رفتن به مطلب

نظرسنجی در مورد انتخاب اسم بخش VIP

کدام اسم را بجای کلمه VIP برای این بخش انتخاب می کنید ؟   

54 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. کدام اسم را بجای کلمه VIP برای این بخش انتخاب می کنید ؟

• کاربران همیار
    • عضو ویژه بازارچه
    • فروشنده مستقل
    • کاربر ویژه
    • vip
    • ویژه لیون
    • کاربر معتمد

Recommended Posts

درود دوستان گلم

نظر سنجی با انتخاب اسمهایی که شما فرموده بودید ایجاد شده لطفا رای بدید ممنون میشم تا با کمک شما اسم این بخش رو مشخص کنیم @};- @};-

لینک به دیدگاه

• ارسال 53
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

سلام و درود به همه لیونی ها مدیران و جناب حسینی عزیز من هم نظرم همانند آرمین عزیزه،

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کاربر معتمد خوبه !

چون يجور تاييدي هست که از سايت به کاربر اعطا ميشه و باعث ميشه نيويوزرها بيشتر اعتماد کنند.

لینک به دیدگاه

کاربر معتمد خوبه !

چون يجور تاييدي هست که از سايت به کاربر اعطا ميشه و باعث ميشه نيويوزرها بيشتر اعتماد کنند.

توی این سیستم کسی رو تایید کنیم زیاد جالب نیست معین جان چون بعد کلی داستان بوجود میاد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

توی این سیستم کسی رو تایید کنیم زیاد جالب نیست معین جان چون بعد کلی داستان بوجود میاد

کاملا درسته،جناب حسینی 2 گروه یکی "عضو ویژه" و یکی "عضو ویژه بازارچه" چطوره؟

ویرایش شده توسط Extreme+
لینک به دیدگاه

اقای حسینی چیزی که من گفتم رو دقت کردید؟ چون خیلی جواب داده.

تو وینفون سنتر همین طرح بود و کسایی که دوست داشتن کمک می کردن به سایت و امکاناتی داده می شد ، البته امکانات خاصیم نبود. خیلیم طرفدار پیدا کرد چون جو دوستانه بود و برای کمک.

الان با VIP که زدید و اسم های دیگه به جز کاربر همیار یکم جو جالب نخواهد شد.

لینک به دیدگاه

کاربر معتمد خوبه !

سلام

خوب یه مورد

یه کاربر تازه وارد و به قول دوستان حرفه ای نیو یوزر میاد و با پرداخت هزینه کاربر معتمد میشه خوب این معتمد بودن این وسط چیه؟ کی میتونه این شخص رو تضمین کنه؟اگر یکی با عنوان این گروه کلاه برداری کرد اسم این گروه خراب نمیشه؟ چون قرار نیست فقط شما دوستان قدیمی و با سابقه تو گروه باشید امثال من که تازه وارد جمع شدیم هم هستیم و اگر خدای نکرده اتفاقی بیفته...

شاید بگید فیدبک

خوب من الان 7 8 تا فیدبک دارم که همه راضی بودن و بعضی از دوستان در معامله دوم به بعد جنس رو بدون اینکه پولش رو نقد بگیرن به بنده دادن حالا من میام کلاه برداری میکنم چون اون رفتار و خوش حسابی قبلیم برنامه ای بوده برای جلب اعتماد و گرفتن فیدبک تا یه جورایی معتمد بشم و بتونم به مقاصد بعدیم برسم که شاید سر یکی کلاه بذارم یا دوتا یا سه تا یا بیشتر

حالا نظر خودم اینه که ویژه ی لیون باشه نه کاربر ویژه چرا؟ چون کاربر ویژه رو همه ی سایت ها دارن و اون سایت ها برای کاربران ویژه یه بخشی رو طراحی کردن که کاربران عادی بهش دسترسی نداره در صورتی که اینجا این خبرها نیست و قراره یه مقدار امکانات بیشتر داده بشه ولی ویژه ی لیون  یعنی کسایی که امکانات بیشتری دارن و میتونن امثال شما دوستان با سابقه باشن یا منه تازه وارد که با هزینه ویژه ی لیون شدم و بر حسب شرایط مدیریت سایت یه امکاناتی با ما داده که هر وقت بخواد میتونه اون امکانات رو کم و زیاد بکنه مثلا مورد مشاهده منفی و مثبت که بنده نه موافق هستم نه مخالف فقط عقیده دارم که از هر امکانی که داده میشه باید به شکل انسان وار استفاده کرد والا قانون میشه  قانون جنگل

ولی حتما جناب حسینی تمهیداتی برای این کار در نظر داشتن که این مورد رو عنوان کردن و اگر زیاده روی بشه این امکان حذف میشه و یا اینکه از الان این مورد کان لم یکن باشه(چون جناب حسینی این مورد رو تو امکانات گروه جدید  عنوان کردن) پس اختیار تغییرات برای مدیریت محفوظه

ببخشید سرتون رو درد اوردم @};-

یاعلی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

اين هم از يک منظر کاملا درست و قابل تامل هست.

البته منظور بنده تاييد مستقيم نيست ولي ناميدن" کاربر معتمد" باعث ميشه تو اولين برخورد ذهن خريدار جديد رو به سمت سايت معطوف بکنه !

لینک به دیدگاه

اقای حسینی چیزی که من گفتم رو دقت کردید؟ چون خیلی جواب داده.

تو وینفون سنتر همین طرح بود و کسایی که دوست داشتن کمک می کردن به سایت و امکاناتی داده می شد ، البته امکانات خاصیم نبود. خیلیم طرفدار پیدا کرد چون جو دوستانه بود و برای کمک.

الان با VIP که زدید و اسم های دیگه به جز کاربر همیار یکم جو جالب نخواهد شد.

فعلا منتظر نظر سنجی میمونیم

لینک به دیدگاه

ویژه یه جوری احساسات دوستان رو بر می انگیزه!!!!

پول داده ویژه شده ٬ عزیز شده

حمایت کننده یا همیار یا تو همین مایه ها ، پول داده کمک کرده ( خوشبحالش! :-) )

لینک به دیدگاه

ویژه یه جوری احساسات دوستان رو بر می انگیزه!!!!

پول داده ویژه شده ٬ عزیز شده

حمایت کننده یا همیار یا تو همین مایه ها ، پول داده کمک کرده ( خوشبحالش! :-) )

شما چرا این حرف رو میزنی؟

بحث اینه که فقط کسایی که پول دادن ویژه نیستن کسایی که سابقه دارن(البته نه از نوع مثبت :D ) هم وارد این گروه میشن

قرار نیست اینا پول بدن و بدون پول برای سایت و فروم عزیز هستن

یکی از دوستان خوب گفت VIP یا کاربر ویژه حس انسان مرفه و بدون درد رو به ادم منتقل میکنه :clapping:

یاعلی

لینک به دیدگاه

شما چرا این حرف رو میزنی؟

بحث اینه که فقط کسایی که پول دادن ویژه نیستن کسایی که سابقه دارن(البته نه از نوع مثبت :D ) هم وارد این گروه میشن

قرار نیست اینا پول بدن و بدون پول برای سایت و فروم عزیز هستن

یکی از دوستان خوب گفت VIP یا کاربر ویژه حس انسان مرفه و بدون درد رو به ادم منتقل میکنه :clapping:

یاعلی

کلی میگم. وقی تفاوت اون جور باشه یکم بقیه احساس خوشی بهشون دست نمیده. حتی تغییر رنگم یکم تو ذوق میزنه.

یه جوری باشه که امکانات داده بشه اما زیاد تو تگ و ... وارد نشه. یا بقیه ببینن احساس کمبود منفی نکنن.

میگم حتی کسایی که اصلا این امکانات براشون مهم نیستم تو این گروه وارد میشن چون کمک براشون مهم تره. پس اسم در راستای اصل مطلب که کمک هست باشه. چون همه دارن از این سایت استفاده می کنن و هزینه هاش رو هم خودشون باید بدن یا حداقل کمکی بکنن.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ویژه لیون!

مگه ساندویچه؟

:-?

سلام

حالا جناب حسینی خواسته دل کاربر رو نشکنه شما جدی نگیرید!

لینک به دیدگاه

ویژه لیون!

مگه ساندویچه؟

داشتیم آرمین جان؟؟؟؟ :mad:

اتفاقا اسم بسیار با مصمایی هستش :)

گروه ویژه لیون

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ارادت جناب حسینی عزیز 

کاربرویژه 

عضو ویژه بازارچه 

به نظر بنده بهترین گزینه ها هستند 

لینک به دیدگاه

کاربر پلاس!

مگه خونه زندگی نداره؟

ویرایش شده توسط hamid5566
لینک به دیدگاه

همین VIP کلاسش بیشتره :دی

هرچند که ما نمیتونیم بیاییم... :(

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

به نظر من چون امکان خرید VIP وجود داره مسئاله یه مقدار مشکل میشه. و مثلا نمیشه اسمش رو کاربر معتمد یا ویژه گذاشت. چون ممکنه کاربری که نه معتمده و نه ویژه فقط با دادن پول این قابلیت رو بخره  :-?

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ویژه لیون!

مگه ساندویچه؟

=))

لینک به دیدگاه

=))

:mad: :mad: :mad: :mad: :( :( :(

خداییش کاربر پلاس خوب بود؟؟؟؟ کاربری که 24 ساعت پلاسه توی لیون.خونه زندگی نداره :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: =)) =)) =)) =))

www.pichak.net-31.gifwww.pichak.net-31.gifwww.pichak.net-31.gif

ویرایش شده توسط hamid5566
لینک به دیدگاه

ویژه لیون!

مگه ساندویچه؟

خوب اگر اینجا ساندویچیه اره ساندویچه

اگر هم نه

کاربر پلاس!

مگه خونه نداره؟

:mad: :mad: :mad: :mad: :( :( :(

خداییش کاربر پلاس خوب بود؟؟؟؟ کاربری که 24 ساعت پلاسه توی لیون.خونه زندگی نداره :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: =)) =)) =)) =))

www.pichak.net-31.gifwww.pichak.net-31.gifwww.pichak.net-31.gif

فکر کنم جمله بندی شما اشتباه هست ها

خداییش کاربر پلاس خوب بود؟؟؟؟

خوب بود یا نبود؟ =)) =)) =)) =)) =))

البته منظور رسید صرفا جهت خنده گفتم

یاعلی

لینک به دیدگاه

فکر کنم جمله بندی شما اشتباه هست ها

خداییش کاربر پلاس خوب بود؟؟؟؟

خوب بود یا نبود؟ =)) =)) =)) =)) =))

البته منظور رسید صرفا جهت خنده گفتم

یاعلی

متوجه نشدی عزیز. :) فرجام جان به پست آرمین جان لبخند بسیار بسیار ملیح زدن که بنده هم ترش کردم و بهشون پاسخ دادم چرا اسم انتخابیه منو مسخره میکنین حالا اسم انتخابیه آرمین جان خوب بود؟؟؟؟(که مسخرش نکردی) کاربر پلاس :D همیشه پلاسه توی لیون

درمجموع یه شوخی بود با عزیزان.ولاغیر :x :x :x

لینک به دیدگاه

به نظر من اسم  "کاربران دمشون گرم" خیلی خوبه

البته فقط و فقط یک نظره

و نیت دادن نظره ، هیچ قصد و غرضی از این اسم ندارم

هیچ گونه انگ سیاسی به من نچسبونید :x

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...