رفتن به مطلب

گروه کاربر ویژه سایت فعال شد !

Recommended Posts

رنگ جدید بهتره. قبلی صورتی بود!

امکان آواتار بزرگتر یکی از آرزو های منه. اگه بشه اضافه کنید عاله. اگرم نشه شکر همین خوبه. ورژن بعدی انجمن...

لینک به دیدگاه

• ارسال 78
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

سلام و عرض ادب

جناب حسینی عزیز و همه عزیزانی که تصمیم گیرنده نهایی هستید خواهش می کنم قابلیت مشاهده امتیازها رو فعال نکنید

عذر می خوام که مجبورم از این کلمه استفاده کنم اما فعال کردن این قابلیت مساوی با رواج رفتارهای خاله زنکی و گروه گروه شدن کاربران میشه (جدا از درگیری هایی که به خاطر امتیازهای منفی تا حالا بارها پیش اومده و خودتون بهتر اطلاع دارید)

حق رای جزئی از حریم شخصی هر فرد هست، با فعال کردن این گزینه به کاربران این ذهنیت رو اعلام می کنید که شما حق جاسوسی در افکار دیگران رو دارید و این واقعا اخلاقی نیست

چه دلیلی داره که کسی بخواد ببینه چه کسی بهش منفی داده؟

اصلا مشکلی با وجود گروه VIP ندارم و قطعا اگر امکاناتی در حد نرمال هم ارائه بدید بنده از اولین کسانی خواهم بود که مشترک میشم و اون هم فقط به این دلیل هست که این فروم رو دوست دارم

اما اگر اجازه بدید که دیگران وارد حریم شخصی بنده بشن متاسفانه مجبورم از جمع شما عزیزان جدا بشم.

ویرایش شده توسط m!dn!ght
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام و عرض ادب

جناب حسینی عزیز و همه عزیزانی که تصمیم گیرنده نهایی هستید خواهش می کنم قابلیت مشاهده امتیازها رو فعال نکنید

عذر می خوام که مجبورم از این کلمه استفاده کنم اما فعال کردن این قابلیت مساوی با رواج رفتارهای خاله زنکی و گروه گروه شدن کاربران میشه (جدا از درگیری هایی که به خاطر امتیازهای منفی تا حالا بارها پیش اومده و خودتون بهتر اطلاع دارید)

حق رای جزئی از حریم شخصی هر فرد هست، با فعال کردن این گزینه به کاربران این ذهنیت رو اعلام می کنید که شما حق جاسوسی در افکار دیگران رو دارید و این واقعا اخلاقی نیست

سلام

منم با این گفته شما موافقم

ویرایش شده توسط Extreme+
لینک به دیدگاه

سلام و عرض ادب

اصلا مشکلی با وجود گروه VIP ندارم و قطعا اگر امکاناتی در حد نرمال هم ارائه بدید بنده از اولین کسانی خواهم بود که مشترک میشم و اون هم فقط به این دلیل هست که این فروم رو دوست دارم

اما اگر اجازه بدید که دیگران وارد حریم شخصی بنده بشن متاسفانه مجبورم از جمع شما عزیزان جدا بشم.

مخالفم. (ولی امتیاز منفی ندادم! میبینی به همین سادگی)

این طوری دوست از دشمن هم مشخص می شه!

لینک به دیدگاه

موافقم. (ولی امتیاز مثبت ندادم! میبینی به همین سادگی ) :laughing:

بنده هم مشکلی تو این مورد نمیبینم

البته هر امکانی که داده میشه باید شخصی که ازش استفاده میکنه ادم وار ازش استفاده کنه

یاعلی

لینک به دیدگاه

اقا سعید دوست و دشمن دیگه چه صیغه ایه؟مگه جنگه ویتنامه؟ اینجا همه باهم دوست هستیم وممکنه نظراتمون وسلیقه هامون باهم فرق داشته باشیم اما هیچکس همه چیز رو نمیدونه ودرکنار هم و شنیدن نظرات دیگران هستش که میشه رشد کرد.یه عزیزی  یه جمله ای گفت که اگه خوب بهش فکرکنیم همه چیزخودبخود حل میشه واسمون و دیگه این جبهه گیری ها بوجود نمیاد.من بااجازه از ایشون جمله شونو میگم "از گرفتن  منفی نترس و برای رشد خودت ازش استفاده کن"

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این پست شما دقیقا منظور بنده رو روشن کرد

کسی که مثبت میده دوست و کسی که منفی بده دشمن هست؟ واقعا این حرف به نظر خودتون خنده دار نیست؟ دوست کسیه که همیشه فقط جنبه مثبت رو بگه؟ والا شخصا از چنین دوستی فرار می کنم!

من اگر به کسی مثبت دادم معنیش این نیست که دوستش هستم، صرفا مثبتم در مورد همون مطلبی بوده که بهش مثبت دادم، ایضا در مورد منفی هم همینطور اگر به کسی منفی بدم دلیلش این نیست که دشمنش هستم!

مشکلی با منفی گرفتن ندارم اصلا قضیه در مورد منفی یا مثبت نیست، موضوع حریم شخصی آدمهاست

لینک به دیدگاه

دوستان گلم در مورد اشکار کردن منفی و مثبت حتما بررسی میکنم و اگر نیاز بود به رای گیری میگذاریم . یه مقدار فرصت بدید ممنون میشم

لینک به دیدگاه

خب شما که جربزه منفی دادن نداری مگه مجبوری منفی بدی .

والا (با تن صدای زنانه)

جلوی طرف طرح رفاقت بریزی از پشت بهش منفی بزنی  :devilish:  بعدم بگی اقای حسینی توروخدا بردار این طرحو . نزار طرف بره ببینه در گذشته کیا بهش منفی دادن  :-O  . از پشت نقاب بیرون بیا خودتو نشون بده  (استاد قمیشی)

اگر برادر من اومد این جا یه تاپیک مخالف قوانین و مثلا مبتذل ایجاد کرد من چون برادرمه باید بهش مثبت بدم ؟

حالا میگیم منفی نمیدم که نبینه بعدا تو خونه باهام دعوا کنه ولی دیگه نیمام بگم اقا بردار این طرحو که بتونیم یه باند درست کنیم بریزیم سر طرف کلی منفی بهش بدیم .

منفی مثبت هم باید یوزر نسبتا معتبر بتونه بده نه هر کی که سه ماهه عضو شده و پستاش زیر 200 تاست .

اگر به یکی رای میدین مخالف یا موافق از گفتن اینکه به کی رای مثبت یا منفی دادین نترسید . وگرنه مشکلاتی پیش میاد که مثال نمیزنم خودتون بهتر میدونید  :puke:  .

یا منفی ندین یا اینکه اگر دادین پاش وایسین مثل مرد . بگین من بودم منفی دادم . ها داداش حرفیه ؟ :cowboy:

ویرایش شده توسط mostafajan
لینک به دیدگاه

والا (با تن صدای زنانه)

جلوی طرف طرح رفاقت بریزی از پشت بهش منفی بزنی  :devilish:  بعدم بگی اقای حسینی توروخدا بردار این طرحو . نزار طرف بره ببینه در گذشته کیا بهش منفی دادن  :-O  . از پشت نقاب بیرون بیا خودتو نشون بده  (استاد قمیشی)

اگر برادر من اومد این جا یه تاپیک مخالف قوانین و مثلا مبتذل ایجاد کرد من چون برادرمه باید بهش مثبت بدم ؟

حالا میگیم منفی نمیدم که نبینه بعدا تو خونه باهام دعوا کنه ولی دیگه نیمام بگم اقا بردار این طرحو که بتونیم یه باند درست کنیم بریزیم سر طرف کلی منفی بهش بدیم .

منفی مثبت هم باید یوزر نسبتا معتبر بتونه بده نه هر کی که سه ماهه عضو شده و پستاش زیر 200 تاست .

اگر به یکی رای میدین مخالف یا موافق از گفتن اینکه به کی رای مثبت یا منفی دادین نترسید . وگرنه مشکلاتی پیش میاد که مثال نمیزنم خودتون بهتر میدونید  :puke:  .

یا منفی ندین یا اینکه اگر دادین پاش وایسین مثل مرد . بگین من بودم منفی دادم . ها داداش حرفیه ؟ :cowboy:

حالا چرا میزنی؟ دعوا داری؟ :crying: 

هرکی یه نظری داره ولی خوب حرف های شما هم جدا از بخش بزن بزنش متینه :laughing:

یاعلی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام جناب مصطفی عزیز

اگه از روز اول برای همه قابل مشاهده بود که حرف شما مطلقا درست،اما اگه یهو فعال بشه که واویلا!چرا چون برخی از عزیزان به این امتیاز با دید ----- نگاه میکنن.

نحوه استفاده من از +و-:

1-اگر نوشته طرف مفید باشه یا/و  زحمت هم کشیده باشه + میدم

2-گر نوشته طرف مفید نباشه و زحمت هم کشیده/نکشیده باشه  هیچ نوع امتیازی نمیدم

3-اگر مطلب طرف نادرست/گمراه کننده/نامناسب/غلط و... باشه - میدم

البته فقط برای مطالبی که برام اهمیت داره .(یعنی عنوان مطلب برام جالب باشه اونوقت امتیاز چه+یا- میدم)

ویرایش شده توسط Extreme+
لینک به دیدگاه

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=34346

در نظر سنجی بالا شرکت کنید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود برهمه

من فکر میکنم تصمیماتی که گرفته شده توسط مدیران خوب است و مشکلی ایجاد نمیکنه -واقعا باید ظرفیت این موضوعات رو داشته باشیم بعد از این همه سال در شبکه های اجتماعی بودن-شکر خدا بچه های لایون فروم کارشون درسته کم پیش میاد مشکلی ایجاد بشه-وگرنه بحث و گفتگو که اصلا نمک کاره

لینک به دیدگاه

سلام جناب مصطفی عزیز

اگه از روز اول برای همه قابل مشاهده بود که حرف شما مطلقا درست،اما اگه یهو فعال بشه که واویلا!چرا چون برخی از عزیزان به این امتیاز با دید ----- نگاه میکنن.

خب دوست من اگر تو این دنیا جواب این منفی های بی موردی که از روی هر چیزی غیر از عقل دادیو  پس ندی باید تو اون دنیا با قیف و مواد مذاب پس بدی . پس چه بهتر الان نمایش داده بشه و شرمنده بشی از کار نادرستی که کردی تا اینکه اونجا قیقو بزارنو سرب داغ بریزن . فکرشو بکن (چقدر درد داره) :laughing:

چرا عاقل کند کاری که باز ارد پشیمانی

"لقد کعسن و ما بنهار" در این دنیای نفسانی

لقد کعسن و ما بنهار : به عربی یعنی تن دادن به امیال مشترک بین همه جانداران

اما این که شما میگی بعضی عزیزان با دید فلان نگاه میکنند . اولا اون کسی که با دید فلان نگاه میکنه همون بهتر که ...

به قول این دوستمون که این پایین نوشتشو نقل قول کردم یکم باید ظرفیت خودمونو هم توی شبکه های اجتماعی هم تو خود اجتماع ببریم بالا . فقط یه بچه دوساله میتونه ببینه کیا بهش منفی دادن بعد مدام دنبال پستاشون بگرده بهشون منفی بده دوسالم کمتر یکو نیم ساله ولی خب هستنم افرادی که تو این سن گیر کردن متاسفانه :Frustrated:  . به نظر من یه همچین فردی حتی اگر ده برابر بیل گیتزم اطلاعات داشته باشه همون بهتر که بره . اصلا شما یه لحظه دقت کن . مگه میشه کسی که این همه اطلاعات به دست اورده انقدر شعور کمی داشته باشه که بخواد منفی یک نفر یا عده ایو تلافی کنه با منفی دادن . معمولا علمو دانش با شعور و شخصیت همراهه . من تا حالا دانشمند بیشعور ندیدم . شما دیدی ؟

درود برهمه

من فکر میکنم تصمیماتی که گرفته شده توسط مدیران خوب است و مشکلی ایجاد نمیکنه -واقعا باید ظرفیت این موضوعات رو داشته باشیم بعد از این همه سال در شبکه های اجتماعی بودن-شکر خدا بچه های لایون فروم کارشون درسته کم پیش میاد مشکلی ایجاد بشه-وگرنه بحث و گفتگو که اصلا نمک کاره

ویرایش شده توسط mostafajan
لینک به دیدگاه

درود دوستان عزیز

به زودی امکانات کاربردی برای بخش بازارچه برای گروه ویژه ارائه خواهد شد .

امیدواریم کم کم به پیشنهاد دوستان این بخش رو گسترش بدیم @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ضمن اعلام تشکر از مدیرت و عوامل سایت در مورد VIP

باید بگم که داشتم افسردگی میگرفتم از رنگ قبلی VIP خیلی بد بود

این صورتی خیلی بهتر هست @};- @};- :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

اگر درست در خاطرم باشد VIP یعنی شخص خیلی مهم : D به طور عمومی این نوع رفتار و فعالیت شخصیتی و کاری شما هست که میتونه نشانه VIP بودن شما باشه .

تو فروم های ایرانی تجربه نکردم تو فروم های خارجی که عضو هستم مثل فروم های ایرانی فروم هایی هستند که در قبال دریافت هزینه امکانات خاصی رو برای کاربران فعال میکنند این امکانات بسته به زمینه فعالیت فروم متنوع هست مثلا یک گزینه این هست که اطلاعات و منابع خاصی رو که در بخش عمومی قرار نمیدن به اشتراک میگذارند . همینطور فروم هایی که فعالیت تجاری به هر عنوان و دلیلی دارند هم از این سیستم استفاده میکنند البته این کار گاها از روی اجبار هست مثلا خروجیش برای هزینه های نگهداری فروم استفاده میشه .

فروم هایی هم هستند که VIP رو به معنای اصلی اجرا میکنند کسی که VIP میشه از سلسله مراتبی عبور میکنه مثلا داشتن "سابقه" "فعالیت" "تخصصی" "مثبت" در زمینه مشخص به مدت مشخص . این فروم ها قوانین خاص و مهمی دارن و معمولا یک فرد بعد ازحداقل 1-2 سال فعالیت مثبت با داشتن تجربه و تخصص و صداقت VIP میشه تو این دست VIP ها منابعی به اشتراک گذاشته میشه که گاها دیدم تو کل دنیای مجازی یونیک هست .

خوب هست این 2 نوع VIP رو که مثال زدم کاربران با هم اشتباه نگیرن .

این موارد کلا مسائلی هست که ادمین سایت باید درموردش فکر کنه و تصمیم بگیره.

فکر میکنم : اینکه تصمیم انجام اینکار رو به نظر سنجی بگذارن در واقع نوعی احترام برای کاربران فعال هست که در جریان باشند و درنهایت به نظر منطقی تر این هست که تصمیم نهایی با ادمین باشه .

لینک به دیدگاه

درود دوستان گلم

امکان زیر برای گروه فعال شد

1 - مهم کردن و غیر مهم کردن تاپیکهای بازارچه

2 - باز و بستن تاپیکهای بازارچه

3 - ویرایش عنوان تاپیکهای بازارچه

ادامه دارد

لینک به دیدگاه

درود

اگر درست در خاطرم باشد VIP یعنی شخص خیلی مهم : D به طور عمومی این نوع رفتار و فعالیت شخصیتی و کاری شما هست که میتونه نشانه VIP بودن شما باشه .

تو فروم های ایرانی تجربه نکردم تو فروم های خارجی که عضو هستم مثل فروم های ایرانی فروم هایی هستند که در قبال دریافت هزینه امکانات خاصی رو برای کاربران فعال میکنند این امکانات بسته به زمینه فعالیت فروم متنوع هست مثلا یک گزینه این هست که اطلاعات و منابع خاصی رو که در بخش عمومی قرار نمیدن به اشتراک میگذارند . همینطور فروم هایی که فعالیت تجاری به هر عنوان و دلیلی دارند هم از این سیستم استفاده میکنند البته این کار گاها از روی اجبار هست مثلا خروجیش برای هزینه های نگهداری فروم استفاده میشه .

فروم هایی هم هستند که VIP رو به معنای اصلی اجرا میکنند کسی که VIP میشه از سلسله مراتبی عبور میکنه مثلا داشتن "سابقه" "فعالیت" "تخصصی" "مثبت" در زمینه مشخص به مدت مشخص . این فروم ها قوانین خاص و مهمی دارن و معمولا یک فرد بعد ازحداقل 1-2 سال فعالیت مثبت با داشتن تجربه و تخصص و صداقت VIP میشه تو این دست VIP ها منابعی به اشتراک گذاشته میشه که گاها دیدم تو کل دنیای مجازی یونیک هست .

خوب هست این 2 نوع VIP رو که مثال زدم کاربران با هم اشتباه نگیرن .

این موارد کلا مسائلی هست که ادمین سایت باید درموردش فکر کنه و تصمیم بگیره.

فکر میکنم : اینکه تصمیم انجام اینکار رو به نظر سنجی بگذارن در واقع نوعی احترام برای کاربران فعال هست که در جریان باشند و درنهایت به نظر منطقی تر این هست که تصمیم نهایی با ادمین باشه .

درود دوست گلم

ممنونم از پیشنهادهای خوبتون حتما بررسی میشه .

در ضمن دوستان بدونن در فکر خرید یه سری امکاتات ویژه  دیگه از IPB هستیم 

coming soooooooooon......... ;)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود دوستان گلم

امکان زیر برای گروه فعال شد

سلام

چنین امکاناتی بسیار برای بازارچه مفیده،واقعا جای تشکر داره @};-

ای کاش حذف هم اضافه می شد(تاپیک های خود کاربر در بازارچه)

نحوه دسترسی کاربران vip به امکانات مورد اشاره:

emf2zjgowoihn2bruwsy.jpg

ویرایش شده توسط Extreme+
لینک به دیدگاه

سلام

چنین امکاناتی بسیار برای بازارچه مفیده،واقعا جای تشکر داره @};-

ای کاش حذف هم اضافه می شد(تاپیک های خود کاربر در بازارچه)

نحوه دسترسی کاربران vip به امکانات مورد اشاره:

emf2zjgowoihn2bruwsy.jpg

حذف پستهای دیگران رو به دلایل مختلف فعال نکردیم عزیز

ولی امکاناتی در ذهنمون هستش که اگر خدا بخواد و مدیران اوکی باشن کم کم به این گروه اضافه میشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان "آخرین موضوعات بازارچه" اضافه شد،تیم مدیریتی تشکر! @};-

امیدوارم دیگه تاپیکهای بازارچه رو توی "آخرین موضوعات" نبینیم و کل انجمنها در این بخش قابل نمایش بشه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام جناب حسینی

لطفا یه انجمن هم ایجاد کنید که برای کاربران ویژه و مقامات قابل دسترسی باشهsparkle.gif

لینک به دیدگاه

سلام جناب حسینی

لطفا یه انجمن هم ایجاد کنید که برای کاربران ویژه و مقامات قابل دسترسی باشهsparkle.gif

درود دوست گلم

فکر میکنیم همین چت روم فعلا برای داشتن یک فضای خصوصی کافیه برای این گروه

در ضمن در حال بررسی یه سری امکانات جدید هستیم که فکر میکنم بسیار کاربردی هستش بعد از تایید مدیران اعلام میشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...