رفتن به مطلب

یه سیستم ارزان ولی قوی گرفتم

xxaman
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

اگه از سیستم استفاده بازی و کارهای معمولی میشه بهتون پیشنهاد میکنم یه سیستم دوال یا حتی پایینتر بگیرید

تمام بازیهای روز رو ساپورت میکنه.

من خودم دو روز پیش این سیستم رو واسه برادر کوچیکم گرفتم مشخصات

cpu : p4 3.2 2mb 800

mb: giga 915 duo ic6

vga : 9500 gt 512mb

hdd: 160 gb sata

ram : 1 gb apaser

dvd rw : asus 24x

power : avira 500 w و یه کیس نو و سی آرتی 17 اینچ

این قطعات رو با یه مانیتور سی آر تی 220 تومان گرفتم .حالا بحص اصلی من اینه که این سیستم کریسیس و جی تی 4 رو رو بیشترین گرافیک ساپورت کرد .من میگم اگه پولمون زیادی کرد یه سیستم گرون بخریم.

حتی زمان بازی کردن کریسیس تسک منیجر رو نگاه میکردم سی پی یو رو 54 % و رم 950 تا اشغال کرده بودن که با یه رم یک گیگ دیگه هیچ مشکلی ندارم.

خداییش این سی پی یوها الان هم ارزونه هم کارا ! تازه تو تسک منیجر مثله دو هسته ای ها دو تا هسته داره.

ویرایش شده توسط xxaman
لینک به دیدگاه

سلام.

ببخشید منظورتونو خوب متوجه نشدم یعنی شما با این سیستم تونستید کرایسیس رو با کیفیت بالا بازی کنید:confused: . گرافیک 5970 به سختی تازه اونم در بالاترین شرایط با رزولوشن بالا کم میاره .

لینک به دیدگاه

سلام.

ببخشید منظورتونو خوب متوجه نشدم یعنی شما با این سیستم تونستید کرایسیس رو با کیفیت بالا بازی کنید:confused: . گرافیک 5970 به سختی تازه اونم در بالاترین شرایط با رزولوشن بالا کم میاره .

دوست عزیز به دل نگیر . بعداً خودشون متوجه میشن چی خریدن .

لینک به دیدگاه

سیستم را نو خریدید 220 تومن :( کریسیس را هم با بالاترین کیفیت میاره =D> بیخود نیست میگن ایرانیا تو خونشون انرژی هسته ای درست میکنند اونوقت هی بگید م...د دروغ میگه.:confused:

لینک به دیدگاه

.حالا بحص اصلی من اینه که این سیستم کریسیس و جی تی 4 رو رو بیشترین گرافیک ساپورت کرد .من میگم اگه پولمون زیادی کرد یه سیستم گرون بخریم.

حتی زمان بازی کردن کریسیس تسک منیجر رو نگاه میکردم سی پی یو رو 54 % و رم 950 تا اشغال کرده بودن که با یه رم یک گیگ دیگه هیچ مشکلی ندارم.

خداییش این سی پی یوها الان هم ارزونه هم کارا ! تازه تو تسک منیجر مثله دو هسته ای ها دو تا هسته داره.

آفرین به شما،این سیستم شما تا سال 2018 جوابگوی تمامی بازیهای روز خواهد بود :confused::(

لینک به دیدگاه

دوستان حتما این سیستم جواب کارهای این دوستمون رو میده دیگه ... این همه تیکه و متلک انداختن نداره که :confused:

لینک به دیدگاه

سلام

من قصد متلک انداختن نداشتم . به قول آقا رضا . تا حدی که ایشون انتظار داره سیستم جواب میده .

لینک به دیدگاه

سلام

اگه از سیستم استفاده بازی و کارهای معمولی میشه بهتون پیشنهاد میکنم یه سیستم دوال یا حتی پایینتر بگیرید

تمام بازیهای روز رو ساپورت میکنه.

من خودم دو روز پیش این سیستم رو واسه برادر کوچیکم گرفتم مشخصات

cpu : p4 3.2 2mb 800

mb: giga 915 duo ic6

vga : 9500 gt 512mb

hdd: 160 gb sata

ram : 1 gb apaser

dvd rw : asus 24x

power : avira 500 w و یه کیس نو و سی آرتی 17 اینچ

این قطعات رو با یه مانیتور سی آر تی 220 تومان گرفتم .حالا بحص اصلی من اینه که این سیستم کریسیس و جی تی 4 رو رو بیشترین گرافیک ساپورت کرد .من میگم اگه پولمون زیادی کرد یه سیستم گرون بخریم.

درود

من همیشه اعتقاد دارم ادم باید طوری خرید کنه که ضرر نکنه یعنی اینکه اگر شما یک سیستم نیاز دارید که کارتون رو انجام بده اگر بیشتر نیازتون بخرید ضرر کردید و کمتر از نیازتون بخرید ضرر کردید پس باید به اندازه نیازتون بخرید .

من همیشه یه مثال براش دارم هیچ کسی نمیاد با مبلغ 10 میلیون تومان بره مینیبوس بخره مگر اینکه نیاز داشته باشه و اگر دنبال سوارزی باشه بهترین رو توی این رده میخره

دوست گلم در کل مبارکتون باشه و این مطلب رو محض اطلاع شما و ددوستان میگم .

شما میتونستید با 335 تومان یک سیستم بهتر و 95 درصد نو بخرید اینه اونی که من میگم

M.B G31 biostar

CPU E5300

RAM 1GB 800

VGA 9500GT 512

HDD 160 GB

DVD RW samsung

case + power viera

اینها همه نو بود با یک مانیتور CRT دست دوم میتونستید بخرید 335 تومان مطمئناا این سیستم از سیستم شما بهتر خواهد بود .

ولی در مورد اینکه بازی رو به نحو احسن جواب میده خدا رو شکر ولی هیچ وقت شرکتهای بزرگی مثل اینودیا و ای تی ای نمیاد کارت 700 تومانی تولید کنه ار اینطور بود

در کل باز هم مبارکتون باشه عزیز

لینک به دیدگاه

سلام

من قصد متلک انداختن نداشتم . به قول آقا رضا . تا حدی که ایشون انتظار داره سیستم جواب میده .

درسته و من از این دوستمون تشکر میکنم که تجربه خوبشون رو اینجا در اختیار دوستان گذاشتن چون همه فکر میکنن که برای خرید حتما یک سیستم خفن و قوی و گرون بخرن

لینک به دیدگاه

دوستان حتما این سیستم جواب کارهای این دوستمون رو میده دیگه ... این همه تیکه و متلک انداختن نداره که :confused:

ما نگفتیم که جواب کارهای ایشون رو میده یا نمیده ...:(

این دوستمون میگن با این سیستم بازی های iv و کرایسس رو، رو تنظیمات آخر بازی کردن،در حالی که

این سیستم حتی نمیتونه این بازیها رو run کنه...

ایشون یا همه رو سرکار گذاشتن یا اینکه خیلی تخیلی هستن...

لینک به دیدگاه

ما نگفتیم که جواب کارهای ایشون رو میده یا نمیده ...:confused:

این دوستمون میگن با این سیستم بازی های iv و کرایسس رو، رو تنظیمات آخر بازی کردن،در حالی که

این سیستم حتی نمیتونه این بازیها رو run کنه...

ایشون یا همه رو سرکار گذاشتن یا اینکه خیلی تخیلی هستن...

چیه ؟ دعوا داری بیا سر چاله میدون :(

بله انصافا این حرف منطقی نیست که این بازیها رو به راحتی با بالاترین جزییات اجرا کنه ... ولی مساله مهمی نیست حتما اجرا میکنه این دوستمون دیگه :->

ویرایش شده توسط DOMINATOR
لینک به دیدگاه

با سلام به دوستان

در مورد این دوستمون که این تاییک زده باید بگم ایشون قصد کمک به دوستانی رو داشته که هزینه کم برای سیستم می خوان پرداخت کنن و قصدشون راهنمایی بوده

در مورد اجرای بازیها به بهترین نحو ممکن باید بگم شاید سیستم ایشون واقعا اجرا میکنه ما فقط می گیم سیستم رو باید گرون خرید تا از اون راضی بود ولی مشاهده شده دوستان با بهترین قیمت و بهترین قطعات نتونستند حتی اندازه یه سیستم معمولی ازون کار بکشن و سیستم اونا اندازه یه سیستم 200 تومانی حتی هم ارزش نداره

و یه نکته باید بگم که ایشون با یه مانیتور CRT دارن بازی می کنن و رزولیشن مانیتور ایشون خیلی پایین (768*1024)هست پس می تونه بازی رو انجام بده

اگه اشتباه می کنم یکی بیاد منو بزنه :confused:

ویرایش شده توسط salmankhan
لینک به دیدگاه

وای خدا یه روز سر نزدم ببین چیا بارمون کردن و پروندن

آخه دوستان گل شما کامل موضوع رو بخونین بعد جوابه موضوع رو بدین

اول از همه من با این قطعاط خدا رو شاهد میگیرم کریسیس رو رو هایت (تمام گذینه ها رو هایت)بازی کردم بدون افت فریم

بعد در مورد جی تی 4 تنظیمات رو مدیوم ولی سایه ها و مه و ... رو 10 درصد گذاشتم مشکلی نبود بجز چندین دفعه افت فریم بعد درست شد . حالا میخواین باور کنین میخواین نکنین !!!! بعد

مسئله اصلی از ایجاد این پست کمک به دوستانی بود که با سیستم فقط بازی وکارای عادی میکنن که بودجه کمی دارن و بعضیا میگن (من خودم بودم که گفتن سیستم بالای 800 تومان باید بگیری ) فقط دو هسته ای و 4 گیگ رم جی تی و کریسیس رو.....

واینم بگم ببینم میدونین چرا این قطعات این بازیها رو ساپورت کرد ؟؟؟؟ ولی خودم میگم دلیلش از گرافیک بود نه بقیه قطعات محظ اطلاعه دوستانی که متلک پرت کردن

راستی اینم بگم بجز گرافیک و دی رایتر بقیه قطعات دست دو بودن که اول یه گرافیکه 6200 روش بود که حتی بازیهای قدیمی رو ساپورت نمیکرد

وصاحبش که ازش بیزار شده بود . که من فقط گرافیکش و دی رایتروعوض کردم وحالا اینه که کریسیس رو ساپورت میکنه دوستان

مجبورم کردین قسم بخورم!!!!

البته آقای حسینی گل این سایت و چندتا از دوستان منظورمو خوب متوجه شدن

لینک به دیدگاه

چیه ؟ دعوا داری بیا سر چاله میدون :confused:

بله انصافا این حرف منطقی نیست که این بازیها رو به راحتی با بالاترین جزییات اجرا کنه ... ولی مساله مهمی نیست حتما اجرا میکنه این دوستمون دیگه :->

مگه من از مریخ اومدم دوست من ؟؟؟آره به هرچی که باور داری با این قطعات رو هایت و بدون افت فریم تازه با یک گیگ رم اجراش کردم این قطعات که خرجی نداره یا یکی از دوستات ببین داره یه گرافیک 9500 جی تی بزار ببین اگه دروغ گفتم هرچی خواستی بگو

ای کاش موضوع رو کامل میخوندی و قصد من از پست رو بعد نظر میدادی جواب تمام دوستان وشما رو بالا دادم بخونی

لینک به دیدگاه

درود دوستان

لطفا هیچ وقت بحث ها رو به هاشیه نکشید و ممنونم از شما و همیشه دوست باشید و به همدیگه احترام بگذارید بعد از همه اینها علم همدیگر رو در اختیار هم بگذارید نه به رخ هم بکشید

با سپاس از شما

لینک به دیدگاه

با عرض سلام خدمت دوستان

xxaman عزیز شاید شما از سیستمی که تهیه کردید بسیار راضی باشید ولی متاسفانه مسئله این هست که خیلی از کاربران دیگه از جمله خود من برام اصلا قابل قبول نیست که این سیستم بتونه بازی مثل Crysis رو روان اجرا کنه.!

چند مدت قبل تستی بین کارتهای ارزان قیمت بازار گرفته شده که خواهشمندم مطالب رو مطالعه فرمایید:

http://lioncomputer.ir/forum/showthread.php?t=3500

همونطور که ملاحظه میکنید با E5200@4.2Ghz رو 800x600 و Medium تمام کارتها اصلا بازی رو روان اجرا نکردند.از طرفی Crysis شدیدا به پردازنده وابسته هست.

در کل به نظر من بستگی داره که واژه ی روان از نظر شما چطور تعریف شده باشه.

تذکر:از دوستان دیگر هم خواهش میکنم با ملایمت بحث رو ادامه بدند.:confused:

لینک به دیدگاه

مگه من از مریخ اومدم دوست من ؟؟؟آره به هرچی که باور داری با این قطعات رو هایت و بدون افت فریم تازه با یک گیگ رم اجراش کردم این قطعات که خرجی نداره یا یکی از دوستات ببین داره یه گرافیک 9500 جی تی بزار ببین اگه دروغ گفتم هرچی خواستی بگو

ای کاش موضوع رو کامل میخوندی و قصد من از پست رو بعد نظر میدادی جواب تمام دوستان وشما رو بالا دادم بخونی

ببینید دوست عزیز توضیحی بهتون نمیدم فقط این رو میگم : من حتی با hd 5870 هم نتونستم کریسیس رو روان و با بالاترین جزییات اجرا کنم دوست من چرا جک تعریف میکنید ... اصلا حرفتون امکان پذیر نیست .

ویرایش شده توسط DOMINATOR
لینک به دیدگاه

سلام

عزیزم من خودم 9500جی تی دارم و gta iv رو با رزولوشن پایین و کیفیت پایین بین 30 تا 40 فریم بیشتر نمیگیرم و کرایسیس هم رزولوشن رو از 1024 بالاتر ببرم فریم شدیدا افت میکنه و در ضمن همه ی گزینه های گرافیک در حد پایین و بعضیها متوسط . ولی به هر حال این بازیها رو میاره ولی کیفیت در حد خیلی پایین :confused:

و من با آقا رضا کاملا موافقم و ایشون انقدر تجربه دارن و وارد هستن که حرفشون سند باشه .

لینک به دیدگاه

درود دوستان

لطفا هیچ وقت بحث ها رو به هاشیه نکشید و ممنونم از شما و همیشه دوست باشید و به همدیگه احترام بگذارید بعد از همه اینها علم همدیگر رو در اختیار هم بگذارید نه به رخ هم بکشید

با سپاس از شما

آقای حسینی مگه من چی گفتم ؟مطمئن باشید من ادم بی ادبی نیستم

با عرض سلام خدمت دوستان

xxaman عزیز شاید شما از سیستمی که تهیه کردید بسیار راضی باشید ولی متاسفانه مسئله این هست که خیلی از کاربران دیگه از جمله خود من برام اصلا قابل قبول نیست که این سیستم بتونه بازی مثل crysis رو روان اجرا کنه.!

..................

.:confused:

سلام به شما و تمام دوستان

مدیر عزیز سایت حتی شمام منظورمو از پست متوجه نشدین؟؟ من که نگفتم سیستم خوبی دارم فقط خواستم دوستان کم بودجه بدونن که همچین قطعاتی هم میتونن بازیها رو ساپورت کنن

ببینید دوست عزیز توضیحی بهتون نمیدم فقط این رو میگم : من حتی با hd 5870 هم نتونستم کریسیس رو روان و با بالاترین جزییات اجرا کنم دوست من چرا جک تعریف میکنید ... اصلا حرفتون امکان پذیر نیست .

سلام دوست عزیز

ناراحت نشی ولی این طور که معلومه شما فقط بلدین پول بابت خرید بدین وگرنه میتونستین با این کارت کریسیس رو به زانو دربیارین

سلام

عزیزم من خودم 9500جی تی دارم و gta iv رو با رزولوشن پایین و کیفیت پایین بین 30 تا 40 فریم بیشتر نمیگیرم و کرایسیس هم رزولوشن رو از 1024 بالاتر ببرم فریم شدیدا افت میکنه و در ضمن همه ی گزینه های گرافیک در حد ............

.

سلام

مگه من گفتم که مال من هزار اف پی اس میده ؟؟؟ فقط گفتم که افت فریم نداره دوست گلم

اینم بگم بعضی از دوستان که ردمی بازیها رو میبینن فکر میکنن که حتما باید اون قطعات رو داشته باشن

که این فقط سیاست اینتل و بازیسازاست وگرنه چرا همیشه واسه ای ام دی سی پی بایین میزنن ؟؟

من هنوزم رو حرف وایسادم و دوباره بگم که با این قطعات کریسیس رو هایت (نه آلترا هایت )بازی کردم بدون افت فریم نمیگم با اف پی اس بالا فقط بدونه افت فریم دوستانه عزیزم و دیگه قطعاتتون رو به رخ نکشید

ویرایش شده توسط xxaman
لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

ناراحت نشی ولی این طور که معلومه شما فقط بلدین پول بابت خرید بدین وگرنه میتونستین با این کارت کریسیس رو به زانو دربیارین

سلام مجدد خدمت شما دوست عزیز ...

ببینید حرفی که شما زدید اصلا ارزش بحث کردن نداره برادر من ولی شما مثل اینکه کریسیس رو با جنگهای صلیبی اشتباه گرفتید عزیز ... شما مطمئنی بازی که اجرا کردید کریسیس بوده ؟؟؟ :(:D:D

بله در مورد حرفتون شک نکنید اتفاقا تو فکر کراسش هم هستم عزیز 5870 به تنهایی مگه جواب منی که فقط بلدم پول خرج کنم رو میده ؟ :confused:

هیچ وقت حرفی رو بدون دلیل و مدرک نمیزنم دوست من ببینید من العا مثلا با همین کارت خودم توی بازی رزیدنت اویل 5 با بالا ترین جزییات 101 فریم گرفتم ولی کرایسیس از این خبرا نیست چون موتور بازی کرایسیس کلا فرق داره شما این تست رو ببینید تازه با aa 4x هست که توی رزولیشن 1920x1200 4x aa تونسته 31 فریم بگیره و توی رزولیشن 2560x1600 هم 20 فریم گرفته در نظر داشته باشید که aa هم روی 4 هست ... خوب حالا بفرمایید و به من بگید که چطوری باید با 5870 بازی کرایسیس رو با بالاترین جزییات به زانو در بیارم ؟؟؟؟؟

mippk656nnmy3g5302.gif

gbnyrgl8pf9m0d3t7w0.gif

لینک به دیدگاه

xxaman دوست گلم من اصلا منظورم به شخص خاصی نبود و خدای نکرده من نگفتم که شما چنین کاری کردید این مطلب رو برای عموم کاربران نوشتم اگر شما میخواید به خودتون بگیرید دیگه اختیار دست خودتونه .

:confused:

لینک به دیدگاه

سلام

دوست عز اولترا های بازی کردی کرایسیس رو شما .

9500 جی تی فکر نکنم فار کرای 1 رو که کرای انجین 1 توش استفاده شده رو با تمام جزییات بیاره حالا کرایسیس رو اولترا های با 9500 جی تی به افت فریم نمیکشه ،2 فریم هم بده باید خوشحال باشی

و من قبول دارم اینتل بیخودی قطعاتش رو گرون میده ولی تا چند سال دیگه که ای ام دی قدرتش بیشتر بشه (مثل قضیه کارت گرافیک) اینتل هم مجبور به ارزونتر کردن قطعاتش میشه

لینک به دیدگاه

دلیل این همه بحث چیه ؟ قضیه نرود میخ آهنین در سنگه دیگه !!

ایشون چنین ادعایی دارند.. کاری نداره که.. اثباتش گذاشتن چند تا بنچمارکه ! دیگه تمسخر و تیکه انداختن و ... نداره ! 4 تا بنچمارک بذارید از قسم و آیه و ... معتبرتره !

من با سیستم پائین تر از چیزی که این دوستمون اینجا گفته ، Crysis رو ران و بازی کردم.. روون هم بازی کردم.. منتها 99% جزئیات رو خاموش کرده بودم و همه چیز روی Low بود و صد البته بیش از همون مرحله اول نکشید اعصابم با اون کیفیت بازی کنم !

لینک به دیدگاه

سلام

دوست عز اولترا های بازی کردی کرایسیس رو شما .

9500 جی تی فکر نکنم فار کرای 1 رو که کرای انجین 1 توش استفاده شده رو با تمام جزییات بیاره حالا کرایسیس رو اولترا های با 9500 جی تی به افت فریم نمیکشه ،2 فریم هم بده باید خوشحال باشی

ببین چطور حرف تو دهنمون میذارن

فکر کنم چشاتون ضعیفه ؟؟ ببین تو پرانتز چی نوشتم اینه که میگم موضوع رو کامل بخونین نه سرسری

دیگه در این مورد نظر نمیدم وسلام

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...