبلا عضو بودند هست و کسانیکه ارسالات مفید دارند به صورت مجانی فعال شدند .....

اما برای مسائلی که شما فرمودید VIP شدن حداقل برای من داخل این فروم هیچ مزیتی نداره اون هم با قیمت هایی که دادید ، به نظر من انجام اینکار در این فروم کاملا اشتباه هست / یا حق

سلام عرض میکنم خدمت کاربر عزیز Service Manual و بقیه دوستان

دوستان من اول شک داشتم ولی الان مطمعن شدم کاربر گرامی Service Manual همون پیشکسوتی هست که توسایت انجمن تعمیرکاران حضور دارن و یکی ازمعدود کسانی هستن در زمینه الکترونیک و تعمیرات بالاترین تخصص را دارن و راهنمایی و مطالب زیادی از ایشان به ثبت رسیده هست .

از اینکه ایشون اینجا ملاقات میکنم بسیار خوشحالم انشاله که همیشه سالم باشن و بتونیم از اطلاعات ایشون در این فروم بهرمند بشیم.

لینک به دیدگاه

سروران لیون

اینقدر زود قضاوت نکنین،هنوز که هیچ اتفاقی نیوفتاده...

همانطور که جناب حسینی عزیز در ابتدای تاپیک اعلام کردن،فرمودن که "منتظر نظرات شما کاربران عزیز هستیم"

خب این حرف ایشون معنای زیادی داره یعنی اینکه نظرات اعضای فروم برای ایشون مهمه و ارزشمنده...

تا جائی هم که بنده ایشون رو میشناسم،هیچ کاری رو بی دلیل و بدون تاُمل انجام نمیدن/

ضمن اینکه یخورده هم بیایم دیدمون رو نسبت به این قضایا از اینی که هست وسیعتر کنیم و جوانب رو از زوایای مختلف بررسی کنیم،حالا هر کسی میتونه از عینک خوش بینی یا بدبینی استفاده کنه/

به نظر من همیشه بهترین راه قضاوت،قرار دادن خودمون بجای مخاطبمونه...

اینکار بهمون کمک میکنه تا ناظر و قاضی خوبی بشیم

انشاا... که منظورم رو خوب رسونده باشم و حرفهای بنده اسباب دلخوری دوستان نشده باشه/

دلتون دریا و همیشه باصفا باشین @};-  

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...