رفتن به مطلب

دانلود زیباترین شبیه ساز های اتومبیلرانی Project C.A.R.S و Assetto Corsa

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

سلام دوستان 

مطمئنم که خیلی از شما مثل من مشتاقانه منتظر عرضه زیباترین بازی ریسینگ تاریخ یا همون بازی معروف Project C.A.R.S هستید که قرار بود این ماه عرضه بشه.

ولی متاسفانه اونطور که سازنده این بازی عنوان کرده " به دلیل اجتناب از رقابت شدید بین بازی ها در فصل تعطیلات سال نو میلادی" تصمیم گرفتن عرضه این بازی رو به 20 مارس 2015 موکول بکنن!!!

اینطور که به نظر میاد همزمانی عرضه این بازی با عرضه بازیهایی مثل GTA V نسل جدید و Far Cry 4 و The Crew اونها رو نگران کرده که نکنه باعث کاهش فروش این بازی بشه!

حالا باید تا سال 94 برای این بازی صبر کنیم.....

فقط میتونم بگم متاسفم....  *dry#

Project-CARS-4-e1413552397863.png

لینک خبر :

http://www.kitguru.net/gaming/matthew-wilson/project-cars-delayed-until-2015-to-avoid-heavy-competition/

مثل این که نسخه فعلی بازی که آماده عرضه بوده به بیرون درز کرده و برای دانلود به صورت ت.و.ر.ن.ت موجوده.

متاسفانه نتونستم لینک مستقیم قابل دانلود برای همه دوستان بسازم و فقط با یوزر و پس اکانت خودم در multishare دانلود میشه

ولی به هر حال فایل ت.و.ر.ن.ت رو براتون قرار میدم که بتونید دانلودش کنید:

project.cars.2014.pc.repack.rar

*** دوستان نسخه نهایی Assetto Corsa هم عرضه شده که لینک دانلودش در پست شماره 90 قرار داده شد.

سرانجام انتظار ها به سر رسید و نسخه فاینال Project C.A.R.S هم منتشر شد  :D

http://www.downloadha.com/1394/02/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-project-cars-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-pc/

ویرایش شده توسط Bahman
لینک به دیدگاه

اگه کسی که عشق ریس و مسابقه باشه براش فرقی نمیکنه که گیم مورد علاقش در بین انبوهی از بازیهای مدرن و جذاب قرار بگیره چون کسی که خوراکش این سبک بازی هست(ریس و مسابقه) انتخاب خودش رو میکنه پس براش فرقی نمیکنه

ولی این عکسی که از پاگانی دارم میبینم همین باشه بازی به نظر چیزه فوق العاده ای از آب در بیاد

لینک به دیدگاه

بازی نور پردازی خیلی نابی داره.

و نیز توجه ب جزیات ریز ماشین ها واقعا شاهکاره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تشکر از بهمن جان  بابت خبر

لینک به دیدگاه

من که یه ریسینگ فن هستم به شدت این خبر ناراحتم کرد.خیلی منتظر انتشارش بودم.حالا بازم باید منتظر باشیم.

بازی شاهکاری هست و میتونه یه جایگزین خوبی برای پی سی گیمر ها بجای forza ی ایکس باکس باشه.من خیلی دوس داشتم که فورزا برای پی سی هم میومد ولی خب نمیاد ولی بجاش پروجکت خیلی عالی ظاهر شد که حالا همچنان باید منتظرش باشیم.

فعلا باید با NFS Rivals Complete Edition که یکی دو روز دیگه منتشر میشه بگذرونیم .....

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من که یه ریسینگ فن هستم به شدت این خبر ناراحتم کرد.خیلی منتظر انتشارش بودم.حالا بازم باید منتظر باشیم.

بازی شاهکاری هست و میتونه یه جایگزین خوبی برای پی سی گیمر ها بجای forza ی ایکس باکس باشه.من خیلی دوس داشتم که فورزا برای پی سی هم میومد ولی خب نمیاد ولی بجاش پروجکت خیلی عالی ظاهر شد که حالا همچنان باید منتظرش باشیم.

فعلا باید با NFS Rivals Complete Edition که یکی دو روز دیگه منتشر میشه بگذرونیم .....

من هم به شخصه مشتاقانه منتظر عرضه این بازی هستم  :)  NFS اصلا قابل مقایسه با این نیست

لینک به دیدگاه

من هم به شخصه مشتاقانه منتظر عرضه این بازی هستم  :)  NFS اصلا قابل مقایسه با این نیست

آره دقیقا.NFS یه بازی Fun هست و اصلا جنبه ی واقعیت نداره ولی این پروجکت یه شبیه ساز فوق العاده و Real هست.درمورد گرافیک هم اصلا قابل قیاس نیستن.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

پس این ت.و.ر.ن.ت.ی که من گرفتم که سر وقتش دانلود کنم چی بود؟  :eek:

برش داشتن؟ یا اصلا نذاشته بودنش؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

پس این ت.و.ر.ن.ت.ی که من گرفتم که سر وقتش دانلود کنم چی بود؟  :eek:

برش داشتن؟ یا اصلا نذاشته بودنش؟

سلام خوبی فرجام؟ حجمش چند گیگه؟ یه دونه Repack با حجم 13.5 گیگ پیدا کردم که 3 روزه اومده و 112 نفر هم تایید کرده بودن که Fake نیست!! گذاشتم دانلود بشه ببینم چی میشه  :x

ویرایش شده توسط Bahman
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

13.4 گیگ

الان لینکش رو میدم بهت تو پیم خصوصی

کامنت ها رو ببین مثلا این :

thx to uploader, but its full of bugs, no wonder its delayed, lost count how many times was falling through mid air,lol
stunning graphics though and gameplay looks ace, but i wait for the official release

تست هم کردن :دی

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

13.4 گیگ

الان لینکش رو میدم بهت تو پیم خصوصی

کامنت ها رو ببین مثلا این :

thx to uploader, but its full of bugs, no wonder its delayed, lost count how many times was falling through mid air,lol

stunning graphics though and gameplay looks ace, but i wait for the official release

تست هم کردن :دی

همونیه که منم گذاشتم دانلود بشه. یه فایل iso درسته؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آره خودشه لینکشو فرستادم برات

همونه 100 درصد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آره خودشه لینکشو فرستادم برات

همونه 100 درصد

همینه که منم گذاشتم دانلود شه. فکر کنم واقعی باشه!!!   =P~ 

حالا باگ هم داشته باشه مهم نیست. ما که دستمون به دموش هم نرسید خیلی دوست دارم تجربش کنم!!!!!!!  :D 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

متاسفانه نتونستم لینک مستقیم قابل دانلود برای همه دوستان بسازم و فقط با یوزر و پس اکانت خودم در multishare دانلود میشه  ~x(

به هر حال فایل ت.و.ر.ن.ت به پست اول اضافه شد.

با تشکر از فرجام عزیز به خاطر این که خبرش رو بهمون داد  ^_^

ویرایش شده توسط Bahman
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

نگفتن گرافیک و قطعات پیشنهادیش چقدره چون بنظر گرافیک بالایی داره این بازی؟؟؟

لینک به دیدگاه

سلام 

بهمن جان حجمش 13 گیگ هست ؟ 

https://kickass.to/project-cars-2014-pc-repack-t9721177.html

این لینکش هست درسته ؟

لینک به دیدگاه

سلام

دوستانی که چک کردن خبر بدن که اگر درست بود و همه چی اوکی بود ما هم دان کنیم

ممنون

یاعلی

لینک به دیدگاه

درود بهمن جان

اگر مطمعن هستین که درسته، من واسه بقیه دوستان لینک قرار بدم؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام 

بهمن جان حجمش 13 گیگ هست ؟ 

https://kickass.to/project-cars-2014-pc-repack-t9721177.html

این لینکش هست درسته ؟

سلام خود فایل رو در پست اول قرار دادم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود بهمن جان

اگر مطمعن هستین که درسته، من واسه بقیه دوستان لینک قرار بدم؟

سلام مطمئن نیستم چون هنوز دانلود خودم تموم نشده ولی اونطورکه دیدم به نظر واقعی میومد و بالای 90% گفته بودن Fake نیست

لینک به دیدگاه

سلام مطمئن نیستم چون هنوز دانلود خودم تموم نشده ولی اونطورکه دیدم به نظر واقعی میومد و بالای 90% گفته بودن Fake نیست

تموم شد اعلام کنید، من لینک قرار میدم، منم دارم روی سرور رپیدباز قرار میدم، یه 7 ساعتی طول میکشه، اگر سالم بود که لینک مستقیم رو در اختیار دوستان قرار میدم که بدون دردسر های ت.و.ر.ن.ت دانلود کنن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تموم شد اعلام کنید، من لینک قرار میدم، منم دارم روی سرور رپیدباز قرار میدم، یه 7 ساعتی طول میکشه، اگر سالم بود که لینک مستقیم رو در اختیار دوستان قرار میدم که بدون دردسر های ت.و.ر.ن.ت دانلود کنن

چشم دانلود من تا فردا نزدیک ظهر طول میکشه.

لینک به دیدگاه

چشم دانلود من تا فردا نزدیک ظهر طول میکشه.

ماشالله سرعت!

تقریبا 2 روز 13 گیگ!

خدا به ماهم عطا کنه :D

لینک به دیدگاه

داداش گلم الان مردم تو دو ساعت 7 گیگ دانلود دارن

یاعلی

لینک به دیدگاه

داداش گلم الان مردم تو دو ساعت 7 گیگ دانلود دارن

یاعلی

خخخخخ

والا من 7 گیگ رو توی 2 روز دانلود کردم :D

تازه کارم گیر بود کلا روی دانلود بودم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...