رفتن به مطلب

مقایسه توان پردازشی انواع پردازنده های AMD

Recommended Posts

سلام 

اینجا میشه این مقایسه رو دید

سوکت AM3, AM3+

سوکت AM2 ,AM2+

سوکت FM1

سوکت FM2, FM2+

همونطوری که معلومه قویترین پردازنده های AMD سری FX هستند  که روی سوکت AM3+ نصب میشن 

ویرایش شده توسط A_M_D
لینک به دیدگاه

به نظرم یه چیزی اینجا لازمه گفته بشه

سری اف ایکس رو بدون کولر حرفه ای اصلا توصیه نمیکنم  که تمام دوستان  حتما  طعم گرمای  شدید این پردازشگر رو چشیدن !

پس قیمت سیپیو + حدودا 140 تومن کولر    تقریبا اون بنچمارک شما رو تایید میکنه

البته  شخصا  سیپیو 1100 رو به 8350 ترجیح میدم  چون معماری که تو این مدل بخصوص فنوم هست (بلک ادیشن )با توجه به قیمتش  تقریبا با 8320 برابری میکنه

هر بنچمارکی قابل استناد نیست  

http://cpuboss.com/cpus/AMD-Phenom-II-X6-Black-1100T-vs-AMD-FX-8300

http://cpuboss.com/cpus/AMD-Phenom-II-X6-Black-1100T-vs-AMD-FX-8320

بنده به مین و رمی که با این سیپیو بسته میشه خیلی اهمیت میدم  چون تاثیر بسزایی داره !

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

معمولا سرى هاى فنوم از قابليت اور زياد ترى نسبت به اتلون دارن مخصوصه نسخه هاى بلک اديشن

سرى هاى fx قابليت اور بيشترى نسبت به بقيه سرى ها دارن ولي مىزان دماى زياد اونها هنگام اور اونها رو مجبور ميکنه تا از يه کولر خوب و بالاى 100،000 استفاده بشه , به قول يکي از دوستان سرى هاى fx ساخته شدن واسه اور

راجب سکت FM1 بايد بگم که خيلى واسه اور پيشنهاد نميشه

من قبلا A4-3300 2.5 GHz داشتم و يک بار به 2.7 اور کردم و به محض ايم که وارد بازى شدم دماى زياد اون باعث شد تا صفحه سياه بشه , حتى با کولر 45،000

سرى هاى فنوم X6 هم قابليت اور بهترى نسبت به x4 دارن اما اونها هم نياز مند کولر حداقل50،000 هستن

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...