رفتن به مطلب

گروه کاربر ویژه سایت فعال شد !

Recommended Posts

وقتی پرشین تولز تغیر سیستم داد همه گفتن دیگه لاگین نمی کنیم بعدش همه دیدن چقدر از نظر امکاناتی بهتر از وی بی شده ..

درود

اگه یه نگاهی به رنک پرشین تولز در سایت معتبر الکسا بندازی میبینی که پرشین تولز به اندازه ی کافی رنکش اومده پایین،

اون موقع رنک 55 بود الان 97!!!

ویرایش شده توسط NaeemSameti
لینک به دیدگاه

• ارسال 78
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

دوستان حقیقتش احساس من اینه دیر یا زود همه انجمن ها به ناچار به این سمت حرکت کرد خواهند کرد. اینطوری بخش بازارچه سر و سامون میگیره و حتی بخش های داخلی انجمن هم هدفمند تر میشه.

صد البته مهم اینه که چه خدماتی ارائه می شه. اگر ارائه خدمات اضافی در راستای اهداف کاربران ویژه باشه، چرا که نه؟ و البته تصمیم حجم این خدمات و کیفیت اون دیگر بستگی به نظر مدیران داره. هر چه این خدمات بیشتر  و بهتر باشه رضایت بیشتر کاربران رو برای خریداری این سرویس جلب میکنه.

ویرایش شده توسط ARMIN ABISHI
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

دوستان جناب حسینی دنبال نظرات ما بودن که این تاپیک رو ایجاد کردند !پس بگذارید نظرها خونده بشه ببنیم ایشون چیه نظرشون-

لینک به دیدگاه

سرگذشت ما توی پرشین تولز :

You have been banned for the following reason: اهانت به مدیران و مسخره کردن آنها. نظرسنجی های هجو، نوشته های سیاسی در تاپیکهای بازارچه.

به عنوان کسی که دو سال تو پرشین تولز به شدت فعال بوده نظراتمو میگم ( البته فکر کنم اخراج دائمی شدم به دلایل بالا چون تاریخ نخورده مدت بن بودنم مشخص نیست . ولی دلیل اصلی اخراجم مرتبط با رو شدن دست مدیران به خاطر انتخاب رفقایشان برای بخش مدیران ازمایشی بود )  :

من خیلی برای پرشین زحمت کشیدم و از اون موقع که هر دنبیل بود و با هزار ترفند توی تاپیکت بحث میکردی که اپ بشه و نیازی به عکس با نام کاربری نبود باهاش بودم تا الان که هزارتا قانون داره ولی هیچ کدومش اجرا نمیشه و فقط اونایی که مدیر دوست داره رو اجرا میکنن .

پرشین تولز دوران اوجش حدود یک سالو نیم پیش بود . موقعی که یه تاپیک میزدی و تو یک روز اول بیستا سی تا پست میدادن داخل تاپیک . ولی الان به جز تعدادی مغازه دارو اور بازو تعمیر کارو دلال (مثل خودم که منم اخراج شدم :) ) دیگه کسی توش نیست . تعداد مصرف کننده واقعیش تقریبا به زیر 20 درصد رسیده که در زیر به طور کامل توضیح میدم دلایلشو برای دوستانی که در مورد پرشین تولز نظر میدن که خوب شده بد شده و شایدم به درد اقای حسینی خورد . شاید بین حرفام ردپایی از کینه به چشم بیاد ولی سعیمو کردم بدون کینه صحبت کنم دیگه قاضی شمایید :

اولین شوکی که به پرشین تولز بعد از دوران اوجش وارد شد بسته شدن بخش شکایات بود . بخش شکایاتی که الحقو والانصاف حقو به حقدار میداد چون طرف برای امتیاز بازارچه ای که با خونو دل به دست اورده بود ارزش قائل بود و مجبور بود رای صادره توسط قاضیو قبول کنه . با بسته شدن بخش شکایات قشر تعمیر کار فروم وارد عمل شده وقطعاتو (کارت گرافیکا و مینای هیت داده شده رو) چپو راست تو پاچه ملت میکردنو بعدشم که دیگه شکایتی در کار نبود حس پلیس فتا هم نبود برا 50 تومن . خورسند ها هم که جولان میدادن ولی با این کار دیگه حسابی خوش به حالشون شد . وقتی یکی یه خریدو فروش نا موفق میکنه و میبینه حقشو نمیتونه بگیره میگه گور بابای اینترنتو فروم بیخیالش میشه .

دومیش انتخاب همکار بازارچه ( به یکباره دادن همه امکانات به فردی که تا دیروز یوزر معمولی بود) بود یا همون مدیر ازمایشی که اول انتخابشون همچین جوگیر شده بودن که باعث رفتن برخی از یوزرا شدن . یکی دیگش باند بازی بین مدیریت بود که همچنان هم داره ضربه میزنه به پرشین . نمونش هم اخراج ما از پرشین . یوزر به این فعالیو به خاطر صحبتای سیاسی (یک سال پیش یه چیزی گفتم نمیدونم چرا الان بن شدم ) اخراج کردن ول رفیقشون که محروم از فعالیت تجاری هم شده بودو داشتن مدیر میکردن یواشکی . این باند بازی و سخت گیری مدیران ازمایشی در بدو انتخابشون باعث رفتن تعدا دیگه ای از یوزرا شد .

مورد سوم تغیر قالب فروم بود و سختی های اولیه خودش و 3 روز خوابیدن فروم که خیلی هزینه داشت برای بخش بازارچه و باعث رفتن یوزرایی مثل حمید پوده ای شد . این تغیر قالب فقط سه روز نبود مشکلاتی داشت که تا یک ماه بعدش هنوز داشت درست میشد و بیشک توی الکسای پرشین تاثیر مستقیم داشت .

مورد چهارم پولکی شدن فروم بود . اگر میخوای تاپیکت اپ بشه باید پول بدی . اگر سه تا یوزر بسته الماسی بخرن و هشتا تاپیک بسازن دیگه روزی یه ربع نیم ساعت بیشتر تاپیکت تو سه صفحه اول نمیاد . به نظر من بدون کارشناسی این کار انجام شد و یوزرای زیادی رفتن این بین مثل بچه های مشهدو تبریزو تهران ( اسم نمیبرم ) ولی اینجا ریزش بیشتر از همه بود . این کار با کارشناسی بیشتر و هزینه کمتر میتونست به سود فروم باشه ولی اون بسته الماسی خراب کرد کارو . از طرفی قیمتای تاپیک های استیکی (همیشه بالا بمون) خیلی افزایش داشت جوری که تعداد اونا تو کل بازرچه به یک سوم کاهش داشته . تاپیکی که قبلا سالی 180 تومن بود الان شده ماهی  100 تومن یعنی سالی یه ملیونو 200 . یوزر معتبر سالی 25 تومن . در حالی که باید به کسی که امتیازش بالای 200 میشه دیگه یوزر معتبر افتخاری بدن . من رتبه 17 رو داشتم توی پر امتیاز ترین یوزرای فروم  اما یکی که یه روز پیش عضو میشد 20 تومن میدادو معتبر میشد ولی ما معتبر نبودیم . این همه زحمت و اخرش اخراج .

مورد پنجم ایجاد ایسام و سوق دادن کاربرا به سمت ایسام که باعث پراکندگی شد . بدون شک تمرکز کاربرا در یکجا خیلی درامد بیشتری داره حالا چه ایسام چه پرشین . ایسام هم درصد بالایی میگیره برای هر خریدو فروش و به یکباره خواستیم سایت "ای بی" (ebay) رو بومی کنیم که شرایط اقتصادی بد این دوره زمونه (افزایش انسانهای ناجور) و کمبود فرهنگش در کشور و پورسانت بالا باعث شد خیلی نگیره ایسام و کاری جز تضعیف پرشین نداشته باشه . در این بین فقط دیوارو شیپورو لیون تقویت شدن .

و مواردی که ما گفتیم تا باعث متمایز شدنو بهبود پرشین بشه ولی انجام نشد .

لاگین اس ام اسی مثل یاهو و گوگل که گفتم حتی هزینشو از خود کاربر بگیرید مثل گوگل رایگان نباشه .

سیستم سرچ فوقلاده قوی مثل سایت شیپور که راحت میتونی دنبال هارد اینترنال ساتا 3 با حجم بین 200 تا 500 با دور 7200 و کش 16 مگ دست دوم قیمت بین 100 تا 150 و... باشی .

جدا کردن بخشهای خریدو فروش ولی دیگه برای هر بخش یه قسمت مجرا نباشه . قطعات کامپیوتر فقط دو بخش بشه خرید و فروش ولی سیستم سرچ خیلی قوی باشه و تا یکی تاپیک یه قطعه رو زد اونایی که تاپیک خرید اون قطعه رو زدن تاپیک براشون پی ام بشه .

چت کردن یوزرای انلاین مثل فیسبوک . خریدو فروش سریعتر انجام میشه که این باعث پیشرفت لیون میشه . بالا رفتن وساده شدن خریدو فروش باعث بزرگتر شدن لیون میشه . دیگه یک ساعت منتظر نمونی طرف پی امتو جواب بده . سریع تموم کنی کارو .

سیستمای دیگه ای هم هست که باعث بهبود فروم میشه مثلا موقع ثبت نام طرف میتونه شماره موبایل بده و از طریق یوزرای دیگه البته اگر خودش بخواد به جای پی ام براش اس ام اس بیاد از طرف لیون . یعنی شمارش دست لیون باشه . بعد من به جای ارسال پیغام خصوصی ارسال پیامکو انتخاب کنم و هزینش از حسابم توی لیون کم بشه ولی برای طرف اس ام اس بره . البته در صورتی که فرد دریافت کننده اس ام اس توی تنظیمات یوزرش دریافت پیغام اس ام اسیو تیک زده باشه .

و دهها نظر دیگه که کسی بهش توجه نکرد و الان زرتو زرت یوزرا دارن هک میشن توی پرشین تولز که هر هک شدن یوزر حداقل باعث کم شدن یک یوزر نسبتا فعال میشه . تو صیه ای هم که پرشین داشته اینه که پسورد قوی بزار در حالی که با لاگین اس ام اسی که هزینشو از کاربر میگیرن کار تمومه . بعد اینکه کیلاگر که پسورد قویو ضعیف نمیشناسه .

من مشکلات پرشینو به نظر سنجی میزاشتم که مثلا ایا با فروش دیتا توسط یوزر معتبر موافقید یا اینکه کدام یک از این موارد موجب کاهش رتبه پرشین شده که پاک میکردن و یکی از دلایل بن شدنم نظر سنجی های هویج هستش . اخه نمیدونم یوزر معتبری که روی هارد سریال اسپارتاکوس میفروشه چجوری تونسته از وزارت ارشاد مجوز اسپارتاکوسو بگیره که ما نمیتونیم ؟ (غیر از اینه که غیر مستقیم درخواست پول میکنند به جای رسیدگی به مشکلات فروم ؟ )

کاربرای پرشین توی این دوسال ریزش زیاد داشته نمونش هم الکسای این سایته که دلایلش موارد بالایی بود که گفتم اما " جذبشم نسبتا خوب بوده که سرپا مونده و همینطور نبود رقیب جدی " که اگر میرسید به خودش الان قبضه کرده بود بازار استوک اینترنتیو . این بود انشای ما در مورد درامد زایی از سایت . الان اومدیم توی لیون فعالیت کنیم . از اینجا هم فکر کنم یکی دوسال دیگه اخراج بشم ولی تجربه زیادی توی بازار کامپیوتر کسب کردیم که توی این 4 سال دانشگاه کسب نکرده بودیم .

قبل زدن این پست با یک از دوستانم که خیلی فعاله توی این فروما مشورت کردم و گفت بعد زدن این پست منفی بارون میشی چون سندیکای پرشین قدرت بالایی داره  =))  . سندیکارو خوب اومدم خداییش .

اقای حسینی این بود داستان پرشین تولز حالا هر کاری که میخواهید الان و در اینده انجام بدینو یه مقایسه کنید با سرگذشت ما بعدش تصمیم بگیرید . من فکر کنم شما الان دوتا مشکل دارید . یکی تعیین هزینه این امکاناته یکی دیگش اینکه چه بخشیش به درد بالا رفتن خریدو فروش میخوره و چه بخشیش نمیخوره و باعث تبعیض نژادی میشه . اون بخشی که به درد نمیخوره رو حذف کنید تا شاهد ریزش نباشید و فقط اون بخشی که امکان خریدو فروش بهتر به یوزر فعال بازارچرو میده بزارید . اینجوری شاهد رفتن یوزرای غیر مرتبط با بازارچه هم نیستیم .

ویرایش شده توسط mostafajan
لینک به دیدگاه

متشکر مصطفی جان

من به شخصه استفاده کردم.

اگر فروشنده معتبر و تاپیکای ثابت رو بهشون بدن خوبه. اما بقیه چیزا ادم زورش میاد!!!

ما که کارمون این نیست و شاید چندبار در سال از این امکانات نیازمون بشه چی؟ و .... .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

راستش من اهل مقدمه و اینا نیستم و نظرم رو در رابطه با VIP اینطوری میگم :

•   دسترسی به سیستم چت آنلاین در لحظه همزمان با 50 نفر = موافق
  • خرید و فروش بسیار ساده در چت باکس = خودمونیم نمیشه اینو قابلیت دونست، Passive هست رو چت باکس VIP  !!
  • مهم شدن تاپیک های خرید و فروش در بازارچه = باید کمی اصلاح شه یعنی یه منو جدا درست کنید برای VIP ها و محصولاتشون اون تو قرار بگیره
  • عدم انتظار هنگام ارسال پاسخ جدید به تاپیک ها = مگه قبلا منتظر میشدیم تا میزدم ارسال میشد @#$
  • آپ کردن تاپیکهای خرید و فروش هر 6 ساعت یکبار = موافق ( البته تو منو خودشون )
  • کالاهای ویژه و دست دوم لیون کامپیوتر تا 24 ساعت اول به کاربران ویژه پیشنهاد داده خواهد شد = موافق
  • امکان مشاهده امتیازات منفی و مثبت برای هر پست و تاپیکی که ایجاد می کنند = به شدت مخالف ، چون عاقبتشو  2 سال پیش دیدم چی میشه وقتی نمایش داده بشه
  • امکان جستجو در فروم بدون توقف = +
  • امکان دادن پیغام حصوصی تا 500 پیغام = به شدت موافق

--------------------------------------------------------------------------------

پیشنهاد :

1- تعداد مثبت دادن هارو برای VIP ها بیشتر کنید

2- برای کسانی که عضو میشن مقداری تخفیف برای خرید از سایت و خدمات حضوری و مجازی(تبلیغات) در نظر بگیرید .

3- قیمت بالاس به نظرم

4- بخش دانلود اختصاصی قرار بدین ، داریور ها با لینک مستقیم لیون توش قرار داده شده باشه که VIP بتونن بدون دردسر و فیلتر و تحریم و... درایور های مختلف رو دانلود کنن .

5- حجم استفاده از عکس ها رو در تاپیک ها برای VIP ها بیشتر کنید .

6- بهشون اجازه استفاده از Upload سنتر رو بدین

7- اگر میشد یه خبرنامه برای VIP درست کرد که کالا های جدید هم که تو سایت اضافه میشه براشون PM شه خیلی خوب بود .

8- میشه یه قالبیت تغییر پوسته یا سفارش سازی پروفایل هم براشون در نظر گرفت .

9- این ادیتور پست ها و تاپیک  هاشون از فونت های مختلف تر و سایز بندی دقیقتر پشتیبانی میکرد

10- باب استفاده از پلاگین awesome font بتونن ایکون ها مختلفی رو تو نوشتارشون استفاده کنند

11- و...

پ.ن

دوستان همیشه ایده های اولیه موقعه اجرا زیاد جالب از اب در نمیان و این قضیه برای هیچ کس استثنا نداره و باید برای بهبودش با همفکری هم و دادن نظرات مثبت اصلاحش کنیم

++

ویرایش شده توسط AmirMahmood
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام آقای حسینی و تمام ادوستان . 

خب این روش خوبه اما اگر برای کاربرانی که بالا مثلا یه امتیازی دارند فروشنده ی معتبر بشن بصورت خودکار خیلی بهتره همونکه ذدوست عزیزمون گفتند . 

البته یه نکته دیگه در حال حاضر که من VIP هستم اخرین ارسالات نمایش داده نمیشه این خیلی بده و اصلا جالب نیست . 

لینک به دیدگاه

درود دوستان گلم  @};-  @};-

از دیشب با گوشی این تاپیک رو دنبال می کردم و دوست داشتم مطالب بیشتری از شما دوستان رو بخونم تا بیشتر از مطالب شما دوستان با خبر بشم .

تقریبا دو بار مطالب رو خوندم و کاملا بهشون فکر کردم و واقعا ازتون بابت پیشنهاداتون ممنونم و از اینکه دوستانی مثل شما دارم به خودم میبالم که نگران و یا خوشحال لیون هستید .

یه سری پاسخها به دوستان میدم و اگر سوالی داشتید بفرمایید تا پاسخ بدم .

1 - یکی از دوستان گفتن که اگر نمیتونید هزینه ها رو در بیارید از تبلیغات استفاده کنید (  البته متوجه شدم که فصد کمک کردن بوده از این مطلب و کاملا بهش واقفم و هیچ فکر دیگه ای نمی کنم ) : دوست عزیزم  مطلبی رو میخوام خدمتتون بگم که باور کردنش برای 97 درصد ادمهای دنیا بسیار سخته . اون 3 درصد رو توی گوگل سرچ کنید متوجه میشید که چه کسانی هستن . و من راجب هیچ کسی قضاوتی نمیکنم که کسی رو جز 97 و یا 3 دصد بگذارم .

سالها پیش 120 درصد از پولی رو که در میاردم برای سایت و لیون کامپیوتر خرج می کردیم . یعنی 20 درصد بیشتر از درامد رو برای سایت خرج می کردم . این روند تا سالهاادامه داشته و کلی توی زندگیم از جیب خرج لیون کردم . و هیج وقت واهمه ای برای حرج مجدد ندارم و نخواهم داشت . چون لیون برای بنده فقط یک سایت کامپیوتری نیست .

یک روز یکی بهم گفت : بزرگترین دارایی زندگیت چیه ؟ گفتم افرادی که اطرافم دارم و کاربران لیون !!!!!! تعجب کرد گفت یعنی چی گفتم . دنیا محل گذره و این ادمهایی که بدست اوردم با تمام وجودم برای بدست اوردنشون زحمت کشیدم و اینها دوستان من هستن و اعتقاد دارم هر کسی دوست بیشتری داره میتونه ادم خوشبختری باشه .

2 - دوستان گلم فروم هنوز امکاناتش رایگانه و هیچ گونه پولی از کاربران گرفته نمیشه  ایا به کسی گفته شده پولی پرداخت کنه ؟.و توضیح میدم که چرا این هزینه رو برای این بخش گذاشتیم

3 - ما خیلی وقت بود به دنبال این بودیم که بخش بازارچه رو سروسامونی بهش بدیم و کاربرانیکه در بخش بازارچه بسیار فعال هستن رو امکانی بهشون بدیم . مثلا گفتیم بابت مهم کردن تاپیکهای فروش عمده و عیر عمده هزینه ای دریافت کنیم  .ولی باید برنامه ای براش مینوشتیم که بتونه اتومات این امکان رو فراهم کنه . در مقابل گفتیم که میشه راحتتر اعضای این بخش رو سروسامون داد واسه همین امکانات دیگه ای رو هم براشون فراهم کردیم .

خیلی از دوستان بودن و هستن که در بخش بازارچه نیاز به ساپورت بیشتری دارن چون کارشون یه جورایی خرید و فروش هستش . ولی متاسفانه در بعضی مواقع ما مجبور میشدیم تذکراتی مبنی بر اینکه در راستای فروشگاه لیون کامپیوتر دارن پیش میرن دادیم و فکر میکنم این دوستان رو محدودشون کردیم و برای اینکه این دوستان هم مثل بقیه بتونن در اینجا فعالیت خودشون رو داشته باشن لازم دونستیم این بخش رو برای این عزیزان و کسانیکه دوست دارن در این بخش حضور داشته باشن فعال کنیم  البته در قبال هزینه

4 - امکان مشاهده امتیاز فقط برای پستهایی که کاربر میده رو خیلی وقت بود که دوست داشتیم فعال کنیم ولی چون تعداد کاربران برای این مسئله بسیار زیاد بود گفتیم فقط برای  گروه خاصی فعال کنیم که جمعیت کمتری داره . چون راحتتر میشه مدیریت کرد این بخش رو

5 - من فکر میکنم این حساسیتها بیشتر برای اسم این گروه ایجاد شده که اگه اجازه بدید میتونیم روش بیشتر فکر کنیم و اسمش رو تغییر بدیم

6 - دوستان راجب پرشین تولز گفتن باید بگم که اونجا تعییر قالب داد و برای این سایت هم تغییر قالب قبلا اتفاق افتاده و دقیقا کاربرانیکه نمیتونستن با تغییرات کنار بیان نیومدن و این مسئله ربطی به بخش جدید نداره فکر میکنم

7 -  در مورد امکانات دیگه مثلا در مورد اینکه پیغامها اضافه شده و یا جستجوی سریعتر و یا پست بدون توقف باید بگم که کسانیکه در کار خرید و فروش هستن پیغامهای بیشتری دارن . جستجوی سریعتری نیاز دارن و در کل برای اونها مهمه که سریعتر به هدفشون برسن . وگرنه چه نیازی به این سیستم بود  ؟

8 - سیستم چت  این امکان رو میده که کاربران سریعتر و با افراد بیشتری برای خرید و فروش و یا مسائل دیگه در صحبت باشن . و حتی این سیستم امکان اینرو میده که بتونن به صورت خصوصی با هم چت کنن و از فضای عمومی چت خارج بشن و برای معاله کردن و یا هر چیز دیگه ای با هم حرف بزنن .

9 - وقتی تاپیکهای فروش مهم میشن برای هر کاربری حتما بیشتر دیده میشن و این به نفع کاربر خواهد بود . ا ایا میشه همه تاپیکها رو مهم کنیم ؟  خوب خیلیها این تقاضا رو از ما داشتن . برای همین گفتیم کسانیکه که میخوان تاپیکشون مهم بشه هزینه ای پرداخت بکنن .

10 - سینا جان دارن روی این کار میکنن که اخرین ارسالهای انجمن در زیر صفحه جداسازی بشه و بخش بازارچه کاملا جدا بشه و در سمت چپ بجای انجمنهای پربازدید گذاشته بشه .

11 - در ضمن ما همیشه کاربرانیکه زحمت کشیدن  و همیشه به دوستان خودشون در فروم کمک کردن رو میبینیم و خواهیم دید . و هیچ وقت برای این عزیزان امکانی پولی نخواهد بود . پس میخوام بدونید ما در این  فکر هستیم که کاربرانیکه تا X امتیاز دارن رو وارد این سیستم به طور رایگان بکنیم . فقط باید مشورتی صورت بگیره که این تعداد امتیازات چقدر باشه که این کاربران وارد این سیستم بشن . البته بگم که  این مسئله برای کاربرانیکه تا الان این امتیازها رو بدست اوردن فقط صدق میکنه و فردا روش کار میکنیم و حتما این کاربران و دوستان قدیمی با کمک نظرات و مشورت مدیران وارد این بخش خواهند شد. @};-  در ضمن این مسئله رو یادم رفته بود بگم واسه همین کسانیکه اینجا همیشه حضور داشتن باعث ناراحتیشون شده و من عذر میخوام که این مسئله رو عنوان نکردم . @};-

12 - در مورد مقدار هزینه گفتین که بالاست فکر نمیکنم دوستان گلم مبلغ ماهی 5 تومان که برای سه ماهغ در نظر گرفته شده مبلغ چشمگیری برای کسانیکه میخوان معامله بیشتری داشته باشن باشه . 

این بود پاسخهای بنده تا به اینجا و اگر سوال و مطلبی بود بفرمایید تا روش کار کنیم @};-  @};- @};-  

لینک به دیدگاه

سلام آقای حسینی و تمام ادوستان . 

خب این روش خوبه اما اگر برای کاربرانی که بالا مثلا یه امتیازی دارند فروشنده ی معتبر بشن بصورت خودکار خیلی بهتره همونکه ذدوست عزیزمون گفتند . 

البته یه نکته دیگه در حال حاضر که من VIP هستم اخرین ارسالات نمایش داده نمیشه این خیلی بده و اصلا جالب نیست . 

درود احسان جان

ممنونم ازت و اون امکان و تمام باگها گرفته خواهد شد . نگران نباش

لینک به دیدگاه

سلام

بالاخره اقای حسینی تشریف اوردن!

از دیروز منتظر شما و جواب های شما بودم

من به شخصه جناب حسینی زیاد تو کار فروش نیستم(نه کم نه زیاد) ولی خوب عضو گروه جدید شدم که کمکی به سایت کردم باشم و لاغیر

هزینه برای بنده زیاد نبود ولی شاید برای بعضی دوستان زیاد باشه

اگر این باعث کمک به سایت و فروم میشه چرا که نه

حداقل برای من خوبه زمان برای من خیلی ارزش داره و وقتم رو تو بازار تلف نمیکنم (همینطوری وقت کم میاریم وای به حال اینکه تو بازار راه بیفتیم)

ولی خوب جای کار داره و مطمئن هستم جناب حسینی به نظرات دوستان توجه خواهند کرد و انشاالله بهترین اتفاق برای اینجا رخ خواهد داد و باعث بهتر شدن فروم خواهد شد.

یاعلی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود دوستان ، درود جناب حسینی

راستش باید قبل از عملی کردن این طرح نظرات دوستان رو میخواستید ، محیط انجمن عمومی هست در هر صورت همه کاربران دوست دارند پرچم لیون بالا بمونه و حق دارند در باره انجمن تصمیم بگیرند .
همونطور که دوستان اشاره کردن انجمن هایی که به صورت خصوصی اداره میشدن و که با تصمیمات دیکتارو گرانه ی مدیران روبه نابودی رفتند .
اما ما به شما اعتماد داریم چون با اینکه مدیر اول انجمن هستید با این حال همیشه خودتون را مثل کاربران انجمن میدونید ، یعنی تمام مدیران انجمن هم همینطوری هستند و این خیلی رضایت بخش هستش :x  .
اینکه انجمن برای شما با ارزش هست و کلی هزینه براتون داره ، رو حتی میشه از سیستم IP.Board انجمن هم متوجه شد ، که بخوبی به روز رسانی و فیکس میشه .

همونطور که توی پست قبلی اشاره کردم جبران هزینه ها با دادن امتیازاتی به کاربران بازارچه و آسانتر کردن خرید فروش در بازارچه هیچ مشکلی نداره و خیلی هم خوشحال کننده هست .

اما این روش درآمد زایی با دادن امکانات عمومی بیشتر در نگاه اول هم شکست خورده به نظر میرسه چون کسی برای اینکه بتونه 500 تا پیغام بده و توی چت باکس باشه و امتیازات مثبت و منفی رو ببینه که حاظر نیست هزینه کنه ، منظور بنده کاربران تازه وارد هست ،  درصدی از کاربران قدیمی انجمن چون وابسته هستند اینکارو میکنند (یه کمکی هم کرده باشند) .
این روش VIP رو انجمن هایی اجرا کردن و جواب داده به این صورت کار کردند که یکسری از مطالب دسته اول ، مهم و بدرد بخور انجمن رو میان مخصوص اعضای ویژه قرار میدن (فقط اونها میتونن ببین) با شناختی که من از کاربران این انجمن دارم اینجا همه فعالیت میکنند تا مطالبشون به درد عموم بخوره همه افراد چه اعضا و چه کسانی که از موتور های جستجو وارد شدند ، حالا بخوای محدودشون کنید فکر نکنم کسی حاظر به گذاشتن مطلب باشه 164.gif

نظر شخصی بنده این هست کسی که همین الان ثبت نام کرده از نظر امکانات و دسترسی باید برابر باشه با کسی که چند سال عضو بوده تا باعث دلخوری اون نشه q7.gif و کاربر جدید هم به فعالیت ادامه بده تا به یک عضو فعال تبدیل بشه .

تغریبا دو سالی هست که سطح علمی انجمن رو به نابودی رفته ، اکثر تاپیک ها یا خرید فروش هستند یا سرگرمی ، خیلی راحت میشه این مشکلات رو برطرف کرد و باز انجمن رو به اوج برگردوند ، اما این طرح کاربران ویژه اگر به غیر از بخش بازارچه وارد بخش عمومی انجمن هم بکنید ، به شخصه فکر میکنم حکم نابودی انجمن رو هم امضا کردید .

ویرایش شده توسط Mahyar_Curious
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود دوستان گلم  @};-  @};-

از دیشب با گوشی این تاپیک رو دنبال می کردم و دوست داشتم مطالب بیشتری از شما دوستان رو بخونم تا بیشتر از مطالب شما دوستان با خبر بشم .

.

.

.

این بود پاسخهای بنده تا به اینجا و اگر سوال و مطلبی بود بفرمایید تا روش کار کنیم @};-  @};- @};-  

سلام جناب حسینی عزیز،بدون ذره ای شک همه ما متوجه زحمات و هزینه های پشت پرده هستیم و اهمیتی که به نظر کاربران میدین جای تقدیره،همین تلاشهای شما و دوستانتون یک انجمن بسیار مفید رو برای برخی از هم وطنان و مشتریاتون ایجاد کرده ،مهمترین کارایی انجمن به نظر من پشتیبانی فنی است که به صورت غیر مستقیم و داوطلبانه توسط کاربران صورت میگیره،یعنی اگه یک تیم پشتیبانی و مشاوره50نفره هم داشته باشین به اندازه انجمن کارایی نخواهد داشت(نظر شخصی من).

وقت شمارو زیاد نمیگیرم اما با سن کم ام چند تجربه ای که در زمینه انجمن دارم به عنوان عضو کوچکی از لیون بیان میکنم

البته قبلا هم این بحث رو با شما درمیان گذاشته بودم،جناب حسینی سازوکار رایج انجمن ها به شکلیه که کاربران فعال ارتقا داده میشن،همین کار باعث ترغیب به فعالیت درست تر و بیشتر میشه،یعنی واضح بگم بشکل بسیار شدیدی محافظه کاری میکنید،مثلا چرا کاربرA با 4464 پست  و کاربر B با 3522 پست هنوز یک کاربر معمولیه،جناب حسینی من تاحالا توی 3انجمن مختلف مدیر،ناظر،مدیرکل بودم و سابقه نداشت انقد حلقه تیم مدیریتی محدود به اطرافیان و دوستان باشه،ما توی انجمن "بانکست" کاربرانی که فعال بودن و خودشون تمایل داشتن رو "کاندید مدیریت" میکردیم،در یک بازه زمانی مشخص اگه فعالیت قابل قبولی داشت به مدیر ارتقا پیدا میکرد،و سابقه هم نداشت یکی از مدیران به انجمن آسیبی برسونه،البته شاید مدیریت انجمن از دیدگاه شما قابل قبول و فراتر باشه اما واقعا اگر قصد پیشرفت انجمن رو دارین اینطور نیست.یعنی مدیریت هر تالار رو به شخص خاصی واگذار کنید من مطمئنم به شکلی توصیف ناپذیر به اون بخش اهمیت میده، آپدیت میکنه،مطلب جدید میزاره،،نمونه اش همین جناب عطا حسن زاده،از وقتی ناظم شده بدون وقفه داره انجمن رو پالایش و کنترل میکنه.

نظر من نسبت به  گفته های شما(و نه پاسخ):

1-کاملا بحث هزینه حق دارین و مطمئنم همه این سالها برای انجمن کارکردین تا به بخشی موثر در کنار فروشگاه و خدمتی هم به هموطنان بشه.

3-دریافت هزینه از فروشندگان کاملا معقوله.

4-مشاهده "سپاس ها" همه جا معمولیه اما چون توی لیون امتیاز منفی هم وجود داره،این مسئله حتما باعث مشکلاتی میشه.

5-بله ،چون عنوان "گروه vip " اصلا مناسب نیست.

7-اگر سخت افزار سرور ضعیفه، محدودیت ها قابل قبوله،در غیر اینصورت امکانات نام برده محدودیتی بیش برای کاربران عادی نیست.

12-باید کاربران مخالف این طرح مشخصا بگن مشکل هزینه است یا نه.

در پایان به نظرم انجمن مستقیما داره به یک فروشگاه تبدیل میشه و اگه این مسئله بیان بشه من یکی حرفی ندارم.هرچند ایجاد فضای مناسب برای فروشندگاه جای تشکر و قدر دانیه.

همواره تندرست،موفق و شاد باشید. @};-

ویرایش شده توسط Extreme+
لینک به دیدگاه

دوستان هر مشکلی بود به بنده پیغام بدن 

بررسی می کنم

سینا جان،

به عنوان پیشنهاد این رنگ صورتی کم رنگ به سختی دیده میشه. حالا شاید چشم های من ضعیفه، اگر بشه یه رنگ قابل تشخیص تری داشته باشن بهتره. @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود مجدد

تصاویری از یک انجمن دارای عضویت Vip (امیدوارم تبلیغ محسوب نشه):

88naohvnt31irm1rm8e.png

tzumi6xbcg5rxwaorezd.png

lax9dop6co3ijz383wmg.png

گروه های کاربری

a15t11t1xi7y16by46h.png

ویرایش شده توسط Extreme+
لینک به دیدگاه

یه سئوال داشتم من نوعی که وی ای پی میشم تبلیغات سایت رو میبینم البته خدا رو شکر تبلیغات نداره سایتمون ولی منظورم همین تبلیغ گرین هستش.

چون تو سایت موبایلستان وقتی وی ای پی پلاس میشی کل تبلیغات سایت برداشته میشه.

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=31404

این پیشنهاد میکنم انجام بده 2 سال تبلیغات ندارم تو هیچ وبی این بزن اوکی میشه گرین هم بزن حذف کن برای فایرفاکسم هست  :D

لینک به دیدگاه

نظر شخصی بنده این هست کسی که همین الان ثبت نام کرده از نظر امکانات و دسترسی باید برابر باشه با کسی که چند سال عضو بوده تا باعث دلخوری اون نشه q7.gif و کاربر جدید هم به فعالیت ادامه بده تا به یک عضو فعال تبدیل بشه .

این مطلبو دیشب میخواستم بگم که شما زحمتشو کشیدین/

کاملا و 100% با این نظر موافقم؛چون اگه روال VIP به همین صورت باشه،اجهاف زیادی در حق خیلی از دوستان قدیمی و فعال صورت میگیره و برای کاربران تازه وارد تشخیص کاربران VIP قدیمی و جدید خیلی مشکل میشه/

دقیقا همین اتفاقی که در فروم pt افتاده!!! بدین صورت که نیو یوزر با پرداخت مبلغی یه روزه "فروشنده معتبر" میشه در حالیکه خیلی از قدیمی ها با کسب امتیاز بازارچه و حسن اعتبارشون به این تگ رسیدن و این خودش یکی از بزرگترین مشکلات پرشین تولــز محسوب میشه... 

لینک به دیدگاه

من که 3 ماهه گرفتم.

آقای حسینی کی بخش مشاهده امتیازات فعال می شه؟

خیلی منتظر همچین وقتی بودم.

کسی که قصد خرید نداره یا 2 دل هست تاپک ایجاد می کنه یا در تاپیک کس دیگه یی نظر می ده . افراد زیر 16 سال. واقعا دارم می گم جاشون در فوروم نیست. دیجی کالا هست.

با تشکر.کارتون عالیه ادامه بدید.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

:)  فکرش خوبه بلاخره تنوع میشه به فروم مون یه گزینه اضافه بشه

خوبه دوستان اینکه تجربیاتشون رو در مورن میگذارن واقعا خوبه خدایی ادم لذت میبره 

فردی وقت گذاشته چه خوب چه بد یه صفحه A4 مطلب نوشته یعنی فروم لیون براش مهمه (البته وقت نشد بخونم سر فرصت مطالعه می کنم)

اما آقای حسینی عزیز یه موردی بود برای افرادی که می خوان کسب و کار تو فروم راه بندازن یه بند هم اگر به VIP ها در این مورد اضافه بشه خیلی خوبه

دوستانی مثل داش احسان ایرانی واقعا برای فروم ما و بچه ها مفید بودن

موفق باشید. @};-  @};-  @};-  @};-

لینک به دیدگاه

درود دوستان گلم

من با تمام وجودم  مطالبتون رو دوباره خوندم و با تک تک سلولهام بهش فکر و توجه کردم و بسیار خوشحالم که سایت و فروم براتون مهمه @};- @};- @};-

یه توضیحی میدم در مورد اینکه دوستان گفتن این سیستم بعضی از افراد رو محدود میکنه !

اول اینکه دوستان گلم به هیچ عنوان امکاناتی از کسی گرفته نشده فقط و فقط یه سری امکان فعال شده و کاربرانیکه بالای n ( تا اخر امروز مشخص میشه )  امتیاز دارن رو فعال میکنیم توی این سیستم چون همه به زحماتیکه این عزیزان در این فروم کشیند واقفن .

برای سایر کاربران هم اگر میخوان وارد این بخش بشن میتونن مبلغی واریز کنن و از این امکان استفاده کنن .

دوستان مهمترین و مهمتری امکان این بخش مهم کردن تاپیکهای فروشه . در هر جای دنیا و در هر سایتی در دنیا امکان ویژه پولیه و هزینه داره . مثلا همین گوگل شما تا دلتون بخواد میتونید از امکاناتش مجانی استفاده کنید ولی وقتی میخواید بیزنسی بکنید که میخواید سود بیشتری بکنید و تبلیغتون در صفحه اول باشه باید هزینه پرداخت کنید . و این هزینه برای به سود رسانیه بیشتر خود شماست . الان توی این فروم هم هر کسی میخواد تاپیکش مهم بشه میتونه از این سیستم استفاده کنه و تاپیکش مهم بشه و در کنارش امکانات ساده دیگه ای هم بهش داده میشه .

قدم همه روی چشم ما جا داره ولی این هیچ وقت در هیچ جای دنیا امکان پذیر نیست . چشمهامون رو نبندیم بهتره . برید فیسبوک برید گوگل برید پرشین تولز و تمام سایتهای دنیا تحقیق کنید امکانات ویژه هزینه داره و کسی که تازه وارد فروم میشه میتونه از سیستم کل فروم استفاده کنه و برای اینکه باز تبعیضی نباشه این امکان فراهم شده که با پرداخت هزینه وارد سیستم VIP بشه

این روش VIP رو انجمن هایی اجرا کردن و جواب داده به این صورت کار کردند که یکسری از مطالب دسته اول ، مهم و بدرد بخور انجمن رو میان مخصوص اعضای ویژه قرار میدن (فقط اونها میتونن ببین) با شناختی که من از کاربران این انجمن دارم اینجا همه فعالیت میکنند تا مطالبشون به درد عموم بخوره همه افراد چه اعضا و چه کسانی که از موتور های جستجو وارد شدند ، حالا بخوای محدودشون کنید فکر نکنم کسی حاظر به گذاشتن مطلب باشه 164.gif

هیچ چیزی محدود نمیشه و فقط کاربران امکانات جدید دارن که میتونن سریعتر با هم در ارتباط باشن و در ضمن این سیستم بیشتر برای بخش بازارچه کارایی داره . و اعتقاد دارم اطلاعات فنی و خبرها و مقالات و هر چیزی برای عموم رایگان و ازاده .

البته قبلا هم این بحث رو با شما درمیان گذاشته بودم،جناب حسینی سازوکار رایج انجمن ها به شکلیه که کاربران فعال ارتقا داده میشن،همین کار باعث ترغیب به فعالیت درست تر و بیشتر میشه،یعنی واضح بگم بشکل بسیار شدیدی محافظه کاری میکنید،مثلا چرا کاربرA با 4464 پست  و کاربر B با 3522 پست هنوز یک کاربر معمولیه،جناب حسینی من تاحالا توی 3انجمن مختلف مدیر،ناظر،مدیرکل بودم و سابقه نداشت انقد حلقه تیم مدیریتی محدود به اطرافیان و دوستان باشه،ما توی انجمن "بانکست" کاربرانی که فعال بودن و خودشون تمایل داشتن رو "کاندید مدیریت" میکردیم،در یک بازه زمانی مشخص اگه فعالیت قابل قبولی داشت به مدیر ارتقا پیدا میکرد،و سابقه هم نداشت یکی از مدیران به انجمن آسیبی برسونه،البته شاید مدیریت انجمن از دیدگاه شما قابل قبول و فراتر باشه اما واقعا اگر قصد پیشرفت انجمن رو دارین اینطور نیست.یعنی مدیریت هر تالار رو به شخص خاصی واگذار کنید من مطمئنم به شکلی توصیف ناپذیر به اون بخش اهمیت میده، آپدیت میکنه،مطلب جدید میزاره،،نمونه اش همین جناب عطا حسن زاده،از وقتی ناظم شده بدون وقفه داره انجمن رو پالایش و کنترل میکنه.

در هر فرومی امتیاز دهی و ارتقا به شکلی انجام میشه و اینجا هر کسی تلاش بیشتری بکنه نه اینکه اسپم بده ارتقا پیدا میکنه توی ستاره ها و امتیازاتی که میگیره وگرنه همگی کاربر سایت هستیم

در مورد بخش مدیریتی باید بگم که مدیران همکاران و ناظران فروم به راحتی دارن کار و انجام میدن و فکر نمیکنم افزایش مدیران بر کیفیت فروم تاثیری بگذاره و من فکر میکنم نتیجه عکس داره چون ناهماهنگیهای زیادی بوجود خواهد اومد و فعلا به هیچ عنوان توی این بادی نظری نداریم

در پایان به نظرم انجمن مستقیما داره به یک فروشگاه تبدیل میشه و اگه این مسئله بیان بشه من یکی حرفی ندارم.هرچند ایجاد فضای مناسب برای فروشندگاه جای تشکر و قدر دانیه.

خرید و فروش بخشی از سیاستها و هدفهای سایت و فروم هستش که بخشی از سایت رو در بر میگیره

امروز دوستان گلم در مورد اسمش نظر سنجی میکنیم خوشحال میشم در انتخاب اسم کمکون کنید

@};-

لینک به دیدگاه

من که 3 ماهه گرفتم.

آقای حسینی کی بخش مشاهده امتیازات فعال می شه؟

خیلی منتظر همچین وقتی بودم.

کسی که قصد خرید نداره یا 2 دل هست تاپک ایجاد می کنه یا در تاپیک کس دیگه یی نظر می ده . افراد زیر 16 سال. واقعا دارم می گم جاشون در فوروم نیست. دیجی کالا هست.

با تشکر.کارتون عالیه ادامه بدید.

سعید جان توی برنامه نویسیش مشکلی برخوردیم که داریم حلش میکنیم @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اگه کاربران تازه وارد محدودیتی نخواهند داشت به شخصه با این طرح مشکلی ندارم اما با چت باکس مخالف هستم ، درسته هزینه کردین و این امکان رو به انجمن اضافه کردید اما چت باکس باعث میشه یکسری از مطالب بدرد بخور در چت باکس رد وبدل بشه و به خاطرش توی انجمن تاپیک ایجاد نشه و بایگانی هم نشه .

دیدن امتیازات رد و بدل شده که یکبار اجرا شده و مشکلات مشخص هست .

مسئله که هست که این دوتا بخش جذاب رو از امکانات کاربران ویژه حذف کنید و کسی تو کار خرید فروش هم نباشه دیگه امکانات بدرد بخوری براش باقی نمیمونه (میتونه 500 تا پیغام خصوصی بده :D ) و ترغیب به خرید اشتراک نخواهد شد :-?

نظر بنده این هست امکانات این بخش رو کلا برای بازارچه در نظر بگیرید ، گروهی به نام کاربران ویژه بازارچه .

لینک به دیدگاه

اگه کاربران تازه وارد محدودیتی نخواهند داشت به شخصه با این طرح مشکلی ندارم اما با چت باکس مخالف هستم ، درسته هزینه کردین و این امکان رو به انجمن اضافه کردید اما چت باکس باعث میشه یکسری از مطالب بدرد بخور در چت باکس رد وبدل بشه و به خاطرش توی انجمن تاپیک ایجاد نشه و بایگانی هم نشه .

دیدن امتیازات رد و بدل شده که یکبار اجرا شده و مشکلات مشخص هست .

مسئله که هست که این دوتا بخش جذاب رو از امکانات کاربران ویژه حذف کنید و کسی تو کار خرید فروش هم نباشه دیگه امکانات بدرد بخوری براش باقی نمیمونه (میتونه 500 تا پیغام خصوصی بده :D ) و ترغیب به خرید اشتراک نخواهد شد :-?

اگر تاپیکی در انجمن برای خرید و فروش ایجاد نشه ، امتیازی هم به اون معامله داده نخواهد شد . پس برای امتیاز بازارچه هم شده تاپیک ایجاد میشه . ضمن اینکه فروش یک کالا فقط برای اعضای محدود نمیتونه باشه . کسی که میخواد کالای خودش رو بفروشه ترجیح میده طیف بیشتری از کاربرها در جریان باشن.  این رو هم اضافه کنم که بخش چت باکس توسط مدیران فروم کنترل و درصورت مشاهده هر تخلفی با کاربر خاطری برخورد میشه . 

لینک به دیدگاه

نظر بنده این هست امکانات این بخش رو کلا برای بازارچه در نظر بگیرید ، گروهی به نام کاربران ویژه بازارچه .

اخه یه مسئله ای هم داریم . مثلا خیلی از دوستان در بخش بازارچه فعالیت زیادی ندارن ولی زحمات زیادی برای فروم کشیدن و ما میخوایم اینها رو به این بخش وارد و دعوت کنیم اگر اسمشون بشه ویژه بازارچه فکر نمیکنم اسم و یا گروه جالبی براشون باشه

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=34296&hl=

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اگر تاپیکی در انجمن برای خرید و فروش ایجاد نشه ، امتیازی هم به اون معامله داده نخواهد شد . پس برای امتیاز بازارچه هم شده تاپیک ایجاد میشه . ضمن اینکه فروش یک کالا فقط برای اعضای محدود نمیتونه باشه . کسی که میخواد کالای خودش رو بفروشه ترجیح میده طیف بیشتری از کاربرها در جریان باشن.  این رو هم اضافه کنم که بخش چت باکس توسط مدیران فروم کنترل و درصورت مشاهده هر تخلفی با کاربر خاطری برخورد میشه . 

حامد جان منظور بنده رو اشتباه متوجه شدید من تاپیک خرید وفروش منظورم نبود .

کاربرانی که از چت باکس استفاده میکنند همه کاربران بازارچه که نخواهند بود هر کاربر ویژه ای میتونه از این سیستم استفاده کنه ، پس میتونه مطالب بدرد بخوری (مثلا یکی بیاد مشکل سیستمش رو توی چت باکس عنوان کنه و بقیه کمکش کنن) بعد دیگه تاپیک ایجاد نمیشه که واسش .

اخه یه مسئله ای هم داریم . مثلا خیلی از دوستان در بخش بازارچه فعالیت زیادی ندارن ولی زحمات زیادی برای فروم کشیدن و ما میخوایم اینها رو به این بخش وارد و دعوت کنیم اگر اسمشون بشه ویژه بازارچه فکر نمیکنم اسم و یا گروه جالبی براشون باشه

بله بنده هم توی پست قبلی هم اشاره کردم این دو ویژگی (چت باکس و دیدن امتیازات) حذف بشه دیگه عملا برای کاربرانی که توی بازراچه فعالیتی ندارند امکان ویژه ای نداره .

قبلا هم عنوان کردم این کاربران ویژه رو بجز فروم پرشین تولز که بازارچه قوی داره باقی فروم هایی که اجرا کردن و جواب گرفتن به این صورت کار شده که یکسری از منابع ، ابزار ها و مطالب رو فقط در اختیار بخش VIP قرار میدن اینجور فروم ها معمولا فوق تخصصی هستن و منابع و محتوای اونها کمیاب و نایاب هست که باعث میشه کاربران عضویت VIP بگیرن . که البته این خلاف جوانمردی و اخلاق هست احتمالا به کاربرانی که توی این فروم ها کار میکنند هزینه هایی پرداخت میشه که حاظر به فعالیت هستند .

حتی بازارچه فروم هم اونقدر قوی نیست که کاربران زیادی VIP اون رو تهیه کنن مگر اینکه که دیگه خیلی خرید فروش داشته باشه و در درجه اول VIP بازارچه فروم همسایه هم باشن .

عمده ترین منبع در آمد برای این فروم میتونه تبلیغات باشه و الا نظر منو بخواهید بخش VIP چیز موفقی نخواهد بود و رنک فروم رو پایین خواهد آورد .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یک گروهVIP واقعی و یک گروه عضو بازارچه ایجاد کنید،هزینه عضویت بازارچه بیشتر از vip باشه اما امکانات هردو رو هم داشته باشه.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...