رفتن به مطلب

کمک فوری (ریستارت شدن سیستم )

Alireza_ar
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

خب دیگه وقتشه که مادربورد رو با یک جفت رم از مارک دیگه تست کنین و اگر دوباره همین مشکل وجود داشت ،

دو راه داری

تعمیر  یا گارانتی

تعمیرم باید به دست متخصص انجام بشه

لینک به دیدگاه

ولتاژای پاورتون مقادیرش خیلی کمه و این طبیعی نیست ولی بازم یه تست با این بگیرید : http://www.hwinfo.com/files/hw32_446.exe

اگر مقادیر همین هست پاورتون مشکل داره.

لینک به دیدگاه

داداش یه سوال دیگه . من دستم اتفاقی روی کیس بود متوجه شدم یکی از پیچ های بالای کیس (که برای فن هست) برق داره حتی در حالت خاموش .

بعد با فاز متر متوجه شدم روی هارد و اون برد پشتی مادربرد ( پورت های یو اس بی و صدا و خروجی ها  ) هم برق داره چه خاموش چه روشن که موقع روشن بودن کمتره این جریان برق .

حالا این موضوع طبیعیه یا نه ؟!

برق کیس نشون دهنده ی وجود اتصال کوتاه در هر دستگاهی که مستقیم(بدون واسطه مثل آداپتور) به برق متصل میشه و از طرفی به کیس یا مادربورد متصل میشه، که عمده دلیلش پاور هست.

لینک به دیدگاه

ولتاژای پاورتون مقادیرش خیلی کمه و این طبیعی نیست ولی بازم یه تست با این بگیرید : http://www.hwinfo.com/files/hw32_446.exe

اگر مقادیر همین هست پاورتون مشکل داره.

این ولتاژ ها در حالت بیکاری بود .

با این نرم افزاری که شما گفتید اینه بازم در حالت بیکاری q2rz1fq8botv5olh0qxx.png

لینک به دیدگاه

حالا فردام زنگ میزنم به همونجایی که سیستمو گرفتم و احتمالن میبرم پیششون دیگه ....

چون کیسو 5شنبه گرفتم و از اولش اینجوری بوده .

:(

لینک به دیدگاه

این ولتاژ ها در حالت بیکاری بود .

با این نرم افزاری که شما گفتید اینه بازم در حالت بیکاری q2rz1fq8botv5olh0qxx.png

ولتاژ پاور در همه حالت باید یکی باشه،اون برنامه کلن چیپ سنسورها رو درست نمیخونه، ولی الان مشخص شد که پاور مورد نداره.

اگر در نظر بگیریم که از دوال چانل شدن رم ها مشکل بوجود بیاد، باز هم مورد از مین هست.

امیدوارم موفق باشید.

لینک به دیدگاه

مشکل از رم بود رم هارو عوض کردم حل شد .

مرسی از همه دوستانی ک راهنمایی کردن .

:x :x :x @};- @};- @};-

ویرایش شده توسط Alireza_ar
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...