رفتن به مطلب

فروش کيس کامل و حرفه اى ( مين مونده,قيمت پيشنهادى)

Recommended Posts

دروديه کيس به مشخصات زير موجود هستتوضيحات:کيس واسه يکي از همکاران هست که به دليل مشغله کارى زحمت فروشش رو به من دادناين کيس غول حدود پنج تا شش ماه کار کرده و در طول اين مدت حتي گيم هم پلي نکرده , فقط در حدى که بخواد قيمت قطعه اى رو تو سايت ها چک کنه و حتي يکي دو ماه هم خاموش بوده کلا کم کار کرد و تميز هستمشخصات:Case : Green X5 Fatiun فروخته شد
.pwr : Green 750 OC فروخته شد.
Main: Asuz Z87 Deluxe موجود.
.Cpu: i7 4770 K فروخته شد
.Ram : 2*8 Gskill TridentX 2666 MHz فروخته شد.
Vga : Gtx 770 Asus 2G OC فروخته شد
.SSD : 128 Plextor M5 Pro فروخته شد.Cooler : Thermalright SilverArrow SB-E Extreme فروخته شد
DVD RM : 24XLG فروخته شد.**********************************cpu 860vga 880main پيشنهادى cooler 200ssd 260dvd 30case 210ram 680power 280ليست موجودى هم اپديت ميشه.

post-17604-0-35814200-1413649548_thumb.jpg

post-17604-0-30275700-1413649579_thumb.jpg

post-17604-0-94846400-1424804716_thumb.jpg

post-17604-0-79317500-1424971667_thumb.jpeg

post-17604-0-73364100-1424971694_thumb.jpeg

post-17604-0-95778900-1424971728_thumb.jpeg

ویرایش شده توسط Milad_Bm
لینک به دیدگاه

• ارسال 197
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

دوستاني که قطعات رو به صورت تکي ميخوان اعلام کنن , اگه بنا به فروش تکي شد قيمت پايه براى قطعات هم گذاشته ميشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام.

ممنون میشم یه قیمت برای مادربورد و CPU به من بدین.

با تشکر.

لینک به دیدگاه

درود

دوستان احتمالا تا شب قيمت گذاشته ميشه

راجب main + cpu اولا که هردو با هم اون هم به بالا ترين قيمت فروخته ميشه , چون همين الان در PT دوتا مشترى داره

پاور هم اکش حدود 445،000 هست

لینک به دیدگاه

PWR : پايه 310 فورى 330

Case : پايه 235 فورى 250

mb+cpu : پايه 1900

Ram هر کدام پايه 390 فورى 420

VGA : (2g فکر کنم OC ) : 950

SSD : پايه 300

Coller : پايه 260 فورى 270

DVD Rw : پايه 40

ویرایش شده توسط miladsooti2
لینک به دیدگاه

رم رو مدل دقیق بفرمایید

قیمت رو هم من متوجه نشدم که چند هست؟

لینک به دیدگاه

رم رو مدل دقیق بفرمایید

قیمت رو هم من متوجه نشدم که چند هست؟

دو تا 8گيگ GSkill 2666 هر کدوم پايه 390 فورى 420

مدل مادربرد هم Z87 Delux هست اشتباه نوشتم 787 delux

در ضمن اين کيس فقط سه ماه روشن بوده و اصلا فشارى بهش وارد نشده

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عزیز هارد چی؟

اگه هارد هم هست لطفا قیمت و مشخصات.

لینک به دیدگاه

مين به صورت تکي هم فروخته ميشه چون واسه پردازنده مشترى هست

پايه واسه مين 950,000

لینک به دیدگاه

هارد SSD m5 pro plextor 128G

پايه 300 فورى 320

دوستان اگه کسي کيس کامل رو بخره قيمت اخر 4.800.000

واسه ارسال هم همکار بنده حاظر هستن تا تهران بيان و به صورت حضورى معانله کنن ولي به صورت تکي ارسال.

نکته ديگه اين که يه مانيتور LED LG 2240 بسيار تميز و داراى گارانتي و کارتن موجود هست و از زماني که خريدارى شده فقط بيست روز استفاده شده

قيمت اکش چيزي حدود 650 هست که قيمت پايه 520،000 در نظر گرفته شده

عکسش هم به زودى در پست اول قرار خواهد گرفت

لینک به دیدگاه

پايه بله اگه خريدار واقعي هستيد بعد از 24 ساعت اگه پيشنهاد ديگه اى نبود تغديمتون ميشه

لینک به دیدگاه

termolit

لینک به دیدگاه

درود

بنده نميخواستم اين موضوع رو بگم ولي لازمه که بگم

بعضي از درستان از طريق پ خ از بنده گلايه کردن که چنتا از قطعات يه خورده قيمتشون بالاس

دوستان باور کنين اين ها واسه خودم نيستن و من حق ندارم زير قيمت پايه اى که ايشون گفتن بفروشم

تا يکي دو روز ديگه باهاشون صحبت ميکنم تا دو سه تا از قطعات رو قيمتشونو بيارم پاينتر

پس تا اون موقع صبر کنين

چه اتفاقي ميوفته

لینک به دیدگاه

درود

بنده نميخواستم اين موضوع رو بگم ولي لازمه که بگم

بعضي از درستان از طريق پ خ از بنده گلايه کردن که چنتا از قطعات يه خورده قيمتشون بالاس

دوستان باور کنين اين ها واسه خودم نيستن و من حق ندارم زير قيمت پايه اى که ايشون گفتن بفروشم

تا يکي دو روز ديگه باهاشون صحبت ميکنم تا دو سه تا از قطعات رو قيمتشونو بيارم پاينتر

پس تا اون موقع صبر کنين

چه اتفاقي ميوفته

عزیز

زمانی که برای یک شخص دیگه قطعه میخواید بفروشید، باید هم مسئولیتش رو بر عهده بگیرید و هم اینکه اول بگید که قطعات .واسه خودتون نیست!

اینطوری خریدار به علم اینکه با کی سر و کار داره خرید میکنه!

دوم اینکه اگر مشکلی پیش بیاد، هم واسه شما دردسر میشه، هم واسه خریدار!

مثلا من از شما مدل خواستم در مورد رم، اما فکر کنم که شما هم اطلاعاتتون از سخت افزار کم باشه که اول یه جواب دیگه دادین، بعد ویرایش کردین، نوشتین termolit! که دقیقا نمیدونم چی هست! و شاید هیچ کس ندونه! شاید خواستین بنویسین Thermaltake که واسه کولر پردازنده هست!

اول اطلاعات با عکس مناسب تهیه بفرمایید، بعدا اقدام به ایجاد تاپیک کنید!

لینک به دیدگاه

کولر سی پی یو فکر کنم Thermalright SilverArrow SB-E Extreme باشه

رم هم فکر کنم G.Skill TridentX باشه 

استارتر عزیز اون مدل و قیمت اسپیکر رو پرسیدید ؟

لینک به دیدگاه

@};- سلام خوبی ببخشید @};- استاتر عزیزجنابعالی مسولیتی را قبول کردی حال نیز باعلم کافیوارد عمل شوید :crying: ؟فکر میکنم برای شما فروشنده با عرض پوزش درست نیست جنابعالی کالایی رادارید می فروشید #-o  #-o 2- طبق یک قانون نانوشته کالای دست دوم بین 25 تا 35 البته توافقی قیمت گذاری میکنند شما چگونه قیمت گذاری انجام دادی :excl:  :confused: 3-معمولا کیس وقتی یکجا برای فروش میگذارند ارزنتر می فروشن :wub:  :-B تا بصورت قطعات در پایان ضمن تشکر از جنابعالی واینکه اگر فروشنده واختیار دارهستی سیستم با مانیتوراخرین قیمت معقول که امکانش باشه یفرمایید با تشکر خریدار واقعی :Praying: البته ببخشید که اینگونه سخن گفتم موفق باشی :daydreaming:  :daydreaming:  :Peace Sign: 

لینک به دیدگاه

من همون اول نوشتم GSKILL 2*8G 2666تو پست هاى بعدى هم قيمت دقيق گذاشتمشما پست قيمت رو مطالعه نکرديد :Dبعدش اومديد گفتيد عزيز مدل چي هست ؟ فقط همين ديگه اشاره اى به رم نکرديد چ اخر مدل کولر رو خواستيد , منم طبق اون چيزى که همکارم رو برگه نوشته بود پياده کردماز همون اول هم گفتم که کيس مال خودم نيست و قرار شده واسه کسي بفرشمراجب قيمت همايشون گفتن قيمن نو اينقدره شما اينقدر بفروشمثلا گرافيک نزديک 1350 شما 950 بفروشيا پردازنده 1068 شما 950 بفروشپس از من گلايه نکنينالويت فروش با کسي بود که به صورت کلي بخره , حتي خودشون حاظر بودن شخصا تا تهران بيان و حضورى معامله کنن که مشکل پيش نيادبازم شما خود مختارين , من شما رو مجبور نکردموقتي قيمت پايه گذاشتم بعضيا گفتن قيمت مثلا مين بالاسمنم واسه همين گفتم واسه اين که واسه فروش مشکل پيش نياد سعي ميکنم با صاحب کالا صحبت کنم که قيمت هارو يه خورده کم کنناگه کم نشد اولويت رو ميزارم با فروش کليبازم ميگم واسه فروش کلي تا تهران رو هم همکارم حاظر هستن بيان قيمت اخر هم 4،800000مانيتور هم ملدشو تو پست اول گذاشتم به من گفتن اکش حدود 650 چون بيست روز استفاده شده و گارانتي داره 510اسپيکر رو فعلا مدل دقيق رو نميدنم چون از همون اون تو کارتن بوده و فقط يه هفته استفاده شدهفقط ميدونم Creative هست و پنج يا ششتا باند دارهبه من گفتن نزديک 350 اکش هست و چون يه هفته کار کرده شما 250 بفروشمدل دقيقشو زماني که پرسيدم با عکس به پست اول اضافه ميکنم

اين کيس چند ماه پيش تو يه نمايشگاه تو تهران بوده و همکارم با مانيتور و اسپيکر 8 ميليون خريدن

لینک به دیدگاه

عزیز مدل کولر مدل دقیق اینه >>  Thermalright SilverArrow SB-E Extreme 

کولری به اسم  Termolit نداریم :|

رم هم مدل دقیق اینه >>> G.Skill TridentX 2x8GB 2666MHz

پست اول رو ویرایش کن که اگه کسی خریداره بدونه دقیق چی میخره

لینک به دیدگاه

اقا میلاد حق با شما هست شما فروشنده و صاحبا اختیار هستید میتونید هرقیمتی بخواید بدید منتها همونطور هم که توپ.خ خدمتون عرض کردم قیمت ها روزبه روز داره کاهش پیدا میکنه شما قیمت روز قطعات از تهران بگیرید متوجه میشید چقدربرای خریدار صرف دار که قطعات کارکرده بخره یا نخره!!!!!

لینک به دیدگاه

عزیز مدل کولر مدل دقیق اینه >>  Thermalright SilverArrow SB-E Extreme 

کولری به اسم  Termolit نداریم straight%20face.gif

رم هم مدل دقیق اینه >>> G.Skill TridentX 2x8GB 2666MHz

پست اول رو ویرایش کن که اگه کسی خریداره بدونه دقیق چی میخره

تصحيح شد ممنون از شما
لینک به دیدگاه

گفتند واسه اين که چنين مشکلاتي پيش نياد فروش تکي نداريم قيمت پايه هم با 4.600.000 کاهش يافت

فروش حضورى هم داريم البته اگه فاصله زياد نباشه :D

اسپيکر هم مدلش

creative inspire M5300

شش تيکه هست دوستاني که خريدار واقعي هستن پ خ بدن تا به وتوافق برسيم

مانيتور هم FULL HD هست

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...