رفتن به مطلب

سوال در مورد مادربوردهای جدید (giga (with usb3 support

اشتراک گذاری

Recommended Posts

من یه سوال داشتم راجع به این مادربردهای جدید giga که usb3 و sata 3 ساپورت میکنند.. وقتی به مشخصاتشون توجه کردم اونم با این قیمتهای مناسب جو گیر شدم واسه نمونه این GA-P55A-UD3 با قیمت 193 واقعا مناسبه اما اومدن پایین چشمم به این نکته خورد

When SATA3 / USB 3.0 (Marvell 9128 /NEC USB 3.0 Controllers) work at turbo mode, 1st PCIE x16 will work at x8 speed

یه جورایی تو ذوقم زد :( حالا سوال اینجاست اگه از usb3 استفاده نکنیم , بازم pcie سرعتش به 8 میرسه؟ :confused:

واسه GA-P55A-UD4P هم اینطوری نوشته

* When dual graphics cards are used in 1st and 2nd PCIex16 slots, SATA3 / USB 3.0 (Marvell 9128 /NEC USB 3.0 Controllers) will work at normal mode

یه مقدار واسه من نا مفهومه :( این یکی میتونه usb3 و pci 16x رو با هم ساپورت کنه؟

ویرایش شده توسط amirekhm
لینک به دیدگاه

• 6 ماه بعد...
  • کاربر ویژه

سلام دوست خوب

من از پشتیبانی آواژنگ در این مورد پرسیدم و .

اطلاعاتی که دستگیرم شد این بود که سری های 55 محدودیت سرعت رو دارن .

اومدم چند تا هم فروم دیدم که واست اینجا میذارم و امید وارم به دردت بخوره.

http://www.tomshardw...rease-x58a-ud3r

جناب اینم یکی دیگه

http://www.maximumpc...60b21ceea030d3c

اینم ماله http://ee.giga-byte....55a-ud5_10.html

و این یکی http://ee.giga-byte....5a-ud4p_20.html

خودشون که گفتن به صورت dual نمیشه

:D

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...
  • کاربر ویژه

من یه سوال داشتم راجع به این مادربردهای جدید giga که usb3 و sata 3 ساپورت میکنند.. وقتی به مشخصاتشون توجه کردم اونم با این قیمتهای مناسب جو گیر شدم واسه نمونه این GA-P55A-UD3 با قیمت 193 واقعا مناسبه اما اومدن پایین چشمم به این نکته خورد

When SATA3 / USB 3.0 (Marvell 9128 /NEC USB 3.0 Controllers) work at turbo mode, 1st PCIE x16 will work at x8 speed

یه جورایی تو ذوقم زد @};- حالا سوال اینجاست اگه از usb3 استفاده نکنیم , بازم pcie سرعتش به 8 میرسه؟ :-?

* When dual graphics cards are used in 1st and 2nd PCIex16 slots, SATA3 / USB 3.0 (Marvell 9128 /NEC USB 3.0 Controllers) will work at normal mode

یه مقدار واسه من نا مفهومه :confused: این یکی میتونه usb3 و pci 16x رو با هم ساپورت کنه؟

سلام:

دوست عزیز آقای amirekhm :

تا زمانی که از USB3 یا SATA3 استفاده نکنید ، PCIEx16 با سرعت یا باند گذرگاه 16x کار خوا هد کرد ، در غیر این صورت به صورت اتوماتیک به 8x ، سوئیچ خوا هد کرد.

When SATA3 / USB 3.0 (Marvell 9128 /NEC USB 3.0 Controllers) work at turbo mode, 1st PCIE x16 will work at x8 speed.

با تشکر...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یه جورایی تو ذوقم زد @};- حالا سوال اینجاست اگه از usb3 استفاده نکنیم , بازم pcie سرعتش به 8 میرسه؟ :-?

یه مقدار واسه من نا مفهومه :confused: این یکی میتونه usb3 و pci 16x رو با هم ساپورت کنه؟

دوست عزیز این مشکل در GA-P55A-UD3 وجود دارد ، اما در GA-P55A-UD4P این مشکل وجود ندارد ، نقل قول از سایت اصلی گیگابایت

When dual graphics cards are used in 1st and 2nd PCIex16 slots, SATA3 / USB 3.0 (Marvell 9128 /NEC USB 3.0 Controllers) will work at normal mode

با تشکر...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...