رفتن به مطلب

یه سیستم ارزان ولی قوی گرفتم

xxaman
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستان اینقدر بحث نکنین :confused: این تستهایی هم که دوست عزیزم دامینیتور گذاشتن زیاد کاربردی نیست برای اینکه بیشتر دوستانی که کرایسیس بازی میکنن ، مانیتورشون از رزولوشن 1680*1050 پشتیبانی میکنه (البته اگه کمتر نباشه) و تعداد کمی از مانیتور های با رزولوشن بالا استفاده میکنن ... بنابر این تو رزولوشن های پایینتر سرعت فریم های کافی برای اجرای بازی در بالاترین تنظیمات رو در اختیار دارن

و در مورد این رفیقمون هم باید بگم که ایشون که نیومدن با نرم افزارهایی مثل fraps فریمهای داخل بازی رو بگیرن

اینطور که من فهمیدم ایشون اومده این سیستمو خریده و کرایسیس رو که اجرا کرده با رزولوشن 1024 یا شایدم کمتر دیده که میتونه بازی رو باهاش اجرا کنه و سرعت سیستمش تقریبا روونه ..

من خودم با gts 250 و رزولوشن 1680 البته با آنتی آلیزینگ غیر فعال تونستم کرایسیس رو با جزئیات Ultra High تموم کنم ، حالا نمیام برم تو بازی ببینم که اگه مثلا از 40 فریم کمتر نداد بدرد نمیخوره که ، خیر بنده دیدم در هر جزییاتی روونتر اجرا شد همون رو انتخاب کردم

در کل دوست عزیز از نظرات دوستان بنده ناراحت نشین و کمی هم توی سایت های تست و اور میگشتین متوجه منظور دوستان من میشدین به این خاطر که در تمامی تستهای سخت افزاری که تابحال در سایت های معتبر انجام میشه بازی کرایسیس به عنوان بازی مرجع برای تست هست و واقعا قدرت کارت گرافیک و سیستم رو به چالش میکشه=D>=D>

لینک به دیدگاه

درود

متاسفانه بعضی از دوستان رعایت قوانین انجمن و حفظ احترام متقابل در نوشتارشون نسبت به سایر کاربران رو نمیکنند که در صورت تکرار ناچارا باهاشون برخورد میشه . به علت جلوگیری از بحث های بیهوده و به انحراف کشیده شدن موضوع تاپیک ، تاپیک رو قفل میکنم

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...