رفتن به مطلب

فروش کيس کامل و حرفه اى ( مين مونده,قيمت پيشنهادى)

Recommended Posts

فروش کيس حرفه اى 4،600،000

کسي نبود؟ تحويل حضورى

لینک به دیدگاه

• ارسال 197
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

@};-  @};-  سلام خوبی صبح همگی وجنابعالی بخیربا اجازه بزرگواران واستاتر عزیز و با عرض پوزش :whew:  |-)  :-B ظاهرا فکر میکنم جنابعالی صحبت بنده را با دیگر عزیزان اشتباه ویا ادغام فرمودید :whew: چون نفردیگراول در مورد اطلاعات شما ایراد وقیمت قطعه گرفت وبنده ازکل مطلب شما :redface: و نحوه قیمت و اینکه اگر قصد فروش کلی را دارید :daydreaming:  :whew: لطفا با صاحب کالا تمام اطلاعات وصحبتهای کامل را انجام داده بعد دراینجا برای فروش  مطرح نماید ونهایتا سر موضوع قیمت که مشتری خواسته به ایشان گفته و ازش تاییدیش را بگیرید تا مثل الان به مشکل بر نخورید :whew:  :redface:  :Praying: بازهم پوزش میطلبم جهت اطلاع من هم مثل شما وکیل شدم که یک سیستم گیم برای یکی از اشنایان بخرم @};- حالا با اجازه جنابعالی اگرامکانش هست دوستان خبره برای این سیستم با مانیتور قیمت بگذارند خریدارم به شرط اینکه قیمت شما کلا اصلاح شود البته اختیار با شماس با تشکر از همه بزرگواران :-B  :-h  :redface:  :daydreaming: موفق باشی :Peace Sign:  :whew:  @};-  @};-  :-h 

لینک به دیدگاه

@};-  @};-  @};-سلام و شرمنده از همه دوستان و استاتر عزیز که متوجه نشدم اینقدر فونتها بزرگ شده است باز هم پوزش می طلبم سلامت باشید @};-  @};-  @};- 

لینک به دیدگاه

@};-  @};-  سلام خوبی صبح همگی وجنابعالی بخیربا اجازه بزرگواران واستاتر عزیز و با عرض پوزش :whew:  |-)  :-B ظاهرا فکر میکنم جنابعالی صحبت بنده را با دیگر عزیزان اشتباه ویا ادغام فرمودید :whew: چون نفردیگراول در مورد اطلاعات شما ایراد وقیمت قطعه گرفت وبنده ازکل مطلب شما :redface: و نحوه قیمت و اینکه اگر قصد فروش کلی را دارید :daydreaming:  :whew: لطفا با صاحب کالا تمام اطلاعات وصحبتهای کامل را انجام داده بعد دراینجا برای فروش  مطرح نماید ونهایتا سر موضوع قیمت که مشتری خواسته به ایشان گفته و ازش تاییدیش را بگیرید تا مثل الان به مشکل بر نخورید :whew:  :redface:  :Praying: بازهم پوزش میطلبم جهت اطلاع من هم مثل شما وکیل شدم که یک سیستم گیم برای یکی از اشنایان بخرم @};- حالا با اجازه جنابعالی اگرامکانش هست دوستان خبره برای این سیستم با مانیتور قیمت بگذارند خریدارم به شرط اینکه قیمت شما کلا اصلاح شود البته اختیار با شماس با تشکر از همه بزرگواران :-B  :-h  :redface:  :daydreaming: موفق باشی Peace%20Sign.gif  :whew:  @};-  @};-  :-h

حبيب جون شما مارو شرمنده نکن ديگه :D يه مشکلي بود رفع شد , اينم بزار به حساب کم تجربه گي ما :D

راجب قيمت اگه زياد دور نباشيد که حضورى تحويل ميدم

هردو قطعه کيس و مانيتور روى هم ميشه 5،100،000 کمتر از اين هم همکارم نميفروشن

چون استفاده اى از سيستم نکردن.

ممکنه بگيد چطورى حساب کردين؟

بنده قيمت جديد از تهران گرفتم و دونه دونه واستون ميزارم

Main: 890

VGA : 920

CPU: 920

Cooler : 230

DVD RW : 35

Case: 220

SSD : 300

PWR :310

Ram: 775

خداى قيمت پرتي دادم؟ عين همين گرافيک 970 تو همين چند روز پيش فروش رفت, يا پردازنده 950 هم مشترى داشتم

DVD RW شايد باورتون نشه اما تعداد dvd هاي که توش گذاشتم به پنجتا نميرسن .اکش نزديک 60 هست با اين حال گذاشتم 35

مانيتور اکش حدود 650 تومن هست به من گفتن زير 500 نفروش, ولي خيلي تميزه و فول hd هم هست

اگه مايل به خريد هستيد شماره همکارم (تو شرکت عصر رايانه شهرکرد ) کار ميکنن رو پ خ ميکنم تا برويد سراغ معامله , ولي خداى کيسو دارن به قيمت خوبي ميدن , اين قدر گلايه نکنين :D

لینک به دیدگاه

@};- @};-  سلام بزگوار حالت خوبه خدا قوت استاتر عزیز با عرض پوزش :-B  :whew: اگر گفته های بنده را دقت فرمایید من به هیچ وجهی قیمت به شما ندادم :daydreaming: ولی از نظرشخصی از شما اجازه خواستم کسایی که واقعا وارد و حرفه ایی هستند قیمت بدهندوالبته باز هم از شما پوزش می طلبم ملاک خرید جز توافق طرفین هیچ جا نیست مثلا شما این مادر برد را گفته ای890 حالا شاید شما باورتان نشود مادر برد حرفه ای ترین وجدیدترینش را در یکی از سایتها 700 گذاشتن برای فروش والبته در همان روز فروش رفت(یادم نمی اید کدام سایت ولی بخاطر این موضوع میگردم وادرس سایت را به شما خواهم داد) پس ملاک توافق است بس از نظر جنابعالی قیمت مناسب از نظر بنده قیمت بالاحالا  در اینجا غیر از من چند نفردیگر هم به شما گفتند که قیمت قطعات ویا بعضی از قطعات بالاس خوب حالا شما فروشنده واقعی بنده خریداراز نظر قیمت با هم اختلاف نظرداریم خود شما بگوید  چیکار بایست انجام بدهیم  من برای اینکه تقریبا اعتدال رعایت شود ازخبرها خواهش کردم  روی سیستم قیمت بگذارند :whew:  :whew:واما استاتر عزیزبنده نه در اینجا نه درهیچ جای  به خودم اجازه بی احترامی را نمی دهم اگر در گفته های قبلی بنده چنین چیزی بوده خیلی خیلی عذر میخواهم :redface:  :redface: ولی ما ایرانیها عادت به چونه زدن داریم پس خواهشمندم بین این دو فرق بگذاری مسلما هر کدام از ما به فکر منافع خود بایستی باشد درنهایت دوست عزیز اگر معامله هم نشد میشه با هم اشنا شویم ورفیق همدیگر در پایان ضمن تشکر از شما اون شماره را برایم بفرستید ممنون و موفق باشی @};-  @};- 

لینک به دیدگاه

والا به خدا اگه کيس واسه خودم بود قيمت بهترى ميدادماز دست بنده ناراحت نباشينشماره پ خ شد

ویرایش شده توسط miladsooti2
لینک به دیدگاه

همکارم گفتن شماره رو بديد تا باهاتون تماس بگيرن و درمورد نحوه معامله حضورى صحبت کنن

لینک به دیدگاه

اقا حبيب شرمنده اينو ميگم اما اگه واقعا خريدار هستيد بگيد تا اگه مشترى اومد من ردش کنم

الان چند روزه نه زنگ ميزنين نه شماره نيديد نه جواب پ خ ميديد

بازم ببخشيد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

قیمت آخر مین و پاور 

کدوم شهر هستید 

کسی هست تاییدتون کنه ( یا جای دیگه یوزر با سابقه تری ندارید ) 

چند درصد از قیمت نو کم کردید 

در کمترین حالت تو بیشتر قطعاتت باید 20 درصد باشه تا خریدار دسته دوم رو بر نو ترجیح بده عزیز 

لینک به دیدگاه

سلام اگر تهرانید قیمت پاور و کولرو پ.خ کنید خریدارم فقط تهران حضوری

لینک به دیدگاه

دوستان قراره امشب با يه کيس ديگه معوضه کنيمش

فکر کنم اون يکي حدود دو مليون و خورده اى باشه يه همچين قطعاتى داشت cpu i3 ram 8G vga 760 اگه معامله انجام شد تاپيک اون يکيو باز ميکنم اگه هم که نشد فروش همين برقرار خواهد ماند

باز هم تأکيد ميکنم فروش تکي نداريم

قيمت هم حدود 30 درصد از همه قطعات به جز پردازنده و رم کردم

ميدونيد که اين دو قطعه نو و کارکرده زياد تفاوت قيمت ندارن ولي 20 درصد کم کردم

مادربرد هم 25 درصد

لینک به دیدگاه

@};- @};-  سلام دوست عزیزلطفا پیغام خصوصی را مطالعه بفرمایید  با کمال تشکر موفق باشی @};-  :clapping: 

لینک به دیدگاه

@};- سلام خوبی امروز مطلب بالا (تعویض) راخواندم لطفا اگر تعویض دارید  با مشخصات سیستم  خودم  تفاوت قیمت را بفرمایید قربانت وممنون @};-  :x

سی پی یو intel 2500k
مادربورد
asus z68 pro
رم
4g carrsair 1600
کارت گرافیک
سافیر 6950 2g سا فایر
درایوهای ذخیره سازی
1 ترابایت وسترن بلک
درایوهای نوری
پلاکستر x l 890
منبع تغذیه
ترماتک 650
کیس
کولر مستر
مانیتور
23 سامسونگ 
فقط این سیستم حدودا 3 سال است بازی میشه و برای 1 ثانیه هم اور نشده (نیازی نبوده) کولر سی پی یو  را مشخصاتش یادم نیست و پاور هم دقیقا مطمئن نیستم این است یا 750 ولی مارکش همین است  @};- من الان با یک کیس دیگر کار میکنم  @};-  :laughing:  :clapping:
لینک به دیدگاه

اون اقوامتون کيسو نخواست؟ :Dحالا خودش نيست تا شنبه اخر وقت خبرشو بهت ميدم.اگه هم بتوني بياى شهرکرد ببينيش کيسم بيارى چه بهتر.اصفهان بودى ديگه؟

قيمت کيس و مانيتور رو خودت بگو , قيمت ندارم

ولي فکر کنم اولويت با فروش باشه , علت اين که کيس ديشب تعويض نشد به خاطر همين بود

ویرایش شده توسط miladsooti2
لینک به دیدگاه

@};- سلام خوبی  بزرگوارمن بهش گفتم @};- فعلا از من مهلت خواسته والبته جمع وجور کردنه پولش حالا هم من مثل شما منتظر :laughing:  |-) منتها دیدم بالا نوشتی با سیستم دیگر تعویض داری من هم از  شما خواستم ببینی این سیستمم را چقدر بر میداری که اگر پولش کم بود کمکش کرده باشم و در ضمن این همه وقت شما را بی خودی نگرفته باشم البته شما استاد بنده هستید ولی این سی پی یو core i 5 است در ضمن شماره تلفن دوستتان اشکال داره در پیغام خصوصی توضیح دادم اما در مورد بردن کیس به شهر کرد شرمنده شما اگر کیس خالی کولر مستر دست بگیری می بینی چقدر سنگینه وپر حجم چه برسه به اینکه داخلش سیستم باشه عزیزگفتم کمکش کنم نگفتم که....کیس را جابجا در :-B  :ohmy: دسرش زیاده بله اصفهانم ولی اگر امده باشید از اصفهان به شهر کرد می بینی که خیلی نزدیک نیست :daydreaming: شما قیمت این کیس من را بگو (انچه برای شما ارزش داره) ببینم اصلا میشه باهاش مانور داد یا نه بعد راجب :confused:  :-B ... موفق باشی @};-  :-h  

لینک به دیدگاه

اگه يه بزرگوار پيدا بشه قيمت اک تک تک رو بگه ممنون ميشم تو سايت ها هم هر سايتي يه قيمت داره

مدل کيس و کولر رو من ندارم يه قيمت تغريبي اک براشون داريد؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اگه يه بزرگوار پيدا بشه قيمت اک تک تک رو بگه ممنون ميشم تو سايت ها هم هر سايتي يه قيمت داره

مدل کيس و کولر رو من ندارم يه قيمت تغريبي اک براشون داريد؟

سلام دوست عزیز قیمت اک تمام قطعاتتون رو همین سایت لیون داره که یه براورد بکنبد خودتون تو فروش اجناس میتونه کمکتون کنه

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...